moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dwóch policjantów w szpitalu po nocnej interwencji w Kiszkowie! Jeden z funkcjonariuszy ma złamaną nogę!

Piątek, 8 maja 2020
  • Dwóch policjantów w szpitalu po nocnej interwencji w Kiszkowie! Jeden z funkcjonariuszy ma złamaną nogę!

Dwóch policjantów z komisariatu w Kłecku trafiło do gnieźnieńskiego szpitala po nocnej interwencji w Kiszkowie. Przed północą zostali oni wezwani do kłótni rodzinnej. Po dotarciu na miejsce okazało się, że domownicy pokłócili się o sprawowanie opieki nad psem.

Chociaż wydawało się, że sytuacja została opanowana, kiedy mundurowi wracali do radiowozu jeden z mieszkańców - jak się później okazało, 25-letni mieszkaniec Gniezna - zaczął ich obrażać używając niecenzuralnych słów. Policjanci po pouczeniu go, podjęli decyzję o zatrzymaniu. W trakcie próby obezwładnienia mężczyzna stawiał czynny opór. Kopnął także jednego z policjantów w nogę. Niestety kość nie wytrzymała. Na miejsce przybyły wezwane dodatkowe patrole. Ostatecznie mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Funkcjonariusze natomiast karetką Pogotowia Ratunkowego zostali przewiezieni do szpitala w Gnieźnie. Funkcjonariusz ze złamaną nogą prawdopodobnie pozostanie w szpitalu przez dłuższy okres czasu.

Agresor miał w organizmie 0,6 promila alkoholu. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie. Być może jeszcze dzisiaj uda nam się ustalić jakie zarzuty usłyszy 25-latek. Obecnie trwają czynności.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 12.05.2020 05:28  Odpowiedz na komentarz

    kula w łeb takiemu

  • 11.05.2020 16:09  Odpowiedz na komentarz

    Do Art 0106. Użycie broni palnej nie oznacza zastrzelenie kogoś. Chyba to Ty nie masz pojęcia o tej pracy. A i jeszcze jedno - nie stoję pod żabką i nawet biedronką. Zdziwił byś się misiu!!!
    Ps.
    Używając broni palnej masz wyrządzić jak najmniejsze obrażenia - przekładając prościej - strzelać w nogi.
    Nie obrażaj innych tylko wysłuchaj i pomyśl. Pauperyzacja twojej mentalności uwalnia mnie od merytorycznej konwersacji z Tobą.

  • 09.05.2020 16:02  Odpowiedz na komentarz

    A pies juz ma dosyc psiego losu i nie wtr?ca się w rodzinne kłótnie.zapewne sobie myśli.jakie oszołomy SPrawujá nade mn? "opiekę"?

  • 09.05.2020 12:48  Odpowiedz na komentarz

    Nikt Niewie Że po tym ataku na funkcjonariusza drugi Z policjantów sam obezwładnił i POSKŁADAŁ tych wszystkich CWANIACZKÓW jak pudełko zapałek..

  • Policjant został zaatakowany z Premedytacją znienacka z PARTYZANTA w pod udzie. Także żadne wyszkolenie niema tu znaczenia. Raczej Pomyslmy co się dzieje teraz w głowach tych młodych ludzi ze dopuszczają się takiego czegoś?!

  • Jakiś TY mądry inteligencja nabyta czy wrodzona???

  • 09.05.2020 11:52  Odpowiedz na komentarz

    "Kaufman 73, Policja zabiła Bezbronnego"
    Tak by wyglądał twój komentarz gdyby użyli broni. Pewnie jesteś patusem który stoi pod żabką i wszystko się tobie należy

  • 09.05.2020 10:27  Odpowiedz na komentarz

    a co z psem?

    13.05.2020 15:43

    Szczeka cos w KOMENTARZACH. Ma ból dupy teraz... Pewnie bedzie mu wstyd wyjsc na wioske. Hahaha

  • 08.05.2020 23:43  Odpowiedz na komentarz

    Najwięcej mówi Ten Co Sprawy nie Zna. A Dla Policjanta Brawa z Tak Świetną postawę i za Wysportowanie. Inny Użył By Broni a Ten z Zimną Krwią Podszedł DO Sytuacji

  • 08.05.2020 19:25  Odpowiedz na komentarz

    Co trzeba mieć w głowie żeby napaść na policjanta brak słów!!

    08.05.2020 22:02

    Nie wiesz jaki był powód nie komentuj. Policja często nadużywa władzy.

  • 08.05.2020 17:15  Odpowiedz na komentarz

    Dwóch funkcjonariuszy policji nie mogło poradzić sobie z jednym plenerem. Użycie środków przymusu łącznie z bronią palną się kłania. Po rekonwalescencji wysłać na karne szkolenia doszkalające a nie na ulicę.!!!

PODOBNE TEMATY
Prawie 65 ton drewna na ciężarówce! Przewoźnik może zapłacić nawet 32 tys. zł kary! Załadowane drewno spowodowało przeciążenie aż o ponad 60 proc. Dynamicznego zatrzymania zespołu pojazdów... Piątek, 27 maja 2022
Policjanci wyeliminowali z rynku kolejne podróbki! Ich wartość to około 150 tysięcy złotych! W środę policjanci z Wydziału PG wspólnie z funkcjonariuszami z Witkowa skontrolowali wytypowany punkt... Czwartek, 26 maja 2022
Zakończył się kurs samoobrony dla kobiet Zakończyła się kolejna edycja kursu samoobrony dla mieszkanek powiatu gnieźnieńskiego pod nazwą "Bezpieczna... Środa, 25 maja 2022
Wyrwał kobiecie portfel! Grozi mu nawet 8 lat więzienia! W poniedziałek wieczorem doszło do zuchwałej kradzieży. Jak ustalili policjanci, do 36-letniej kobiety,... Środa, 25 maja 2022