moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

22 nowe przypadki koronawirusa w powiecie gnieźnieńskim! W tym 4 dzieci!

Sobota, 25 kwietnia 2020
  • 22 nowe przypadki koronawirusa w powiecie gnieźnieńskim! W tym 4 dzieci!

Jak informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, u kolejnych 22 osób z powiatu gnieźnieńskiego stwierdzono koronawirusa. To 8 kobiet, 10 mężczyzn i 3 dzieci. Wszystkie osoby zostały objęte izolacją domową.


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(16)

  • w 2019 roku na grype zachorowało ponad 5mlN Polaków a teraz jakies biedne 12tys , koronawirus to grypa ktora jest od lat!!!!

  • 30.04.2020 07:07  Odpowiedz na komentarz

    Daliście się wszyscy nabrać, jeśli myślicie że ograniczenia wychodzenia i maski coś dają.
    Szkalujecie i każecie płacić karę za chłodzenie z wirusem, a kazdy z was może być nosicielem.
    Wierzycie w medialne przekazy. co za różnica, czy 5 czy 12, czy 120.
    Rok temu nikt nie patrzył w statystykę.
    w 2018 roku zmarło w polsce ponad 400 000 osób do 50 roku zycia. to ponad 1000 zgonów DZIENNIE. i rząd nie robił nic. a teraz są wielkie ograniczenia. liczby wprost mówią, że to nie z troski o obywateli. nikt o was nie dba, bierzecie się za kołnierze dalej, o to im chodzi...

  • 27.04.2020 16:19  Odpowiedz na komentarz

    to jest wirus a nie jakiś wyrok na firmy czy ludzi. wirus dotyka wszystkich, nie powinno się pisać w jakich firmach itd, bo to psuje reputację. reszta ludzi nie zrobiła testów. większość może być zarażona i jest z pewnością. dziękuję

  • 26.04.2020 12:47  Odpowiedz na komentarz

    To tylko trzy zdania, a mimo to tekst jest NIECHLUJNY i niespójny.

  • jeśli prawdą jest,że ktoś świadomie bez kwarantanny przychodzi do pracy i naraża innych na covid-19 to niech płaci 30.000 kary i wszelkie straty jakie inni z tego tytułu ponieśli.

  • 26.04.2020 01:14  Odpowiedz na komentarz

    Dwoje dzieci jest z powiatu ostrowskiego

  • 25.04.2020 22:59  Odpowiedz na komentarz

    Co wam szkodzi ludzie zakryć twarz puder z nosa zejdzie? Macie gdzieś resztę miasta to swoje nagie gęby zostawcie w domu zamiast się wychylać i niepokoić innych

  • 25.04.2020 22:25  Odpowiedz na komentarz

    Jest 6 dzieci a nie 4 liczyc nie UMIECIE czy matmy nie mieliscie

    26.04.2020 03:29

    Więcej kultury by się PRZYDAŁO i umiejętności czytania ze zrozumieniem. Redakcja napisała, że w powiecie gnieźnieńskim 4 dzieci (bo 2 jest z pow. OSTROWSKIEGO! )

  • Macie teraz swoje chodzenie po byle g... Po mieście i nie noszenie masek albo noszenie na brodzie, spacery z psami 10km po mieście i niedopilnowane szczeniactwo

  • 25.04.2020 18:15  Odpowiedz na komentarz

    Jest 4 dzieci w tabelce a podajecie 3

  • 25.04.2020 14:52  Odpowiedz na komentarz

    NO TO POLANEX NAM ZAFUNDOWAŁ.UWAZAM ŻE NASZ PAN PREZYDENT POWINIEN ZARZADZIĆ ZAKAZ WCHODZENIA DO PARKÓW, PONOWNĄ DEZYNFEKCJE MIASTA (NIE BYLO ODŚNIEŻANIA) OBYSMY SIĘ NIE DOCZEKALI ZAMKNIĘCIA GRANIC MIASTA. STRACH WYCHODZIC PO ZAKUPY. TOWARY SPRZEDAWANE PRZY DRZWIACH. PRZECIEŹ LOGISTYCZNIE MOZNA TO ZROBIĆ.

    26.04.2020 00:31

    Zgadzam się, sprzedaż przy drzwiach, a apteki tylko przez okienka.

  • Super Artykuł 8+11+3=2

    25.04.2020 18:00

    Widzę, że komentujący też jakiegoś matematycznego odkrycia dokonał.

  • 25.04.2020 12:28  Odpowiedz na komentarz

    No to będzie ciekawie jak ruszą jako pierwsze przedszkola i żłobki

PODOBNE TEMATY
Próba samobójcza na os. Jagiellońskim! Mężczyznę zdjęto z okna! W czwartek, w godzinach południowych służby ratunkowe otrzymały informację o mężczyźnie siedzącym na... Piątek, 22 października 2021
Poradnia Kardiologiczna ponownie w budynku Poradni Specjalistycznych przy ul. Św. Jana Poradnia Kardiologiczna od 21.10.2021 r. funkcjonuje ponownie w budynku Poradni Specjalistycznych przy... Piątek, 22 października 2021
Kolejne przejścia dla pieszych zostaną doświetlone Urząd Miasta Gniezna podpisał umowę z Rządowym Funduszem Rozwoju Dróg, dzięki której w mieście doświetlimy... Piątek, 22 października 2021
Strażacy usuwali skutki silnego wiatru W czwartek strażacy mieli pełne ręce roboty. Wszystko przez silny wiatr. Piątek, 22 października 2021