moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Bezpieczne płatności podczas rozrywki online

Czwartek, 30 kwietnia 2020
  • Bezpieczne płatności podczas rozrywki online

Hazard online daje graczom możliwość obstawiania meczów oraz zabawę w gry hazardowe bez wychodzenia z domu. Firmy coraz bardziej ulepszają swoje usługi, gwarantując pełnię bezpieczeństwa między innymi podczas zasileń konta.

Coraz więcej klientów korzysta z internetowych usług bukmacherów oraz kasyn online. Jednym z najważniejszych wymogów stawianych przez kontrahentów jest szybkość oraz bezpieczeństwo. Firmy już od dłuższego czasu spełniają oba warunki i jakość usług stoi na najwyższym poziomie. W internecie jest już kilkanaście usług oraz pośredników, którzy ułatwiają transfer środków z naszego konta bankowego bezpośrednio do kasyna lub na konto bukmachera.

PaySafeCard - jedna z najpopularniejszych metod płatności pre-paid. Aby skorzystać z usługi, należy zakupić kod PIN, który można użyć kilkukrotnie w zależności od wartości doładowania. Kod można nabyć praktycznie w każdym sklepie.

PayU / DotPay / Przelewy24 - dzięki przelewom wysłanym przez pośrednictwo wymienionych firm, środki błyskawicznie zostają zaksięgowane i można z nich korzystać na stronach bukmacherów. Z reguły klient nie pokrywa prowizji z tytułu przeprowadzonego transferu, jednak wiele zależy od warunków nałożonych przez odbiorcę przelewu. Potencjalna prowizja nie przewyższa wartości złotówki.

Skrill / Neteller / Ecopayz /PayPal - firmy świadczące prowadzenie portfeli online. Sposób ten gwarantuje szybki i bezpieczny transfer środków.

BLIK - bardzo popularna metoda płatności, którą obsługuje coraz więcej polskich banków. Jedynym warunkiem przeprowadzenia transakcji jest wpisanie 6-cyfrowego kodu, wygenerowanego przez aplikację bankową. Kasyno online BLIK jest coraz popularniejsze wśród graczy, ze względu na łatwość dokonania wpłat.

VISA / Mastecard - przelewy za pośrednictwem kart płatniczych cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na szybkość transakcji. Metoda w stu procentach darmowa oraz najszybsza ze wszystkich wymienionych.

Revolut - zyskująca zaufanie metoda płatności za pomocą pre-paid. Dzięki Revolut’owi możemy zapłacić poprzez kartę pre-paid, kryptowaluty oraz płatności peer-to-peer.

Płatności kryptowalutami - usługa płatnicza, dzięki której saldo konta jest doładowywane poprzez wpłatę z portfeli kryptowalutowych. Bitcoin kasyna umożliwiają wielu użytkownikom anonimowość, co ma duże znaczenie w przypadku rozrywki online.

Aktualnie wszystkie metody płatności oferowane przez legalnych bukmacherów są w 100% bezpieczne i ryzyko utraty środków jest praktycznie zerowe. Często z powodów technicznych zdarza się, że depozyt utknie w kolejce przelewów lub pośrednik będzie miał kłopot techniczny. W takim wypadku należy skontaktować się z działem obsługi klienta bukmachera i problem na pewno zostanie szybko rozwiązany, bez strachu o przepadnięcie wysłanych wcześniej środków.

Należy również pamiętać, że gwarancję bezpiecznego transferu pieniędzy mogą nam zapewnić tylko i wyłącznie legalne firmy świadczące usługi zakładów wzajemnych i hazardu, które mają licencję na działalność na terenie kraju. Wysyłanie środków nielegalnym, zagranicznym firmom wiąże się z bardzo dużym ryzykiem utraty pieniędzy. Gra u nielegalnych bukmacherów i kasynach jest zakazana i podlega karze.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Interesujące zabawki dla dorosłych Sfera seksualności często pozostaje u nas w cieniu. Nie do końca wiemy, jak po niej się po ruszać, jak... Poniedziałek, 25 kwietnia 2022
Jak znaleźć kasyna online, które akceptują polskich graczy? Jeśli chodzi o znalezienie kasyna online, które akceptuje polskich graczy, to jest to delikatnie skomplikowany... Wtorek, 7 grudnia 2021
Jak grać w blackjacka online Jedną z obowiązkowych gier w każdym kasynie, fizycznym lub online, jest blackjack. Brak tej gry karcianej... Sobota, 20 listopada 2021
Czym jest bonus bez depozytu i jak z niego skorzystać? Podpowiadamy! Z roku na rok rośnie liczba osób, które decydują się na grę w kasynie. W obecnych czasach ogromną popularnością... Piątek, 22 października 2021