moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Skradziono samochód! Złodzieje nie mieli sumienia widząc dziecięce foteliki

Poniedziałek, 25 listopada 2019
  • Skradziono samochód! Złodzieje nie mieli sumienia widząc dziecięce foteliki

W Gnieźnie, jak w każdym mieście, cały czas giną auta. Tym razem jednak dostaliśmy wiadomość, która "ściska gardło". Pokazuje jak bardzo bezsumienni i bezwzględni są złodzieje.

Poniżej wiadomość, którą otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki:

W nocy z piątku 22.11. na sobotę 23.11. skradziono nam sprzed domu poniższe auto. Wiem, że szanse na jego znalezienie są znikome. Poziom bezsilności sięga zenitu ... Jakim trzeba być człowiekiem, widząc dziecięce foteliki, mając z tyłu głowy świadomość, że to dorobek czyjegoś życia, nic sobie z tego nie robić i zabrać jak swoje ... Najgorsza jest świadomość, że sprawiedliwość nie dosięgnie tych ludzi ... Pozostaną bezkarni, bo przeważnie te sprawy tak się kończą ...
Nam chwilowo świat wywrócił się do góry nogami. Pozostaje myśl, że nawet we własnym domu nie możesz czuć się bezpiecznie. Strach, bezsilność, niedowierzanie, że Nas to spotkało.
Moja niespełna 5 letnia córka powiedziała dziś do mnie: "O nie, mama! Oni ukradli moje naklejki na Słodziaka, niedobrzy złodzieje ..."
I strach pomyśleć, że w tych ludziach nie odezwą się wyrzuty sumienia, na myśl o tej rodzinie, której zgotowali taki los ...

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(24)

  • 28.11.2019 16:27  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie ta wasza zazdrość nienawiść jest okrutna, nie ważne za ile jest auto kupione rodzina zapracowala sobie na to, więc darujcie sobie te zbędne komentarze. Aż przykro takie coś czytać!

  • 27.11.2019 17:58  Odpowiedz na komentarz

    Skąd w Was tyle złości ludzie... tonący łapie się wszystkiego- przypuszczam, że kobieta napisała, bo może ktoś coś widział, ktoś coś wie. A z komentarzy właśnie wynika jak byscie zazdroscili... kwestia ubezpieczenia czy kto jakim autem jeździ to każdego indywidualna sprawa, na ile kogo stać takie ma i kwestia gustu i upodobań. A slodziaki- hmmm... zrozumie tylko ten co ma własne dzieci, matka matke.. Dla dorosłego to jest nic, ale dla dziecka już nie. Radosc przeogromna kiedy zbiera, wkleja i udaje sie dostac upatrzona maskotke. Warto czasem pomyśleć zanim się kogoś obsmaruje.

    28.11.2019 20:01

    Ja dzieci mam i z całej siły nienawidzę tej patologicznej promocji. Bo to jedynie mistrzostwo marketingu nic wiecej. A co do furki ze zdjęcia współczuje trza płacić AC i problem z głowy

  • 27.11.2019 15:13  Odpowiedz na komentarz

    Świat wywrócić się do góry nogami CZY ktoś to pisząc zastanowił się nad sensem tych słów, to mnie się ŚWIAT wywrócić gdy dowiedziałam się że jestem ciężko chora i ODDAŁAMBym wszystko za zdrowie dom, samochód I.T.p

  • 27.11.2019 11:25  Odpowiedz na komentarz

    Jak sie kupije takie auto to sie ubezpiecza na mini casco od kradziezy, ale duzo ludzi siedZi na wynajmach, na oc ledwo starcza ale wazne ze kłuje w oko sasiada. Jak mozna takiego auta nie ubezpieczyc? Zal 400 zl na rok?

  • Złapać i łapy tepym nozem uciac!!

  • 27.11.2019 06:29  Odpowiedz na komentarz

    Jezdzil bys jak wiekszosc polaczkow autkiem do 5 tys nie bylo by problemu jest jest super wiec o co ci chodzi

  • 27.11.2019 05:23  Odpowiedz na komentarz

    W mojej pracy jest mobing nikt sie nie rozczula bo tezeba cos jesc tez mi smutno boze ze pracuje i jezdze autem za 3 tys zl

  • Zaplanowana mistyfikacja.

  • 26.11.2019 21:15  Odpowiedz na komentarz

    Zlodziejom lapy bym poucinal ale nie rozumiem tez ludZi ktorzy oszczednosci zycia wydaja na tak tracaca na wartosci rzeCz jak samochod. Ja Mam samochod zA ok 20 tys zl i Jakby je ukradli to trudno. Kupie drugie. Ale nie wydalbym na auto oszczednosci zycia.

  • 26.11.2019 20:06  Odpowiedz na komentarz

    Bo się popłacze???? setkom ludzi giną auta na całym świecie a tu wielką żałoba bo foteliki były z tyłu... Każdego szkoda ale taki już system... Złodziej to najstarszy zawód świata był jest i będzie... I płacz nie pomoże...

  • 26.11.2019 19:44  Odpowiedz na komentarz

    Zaraz lapska i Leb bym odciela za to co zrobili do pracy by sie wzieli i zobaczyli jaj ciezko na takie auto zarobic..Masakra wspolczuje bardzo..

  • 26.11.2019 18:21  Odpowiedz na komentarz

    Bo zlodziej patrzy czy foteliki z tylu. List powala na kolana.

  • 26.11.2019 12:37  Odpowiedz na komentarz

    Pewnie się pokusił na te naklejki-tyle się mówi aby nie zostawiać wartościowych rzeczy na widoku, na siedzeniu!. Mniejsza o samochód- ale te naklejki- one nie były ubezpieczone. Taki dramat dla rodziny- nie będą mieć słodziaka. Może jakąś zrzutkę zrobić, może ktoś ma niepotrzebne naklejki?

  • 26.11.2019 10:30  Odpowiedz na komentarz

    Co wam ludzie po monitoringach? Będzie nagrane auto którego zdjęcia macie powyżej co wam po gps-ie w aucie jak wsiada fachowiec to pierwsze co robi to wtyka w ZAPALNICZKĘ zagłuszacz. Policja jest bezsilna bo tu może pomóc jedynie jasnowidz. Jedyny sposób zabezpieczeń na dzisiejsze czasy to mechaniczne odcięcie zapłonu w ukrytym switch-u. mnie ostatnio okradli mam monitoring lecz po miesiacu dostałem pismo z umorzeniem sprawy powód nie wykryto sprawcy taki kraj

  • 26.11.2019 09:33  Odpowiedz na komentarz

    No to teraz aby złapać ZŁODZIEJi trzeba PODSTAWIĆ pułapkę na podobne auto i złapać na gorącym uczynku. A auta się znajdą. Innej opcji nie widzę aby ich złapać.

  • 26.11.2019 08:53  Odpowiedz na komentarz

    Oddajcie złodzieje małej mąki naklejki na słodziak niedobry złodzieje! A są dobrzy? Robin Good już chyba nie żyje

  • 25.11.2019 22:13  Odpowiedz na komentarz

    Jak sie kupuje auto żeby RZUCAc sie w OCZY, to trzeba pomyslec ze zycie to nie bajka i je porzadnie ZAbezpieczyc przed KRADZIEżą. Widocznie WPADło w oko nie tym co trzeba i już je kreca na CZĘŚCI, a jest wiele prostych sposobow ktore utrudnią takim ŻYCIE, niestety polak madry po szkodzie

    26.11.2019 10:34

    Ale jesteś mądry.

  • 25.11.2019 21:04  Odpowiedz na komentarz

    No, właśnie,witam czytelników fb i wiadomości.bieda piszczy u niektórych nie mają z czego ,to kradną.Każdy samochód posiada/powinien mieć zabezpieczenie .na obiektach powinny być kamery/stróż parkingowy.Drogówka pilnuje,ale nie mogą być w kilku miejscach na raz. -za mało ludzi. faktem jest od jakiegoś czasu ,że widać działania wydziału drogowego w nie znanych miejscach Gniezna. thanks !!!!!!!!!!!!!

  • 25.11.2019 17:41  Odpowiedz na komentarz

    We wsi Osiniec tydzień temu również skradziono samochód tej samej marki , czarne , kombi .

  • 25.11.2019 15:13  Odpowiedz na komentarz

    Mnie to nie dziwi. Kradną nawet z cmentarzy. A policja no cóż znajdzie auto gdy ktoś wskarze im złodzieja.

    26.11.2019 09:55

    Nam kiedyś zniknęło auto z GPS i mimo wskazania konkretnej posesji, na której sygnał się urwał - auta nie znaleziono ????

  • 25.11.2019 14:46  Odpowiedz na komentarz

    W pobliżu ktoś nie ma na sklepie czy budynku kamery? Gniezno to miasto więc możnaby sprawdzić pobliskie kamery będące dojazdem do waszej ulicy gdzie stał samochód i może jakaś laweta bądź wasz samochód sobie jechał a przed min jeszcze jakiś bo jakby nie patrzeć w pojedynke nikt tego nie organizuje. Wtedy po blachach możnaby dotrzeć do właściciela i ciągnąć ich za język kto za tym stoi ale tym to już policja powinna się zająć

PODOBNE TEMATY
Zderzenie w Kiszkowie Dzisiaj ok. godz. 9.30 służby ratunkowe otrzymały informację o kolizji drogowej w Kiszkowie. Do akcji... Środa, 20 października 2021
Poszukiwany sprawca kradzieży z włamaniem Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem. Wtorek, 19 października 2021
Wypadek w Woźnikach! Sprawca wjechał w auto stojące na czerwonym świetle! Dzisiaj ok. godz. 14.00 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku na skrzyżowaniu w Woźnikach.... Wtorek, 19 października 2021
Co zrobić w przypadku potrącenia dzikiego zwierzęcia? Aura jest coraz chłodniejsza, dni są krótsze, a zwierzyna łowna o tej porze migruje w poszukiwaniu pożywienia.... Wtorek, 19 października 2021