moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Za 110 tys. zł wyczyszczono niespełna 400 metrów rowu melioracyjnego

Środa, 25 marca 2020
  • Za 110 tys. zł wyczyszczono niespełna 400 metrów rowu melioracyjnego

Od 24 lutego do 13 marca trwały roboty na rowie melioracyjnym przy ul. Konikowo. W ramach prac teren oczyszczono z dzikich krzewów, uformowano na nowo i obsiano trawą skarpy rowu, oraz odmulono jego dno na odcinku ok. 380 m. Prace kosztowały łącznie 110 tysięcy złotych.


Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 10.02.2022 16:29  Odpowiedz na komentarz

    to jest core ja wykonałbym to 10 razy taniej

  • 31.03.2020 13:22  Odpowiedz na komentarz

    Tu jeszcze trochę prcowali ręcznie ale wiekszość rowów tną maszynami gdzie usługa jest tańsza a biorą podobne stawki.

  • 30.03.2020 23:05  Odpowiedz na komentarz

    Te spółki wodne to jedna wielka fikcja kasę biorą z gmin ,powiatów od rolników a do tego jeszcze sprzedają drewno które wycinają na rowach bez żadnej kontroli i zezwoleń.Czy ktoś ich nadzoruje czy to już jest państwo w państwie???????

    01.04.2020 00:12

    No właśnie ktonadzoruje wycinkę drzew przy rowach czy ktoś wie i co się dzieje z tym drewnem wyciętym oraz dlaczego nie ma nowych nasadzeń????Jak ktoś może udzielić odpowiedzi będę wdzięczny.Pozdrawiam normalnych

  • 29.03.2020 23:31  Odpowiedz na komentarz

    Do telewizj z tym .Tak dziś powstają milionerzy ....

  • 29.03.2020 23:24  Odpowiedz na komentarz

    To jest chore wszystkie spółki wodne które wykonują prace konserwatorskie powinny być skontrolowane przez starostwo i gminy . 275 zł za metr rowu to śmierdzi na odległość ten kto zlecił i wybrał wykonawce powinien się mocno tłumaczyć bo to idzie wszystko z naszych pieniędzy i pan redaktor powinien zapytać zleceniodawcę dlaczego tak drogo niech ludzie wiedzą jak się pan tłumaczy.

  • 29.03.2020 23:17  Odpowiedz na komentarz

    To się nadaje do prokuratury najlepiej się rządzi publicznymi pieniędzmi.

  • 29.03.2020 12:10  Odpowiedz na komentarz

    Drogo ale na wypłatę 5 tys to chcesz co miesiąc

  • 29.03.2020 12:05  Odpowiedz na komentarz

    Drogo .?ale wypłaty po 5 tys to sami cchcecie

  • 27.03.2020 16:37  Odpowiedz na komentarz

    I znowu ktoś dostał w łapę!!!!!

  • 27.03.2020 05:52  Odpowiedz na komentarz

    Za 20 tys zl wyczyszczono a zaplacino 110tys zl. Tak powinno byc napisane

  • 26.03.2020 15:40  Odpowiedz na komentarz

    Przekret to normalne

  • 26.03.2020 12:11  Odpowiedz na komentarz

    Za takie stawki, to chyba chwyce za łopate i zaczne rowy czyścić.

  • ....TO zart?!

  • 26.03.2020 10:18  Odpowiedz na komentarz

    Trzeba było wziąć więźniów, albo tych co alimentów nie płacą, albo innych dłużników miasta to zrobili by to o wiele taniej, na rzecz długów... A te pieniądze przeznaczyć na potrzebujesz rzeczy.... takie jest moje zdanie....

  • 26.03.2020 08:24  Odpowiedz na komentarz

    Dwa tygodnie pracy za 110 tyś super przetarg

  • 275 Zł Za Metr Piękna Stawka ! Gdzie Macie Więcej Tych Rowów ? Tyle To w Telekomunikacji Za Wykopy Nie Płacą Chyba Że Płacą a Panowie w Teczkach Czyszcza Konta .

PODOBNE TEMATY
Ulica Witkowska z nową nawierzchnią! Koniec remontu coraz bliżej Remont ulicy Witkowskiej w Gnieźnie zbliża się ku końcowi. Położono już pierwszą warstwę asfaltu. Na... Poniedziałek, 23 maja 2022
Napis na Weneji już gotowy! Przyciąga uwagę mieszkańców i turystów Prezydent Tomasz Tomasz poinformował na swoim fanpage'u, że napis "Gniezno Pierwsza Stolica Polski"... Sobota, 21 maja 2022
Miasto likwiduje punkt zbiórki żywności dla uchodźców! Informujemy, że 20 maja 2022 to ostatni dzień funkcjonowania Punktu zbiórki żywności, który od początku... Środa, 18 maja 2022
Męskie marynarki casualowe - jak nosić je na co dzień? Spotkanie biznesowe, wyjście do teatru czy restauracji, spotkanie ze znajomymi, randka - na każdą z... Wtorek, 17 maja 2022