moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wójt Gminy Niechanowo inwigilowany przez radnych? Szymon Robaszkiewicz ujawnia szokujące ustalenia!

Niedziela, 26 stycznia 2020
 • Wójt Gminy Niechanowo inwigilowany przez radnych? Szymon Robaszkiewicz ujawnia szokujące ustalenia!

8 marca w Gminie Niechanowo odbędzie się referendum za odwołaniem Rady Gminy. Dzisiaj ujawniamy w jaki sposób osoby przeciwne wójtowi prowadziły swoje działania, aby osłabić jego pozycję w magistracie oraz odebrać mu zaufanie, którym obdarzyli go mieszkańcy.

Szymon Robaszkiewicz zmienił na stanowisku Wójta Gminy Niechanowo Eugeniusza Zamiara. Poprzedni włodarz rządził „różaną” gminą przez 4 kadencje. Część radnych jest jednak za „starą władzą” i od początku obecnej kadencji robią wszystko, aby doszło do odwołania obecnego włodarza. Wiem, że zbierano na mnie nagrania, pisano donosy, robiono zdjęcia - mówi wójt Szymon Robaszkiewicz. Naprawdę robiłem wszystko, aby uniknąć medialnego rozgłosu w sprawie - nazwijmy to wprost - konfliktu jaki jest między mną a radnymi. Niestety żaden z tych radnych nigdy nie przyszedł do mnie, żeby normalnie porozmawiać. W ostatnim czasie odebrałem pismo od Wojewody Wielkopolskiego, z którego wynika, że Rada Gminy może podjąć uchwałę o odwołaniu mnie ze stanowiska jeżeli posiada dowody, które świadczą o mojej niekompetencji. Kilka dni temu pojechałem więc do Pana wojewody i odebrałem wszystkie dowody, które zgromadzono w  tej sprawie. Przyznam, że jestem zaskoczony. Nie mówię tutaj tylko o tym, co znajduje się w tych aktach, ale przede wszystkim o sposobie działania osób, które te materiały pozyskiwały. Są nagrania, zdjęcia, nagrane rozmowy ze mną. To wręcz narusza moje dobra osobiste, moją prywatność. Byłem po prostu śledzony, żeby nie użyć tutaj słowa inwigilowany. To działo się od samego początku mojej kadencji, czyli nawet nie było czasu i możliwości ocenienia tego, w jaki sposób radzę sobie w roli wójta, ponieważ od razu założono, że jestem oszustem, kłamcą i trzeba mnie śledzić. Są materiały zebrane przez profesjonalnego detektywa. Nie wiem kto zlecił firmie detektywistycznej chodzenie za mną, śledzenie mnie - mogę się tylko tego domyślać. Były także prowokacje. Te wszystkie dowody przeraziły mnie nie tylko pod kątem mojego stanowiska, ale także mojej rodziny. Zastanawiam się do czego jeszcze zdolni są ludzie, którzy za tym stoją? Mam rodzinę i zaczynam naprawdę obawiać się o ich bezpieczeństwo. Prokuratura prowadzi postępowanie odnośnie jednej osoby, która mnie śledziła. Jest to człowiek spokrewniony z byłym wójtem. Nie chcę personalnie wskazywać osoby, ale każdy zainteresowany wie o kogo chodzi i potrafi to samodzielnie ocenić. Radni Wspólne Dobro - Gmina Niechanowo podali do publicznej wiadomości oświadczenie, które mija się z prawdą i działa na niekorzyść gminy i jej mieszkańców. Przeprowadzony audyt w obszarach pozostawił wiele znaków zapytania. Należy zadać pytanie tym radnym czy tak powinna wyglądać współpraca, o której tak mówią?

Najwyraźniej część radnych Gminy Niechanowo nie rozumie do końca na czym powinna skupiać się ich praca. Wójt Szymon Robaszkiewicz wprowadził w magistracie wiele zmian, które nie spodobały się części samorządowców. Być może ktoś stracił na tym prywatnie? Być może do niektórych firm związanych z radnymi przestał płynąć strumień pieniędzy z urzędu? Na te pytania zapewne poznamy odpowiedzi w niedalekiej przyszłości, ponieważ obecny włodarz zapowiada, że ujawni wszystkie materiały zebrane przez grupę osób, która chce go zdyskredytować.

Do referendum w Gminie Niechanowo zostało 6 tygodni. Z głosów mieszkańców wynika praktycznie jednoznacznie, że jeżeli zostanie osiągnięta frekwencja wyborcza, Rada Gminy Niechanowo ma niewielkie szanse na „utrzymanie stołków”. Zdecydowana większość obywateli „różanej gminy” popiera obecnego włodarza. Ponadto osoby działające w „obozie antywójtowym” najwyraźniej zapomniały, że grupa popierająca obecnego wójta jest równie liczna i zdeterminowana.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Mapy Google

Napisz komentarz

Komentarze(207)

 • 04.03.2020 16:46  Odpowiedz na komentarz

  Wstyd, po prostu wstyd.odsuneli was od koryta to robicie nagonkę na nowego wójta, który jest uczciwym człowiekiem. Zamiast z nim współpracować nadsyłacie detektywa żeby zbierał materiały przeciwko niemu. To jest wasza Praca? Dajcie mu realizować plany, mam nadzieję że was wymienia bo nie da się już słuchać tego wszystkiego. Byście się wstydzili, trzymam kciuki za wójta i życzę wszystkiego najlepszego.

 • 06.02.2020 23:22  Odpowiedz na komentarz

  To się robi historia teraz. Radni przegrywają już pierwsze swoje pozwania. Zamiast dać na biedne dzieci to płacą za pozwy. Młody usunął stronę Niechanowskie forum samorządowe. Zaczynają kłamstwa wychodzić i wszystko zatacza koło. Jeszcze tylko pociągnąć do odpowiedzialności za nieudolne rządzenie i zadłużenie w poprzednich kadencjach.

 • 01.02.2020 09:31  Odpowiedz na komentarz

  Ten portal jak i sam redaktor osiągnęli dno. Dno dziennikarskie. Rozumiem cytowanie wypowiedzi wójta. Ale dodawanie od siebie stronniczej oIPINI narusza JAKąkolwiek rzetelność dziennikarska. Wstyd. Redaktor nie poprosił nawet o opinie drugą stronę.
  Jest to tak zwany artykuł sponsorowany. Ciekawe ile pieniędzy zostało na niego wyłożone.
  Ale tym szczekaczom to się podoba. Jakakolwiek wypowiedź przeciwko wójtowi uznawana jest przez tych ludzi za oszustwo i kłamstwo. Każdy człowiek który MA inną OPINIE uznawany jest za idiote. Takie społeczeństwo zyje w tej GMINIe. A pan redaktor tych ludzi kar

 • 01.02.2020 01:09  Odpowiedz na komentarz

  Mam wrażenie ,że dwie panie radne i dwóch panów z obozu Eugeniusza nie wiedzą po co są od wyborów ani razu nie zabrali głosu i zero inicjatywy tylko przyklaskują i się śmieją z obecnych mieszkańców na sesji. A i jedna pani młodsza od wójta też zaniemówiła...Czy się mylę?????

 • 01.02.2020 00:55  Odpowiedz na komentarz

  Radni nie przyszli jak była telewizja bo nie dostali zaproszenia na karteczce jak pn leśnik sobie zażyczył na sesji. Każde pytanie proszę na kerteczce zadać i zaproszenie pewnie też na karteczce a,że redaktorzy z Warszawy i nie wiedzieli więc karteczki nie było i wywiadu też nie było -smutne to i żenujące ale nic nie poradzimy na przyszłośc zaproszenie na kerteczce...

  01.02.2020 10:57

  A radni nowego wójta przyszli? Chyba tylko jedna Pania widziałem.....

 • Panie redaktorze niech się Pan nie przejmuje tymi kacykami co szczekają na normalnego redaktora, poprostu pewnym elitom nie podoba sie to jak jest pokazany obraz radnych Niechanowa ,przeszkadza jakie układy wójt rozbija i to jest smutne ,że nikt nie myśli o uczciwości tylko o swoich interesach.Pozdro dla normalnych i uczciwych. .

 • 01.02.2020 00:03  Odpowiedz na komentarz

  Przekręty i lewe zarobki mówi pan i przez ponad rok " nowy" tego by nie sprawdził i nie podał gdzie trzeba . nie, nie, to posłużyło do napuszczania ludzi

 • 31.01.2020 23:32  Odpowiedz na komentarz

  w art. czytamy ze wojewoda podał pismo z którego wynika,ze Rada może odwołać uchwałą wójta ze stanowiska . a dowody mają. nie odwołali , czekają .i dalej pracują. Kto robi tą burze,??? komu zależy na tej kłótni ??? i co chce na tym zyskać??? bo na kolejne Hobby bym nie liczył

 • 31.01.2020 18:14  Odpowiedz na komentarz

  Grypa ma to do siebie,ze ma się czas. a Bip niechanowo też ciekawa lektura. czyste fakty. 86 uchwał od początku roku a wyniki głosowań takie: 11 za (czyli przyjęte) 4 osoby przeciwne bądz się wstrzymują od głosu . więc się pytam kto nie współpracuje???.Rada uchwały przyjmuje a wójt je wykonuje i to jest efekt ich pracy. więc nie rozumiem co macie do tej rady. Myślę ,ze to Młody nie chce z nimi pracować,bo jest uprzedzony.no a kolegów z referendum bardzo lubi. zaproście starych radnych na imprezę ze znanym dj ....może miłość przyjdzie ; )

  01.02.2020 11:21

  aJA MYŚLĘ ,ZE GDYBY BRAKOWAŁO PANI SKARBNIK KASY I NIE BYŁO BY FAKTUR TO FINAŁ JEJ KARIERY BYŁBY TAKI JAK PANI W PRZEDSZKOLU. JEST INSTYTUCJA KTÓRA KONTROLUJE FINANSE GMINY

  01.02.2020 10:53

  Obiektywny podpowiedz która to uchwała

  01.02.2020 00:13

  Hanka czy ty myślisz????Każdy może się pomylić jeśli pani skarbnik brakuje 200tyś. to radni się wstzymuja do wyjaśnienia tej sytuacji i nie głosują gdyby radni myśleli tak jak ci od wójta to nie byłoby takiego zadłużenia.

 • 31.01.2020 17:00  Odpowiedz na komentarz

  Jeżeli był audyt i wykazał tyle nieprawidłowości jak piszecie (nie sprawdzałem ale sprawdzę) to dlaczego obecny nie oddał sprawy do odpowiednich instytucji ...... dziwne to trochę

  31.01.2020 21:30

  Dokładnie coś tu jest nie tak, i chyba nikomu na tym nie zależy aby audyt poszedł gdzieś dalej

 • 31.01.2020 15:34  Odpowiedz na komentarz

  W Niechanowie jedna pani przez 70 lat nie miała wody z wodociągów a teraz jak wodciagi są gminne woda została załączona i co radni o tym nie wiedzieli???

 • 31.01.2020 14:16  Odpowiedz na komentarz

  nic nie mam ani do starego wójta bo dużo pomógł także do sz.r ,nie znam go lecz moje zdanie jest takie że dać mu szansę nie każdy jest idealny dajcie mu szansy by normalnie mógł funkcjonować a rada tylko przeszkadza tak jak niektórzy ludzie byłem na paru spotkaniach wiejskich gdzie był wojt sz.r i powiem wam że mnie zamurowało jak ludzkie naskoczyli na niego bo jeden chce to drugi tamto a zaraz rozkręciła się wojna dajcie czlowiekowi szansę krzykami nic nie zdziałacie by coś zrobić trzeba mieć pieniądze starać się o dotację itd młodzi niech próbują może akurat będzie lepiej

 • 31.01.2020 10:54  Odpowiedz na komentarz

  Dziwię się że redakcja dopuszcza niektóre komentarze... przecież to jawne naruszenie dóbr osobistych....

 • 31.01.2020 10:37  Odpowiedz na komentarz

  Pan redaktor nie dosyć źe napisał ten jednostronny artykuł to jeszcze pozwala na takie chamskie wpisy , wstyd za takie dziennikarstwo, wstyd p. redaktorze źe nawet jednego pytania nie zadał pan drugiej stronie

  31.01.2020 21:26

  Ale głupoty piszesz jak po wójcie jedziecie jak po łysej kobyle i po inicjatorach radnych to dobrze a jak ktoś prawdę pisze to źle????Czepiacie się redaktora który robi wywiad z wójtem a dlaczego się nie czepiacie adminstratorowi niechanowskiego forum samorządowego??? Ale tak już jest ,że prawda boli......

  31.01.2020 19:59

  Zawsze Pan może pozwać tego nazywającego się redaktorem pana. ten pan ma więcej spraw w sądzie niż chyba artykułów napisał. proszę go pozwać im więcej pozwów tym większa szansa że ten pan przestanie w końcu pisać cokolwiek. dno dziennikarskie którym już dawno powinien się ktoś zająć

 • JEŚLI OGROMNA WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW POPIERA NOWEGO WÓJTA TO JAKI CEL MAJĄ RADNI ABY KONTROWĆ WYBORCOM??? pO TO ZOSTALIŚCIE WYBRANI ABYŚCIE W NASZYM IMIENIU ZARZĄDZAĆ GMINĄ A NIE SWOJE INTERESIKI.tOTALNĄ OBŁUDĘ POKAZALIŚCIE SKŁADAJĄC GRATULACJE WÓJTOWI PODCZAS ABSOLUTORIUM I WOTUM I JEDNOCZEŚNIE WIEDZĄC ,ŻE JEST NAGRYWANY I SZUKACIE NA NIEGO HAKA.zASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ CO ROBICIE I KIM JESTEŚCIE.

 • 31.01.2020 08:20  Odpowiedz na komentarz

  Nic tylko oczerniać, pluć jadem, używać najgorszych wyzwisk.. a to wszystko dlatego, że tutaj każdy "anonimowo" może się wypowiedzieć. Czemu na FB referendum się tak nie wypowiadacie? Brakuje Wam odwagi wypowiedzieć się pod swoim nazwiskiem?
  To dopiero jest wstyd. Tak obrażać drugiego człowieka ANONIMOWo. Abstrahując od całej tej sytuacji w gminie, W Was - zwolenników wójta - JEST taka nienawiść, że posuwacie się do obrzydliwych HEJTÓW. Wstyd

  31.01.2020 18:31

  Pierwsi rozpoczęli ci co stronę Niechanowskie forum samorządowe założyli. - było to odrazu po wyborach, z miejsca zaczęła się krytyka bez podpisania nadawcy... Dopiero teraz wyszło kto to robił. Nikt nic wcześniej nie zaczynal bez podpisu. Zastanów się nad tym... Mało tego... To forum powstało... Jak to napisane w pierwszym poście: dla bezstronnej opinii ????

  31.01.2020 18:08

  Bo nie mam fejsbuka leszczyku

 • 31.01.2020 07:25  Odpowiedz na komentarz

  Czy dawni mieszkańcy Gminy mieszkający juz teraz w Gnieźnie tez mogą przyjechać na referendum

  31.01.2020 11:54

  Tak jasne.... I ci co poumierali jakby im się chciało wstać też mogą przyjść...

 • 31.01.2020 00:25  Odpowiedz na komentarz

  A gzie byli wczoraj radni zapadli w zimowy sen ,nikt nie przyszedł żeby oczernić wójta???Jakoś uciekło z was powietrze jak z forum niechanowskiego cóż się stało???

 • 31.01.2020 00:22  Odpowiedz na komentarz

  Pytanie ile kosztuje taki detektyw i czy wystawi wam fakturę???? Ludzie ośmieszyliście się do końca

 • Tak chwalicie młodego wójta a zobaczcie ile rowów wycieli i drzew i ani jednego nie posadzili ,gzie ktoś widział wójcika jak nadzoruje pracowników ????Za Eugeniusza było lepiej.

 • 30.01.2020 21:46  Odpowiedz na komentarz

  GENIU a ilu masz synów żeby Opluwali WÓJTA? ILE SPRAW ZAŁOŻYSZ GMINIE? KIEDY POGODZISZ DIĘ Z PORAŻKĄ I TE TWOJE PIESKI SIKORKI? ZAPRASZAMY NA POSIEDZENIU RADY GMINY!!!CZEKAMY LESZCZU

  31.01.2020 19:41

  to ile geniu założył tych spraw i jakie. a gmina też zakładała?

 • 30.01.2020 21:40  Odpowiedz na komentarz

  Poczytajcie jak szczeka młody ZMiar. To jest tatowy pit Bull. Żeby syn starego wójta zniżył się do takiego Poziomu!!! Panie Szymonie niech Pan walczy z tą komuną niechanowską, kasta KWICZY BO korytko się skończyło. Na pohybel starym komuchom niechanowskim i cielimowskim. Pani Jaske Dziękujemy, Sikora aut komu hu nie potrafisz 2 zdań poprawnie złożyć. Elokwentny wójt Was przerasta. Coś się skończyło niedojdy...

  31.01.2020 07:13

  Czemu odstawiles leki głupcze? Piszesz jak niedorozwój.
  Dwóch zdań to ty widzę nie potrafisz złożyć i jedyne co umiesz to pisac anonimowe komentarze w internecie. Zajrzyj na swoje podwórko bo u ciebie psy dupami szczekają.
  W sumie czego się spodziewać po zwolennikach pana wójta, który umie w telewizji tylko powiedzieć jaki jest biedny

 • 30.01.2020 20:48  Odpowiedz na komentarz

  Przykre w tym Wszystkim jest mieszanie się w sprawy polityczne kS proBoszcza, naGonka na wóJta i robienie męczennika z pana zamiara. WStyd

 • 30.01.2020 20:22  Odpowiedz na komentarz

  No fakt boją się boją bo najaw wyjdzie co robili wstecz na co poszły pieniądze czy faktycznie na potrzeby gminy czy też na przyjemności ,wycieczki spijanie kawki i wychodzenie w godzinach pracy na zakupy może wkacu zjawi się jakaś kontrol i przejrzy dokumenty jakie braki mają ile pieniędzy brakuje

 • 30.01.2020 20:17  Odpowiedz na komentarz

  I Wszystko Dlatego, Że Stare Układy Się Rozpadły... Czas Zmian...

 • 30.01.2020 19:14  Odpowiedz na komentarz

  LUDZIE ALE MI WAS ŻAL ŻE WIERZYCIE W TE BREDNIE. KIEDYS LATA CHUDE A TERAZ ZA CZASÓW SZ.R. KRAINA MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCA. DLACZEGO NIE WYCHODZILISCIE NA ULICĘ KILKA LAT TEMU JAK WAM BYŁO TAK ŹLE ZA RZĄDÓW ZAMIARA I STAREJ RADY? DLACZEGO WTEDY NIE ROBILIŚCIE REFERENDUM? Jakoś nikt nigdy publicznie nie narzekał a była okazja bo przecież te kolesie gminę zadłużali. Nagle po roku od wyborów pRZYPOMINA wam się robić referendum? Gdzie byliście wtedy jak rządził zamiar?
  Całe to wasze referendum j te postulaty to sytuacja grubymi nićmi szyta. Ale to zrozumieją tylko mądrzy ludzie

 • Ludzie nie potrafią przegrywać... A stary wójt i jego starzy koledzy boją się że wyjdą na jaw ich przekręty i lewe zarobki które przez tyle lat robili... Zostawili gminę zadłużoną, słabą i bez perspektyw a teraz panikują... Żałosne... ????

 • 30.01.2020 15:11  Odpowiedz na komentarz

  Może by trzeba by było sprawdzić wszystkich pracowników gminy na co szły pieniądze z dotacji kto faktycznie nie odprowadza składek,kto spisywał w faktury dużo więcej a kase zgarniał do SIEBIE ciekawa jestem ile osób by odpowiadało bo Założe się że dużo jest takich osób tylko wszyscy na nowego wójta bo wstyd bo taki wójt bo nie odprowadzał składek zaraz będzie coś innego może sprawdzcie poprzednich pracowników na co szły pieniądze z dotacji np. Z wodociągów z POPRzedniej firmy a się o coś doprosic niektórzy jeszcze nawet wody nie mają podciagnietej szymek tylko walczycie miedzy sobą

 • 30.01.2020 14:48  Odpowiedz na komentarz

  A słyszał ktoś o stronie Niechanowskie forum samorządowe? Tam ale jaja ???? Sam synalek poprzednika założył zaraz po wyborach w celu krytykowania wójta. Pani jolasia udostępniala pięknie Posty. Każdy post to krytyka wójta i pochwała dla RADNYCH. Wyszło to dzięki awarii fejsa... Synalek osmieszyl się jeszcze mocniej gdyż zaprzeczył i nawet powiedział że on ma odwagę się podpisać pod postami... No i że gmina go nie interesuje... To po co to pisał o zajmował się jakąś strona... Na prośbę ludzi... I te informacje nadsyłane przez mieszkańców ???????? a może przez radnych? Ktoś to skomentuje?

  30.01.2020 22:34

  Ale strona referendum powstała zaraz po wyborach czy Niechanowskie forum? Kto pierwszy postanowił krytykować i atakować? Na której stronie ktoś kłamliwie się nIe przyznaje do prowadzenia strony?

  30.01.2020 18:54

  A słyszał ktoś o stronie referendum?? Tam ale jaja!! Sam pan sołtys zelazkowa to założył w celu ośmieszania i krytykowania rady!! Nawet pani Teresa udostępniała piękne posty. Każdy post to krytyka rady i pochwała dla wójta. Nie musi nic wychodzić bo wiadomo kto tam pisze te żenujące posty. Ale przecież wy powiecie że to prawda co tam jest napisane. Bo kazda krytyka radnych to dla was najprawdziwsza i jedyna prawda. Nie ma innej. Rada jest zła wójt jest dobry i każda inna opinia jest dla was pachołki kłamstwem. Takich żenujących ludzi jak wy to świat nie widział

 • 30.01.2020 14:28  Odpowiedz na komentarz

  to wójt wezwał telewizję na radnych i sam się pogrążył i gminę ośmieszył.Chlubą dla niechanowa to była iii liga w kraju pelikana A teraz Wstyd

 • 30.01.2020 11:42  Odpowiedz na komentarz

  Jak ma wójt pracować z takimi ludzmi skoro tylko podchody mu robią poprostu nie tolerują tego wójta bo to nie zamiara od początku tylko chcieli go usunąć z tego stołka dajcie mu wolną rękę i przestańcie głupio gadać nie potraficie się dogadać wasz problem wstyd wstyd wstyd dla całej gminy rada powinna być już dawno usunięta i powinna być wybrana INNA czekamy 8 marzec napewno będziemy, może tak sprawdzom radę jakie starty były wcześniej nikt ich nie sprawdzał i to im się nie podoba bo może coś odkryją wytyczą im błendy radnych

 • 30.01.2020 11:05  Odpowiedz na komentarz

  O szczekają pieski GENIa, szczekają z głodu....

 • 30.01.2020 07:20  Odpowiedz na komentarz

  Haha terecha ale dała popis...tak, grał u mnie za free :) bo tak lubi i to jego hobby :) zabrzmiało bardzo wiarygodnie...

  30.01.2020 15:07

  przecież jej córka ma chyba ze 30

 • nIECHANOWO dało piękny przykład Gnieznu. Tam zaczęto już zrywać wszelkie układy. Brawo ! a w Gnieżnie jeszcze ciągle wszystko po staremu. Jak to mówią członkowie partii PO . Jeżeli jesteś z nami to wyciągnę cię nawet z pierdla. Ale jeżeli będziesz przeciwko nam to : pracy już w gnieźnie nie znajdziesz, w urzędzie Miejskim nic "nie załatwisz". W Starostwie nic "nie załatwisz". W Urbis ie nic "nie załatwisz". W PEC U nic "nie załatwisz", w wodociągach nic "nie załatwisz" . W Straży miejskiej " nic nie załatwisz". W Autobusach nic "nie załatwisz". i.t.d.

  31.01.2020 20:24

  raczej Niechanowo bierze teraz wzorce z gniezna

 • Przerwano pewne układy i teraz jadą na wójta .Trzeba było to zrobic wiele lat temu ,małe drzewo szybko wyrwiesz a drzewo które ma rozległe korzenie jest trudno wyrwać bardzo trudno.

 • 30.01.2020 01:12  Odpowiedz na komentarz

  Panie wójcie jak pan wie ktorzy radni( 5) donosili na pana do wojewody bo tak było napisane na innym portal z Gniezna to niech pan ujawni ich dane.Po dzisiejszym reportażu nic nie wiadomo kto zebrał dowody na pana do wojewody a my pana wyborcy chcemy to wiedzieć

 • 30.01.2020 01:00  Odpowiedz na komentarz

  Ludzie wyluzujcie materiał w telewizji był okrojony ,nie wiemy co jest u wojewody na wójta i radę i co jest w prokuraturze .Mi sie wydaje ,że jest taka wojenka ,żeby nikt nikomu nie zrobił krzywdy dużo rozgłosu ale nic z tego nie wyniknie.

 • 30.01.2020 00:08  Odpowiedz na komentarz

  Donosiciele nawet wojewoda się z was śmieje chcecie coś udowodnić ale nie wiecie co i sami wpadacie w swoje sidła to samo było z oświadczeniami majątkowymi ,kazaliście ,żeby wojewoda sprawdził wójta a on sprawdził was wszystkich i co???????????? Śmiech w całej gminie macie słabego menago i tyle to samo z forum ,z obczernianiem wójta i kłamaniem wyborców .Gbicie się sami i dlatego powinliscie zamilknąć....

  30.01.2020 12:43

  Wojewoda sprawdza tylko oświadczenia wójta... radnych sprawdza urząd skarbowy... co roku... ludzie nie Maciej pojęcia o czym piszecie....

 • 29.01.2020 23:08  Odpowiedz na komentarz

  Obejrzałem dzisiaj wiadomości na Polsacie i jeszcze gdzies i po prostu wójt zrobił z Niechanowa drugie ranczo. Ośmieszył się na całej linii. Szczerze nie wierzę w detektywow, myślę że ta historia jest zmyślona. Szymon zmień spindoktora! Nie tędy droga. Polska może uwierzyla, że coś jest nie tak, ale raczej stawiam na to, że się wójt po prostu ośmieszył, dodatkowo media przedstawiły to w komiczny sposób :) a mieszkańcy niechanowa i tak swoje wiedzą...a i jeszcze jedno, Szymon nawet ksiądz jest zniesmaczony twoja postawa, od dwóch tygodni modli się chłop o spokój w gminie...o czymś to świadczy.

 • 29.01.2020 22:51  Odpowiedz na komentarz

  Witam wszystkich tutaj zgromadzonych, fakty są takie że 8 marca odbędzie się referendum odwołania rady gminy. Podsumowując wszystkie zaistniałe sytuację to nie trzeba być geniuszem aby określić że z radą coś jest nie tak. Owszem teraz ratują się jak mogą ( czyli kopią dołki pod wójtem) ale już za późno a wystarczyło dogadać się. Zapewne wśród nas są osoby które nie lubią swojej kierowniczki, dyrektora ale potrafią ze sobą współpracować aby firma dobrze działała. Rada Niechanowa nie toleruje wójta i nie zaakceptuję żadnego innego. I jedną z rozsądnych decyzji będzie odwołać radę.

  29.01.2020 23:52

  Co ty pleciesz Szymek nigdy nie uśiadł do rozmów z radą. On wykonuje plan, swój plan.i pani sołtys pozbycia się ich . od pierwszego dnia to robi. i grunt to dobra manipulacja ludzmi. poniża tych cośmy sami ich wybrali.

 • 29.01.2020 22:49  Odpowiedz na komentarz

  Dawno nie byłam tak zazenowana, jak dzisiaj oglądając wiadomości. Miałam do Szymona dużo sympatii, ale dziś przesadził. Jakiś wyimaginowany detektyw, który szuka haka na DJa WOJTA, ktory gra do kotleta za darmo. Gruba przesada Szymon i niestety kompromitacja. Dodatkowo wysłał do komentowania Teresę - bez komentarza. Ją TO powinno się schować w piwnicy i zabronić wychodzenia.Polska i świat zobaczyła zagubionego chłopca, który kocha grać dla ludzi na KIBORDZIE, a radni są źli bo nie lubią jego muzyki...przewodniczący rady jednak wypadł wiarygodnie, natomiast wójt się ośmieszył. Szymek nie tak...

  30.01.2020 01:07

  A kogo mieli wysłać ???Jedyna radna co umie się sensownie odezwać i wyszukać błędy skarbniczki i radnych i przez to jest wam solą w oku.

  29.01.2020 23:53

  Ale zaziść z ciebie wypływa uważaj bo pękniesz . Jak ktoś pisze ,że miał szacunek do wójta a zaraz po nim jedzie to pokazue jakim jest Judaszem .Gdzie jest reszta tych radnych bezradnych dlaczego nikt się nie wypowiedział a oprócz przewodniczącego i gdzie był leśnik taki mądry na sesji a teraz się schował pewnie w lesie???

  29.01.2020 23:37

  Jola przestań się ośmieszać

 • 29.01.2020 22:33  Odpowiedz na komentarz

  Dziś wygrała miłość własna i ego człowieka który dla własnych celów ośmieszył gminę i nas mieszkańców przed całą Polską. Panie Wójcie ta telewizja to porażka. dla pana porażka!!!

  29.01.2020 23:44

  Porażką to jest wasze donoszenie gdzie tylko sie da a sami macie za uszkami i to nie mało ,teraz próbójecie się ratować i ośmieszać wójta już jest za późno

 • 29.01.2020 21:53  Odpowiedz na komentarz

  Nawet adiutant wójta Bazyli wzywał wszystkich źeby pędzili pod Dino i bronili Wójta , a tu kicha , parking był zapchany i nie wszyscy przydupasy mogli udzielić wywiadu Polsatowi Drogi Wójcie zagraj charytatywnie do kotleta pod DINO

  30.01.2020 00:45

  A skąd wiesz co się działo w urzędzie czyżby pracownik sabotażysta????

 • 29.01.2020 21:42  Odpowiedz na komentarz

  nawet pan Andrzej z panem mechanikiem (straźakiem) swoim zdezelowanym Renaultem pedzili źeby udzielić wywiad a tu klops redaktorzy z Polsatu schowali się w samochodzie aby się ogrzać i z wywiadu wyszły nici

 • 29.01.2020 20:42  Odpowiedz na komentarz

  Też bym zwolnił wójta choć go nie znam za to że chłop mało konkretny. Tyle gadał a nic o konkretnych zarzutach nie dowiedziałem .i tyle wiem

  29.01.2020 22:44

  No właśnie a co z audytem wynikają błędy w zarządzaniu gminą i nic się nie dzieje???

 • Widziałem dziś wiadomości i po prostu żenada i wstyd. Byłem za Szymonem, wierzyłem, że coś zrobi dla gminy, ale widzę, że pilnuje tylko stołka i hoduje KOLESIOSTWO. Od półtora roku szuka haków na radnych i byłą WLADZę. Kompromituje siebie i całą gminę, opowiadając, że gra do kotleta to jego hobby i że wzrusza się widząc uśmiechy na twarzach CAŁYCH rodzin! Ja pierdziele chłopie zastanów się, co gadasz, bo jesteś kompletnie niewiarygodny! I jeszcze pitolenie, że robi to za free, kiedy cała gmina i Gniezno wie, że brał kasę. Kompromitacja na całą Polskę! DAM sobie spokój z REFERENDUm.

  04.03.2020 16:57

  Pilnuje Stołka? Mi jest wstyd za radnych, którzy robią wszystko żeby się go pozbyć. Tak powinna wyglądać Współpraca? Wynajęcie detektywa jest OK? Szymon to przynajmniej uczciwy facet, a radni zostali odsunięci od koryta i boli.. By się wzięli do roboty a nie szukali haka na wójta, nie mieszkam już w niechanowie ale Szymona znałam od dzieciaka i to fajny chłopak. Dajcie mu robić swoje a nie żeby musiał tracic czas na to żeby się bronić przed ludźmi którzy nie mogą się pogodzić ze niestety trzeba uczciwie pracować a nie kombinować żeby wpadło do prywatnej kieszeni.

  29.01.2020 21:35

  PANIE SZYMONIE !!! Ten komentarz pokazuje jakich judaszy/kretów miał Pan i nadal ma przy sobie !!! OSTRZEGAM PANA Z CAŁEGO SERCA > niech Pan nic nie pije w kręgu większej ilości osób > MOGĄ DOSYPAĆ PANU DO NAPOJU ŚRODKI ODURZAJĄCE a potem mogę tylko współczuć co z Panem zrobią !!! ANTYPOLSKA MAFIA ZACZYNA DOCIERAĆ JUŻ TAKŻE DO GMIN !!! Ostrzegam też > nikt Panu nie pomoże-nawet Rodzina,bo macki mafii są straszne !!!

 • 29.01.2020 20:03  Odpowiedz na komentarz

  I co krzykacze?? Widziałem że dzisiaj staliście pod Dino w Niechanowie i czekaliście aż wywiady z wami przeprowadzą!! Haha!! Ale to było żenujące!! Dostaliście cynka od pana wójta że będzie TV i czekaliście od rana żeby powiedzieć do kamery że gmina upada a wasz PAN wójt jest bez skazy i taki uczciwy!! Haha haha

 • 29.01.2020 19:01  Odpowiedz na komentarz

  Dajcie Spokój wójtowi może zmieńcie całą radę Bo nowy wójt i problem się stał dajcie szanse każdemu kto chociaż spróbował nim zostać a nie zaraz skreślacie człowieka

 • 29.01.2020 17:22  Odpowiedz na komentarz

  Widać od razu że radnym nie pasuje nowy wójt bo nie mogą dalej kraść powinni jak najszybciej opuścić radę

 • szanowny panie radny piszesz tak bo żeś w jedną trąbe z geniem dmuchał

  29.01.2020 15:54

  A co źle wam było za byłego wójta,zresztą bez komentarza???

 • 29.01.2020 12:58  Odpowiedz na komentarz

  PRZEZ 16 LAT BYŁO WSZYSTKO OK. WIADOMO GMINA MA KREDYTU, BO PRZECIEŻ KTÓRA ICH NIE MA. KAŻDY KTO CHOCIAŻ TROCHĘ SIĘ INTERESOWAŁ gMINĄ TO WIEM JAK WYGLĄDAJĄ TAKIE SPRAWY. NIGDY RIO NIE WYDAŁBY OPINII GDYBY GMINA BYŁA TAK ZADŁUŻONA JAK PRZEDSTAWIA TO pAN sZYMON. A ŻE W AUDYCIE BYŁO UMORZONE ODSETKI PELIKANA TO ŹLE? PRZECIEŻ TO NASZ KLUB, NASI LUDZIE, JAK WÓJT MIAŁ IM NIE POMÓC. TROCHĘ SIĘ ZASTANÓWCIE? DO SWOJEJ KIESZENI TEGO NIE BRAŁ TYLKO POMAGAŁ LUDZIOM. KOLEJNA SPRAWA Z PANA Z PRZEDSZKOLA CO MIAŁ JA ZAMKNĄĆ WE WIĘŻENIU? MIESZKANKĘ, W KTÓREJ BYŁ WŁODARZEM? cHYBA DOBRZE ŻE SIĘ POROZUMIELI UGODĘ

 • 29.01.2020 12:52  Odpowiedz na komentarz

  porządnego człowieka wybrano? ludzie co wy piszecie. czy za porządnym człowiekiem chodzą detektywi? Czy porządny człowiek co chwile tłumaczy się w urzędzie Skarbowym? I WRESZCIE CZY PORZĄDNY CZŁOWIEK ZWALNIA PRACOWNIKÓW, TYLKO DLATEGO ŻE PRYTANIE SIĘ Z KIMŚ SPOTYKAJĄ. BARDZO DOBRZE, ZE SPRAWA ZAJĘŁY SIĘ ODPOWIEDNIE OGRANY. nIE WYWINIE SIĘ Z TEGO. BYŁ SZYMON U JUŻ NIE MA SZYMONA. KWESTIA CZASU :>)

  29.01.2020 15:59

  Tylko zobacz kto nasyła detektywa , może dziś cos powiedzą w w informacjach na polsacie a to może zmądrzejesz a pracownicy większość odeszło samych jedna osoba została zwolniona więc jak coś napiszesz to pomyśl...

 • 29.01.2020 12:35  Odpowiedz na komentarz

  Tak inwigilowali ,że aż telewzja przyjechała TVP POLSKA I POLSAT ZROBIĆ REPORTAŻ

  29.01.2020 18:36

  Grał do kotleta. Muzyka łagodzi obyczaje. To trzeba było założyć FIRMĘ muzyczną a nie startować na wójta i nie płacić podatków. Każdy obywatel ma obowiązek płacić podatki pan WÓJT również, więc jeśli gral i brał za to pieniądze to trzeba coś z tym zrobić. Ja też płacę podatki, albo nie powiem że to Moje hobby i co NIE będę musiała płacić. Zacznijcie myśleć, złamał prawo musi za to odpowiedzieć

 • 29.01.2020 01:42  Odpowiedz na komentarz

  Boże ja głosowałam na Marzenkę nie wiedząc co się dzieje w gminie teraz już napewno nie poprę tych ludzi przecież to co robią to jest pośmiewisko nagrywać wójtai ludzi którzy z nim rozmawiają lub sie spotykają -HAŃBA

  29.01.2020 15:05

  a co takiego robią? gdzie SĄ dowody że radni WYNAJĘLI detektywa? skąd Wy macie TAKIE WIADOMOŚCI. ZACZYNICIE SŁUCHAĆ dwie strony bo możecie się cIęŻKO zdziwić, już niedługo jak wszystko wyjdzie na jaw. i wtedy CHCE zobaczyć tych wszystkich PO KLEPACZY Wójta. ich miny BĘDĄ bezcenne. :)

 • 28.01.2020 23:53  Odpowiedz na komentarz

  Aczy radni mogą odwołać wójta jeśli to ludzie go wybrali i są za nim???

  29.01.2020 01:06

  mOGĄ ZŁOŻYĆ WNIOSEK O REDERENDUM KTÓRE I TAK NIE PRZEJDZIE BO BARDZO DUŻO LUDZI POPIERA WÓJTA

 • 28.01.2020 23:43  Odpowiedz na komentarz

  Komuno wróć ???

 • 28.01.2020 23:32  Odpowiedz na komentarz

  Jak słyszę radnych którzy mówią o nieuczciwości wójta to robi mi się źle. Ci ludzie oczerniali go ,że zwolni wszystkich pracowniow ,że woda zdrożeje o 300% ,że dożynki się nie udadzą .....Jak dziś ci ludzie rozmawiają z wyborcami nie wiem mi było by wstyd spojrzeć w twarz suwerenowi

  29.01.2020 18:39

  Zwolnił pracownika i to pania przyszła synowa, akurat ją wśród TYLU pracowników. Mam nadzieję że dziewczyna wygra sprawę w sądzie, bo śmiech żeby ZWOLNIŁ ją dlatego że spotyka sie z kims kto obecnemu wójtowi przeszkadza.

 • Co wam przeszkadza wójt to,że w gminie jest czysto,że są sadzone nowe dzrewa ,piękne flagi zawieszane , rozbijane są układy ,że zyski z wody są przeznaczane do gminy czyli do nas???Normalny chłopak z każdym porozmawia,działa poza godzinami pracy urzędu i nokomu pomocy nie odmówi i to was boli ????

  29.01.2020 22:38

  Co ty za głupoty gadasz?! Idź się lepiej z DJem poprzytulaj... Dawno takiego BURactwa jak wójt i JEgo żona nie widziałem...arogancki, fałszywy typ, który SKłócIL całe niechanowo.

  29.01.2020 15:02

  Pięknie zawieszone flagi ciekawe gdzie, bo jak widziałem na ulicy RÓŻANej to każda flaga na różnej wysokości, i na takiej, ze dziecko by głową tarło o FLAGĘ. rzeczywiście wyczyn ZAwiesić flagi. brawo Pani Szymonie dużo Pan zrobił. Flagi wszędzie wiszą i zawsze na święta wisiały.

  29.01.2020 01:10

  Nie ma żadnych układów ,drzewa są wycinane na rowach a zyski z wody są znikome ,przestańcie się czepiać radnych zostali wybrani i będą rządzić do końca kadencji czy wam sie podoba czy nie.

 • 28.01.2020 23:14  Odpowiedz na komentarz

  Jeszcze będzie tak ,że po tej wojnie niektórzy pojadą do senatorium do Gębarzewa

 • Zauważyłem jak pyskate na co dzień RADNE milczą na sesjach nie mają nic do powiedzenia bo nie bardzo wiedzą o co chodzi a Geniowi trzeba sprawozdania zdać Jak żyć Panie Wujcie w tym kamiennym KREGU skoro jest Pan nieplanowaną przeszkodą Będę 8 marca i dołożę mój głos za odwołaniem Rady Pozdrawiam i trzymam kciuki Panie Szymonie

 • 28.01.2020 19:44  Odpowiedz na komentarz

  To wójt OWCZREK(czyli ten co Hoduje niemieckie Pieski) to niby jest cacy i płacił cały czas podatki za Działalność H ha ha i co rada na to sama pieski kupowała bo od naszego GEnia hahaha zakłamani komuniści. ODDAJCIE NAM GENIA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 28.01.2020 18:37  Odpowiedz na komentarz

  16 lat było jak było a wy nam GENIA z układami zabraliśc IE!!!!??? BARBARZYŃĆY oddajcie GEnia. Nie Musiałam chodzić do pracy a teraz 5 razy w Tygodniu!!!!! Geniu wróć i ratój Nas Twoich urzędników gminnych. Będziemy i jesteśmy Tobie WIERNI. Sikora jeszcze pilnuje ale niestety starzeje się i nie panuje nad tym co mówi. Genek wróć bo firmy tęsknią a długi trzeba spłacać....

 • 28.01.2020 18:14  Odpowiedz na komentarz

  A Nie rozumiem jednego wszyscy mówicie o audycie i o tym co WÓJT poprzedni zrobił źle. Macie dowody? Co wam dał audytu, ktory kosztował 30 tysięcy a nic nie wniósł do życia. Bo wszystko zawsze było opiniowane przez Rio. Ludzie przestańcie Słuchać tych bzdur. Panie szymonie CHCEMY słyszeć co innego a nie od roku. Gmina zadłużoną, nie moge nic zrobić. Startując na stanowisko trzebabylo MIEć pomysł, a nie teraz mamy tylko wstyd przed mediami za pana czyny, trafił sie WÓJT dj. I bardzo dobrze odwołać go jak oszukiwał.

  28.01.2020 23:06

  Jak co dał audyt ? A no to dał ,że teraz wszyscy wiedzą co sie działo w urzędzie w każdym punkcie są nieprawidłowości zwykły obywatel tego nie wiedział tylko wtajemniczeni o wszytkim wiedzieli przez co teraz nie mogą patrzeć na wójta .

 • 28.01.2020 18:08  Odpowiedz na komentarz

  nie wierze w to co SIĘ dzieje, taka cicha spokojna wieś. A teraz SĄDy, prokuratura, policja,detektywi. Po co to wszystko, albo przez kogo? Panie szymonie pytanie kieruje do pana co panu daje chodzenie po mediach i robienie z siebie wielkiej ofiary losu. GDYBY był pan uczciwy tak jak sie pan pisze, nie było by TEGO wszystkiego. Sprawe z poprzednim wójtem też trzeba było załatwić jak człowiek, jak samorządowiec, ktory umiem załatwiać takie sprawy. A pan co ZRobił do sądu, bo po co sie dogadać. Zwolnienia niewinnych pracownikow, przesuwania ich na inne stanowiska po co? Tak nie zachowuje się WÓJT

  28.01.2020 23:13

  WRESZCIE WYBRANO PORZĄDNEGO CZŁOWIEKA NA WÓJTA KTÓRY NIE CHCE DOGADAĆ SIĘ ZE SKORUMPOWANĄ złodziejską SITWĄ !!! Tak trzymać Panie Szymonie > Takich ludzi potrzebuje Polska i szeregi tworzącej się Konfederacji z Krzysztofem Bosakiem na Prezydenta !!! Nasz powiat jest totalnie zgangrenowany łącznie z judaszami z PiS !!! Niech Pan zwróci się o pomoc do wolnych mediów z YT: wRealu24,Media Narodowe,CEPolska czy Maciej Maciak z Włocławka pod CW24/YT. GOD BLESS YOU SZYMON !!!!!!!!!

  28.01.2020 22:36

  Prawda jest taka ,że tu sie nie idzie dogadać radni od byłego wójta nie potrafią się pogodzić z utratą ciepłej posadki ich pupila i teraz szukają zemsty aby tylko zniszczyć obecnego wójta ,poza tym zostały przewrwane pewne układy i ci ludzie najgłośniej krzyczą Cieszmy się ,że mamy takiego wójta który odważył się przerwać to wszystko a przez to teraz jest poniewierany

 • 28.01.2020 16:23  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego nowy wójt nie przyjął do pracy starego wójta skoro miał taki obowiazek??? Dlaczego zwolniona została synowa starego wójta?? Ktoś wie....

 • 28.01.2020 15:06  Odpowiedz na komentarz

  Ciekawe czy ci radni z Niechanowa ,którzy swoje prywatne szkolenia prowadzą to też podatki odprowadzają??!!A wójtowi na ręce patrzą!!

 • 28.01.2020 15:00  Odpowiedz na komentarz

  Wójt nic nie zaczął. Od pierwszej sesji widać ataki radnych... Nawet do tej pory nigdzie się nie odnosił w mediach do tego. Radni dali jakieś bezsensowne oświadczenie w mediach i go tam atakowali. Wójta bronili tylko ludzie bez jego prośby. Bo każdy widzi co jest grane. Do tego syn poprzednika założył konto na Fb - jak to napisał bezstronne... Na którym tylko atakował wójta i bił brawo radzie.czesto udostępniane posty przez panią radna z arcug...wyszło to tylko przez przypadek dzięki awarii Fb na całym świecie... Jeszcze klamal chłoptaś twardo że to nie on... Historia do większej telewizji...

 • 28.01.2020 12:57  Odpowiedz na komentarz

  Mam nadzieje ze jak nie rada to go wojewoda odwola. Chcial wojny? to ma.

 • 28.01.2020 12:55  Odpowiedz na komentarz

  Wojt-Dj sam zaczal wojowac. Zlamal prawo bo nieprzyjal bylego wojta spowrotem na swoje stanowisko GMINNE JAKIE MIAL PRZED WYBRANIEM GO NA WOJTA. Takie jest prawo. Gmina z tego powodu przegrala proces W SADZiE i musiala zaplacic zalegle wynagrodzenie I ODSZKODOWANIE; KTO NIE WIERZY NIECH SIE SPYTA NA SESJI. Wojt DJ zwolnil pania-synnowa E;Z; z gminy za kare - na zasadize -od jutra nie pracujesz. Wojt DJ zlamal prawo, oszukujac w oswiadczeniu, dorabial na czarno na stanowisku wojta. Jak sie chce komus wytykac bledy, to samemu trzeba byc czystym. A nie tylko swietego udawac, Sam zaczal.

  29.01.2020 08:41

  Wygrali w sądzie bo uwierzyli na słowo przewodniczącemu rady że po katencji miał objąć swoje stanowisko, A przecież Pan Zamiar jak rzadzil sam osobiście zlikwidował to miejsce pracy

  28.01.2020 23:10

  A skąd to wszystko wiesz może jakiś pracownik gminy czy poplecznik byłoego wójta????

 • 28.01.2020 10:00  Odpowiedz na komentarz

  Może i dobrze ,że rozwiążą radę widać ewidentnie ,że niektórzy radni się męczą i zaniemówili odkąd weszli do rady na wiosce to hojracy jakiech mało a na sesji tylko w tablet patrzą i sie podśmiewają

 • TAK CZUWAJĄ ,ŻĘ ZADŁUŻYLI GMINĘ NA 9 MLN ,ŻE WODĘ ODDALI ZA DARMO ZA DUŻO ŻE.....POCZYTAJ AUDYT I POPATRZ NA RZECZYWISTOŚĆ A POTEM PISZ I NIE OŚMIESZAJ SIE JACY TO RADNI SĄ DOBRZY JAK KŁAMALI JAKI TO WÓJT NIEDOBRY PODNIESIE WODĘ O 300% I ZWOLNI WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW TAKĄ PROPAGANDĘ SIALI JAK TY

 • 27.01.2020 22:27  Odpowiedz na komentarz

  AKO. a co powiesz jeźeli wobec syna byłego wójta nie jest prowadzone postępowanie prokuratorskie , tylko jest to wymysł obecnego wójta źeby przykryć swoje problemy?

  27.01.2020 23:47

  Pan wójt jest poważnym człowiekiem i nie kłamałby świadomie jak to niektórzy zainteresowani

 • 27.01.2020 22:17  Odpowiedz na komentarz

  Mam pytanie czy obecny wójt naprawdę prowadził niezarejestrowaną firme "usługi muzyczne"? i nie płacił źadnych podatków ze swoich niemałych dochodów z tego tytułu ? Ja zarabiam 1800zł i z tego płacę podatek . Jak tu źyć

 • 27.01.2020 21:48  Odpowiedz na komentarz

  Już znam agendę i postulaty tych spotkań
  -rada taka zła
  -wojt taki biedny
  -gmina taka zadłużonaZnam również ekipę która będzie przyjeżdżać na spotkania. Wlodarz zelazkowa jako PRowadzacy

  28.01.2020 08:20

  Klawisz nie rozśmieszaj mnie hahahahahahaha

  27.01.2020 22:41

  Oj boicie sie tego sołtysa i radnej z powołania która wam każdy błąd wygarnie . Tak samo jak rekrut spytał sie kto zapłaci za straty wynikające z audytu zapadła cisza i konsternacja

 • 27.01.2020 20:52  Odpowiedz na komentarz

  Uwaga . Miesiąc propagandy organizowany przez wójta we wszystkich wsiach gminy Niechanowo przed 8 marca

  28.01.2020 08:22

  Atraktycyjny kazimierz, chyba nie znasz znaczenia słowa propaganda. polecam zajrzeć w słownik języka polskiego

  27.01.2020 23:05

  M propagandy to i tak mniej jak rok w wykonaniu radnych

 • 27.01.2020 20:05  Odpowiedz na komentarz

  Bo nie wybraliście mojego wójta . a on był taki dobry i przecież nic nikomu nie szkodził . On tylko dbał o nas . o co wam chodzi ?

 • 27.01.2020 19:46  Odpowiedz na komentarz

  Syn Eugeniusza powinien mieć zarzuty ten zaburzony CZŁOwiECZEK. Stołeczek tatowy się skończ]ył i żal coś tam ściska... Chachacba

  27.01.2020 21:50

  Ako WEŹ leki, zapomniałeś że dzisiaj dzień podwójnej dawki

 • 27.01.2020 19:38  Odpowiedz na komentarz

  Swołocz kwiczy bo nagle musieli zacząć pracować. Nowemu wójtowi chamstwo najpierw obcięło pobory że ZARABIA mniej niż Podwładne dyrektorzy np szkół i przedszkola. Przew rady Sikorka niedopuszcza do wolnych głosów i wniosków na posiedzeniu rady tym samym bez podstawy samemu zmienia prządek orad Rady. Komuna panowała w Niechanowie i niektórzy chcą żeby było tak jak było a były radny a ówczesny Wójt to zło który zburzył ich spokój i nicość, ich ostatnią Obronę.......

  27.01.2020 21:42

  Ojejciu, tak cię boli że pan nowy WÓJT zarabia mniej niż zamiar ? Nie popłacz się, a może chcesz dołożyć ze swojej kieszeni? Śmiało, będzie nieopodatkowane, tak jak lubicie.
  Komuna panuje na twoim podwórku, wyjrzyj przez okno

 • 27.01.2020 18:59  Odpowiedz na komentarz

  Panie redaktorze, wstyd i JESZCZE raz wstyd, że przepuszcza pan takie komentarze na forum. Wstyd że napisał pan artykuł nie pytając drugiej strony o zdanie. Wstyd. To nie jest rzetelne dziennikarstwo.

  27.01.2020 22:22

  Kasia opanuj się i pomyśl zanim coś napiszesz.Powiem ci tak jak była TVP POZNAŃ to nikt nie chciał z obozu Eugeniusza wyjść do kamery poprostu ci ludzie boją się konfrontacji tak samo na sesji leśnik każe karteczki z pytaniem dawać ośmiesza sie i całą radę .

 • 27.01.2020 18:13  Odpowiedz na komentarz

  treść komentarza

 • 27.01.2020 18:09  Odpowiedz na komentarz

  Jak są dowody pozbyć sie każdego ze strefy samorządowej. Takie jest moje zdanie. Reprezentujący nasz Wójt powinien być uczciwy

 • Nie ma Odwagi.... Ma Parcie Na Stołek.... Przyzwyczaił Się Że Nikt Nie Patrzy W Dokumenty Tylko Ręce PODNOSZą.... A Pa Audycie Wyszło Szydło Z WORKA....I Jakie Konsekwencje Dla B.Wojta????

 • 27.01.2020 16:36  Odpowiedz na komentarz

  Panie wójcie proszę ujawnić nazwiska wszystkich radnych którzy zlecili Pana inwiligowali wyborcy chą wiedzieć z kim się nie zadawać i na kogo uważać

  27.01.2020 20:05

  Dlaczego nie zadawać SIĘ? Bo wytknęli błędy WÓJTA? Prawidło, że czuwają nad prawem i brawa dla nich. Skoro Wójt wskazuje ich błędy to radni mają zamykać oCZY? Udawać że nic nie Widzą? A swoją droga ciekawe czy Wójt w jakimś artykule merytorycznie ODNIESIE sie do ZARZUTÓW czy będzie za swoje błędy winił radnych? Hmmm

 • 27.01.2020 14:10  Odpowiedz na komentarz

  Ale Was wszystkich boli, że młodzi próbują coś zdziałać. Tak jest wszędzie, gminę objął młody wojt to trzeba go,, zniszczyć,,. Ze sołectwami jest zupełnie tak samo, tam gdzie zmienił się sołtys, gdzie starszy musiał oddać posadkę młodszemu jest nienawiść i chamstwo. I w gminie jest tak samo. Dajcie wykazać się młodszemu pokoleniu..!. Sam osobiście pójdę na referendum, rada do wymiany, szczególnie przewodniczacy.

  27.01.2020 15:22

  A Ciebie by nie bolało jak młokos by oderwał cię od koryta budżetowego???

 • Ludzie przestańcie mącić z referendum radni zostali wybrani i będa rządzić do wyborów czy to sie komuś podoba czy nie , mogliście głosować w wyborach a teraz chcecie referendum,poza tym rada jest dobra i nie ma powodów aby robić to referendum tylko szkoda pieniędzy

 • 27.01.2020 13:33  Odpowiedz na komentarz

  A gdzie mój komentarz czyżby manipulacja jak na Gniezno24???

 • 27.01.2020 13:29  Odpowiedz na komentarz

  Psłuchać kwiku popleczników Eugeniusza -BEZCENNE

 • 27.01.2020 13:20  Odpowiedz na komentarz

  Teraz widzicie jacy ludzie rządzą gminą ,przecież każdy widzi na sesji kto rządzi i jakie wójt ma kompetencje. Prawda jest taka ,że chcą zniszczyć chłopaka jeszcze przed referendum bo zacyna wypływać szambo audyt był początkiem tego wszystkiego . Bardzo dobry wójt oby mu starczyło sił i wytrwałości aby dokończyć to co zaczął. Panie Szymonie jesteśmy z Panem

 • 27.01.2020 13:11  Odpowiedz na komentarz

  SZ. P. redaktorze,
  Osobiście nie jestem w żaden sposób związana z Gminą Niechanowo. Jestem mieszkanką gniezna i do tej pory państwa artykuły w moim odczuciu były Rzetelne, bezstronnicze i zgodne z prawdą. W przypadku tego artykułu mam pewne Wątpliwości. Z tego co jest mi wiadomo, pan wójt nie został oskarżony o niekompetencje tylko o łamanie prawa I oszukiwanie urzędu skarbowego w Gnieźnie - osoba publiczna nie może prowadzić działalności Gospodarczej, a Pan wójt prowadzi ale Niezarejestrowaną, czyli nie odprowadza podatków, co nosi miano PRZESTĘPSTWA Podatkowego.
  Dlatego też nie rozumiem, aż

  27.01.2020 18:54

  Marian a ty masz dowody na to że radni wynajęli detektywa i ZBIERALI dowody? Masz czelność pisać o byciu obiektywnym a sam insynuujesz nieprawdziwe historie. Wszyscy jesteście po jednych pieniądzach, dla was jedyna słuszna prawda jest taka że jedynym poszkodowanym w tym całym chlewie jest pan wójt

  27.01.2020 16:31

  Pani Renato kompletnie nie rozumiem pani pretensi do redaktora ,jest to jedno z dwóch mediów w Gnieźnie które jest obiektywne.Może Pani zajrzeć na stronę przeciwników referendum tam jest stronniczość lub na konkurencujny portal z gniezna na którym sie ukazał wywiad z wójtem Niechanowa po kilku godzinach został wykasowany. Co do wójta wpierw trzeba mieć dowody na jego niby oszustwa jeśli już pani jest taka obiektywna może pani się wypowiedzieć na temet audytu który naprawdę dużo daje do myślenia

 • 27.01.2020 12:27  Odpowiedz na komentarz

  Kochani...życzę wam wszystkim... jednej i drugiej stronie dużo zdrowia. Żeby go wam starczyło na finał całej ten fermentujacej rozgrywki.

 • 27.01.2020 10:42  Odpowiedz na komentarz

  Na najbliższej sesji powinien się pojawić były wójt i razem z wszystkimi radnymi wytłumaczyć skąd się wzieło tak dłuże zadłużenie,dlaczego nie ma zwrotu dotacji za ścieżki i odnieść się do audytu,radni również powinli sie tłumaczyć bo dobrze wiedzieli co się dzieje w gminie

 • 27.01.2020 10:39  Odpowiedz na komentarz

  Wójcie 3maj SIĘ! Odwołamy szkodników gminnych

 • 27.01.2020 10:28  Odpowiedz na komentarz

  Puk puk budzimy się panie administratorze niechanowskiego forum ssamorządowego co tak cicho na stronie cóż się stało ,że milczycie może w sen zimowy zapadliście ????

 • Dlaczego nikt nie mówi o tym że u przewodniczącego rady gminy Niechanowo znaleziono narkotyki w sprowadzanych samochodach ??

 • 27.01.2020 09:49  Odpowiedz na komentarz

  nikomu nie przeszkadza ze wojt nie płacil podatków od dobrze prosperującej firmy muzycznej niezarejestrowanej apodatki płacą nawet emeryci z niwielkiej emerytury , nigdy nie złozył w oświadczeniu źe osiąga jakiekolwiek inne dochody , oszukując własnych mieszkańców bo te podatki wracają do gminy w której się płaci teraz robi z siebie męczennika a ten portal mu w tym pomaga , redaktora wogóle nie interesuje to źewójt łamał prawo , nie ma zamiaru tego źetelnie napisać .

  27.01.2020 10:51

  tYLKO,ŻE WÓJT ZAKUPIŁ DWA SAMOCHODY POMPY DO WODY AGREGAT ,PRZYCZEPKI WSZYSTKO JEST NA STRONIE GMINY Z ZYSKU Z WODY I TO PRZEZ ROK A GDZIE SĄ ZYSKI Z DZIERŻAWY ZA 21 LAT WSTECZ TO POWINNO ZOSTAĆ WYJAŚNIONE...

  27.01.2020 10:14

  Adaś przypomnij sobie jakie masz korzenie

 • 27.01.2020 09:32  Odpowiedz na komentarz

  Ale musieliście narobić przekrętów że tak się boicie? każdy skorumpowany lub złodziej z rady powinien iść siedzieć! a majątek zabrać na rzecz gminy!

 • 27.01.2020 09:17  Odpowiedz na komentarz

  Najlepsze są te komentarze lizusów zamiara i jego kolesi pod różnymi nickami. Żałosne, zasiedziałe gamonie co to innego sposobu na wygranie przegranych wyborów nie potrafią znaleźć niż... Szczucie i pomawianie. Dno i kupa mułu. Nieroby na państwowym wikcie co to koryto im zabrali siedzą przed kompami i dyktują wnuczkom co mają pisać :)

 • 27.01.2020 09:11  Odpowiedz na komentarz

  Komuna w niechanowie i jej beneficjenci próbuje za wszelką cenę UTRZYMAć ŹRÓDEŁKO dotychczasowego utrzymania na koszt mieszkańców

 • 27.01.2020 09:04  Odpowiedz na komentarz

  Wg mnie jest to wstyd dla całej gminy. Takich rzeczy nie powinno być a nie ze strony radnych ani Pana wójta. Ta sprawa powinna być uporządkowana między nimi. A teraz każdy wyrabia sobie opinię o radnych i o panu wójcie a dodatkowo o byłym wójcie. Dla mnie to przepychanki i brak poszanowania z obu stron. Ludzie powinni się porozumieć aby było dobrze dla mieszkańców gminy. A ostatnio ważniejsze są sensację raz z wątroby pana wójta albo ze strony radnych. Nikogo nie bronie. Bo tak naprawdę nikt nie jest bez winy.

 • 27.01.2020 08:58  Odpowiedz na komentarz

  Poplecznicy wojta, piszecie "dajcie wójtowi pracować, został wybrany i tak kw być". A rada nie została wybrana ? Od samego początku krzyczeliscie na SESJaCH do "starej rady" a teraz chcecie ja odwołać , bo co? Też została wybrana przez ludzi, dajcie jej pracować

 • 27.01.2020 07:55  Odpowiedz na komentarz

  A wójt nie chodzi do kościoła? !le on oszukiwać może....

 • 27.01.2020 07:33  Odpowiedz na komentarz

  8marca my jako MIESZKAŃCY Niechanowa powinniśmy wykazać się PATRYJOTYZmEM i pojawić się przy urnach i wypędzić ludzi, którzy szkodzą naszej gminie. !!!!

 • 27.01.2020 06:57  Odpowiedz na komentarz

  Jak dojdzie do władzy ktoś z poza układu to jest problem. Tak jak w Gnieźnie tbs do dziś nie ruszony, gniezno więcej zapłaci za śmieci nie września, jak PiS było w powiecie to opozycja robiła dymy że szpitalem teraz nagle wszystko ucichlo. Ja się pytam gdzie tu jest prawo ?

 • 27.01.2020 00:09  Odpowiedz na komentarz

  No to ładnie się radni popisali i teraz jak śmią prosić o głosy na niich wstyd i hańba.Panie wójcie proszę ujawnić którzy to radni i co wynikło z błędów w audycie???

 • 27.01.2020 00:06  Odpowiedz na komentarz

  Niektórzy radni już nawołują,żeby nie pójść 8marca????

 • I chyba co nie które komentarze tutaj to wrogowie wójta.... a poprzedni nie może się pogodzić z wyborem żenada to co dzieje się teraz . Jak tak można?!!! Czlowiek WYKSZTAŁCony i tak się zachowuje widocznie cała rodzina straciła niezłą posadę ze do takich czynów sie posuwa!

 • 27.01.2020 00:00  Odpowiedz na komentarz

  Czy w biurze wójta tez były podsłuchy i ukryte kamery ????

  27.01.2020 17:43

  Tylko że to wójt nagrywał Pania radna... ludzie jakie wy macie pojęcie...

  27.01.2020 10:47

  Jeśli były to prokuratura powinna się tym zająć ,że petent był nagrywany.Zresztą nawet pani radna mówiła na sesji ,że są nagrywani u wójta w gabinecie szkoda ,że wójt już wtedy sie nie domyślił .

 • 26.01.2020 23:51  Odpowiedz na komentarz

  Jak widać to ANI POLSKI, ANI WOJEWÓDZTW, ANI POWIATÓW, ANI GMIN NIE DAJE SIĘ WYRWAĆ Z RĄK SKORUMPOWANYCH I PRZESTĘPCZYCH SITW chronionych przez KASTY !!! Gdzie taki nowo wybrany Wójt który chciałby rozbić parszywą sitwę może liczyć na pomoc w przestrzeganiu prawa ??? Odpowiedź: NIGDZIE !!! Prokuratura czy policja nie działają,bo są po stronie sitwy !!! Najbliższe Gniezno totalnie zasitwione wspiera kolesiów. PANIE SZYMONIE - zostaje tylko jedna droga abyście wreszcie uwolnili Gminę od hien i pasożytów: ROZDAĆ WIDŁY I NADZOROWAĆ REFERENDUM A NA ROGATKACH GMINY ROZSTAWIĆ PATROLE Z SIEKIERAMI !

  27.01.2020 06:44

  Ty czlowieku wEz zmien kanal w telewizorZe bo wyraznie Widac ze pisowska propaganda tobie nie slUzy. Znasz znaczenie slowa kasta chlopczykU ?!!!!

 • 26.01.2020 23:47  Odpowiedz na komentarz

  Wam nie chodzi o uczciwość wójta i o jego granie wam chodzi o to żeby go usunąć ze stolka. Ot popatrz uczciwa rada się znalazła. Strażnicy uczciwości ha ha ha. Takie metody, ludzie gdzie wy już nie doniesliscie na tego CHŁOPAKA. Ale panie wojcie Głowa do góry bo większość społeczeństwa jest za Panem i nie wymienimy Pana na poprzednika.

 • 26.01.2020 23:36  Odpowiedz na komentarz

  Stara rada i stary wójt perdzieli w jedną trabe. Banda oszustów i złodziei. Dobrze ze ktoś się w końcu za to wziął. Najchętniej bym ich zobaczył jak obrabiaja róże na ulicy "różanej" za karę. Pozdrawiam

 • 26.01.2020 22:57  Odpowiedz na komentarz

  Tylko niszczycie człowiekowi życie to zło które tak wyrzandzacie kiedyś powróci do tych osób a wtedy nie jeden przyjdzie albo zachoruje i będzie potrzebował pomocy mam nadzieje że te osoby co wyrzadzaja tyle zła tyle nienawiści się opanują panie Wójcie trzymam za pana kciuki i myślę że wyprowadzi pan gminę na prostą mam nadzieje że ludzie dadzą szansę by WKOŃCU mógł pan normalnie funkcjonować gmina bez stresu i nerwów kiedyś przyjdzie moment co jeszcze będą wszyscy dziękować pozdrawiam serdecznie

 • 26.01.2020 22:48  Odpowiedz na komentarz

  Co wy chcecie od wójta co niczego nie może bo co bo kandydował na wójta i wygrał wybory, moim zdaniem jest dobrym wójtem i popieram go niektórym nie podoba się bo wkońcu dopatrzył się jak dysponowała gmina poprzednio ile długów było imprezy gminne chuczne a teraz muszą pocieszać się kawą i Pączkiem ponieważ no NIEstety nie ma pieniędzy na to a rada gminy to tylko problemy robią przeszkadza im to że wójt był czy jest didżejem moim zdaniem mozna być i wójtem i didżejem i nikogo to nie powinno interesować a podejrzewam że nie jeden nie miał zarejestrowanej firmy i nie opłacał składek

  27.01.2020 08:55

  Hahaha.twoje zdanie jest tu mało ważne..bo to granie jest niezgodne z prawem. Koniec kropka

 • Monika,Racja i mieszkaniec -domyslam się że to szanowna rada kryje się pod tymi NIckami, ZADZWONCIE jeszcze po detektywa RUTKOWSKIEGO ten król żenady pomoże wam osiągnąć jeszcze WIĘKSZE dno niż to co sobą prezentujecie.

 • 26.01.2020 22:20  Odpowiedz na komentarz

  ale w tej gminie jest potola mówić młodzieżowym slangiem,może potrzeba tam mediatora lub jakiegoś rozjemcy???Z drugiej strony jak takie rzeczy robią radni to już może być ciężko o zgodę ,teraz mieszkańcy musicie roztrzygnąć spór...

 • 26.01.2020 22:14  Odpowiedz na komentarz

  Skoro Wójt łamał prawo dotyczące ustawy o Ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne, składał nieprawdziwe oświadczenia majątkowe - oszukiwał wojewodę i urząd skarbowy. Dodatkowo jeśli są na to dowody, to rada obligatoryjnie powinna uchwałą wygasić mandat wójta. Teraz Wójt uderza do Prasy? Po CO? Żeby zrobić z siebie ofiarę własnych Błędów? Pewnie chodzi o to żeby mydlić wszystkim oczy, że rada jest zła. Niestety ryba psuje się od głowy.

 • 26.01.2020 22:12  Odpowiedz na komentarz

  Ludzie przestańcie wymyślać bzdury, pozwólcie spokojnie pracować wójtowi, tak musi być większość go wybrała i o co chodzi.nie dajecie żyć temu człowiekowi, wstydżcie się.

 • 26.01.2020 22:10  Odpowiedz na komentarz

  Należy ujawnić wszystkich radnych którzy są zamieszani w te haniebne nagrywania i szczucie na wójta

 • 26.01.2020 21:24  Odpowiedz na komentarz

  Pytanie do radnych ile kosztuje taki detektyw można wiedzieć?????

 • 26.01.2020 21:14  Odpowiedz na komentarz

  Żenująca przepychanka.

 • Czy kogoś jeszzcze to interesuje?
  Jak widać p. Wójt nie ma nic lepszego do roboty niż użalanie się nad sobą w mediach. Na innym portalu przedwczoraj robił To samo tylko personalnie insynuował popełnienie przestępstwa.
  To jest niesmaczne, delikatnie mówiąc.
  Osobiście nie pójdę na referendum, nie chce popierac tych Szaleńców, inicjatorów, kilku chłopaczków 27,25letnich którzy nie dostali się poprzednio do rady gminy i chcą tam koniecznie być. 28letni kawalerowie mieszkający z matkami, osoby nic sobą nie reprezentujące poza wylewaniem pomyj na innych. Nie popieram.

  27.01.2020 10:38

  Sama pani siedzi u mamy a mądrości pani pisze -poziom inteligenji zerowy

 • 26.01.2020 20:49  Odpowiedz na komentarz

  mamietajcie rado gminy. jaką miarą pozyczacie, taka Wam oddadzą....

 • 26.01.2020 20:48  Odpowiedz na komentarz

  nie do pomyślenia, że w ludziach tyle nienawiści. a niektórzy radni na Fejsie wybudują jacy to pobożni, a jak by mogli to drugiemu by niż w plecy wbili.

 • 26.01.2020 20:46  Odpowiedz na komentarz

  miejmy nadzieję że uda się odwołać ta radę.
  oni tylko o siebie dbają...

 • 26.01.2020 20:45  Odpowiedz na komentarz

  tylko ślepy nie widzi, że rada działa na szkodę gminy. nie liczy się dobro mieszkańców tylko własne interesy.
  przykre to jest....

 • 26.01.2020 20:43  Odpowiedz na komentarz

  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.... Nie potrafi? się pogodzić z TYM, Że ludzie już nie chc? poprzedniej ,,elity". Żenada...

 • 26.01.2020 20:38  Odpowiedz na komentarz

  Proponuję aby rada która bylA za Pana zamiara jak i pan zamiar wyjaśnili najpierw miszkańcom w jaki sposób Gmina znalazła się w dłógach co konkretnie za te pieniądze zostało w gminie zrobione uważam że mamy bardzo dobrego wójta który wyprowadzi gminę z dłógów ale to wymaga czasu przeciwnicy wójta (radni) powinni najpierw sami zrobić rachunek sumienia i przemyśleć co można było zrobić lepiej lub inaczej a dopiero potem wypowiadać się na temat pracy naszego włodarza pozdrawiam

 • 26.01.2020 20:37  Odpowiedz na komentarz

  Jeszcze jedno. Brawo dla pana redaktora za stronniczy tekst! To się nazywa rzetelne dziennikarstwo

 • 26.01.2020 20:26  Odpowiedz na komentarz

  Donosicielom kapusiom i konfidentom mówimy stanowcze NIE

 • Obecni i starzy radni bojom się afer kturych sami nakręcili wspólnie z starym wójtem czymaj się nowy wójcie

 • 26.01.2020 20:17  Odpowiedz na komentarz

  Ci ludzie chodzą do kościoła i przysięgę składali a robią takie rzeczy jak szukanie haków to tak jak targowica w sejmie oj my was ocenimy w referendum

 • A czy wójt komuś ublizal, jeździł pod wpływem, groził itd...??. NIE- grał na imprezach, straszne lamanie prawa!!! Nie bądźcie śmieszni! Co ten człowiek wam zrobił! Panie WOJCIE- dużo, duzo sily!

 • O czym ty piszesz człowieku redaktora się czepiasz który jest obiektywny nie tak jak konkurencja u której się ukazał artukuł w południe a po południu już znikł,czapiasz się wójta i bronisz radnych to wytłumacz kto naobił 9mln długuJak chcesz coś pisać to pisz tylko najpierw pomyśl.

 • Tak tu taj czytam tych wspaniałych radnych jak to dbali o dobro Gminy . ciekawe jak by się nimi tak zainteresować to ilu z nich piastowało stanowisko i jednocześnie czerpali profity z gminy nie mówię o diecie radnego .

 • 26.01.2020 19:40  Odpowiedz na komentarz

  Panie wójcie, proszę nie robić z siebie męczennika narodu, to już się staje powoli ŻENUJĄCE. jakie ma pan dowody na to, że to radni wynajęli detektywa? Że oni mu zapłacili? Zakładam, że żadne, a te oskarżenia są wyssane z palca, żeby tylko pana przeciwników upokorzyć. Bo przecież trzeba iść po trupach do celu. Już nowi radni czekają na dostanie się do gminy, pan sołtys z Ż., pan z marysina który ciągle wychodzi z gminy i wiele innych znanych osobistości które mają w sobie wole zemsty

  27.01.2020 10:23

  możesz startowac na radnego daruś

 • 26.01.2020 19:33  Odpowiedz na komentarz

  Słyszałem że pan wójt też nie święty, donosi na byłych pracowników z którymi ma sprawe w sądzie. Ktoś może potwierdzić na 100% ?

 • 26.01.2020 19:03  Odpowiedz na komentarz

  Ale wstyd !!!! PO TRUPACH DO CELU ????? Panie wójcie - powodzenia !!!!!!!

 • 26.01.2020 18:35  Odpowiedz na komentarz

  Gdyby Wójt był taki uczciwy to nie musiałby się włóczyć i tłumaczyć przed wojewodą i urzędem skarbowym. Zamiast się użalać trzeba było myśleć wcześniej. A i chętnie zobaczyłabym te materiały :-) z tego co się domyślam, to nie chodzi o niekompetencje wójta, tylko o granie po imprezach, czego Wójt robić nie może bo łamie Prawo! Warto by to dodać do artykułu, a nie robić ofiarę z wójta.

  26.01.2020 20:19

  Gdyby radni byli tacy uczciwi dziś gmina by nie miała takiego zadłużenia ,przecież to radni decydują o zadłużeniu gminy i kontrolują wójta

  26.01.2020 20:09

  A radzie DALEKO ALE TO BARDZO DALEKO DO UCZCIWOŚCI! Chyba KAŻDY WIE O CZYM PISZE...

  26.01.2020 19:50

  Proponuję poczytać artykuły na stronie Niechanowskie forum samorządowe prowadzone przez bezstronne osoby.Bardzo rzetelne info zawsze udostępniane przez radnych ???? tam z pewnością będziecie państwo radni zadowoleni z każdej informacji

  26.01.2020 19:22

  Zgadzam się. Najwyraźniej nieuczciwość dziś nie ma znaczenia. Łamanie prawa nie przeszkadza, ale rada która chciała uczciwości już tak.
  POMIJAm fakt że WSZYSTKIe artykuły robią ofiarę z wójta. Żaden z dziennikarzy nie przyłoży się porządnie do napisania artykułu biorącego pod uwagę obie strony. Bo wójt taki Święty nie jest..

 • Wszyscy skupiają się na detektywach. A czy Ktoś zapytał lub powiedzial że są sprawy na rzeczy? Wojt jest osoba publiczna. Nikomu jednak nie przeszkadza ze nie był uczciwy.. teraz widocznie nie trzeba być uczciwym by być wojtem czy ministrem

  27.01.2020 19:57

  A cy to jest prawda że radni korzystają z dzierżaw a jako piastujący to stanowisko nie powinni tego robić .

  26.01.2020 22:52

  No bo jeżeli radni twierdzą że Wójt nie chce współpracować a od początku okazuje się że szukają problemów i po kryjomu detektywów wynajmują do szukania haków... Do tego syn przegranego byłego wójta zakłada stronę na Fb... Stronę bezstronną.. Aby tylko krytykować wójta... I które posty go oczerniające udostępniają i lubią tylko radni... Mało tego... Afera na całą Polskę z adminami stron ze awaria była na Fb i wykazała prowadzących stron a on kłamie w oczy że gmina go nie interesuje... że nie udziela się na FB.to są naprawdę sprawy godne krytykii..a wy się trzymacie ze Wójt grał na Imprezie...

  26.01.2020 20:35

  A w jakiej normalnej gminie czy instytucji przedstawiciele wyborców czyli nas wynajmują detektywa i szukają haków i prowokacji ???? Przecież to sie nadaje do telewizji co sie w tej gminie wyprawia....Pamiętam jak na pierwszej sesji pan Paweł powiedział w metaforze że radni są naszymi pieskami i mają robić co my im każemy a oni robią co chcą nie licząc się z głosem swoich wyborców .Ludzie weźcie się za rządzenie bo za to pobieracie dietę a nie za szkodzenie obecnemu wójtowi

 • Dziwię się tylko że Nie jest ich wstyd tych co nie mogą się pogodzić że Nowy włodarz wygrał wybory przez większość czyli były wójt gminy miesza im w głowie bo NIE może się pogodzić że większość mieszkańców gminy go nie chce

 • 26.01.2020 18:19  Odpowiedz na komentarz

  Tak tak boją się o to, że dużo wyjdzie na jaw w kwestii finansowej się Skończy.. Bardzo dobrze nie mogę się doczekać 8Go marca.. pozdrawiam obecnych jeszcze radnych...

PODOBNE TEMATY
Strażnicy Miejscy pomogli bezdomnemu Upór i konsekwencja gnieźnieńskich Strażników Miejskich doprowadziły do ulokowania bezdomnego mężczyzny... Piątek, 3 grudnia 2021
Jedne drogi budują - inne niszczą Przekroczenia każdej możliwej wartości świadczącej o nienormatywności zespołu pojazdów odkryli po zważeniu... Piątek, 3 grudnia 2021
Niszczyli drogi - wpadli w ręce inspektorów Nienormatywne zespoły pojazdów pojawiły się na drodze ekspresowej niedaleko Poznania i Gniezna. Interweniowali... Czwartek, 2 grudnia 2021
Policjanci z Poznania przekazali Damianowi zebrane nakrętki Policjanci z Wydziału Prewencji zorganizowali zbiórkę wśród policjantów i pracowników poznańskiej jednostki.... Czwartek, 2 grudnia 2021