moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zbiórka dla gnieźnieńskiego szpitala!

Poniedziałek, 16 marca 2020
  • Zbiórka dla gnieźnieńskiego szpitala!

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zastępca dyrektora ds. lecznictwa gnieźnieńskiego ZOZ-u informował, że jedyne czego potrzebuje nasza placówka to pieniądze na zakup profesjonalnego sprzętu. Jedna z mieszkanek szybko zorganizowała zbiórkę!

Link do zbiórki dla gnieźnieńskiego szpitala: https://zrzutka.pl/3ykk7w


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(14)

  • 22.03.2020 12:27  Odpowiedz na komentarz

    Placówka tylko dla Mediów tak naprawdę nie istnieje. Proszę podać ile pacjentów jest leczonych w tym niby oddz zakaźnym. Dlaczego wszyscy pacjenci z sor gniezno nawet ze zwykłym zapaleniem płuc jadą do Poznania? Czy szpital posiada Testy na koronawirusa i ile ich użył aby zdiagnozować Pacjentów? Mydlenie oczu ludziom nieświadomym, wyłudzanie pieniędzy w dobie nieszczęścia jakie nas spotkalo

  • 20.03.2020 19:41  Odpowiedz na komentarz

    Do Rydzyka po kasę Bo Owsiak to "ZŁO" chciałbym zobaczyć oficjalne zarobki kadry rządzącej tym szpitalem

  • dymają mnie co roku na ponad 800zł podatku tylko dlatego że kupiłem sobie miejsca postojowe w hali garażowej... nigdzie nie wpłacę ani złotówki na złodziei.

  • 19.03.2020 17:54  Odpowiedz na komentarz

    A po co im kasa przeciez szpital zakazny jest w poznaniu gniezno i tak by nic nie zrobilo ludzie by padli

  • OBCIĄĆ 500+ DARMOZJADĄ I BEDĄ MILIONY NA LECZNIE

  • 18.03.2020 18:04  Odpowiedz na komentarz

    Niech sponsorują lekarze, przecież za wizytę prywatnie biorą po 200 lub więcej.

  • 18.03.2020 09:15  Odpowiedz na komentarz

    przeciez z podejrzeniem virusa maja zglaszac sie w poznaniu to po co ta zbiorka? wykorzystujecie sytuacje.

  • Że co? Jaka zbiórka? A podatki na co idą? Miasto z powiatem niech się zbiera, a jak nie potrafią, to starosta i prezydent do wymiany. I tyle w temacie.

  • 18.03.2020 06:10  Odpowiedz na komentarz

    To chyba jakas kpina zeby zebrać od ludzi gdzie w tym wszystkim pis i ta dobra zmiana rozdawaja pieniadze na prawo i lewo a na leczenie obywateli nie maja.

  • 17.03.2020 20:40  Odpowiedz na komentarz

    Za wszystko PŁACE PODATKI WIĘC MACIE PIENIĄDZE. Ograniczcie swoje wydatki na nagrody, premie, diety. Będzie na wszystko.

  • 17.03.2020 18:37  Odpowiedz na komentarz

    Z całym szacunkiem dla szlachetnego i pięknego pomysłu - w obliczu WSPARCIa STRONNICZEJ TELEWIZJI PAŃSTWOWEJ 2 mld PLN przez polski rząd ta zbiórka wydaje się żartem. Obowiązkiem państwa jest wspieranie sektora leczniczego, na to powinny być przeznaczane nasze podatki. ideę poparłbym, gdyby państwo nie miałoby mozliwości. to odpowiedzialność rządzących, którzy decydują o naszych finansach wbrew naszym potrzebom i oczekiwaniom. jestem obiektywny i jako obywatel RP dedykuję czerwoną kartkę dla polskiego rządu i prezydenta.

  • Budasz podniósł śmieci o 10 zł więc ma z czego dołożyć. Hen dyrektor szpitala więc dalej rączka rączkę myje.

    17.03.2020 20:47

    ????????????

  • Czyżby z 50 mln pożyczki nic nie pozostało na kilka respiratorów ? Jeśli to prawda to sprawa śmierdzi na odległość !!! Gdzie jest 50 mln pożyczki zaciągniętej przez szpital wiosną ub. roku że dzisiaj szpital i starostwo organizują żebraczą zbiórkę ???

PODOBNE TEMATY
Chciał pomóc kierowcy uszkodzonego auta! Być może uratował zdrowie i życie wielu osób W piątek po południu mieszkaniec Gniezna, Pan Szymon jechał Trasą Zjazdu Gnieźnieńskiego za samochodem... Sobota, 4 grudnia 2021
Pijany 24-letni gnieźnianin zagubił się w Poznaniu! Pomogli mu strażnicy miejscy W czwartek, kilka minut przed godziną 15.00 strażnicy ze Starego Miasta w Poznaniu otrzymali interwencję... Sobota, 4 grudnia 2021
Strażnicy Miejscy pomogli bezdomnemu Upór i konsekwencja gnieźnieńskich Strażników Miejskich doprowadziły do ulokowania bezdomnego mężczyzny... Piątek, 3 grudnia 2021
Jedne drogi budują - inne niszczą Przekroczenia każdej możliwej wartości świadczącej o nienormatywności zespołu pojazdów odkryli po zważeniu... Piątek, 3 grudnia 2021