moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nagroda za pomoc w ujęciu wandali!

Sobota, 22 lutego 2020
  • Nagroda za pomoc w ujęciu wandali!

Prezydent Gniezna Tomasz Budasz wyznaczył nagrodę 4 tysięcy złotych za pomoc w ujęciu sprawców wandalizmu, do jakiego doszło w Parku Trzech Kultur. Wszyscy, którzy posiadają informacje mogące pomóc, proszeni są o kontakt za pośrednictwem portalu Facebook, a także od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 61 426 04 35.

O dewastacji pisaliśmy w artykule "Wandale połamali drzewka w Parku Trzech Kultur!".

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 24.02.2020 11:29  Odpowiedz na komentarz

    Mieszkaniec widocznie malo sie informujesz twoim miejscem zamieszkania.

  • 23.02.2020 18:02  Odpowiedz na komentarz

    No i się koledzy na 4 koła skusza

  • 23.02.2020 10:16  Odpowiedz na komentarz

    Mi się wydaje że to były jakieś fajtery karateki bawili się w van dama

  • 23.02.2020 10:10  Odpowiedz na komentarz

    Kara powinna być surowa. Nasadzenie nowych drzew na swój koszt, duża kara finansowa i pół roku prac porządkowych na terenie parku w którym zniszczył drzewa.

  • 23.02.2020 09:55  Odpowiedz na komentarz

    Tak działa alkohol wypity przez młodych ludzi,. Ile po nocach jest hałasu kiedy młodzi ludzie wychodzą pijani z warki. Krzyki i bijatyki. A tym razem ktoś upatrzył sobie rywala do bójki w młodych drzewach. Przeszkadzają im przystanki, kosze na śmieci no i teraz drzewka. Brawo bohaterzy, żal mi was. Mam nadzieję że służby staną na wysokości zadania i ich dopadną. Osobiście chciałbym żeby zdjęcie delikwenta było upublicznione.

  • 23.02.2020 09:16  Odpowiedz na komentarz

    NA zdjęciu niewiele widać .MoŻna opisać zdzraenie w paru zdaniach.

    23.02.2020 20:40

    Przecież było opisane. Jest nawet link do artykułu. Proszę czytać do końca, a nie tylko patrzeć na fragment artykułu. Lektury w szkole też trzeba czytać w całości, to samo jeśli chodzi o ich streszczenia.

  • 23.02.2020 00:29  Odpowiedz na komentarz

    Na taiwanie regolarnie niszcza samochody. Policja jest bezradna. Mysle ze i w tym przypadku nic nie da sie osiagnac. Jak lataja po dopalaczach to wszystko podrodze niszcza.

    23.02.2020 20:27

    Gdzie na Tajwanie niszczą auta ,mieszkam tutaj 20 lat i było może jedno zdarzenie....

  • 22.02.2020 22:00  Odpowiedz na komentarz

    Nie dość ,że praktycznie nie ma nowych nasadzeń to jeszcze mongoły zniszczą młode drzewka ,ludzie co się z wami dzieje ,może tobrak tlenu tak wpływa na wandali????

PODOBNE TEMATY
Strażnicy Miejscy pomogli bezdomnemu Upór i konsekwencja gnieźnieńskich Strażników Miejskich doprowadziły do ulokowania bezdomnego mężczyzny... Piątek, 3 grudnia 2021
Jedne drogi budują - inne niszczą Przekroczenia każdej możliwej wartości świadczącej o nienormatywności zespołu pojazdów odkryli po zważeniu... Piątek, 3 grudnia 2021
Niszczyli drogi - wpadli w ręce inspektorów Nienormatywne zespoły pojazdów pojawiły się na drodze ekspresowej niedaleko Poznania i Gniezna. Interweniowali... Czwartek, 2 grudnia 2021
Policjanci z Poznania przekazali Damianowi zebrane nakrętki Policjanci z Wydziału Prewencji zorganizowali zbiórkę wśród policjantów i pracowników poznańskiej jednostki.... Czwartek, 2 grudnia 2021