moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Goślinowo walczy o podwórko NIVEA! Każdy może bezpłatnie głosować!

Piątek, 12 czerwca 2020
  • Goślinowo walczy o podwórko NIVEA! Każdy może bezpłatnie głosować!

NIVEA po raz kolejny zaprasza wszystkich do wspólnego budowania wyjątkowych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą w kreatywny sposób rozwijać swoje niepowtarzalne talenty! O plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców walczy Goślinowo k. Gniezna.

NIVEA już po raz 6. buduje wyjątkowe Podwórka w całej Polsce. Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. W ten sposób NIVEA jest blisko polskich rodzin nie tylko dzięki swoim produktom, ale także dzięki pielęgnowaniu talentów dzieci.

To właśnie dla nich w tym roku wspólnie wybudujemy kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA! Głosować można wielokrotnie, jednak nie częściej niż raz na dobę! Głosowanie trwa do 24 czerwca 2020 roku.

Szkoła Podstawowa w Goślinowie bierze udział w konkursie Podwórko Talentów Nivea . W konkursie wyodrębniono 3 kategorie ze względu na liczbę mieszkańców. W każdej kategorii jest do wygrania 5 nowoczesnych placów zabaw o wartości 250 000 złotych każdy. Goślinowo trafiło do kategorii poniżej 20 ty. mieszkańców. Niestety w tej kategorii konkurencja jest największa. Laureatów wyłonią internauci w trakcie głosowania, które trwa do 24 czerwca. Głosować można codziennie.

Od początku akcji staramy się mobilizować mieszkańców poprzez wysyłanie smsów i aktywność w mediach społecznościowych. Powolutku nasza szkoła zyskuje coraz więcej głosów. Jesteśmy jednak przekonani, że jako mieszkańcy Goślinowa nie jesteśmy w stanie zdobyć wystarczającej liczby głosów. Dlatego chcielibyśmy prosić o pomoc mieszkańców Gniezna i całego powiatu.

Z całego powiatu gnieźnieńskiego udział w konkursie bierze jeszcze tylko Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie.

Udział w tym konkursie to jedyna szansa na wybudowanie przy szkole w Goślinowie przestrzeni, której dzieciaki tak bardzo potrzebują. W Szkole Podstawowej w Goślinowie uczą się również dzieci m.in. z pobliskiego Łabiszynka czy Strzyżewa Kościelnego.


Link do głosowania na podwórko w Goślinowie: https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/70-goslinowo

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zaginęła kotka zaginęła kotka. Wabi się Lusia. Kotka zaginęła w okolicy ul. Grzybowo w Gnieźnie. Jeżeli ktoś ją widział,... Czwartek, 6 stycznia 2022
Są już pierwsze domki dla kotów! Zima im niestraszna! W ramach Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie... Niedziela, 26 grudnia 2021
Kundelki miały swoje małe święto W niedzielę, na dziedzińcu Starego Ratusza w Gnieźnie odbył się Dzień Kundelka. Organizatorem wydarzenia... Poniedziałek, 25 października 2021
10 Tenorów już w listopadzie w Gnieźnie 20 listopada o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie odbędzie się koncert 10 Tenorów.... Czwartek, 14 października 2021