X
X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kuźnia Liderów Wielkopolskich z wizytą w Gnieźnie

Wtorek, 19 listopada 2019
  • Kuźnia Liderów Wielkopolskich z wizytą w Gnieźnie

Kuźnia Liderów Wielkopolskich jest to program rewelacyjnych debat ze znanymi osobami z całej Polski. Liderów kształtowania opinii i osób, które swoim działaniem zdobywały sympatię swoich słuchaczy. Ludzi, którzy zachęcali do działania i niejednokrotnie zmieniały swoją okolicę, swoje miasto, Polskę na lepsze.

Teraz każdy ma okazję na dobrą dyskusję, poszerzanie wiedzy w różnych dziedzinach życia społecznego, zdobywanie nowych umiejętności interpersonalnych, rozwijaniu w sobie lidera. Zachęcamy do uczestnictwa w Kuźni Liderów Wielkopolskich wszystkich studentów i osób, które chętnie oraz aktywnie poszerzą swoją wiedzę z różnych dziedzin, między innymi takich jak: gospodarka krajowa, bezpieczeństwo, sprawy międzynarodowe, elementy demokracji, kultura, działalność społeczna NGO i samorząd.

W ramach pierwszego etapu organizowane są szkolenia z umiejętności miękkich, przydatnych w działalności społecznej, a więc m.in.: wystąpień publicznych, oraz zadań typowych dla funkcjonowania III sektora - ochrony danych osobowych, pozyskiwania dotacji w ramach między innymi w ramach sektora NGO.

Pierwszy etap składa się z kilkunastu spotkań i szkoleń w różnych miastach Województwa Wielkopolskiego. W ich trakcie organizatorzy wybiorą grupę najbardziej aktywnych merytorycznie osób, które zostaną zaproszone do udziału w II etapie projektu.

Drugi etap składać się będzie z comiesięcznych zjazdów weekendowych w Poznaniu , w których wezmą udział osoby wyselekcjonowane podczas pierwszego etapu. Został on zaplanowany na 2020 rok, a zakwalifikowani do niego uczestnicy poza ciekawymi warsztatami I możliwością rozwoju, mają zagwarantowany nocleg oraz wyżywienie.

W trakcie zjazdów etapu drugiego, uczestnicy projektu będą mieć możliwość spotkania i rozmowy z politykami, przedstawicielami biznesu, mediów, kultury czy administracji publicznej. Uczestnicy nabywać będą wiedzę od liderów w danych dziedzinach, osób doświadczonych, specjalizujących się w konkretnych obszarach funkcjonowania państwa. Kuźnia Liderów Wielkopolskich pojawi się w Gnieźnie w Szkole Podstawowej nr 3 znajdującej się na ulicy Czarneckiego 7 w dniach 23-24 listopada. Zachęcamy do wzięcia aktywnego udziału i zapisów do projektu, a także do rozmowy i spotkania z naszymi prelegentami: Marcinem Makohońskim - radnym trzeciej kadencji powiatu gnieźnieńskiego, Łukaszem Bartosikiem - specjalistą do spraw prawa amerykańskiego oraz Norbertem Nowickim - ekspertem w Ministerstwie Przedsiębiorczości I Technologii. Poruszana będzie między innymi tematyka samorządu, prawa amerykańskiego z perspektywy polskiej, a także porozmawiamy o powstaniu Doliny Krzemowej w Poznaniu oraz pracy w ministerstwie. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, wystarczy jedynie się do nas zapisać.

Zgłoszenia przyjmujemy przez stronę: www.kuznia.poznan.pl

Dołącz do nas - z nami staniesz się Liderem!
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Laureaci stypendium im. Sławomira Kuczkowskiego zapraszają na koncert Jesienią 2020 roku Prezydent Miasta Gniezna przyznał pierwsze w historii Pierwszej Stolicy stypendia... Niedziela, 20 czerwca 2021
Centralne obchody uroczystości Bożego Ciała w Gnieźnie O tęsknocie za obecnością, spotkaniem, a nie tylko zewnętrzną formą celebracji mówił w uroczystość Bożego... Czwartek, 3 czerwca 2021
Majówka nad Lednicą 23 maja br. zapraszamy bardzo serdecznie na Majówkę nad Lednicą do Wielkopolskiego Parku Etnograficznego... Środa, 19 maja 2021
Rzeźby Mieczysława Najkowskiego na Lednicy W najbliższym czasie zostanie udostępniona do zwiedzania wystawa czasowa poświęcona twórczości rzeźbiarskiej... Środa, 19 maja 2021