moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Gnieźnieńska Lewica na inauguracji Kampanii Prezydenckiej Roberta Biedronia

Wtorek, 21 stycznia 2020
 • Gnieźnieńska Lewica na inauguracji Kampanii Prezydenckiej Roberta Biedronia

Przedstawiciele SLD i Wiosny z powiatu gnieźnieńskiego uczestniczyli 19 stycznia w inauguracji kampanii prezydenckiej Roberta Biedronia w Słupsku. Przed rozpoczęciem Konwencji trzech partii Konwencja SLD jednogłośnie udzieliła poparcia kandydaturze Roberta Biedronia na funkcję prezydenta RP.

Robert Biedroń zainaugurował w Słupsku swoją prezydencką kampanię wyborczą. Polska pod rządami lewicowego prezydenta uczyni kolejny krok w kierunku nowoczesnego państwa dobrobytu, gdzie docenione zostaną nie tylko metropolie, ale i mniejsze miasteczka i wsie; państwa z silną pozycją w Unii Europejskiej, opartego na sile praworządności i na prawdziwej wspólnocie narodu - to główne przesłania wyborczej konwencji Roberta Biedronia. Kampania prezydencka rusza z ważnymi priorytetami:
 • 7,2% PKB na służbę zdrowia
 • Budowa mieszkań na wynajem
 • Gwarantowana emerytura min. 1 600 zł
 • Przywrócenie niezależności sądów
 • Nowoczesna gospodarka
 • Zrównoważony rozwój całego kraju
 • Przywrócenie znaczenia Polski za granicą

Polska potrzebuje prezydenta odważnego, który rozumie współczesny świat i nie boi się nowoczesności. Czas na zmianę! Czas na prezydenturę odwagi, otwartości i prawdziwej wspólnoty! Czas na Roberta Biedronia! Wśród wielu zwolenników Roberta Biedronia w Słupsku było 14 przedstawicieli z terenu powiatu gnieźnieńskiego wspólnie z liczną reprezentacją Kalisza oraz przedstawicielami Babiaka, Słupcy, Powidza i Konina.
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(3)

 • 21.01.2020 21:51  Odpowiedz na komentarz

  Do Chrześcijanina: Zaiste chrześcijański komentarz. Przykazanie miłości leży w koszu. Masz dzieci? To Bogu dziękuj. I nie przeszkadzaj jego dziełu powoływania kolejnych żyć.

 • Cała ta opozycja to tak naprawdę neoliberałowie. Czyli ludzie, którym nie można ufać. Liberalizm jest zły, a liberałów uważam za miłośników łamania dla pieniędzy siódmego przykazania. Oni sprzedaliby własne dzieci dla pieniędzy, tak ich postrzegam i nie tylko ja. Należy tych ludzi trzymać jak najdalej od władzy, od jakichkolwiek urzędów i kierowniczych stanowisk, a przede wszystkim od zarządzania pieniędzmi, by nie zawłaszczyli ich.

 • i JAK TU WIERZYĆ TAKIEMU KŁAMCZUCHOWI CO CO PÓŁ ROKU ZMIENIA SWOJE zobowiązania WOBEC MIESZKAŃCÓW SŁUPSKA. A CO NAJGORSZE NAWET NIE PAMIĘTA CO MÓWIŁ PÓŁ ROKU WCZEŚNIEJ. i TAKA OSOBA CHCE BYĆ PREZYDENTEM polski ? śmiech NA SALI. w środę NA SESJI rady Miasta Gniezna OKAŻE SIĘ KTO JESZCZE TAK MYŚLI JAK PAN Tomaszewski. zobaczymy KTO Z RADNYCH ZAGŁOSUJE ZA DOFINANSOWYWANIEM PRZE miasto Z BUDŻETU ZABIEGÓW in vitro? Zobaczymy kto w mieście należy do partii "SLD" Biedronia A tylko ukrywa się pod szyldem "DRUŻYNA BUDASZA".

PODOBNE TEMATY
Tadeusz Tomaszewski Wiceprezesem Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Na salach Targów Poznańskich odbyły się 3 kwietnia obrady V Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Oddziału... Środa, 6 kwietnia 2022
I Ogólne Zebranie Członków Nowej Lewicy powiatu gnieźnieńskiego 19 marca w sali konferencyjnej Hotelu Ibis w Gnieźnie odbyło się I Ogólne Zebranie Członkiń i Członków... Poniedziałek, 21 marca 2022
Oświadczenie firmy HIL-GAZ! Prywatne stacje mają problem z zakupem paliw Publikujemy treść oświadczenia stacji HIL-GAZ odnośnie cen paliw. Warto zapoznać się z tym materiałem. Sobota, 26 lutego 2022
Gigantyczny wzrost cen na stacjach paliw! ORLEN rozwiąże umowy z odbiorcami paliw, którzy narzucili zbyt wysokie marże Ceny na stacjach paliw poszybowały w górę. Na wielu w ogóle nie ma oleju napędowego. Jest problem z... Piątek, 25 lutego 2022