moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

92-letni mężczyzna, który zmarł minionej nocy nie miał koronawirusa

Poniedziałek, 30 marca 2020
 • 92-letni mężczyzna, który zmarł minionej nocy nie miał koronawirusa

92-letni mężczyzna, który wczoraj późnym popołudniem trafił w ciężkim stanie do gnieźnieńskiego szpitala i zmarł minionej nocy, nie był zarażony koronawirusem.

Wczoraj późnym popołudniem 92-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego trafił na gnieźnieński SOR z dusznością. Chociaż pacjent nie miał większości z typowych objawów koronawirusa, rutynowo przeprowadzono u niego test na możliwość zakażenia SARS-CoV-2. Również przeprowadzona rozmowa nie wskazywała na możliwość  zakażenia SARS-CoV-2. Niestety wynik testu był dodatni. Pobrano także próbkę, która została wysłana do Poznania.

Kwarantannie została poddana załoga karetki, która transportowała mężczyznę do szpitala oraz 3 pielęgniarki z SOR-u. Minionej nocy mężczyzna zmarł. Badanie w stolicy Wielkopolski ostatecznie wykluczyło zakażenie koronawirusem.

Szybkie testy, które zakupił gnieźnieński szpital nie dają 100-procentowego wyniku. Wskazują na możliwość zakażenia koronawirusem lub ją wykluczają. W tym wypadku dokładniejsze badanie w Poznaniu dało inny wynik niż test przeprowadzony w naszym szpitalu.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(8)

 • 31.03.2020 21:26  Odpowiedz na komentarz

  Ten portal To Totalne Dno!!!! Jak Można Tak Ludu W Błąd Wprowadzać? Hieny Dziennikarskie!!

  02.04.2020 14:21

  Kuba - jeśli nie żyłeś w sovieckim socjalizmie to powinieneś polecieć na Kubę i zobaczyć prawdziwe dno mediów i inwigilacji społeczeństwa. A jeśli tam nie polecisz,bo bardzo drogo to może byś za darmo zauważył,że inne portale/media Gniezna po prostu NIC NIE PISZĄ aby nie urazić władz tego miasteczka!!! Czy dla ciebie nic nie pisanie lub tylko bicie brawa dla władzy,to są te lepsze media gnieźnieńskie ???

 • 31.03.2020 11:35  Odpowiedz na komentarz

  To w końcu miał koronawirusa, czy nie ? Czy i komu potrzebę są fałszywe wiadomości ?
  Jeśli czegoś portal nie jest pewien , to lepiej niech nic nie pisze . Niech milczy !
  Fałszywe wiadomości, to najgorsza rzecz KTÓRą POWINNi pisać właściciele portalu !

 • Dobrze ze wynik ujemny ale kto nie przezyl tego stresu i nerwow czekaniem za wynikiem to nie ma pijecia co to ZNACZY.Ludzue ogarnijcie sie i mowcie PRAWDE.Wielkie uklony dla ratownikow i POZOSTALEj zalogi soru za wytrwalosc i cierpliwosc.????????????

 • 30.03.2020 23:02  Odpowiedz na komentarz

  To po co podajecie informacje ,że miał koronawirusa jeśłi nie jesteście do końca pewni takie coś nazywa się pomówieniem.

 • A co jeśli test zrobiony w Gnieźnie będzie negatywny a w rzeczywistości osoba będzie NOSICUELEM? Po cho.... Rę kupować i trącić pieniądze na takie Testy?

 • Ja Juz niewierze w dane ktore Ida z damej gory.wkadza minimalizuje STATYSTYKI.

  30.03.2020 21:15

  Masz na to twarde dowody ??? Stosuj się do zaleceń i życzę zdrówka.

PODOBNE TEMATY
Pijany 16-latek topił się w jeziorze! Uratowali go świadkowie Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 maja, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Jankowie Dolnym. Wieczorem... Poniedziałek, 16 maja 2022
23-latka handlowała podróbkami! Teraz za to odpowie Ogólnie mówi się, że "buty są jak lody - zawsze jest miejsce na więcej". Kobiet do ich zakupu nie trzeba... Poniedziałek, 16 maja 2022
Kolejne ćwiczenia strażaków Ćwiczenia gnieźnieńskich strażaków z zakresu ratownictwa technicznego. Działania tego typu stały się... Niedziela, 15 maja 2022
Jedziesz autem do Powidza? Uważaj, gdzie parkujesz! Strażacy apelują o rozsądne poruszanie się i parkowanie samochodów w Powidzu. Ostatnia sytuacja, którą... Niedziela, 15 maja 2022