moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Ginekolodzy złożyli wypowiedzenia! Czy to próba szantażu na dyrekcji?

Piątek, 1 listopada 2019
 • Ginekolodzy złożyli wypowiedzenia! Czy to próba szantażu na dyrekcji?

"W związku z niespełnieniem warunków płacowych wypowiadam umowę na pełnienie dyżurów lekarskich oraz na pracę w godzinach dopołudniowych na oddziale ginekologiczno-położniczym. Umowę wypowiadam z dniem 31.10.2019 roku, z obowiązaniem od dnia 1.12.2019 roku. Jednocześnie informuję, że jestem zainteresowany dalszą współpracą z Panem Dyrektorem na nowych warunkach płacowych." - wypowiedzenia o takiej treści zostały złożone ostatniego października przez lekarzy ginekologów do dyrekcji gnieźnieńskiego szpitala. 9 pism o jednakowej treści, bez odmiany na rodzaj męski i żeński, różniących się tylko pieczątką i podpisem.

Zbigniew Walkiewicz, Grzegorz Gliniewicz, Barbara Oszkodar, Leszek Ernst, Jarosław Nowak, Jean Aland Juste, Aleksandra Lisowska, Elżbieta Nowak, Wojciech Łącki - 9 z 10 pracujących na gnieźnieńskim oddziale ginekologów złożyło wczoraj wypowiedzenia. Lekarze zaznaczyli, że są zainteresowani dalszą współpracą na nowych warunkach płacowych. Przypomnijmy, że podwyżka, której się domagają oznacza dla szpitala koszt ok. 650 tys. zł rocznie. Taki ciężar w obecnej sytuacji finansowej ZOZ-u jest nie do udźwignięcia.

Najwyraźniej lekarze z gnieźnieńskiej ginekologii zapomnieli już treść przysięgi Hipokratesa. W tym wypadku zdecydowanie stawiają pieniądze ponad dobro pacjenta, a warto zaznaczyć, że ich zarobki obecnie wynoszą 60 zł za godzinę dyżuru. Obecnie żądają podwyżki o 30 zł, czyli do 90 zł.

Wypowiedzenia mogą doprowadzić do ewakuacji oddziału, czyli przeniesienia wszystkich pacjentek do innych szpitali. Dyrekcja ma miesiąc na poradzenie sobie z tą sytuacją.

Jedynym lekarzem, który nie złożył wypowiedzenia jest Dariusz Lewicki.

Treści wypowiedzeń publikujemy w albumie artykułu.

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(84)

 • 07.11.2019 14:36  Odpowiedz na komentarz

  poprzednia dyrekcja wyrzuciła chirurgów i sie na tym przejechała, a ta wyrzuca ginekologów. zobaczymy co dalej

 • 06.11.2019 13:06  Odpowiedz na komentarz

  Rada dla dyrektora ZOZ. Odsunąć od wykonywania czynności służbowych wszystkich lekarzy, którzy złożyli wymówienia. Pacjentów przekazać do innych placówek medycznych. Gdyby ci lekarze chcieli wycofać wymówienia nie wyrażać zgody. Ogłosić nabór nowych lekarzy ginekologów. Gwarantuję, że zgłosi się wielu i będzie z w czym wybierać. Pójście na ustępstwa ze strony dyrekcji niczego nie załatwi. Z czasem pojawią się nowe żądania jak nie tej samej grupy lekarzy to innej, np. chirurgów. Odwagi!!!

 • Ja miałam przyjemność leżeć na oddziale z prawie 10 razy albo może i 10 .
  Pierwsza ciąża 6 razy (2015 )
  Druga ciąża 1 RAZ (2016)
  I trzecia 2019 (2 razy)
  Pań dr Nowak z rozmowy ok, ale jeśli chodzi o kompetencje mam dużo zastrzeżen. -kazano mi rodzić trzecie dziecko naturalnie gdyż miało urodzić się pośladkami. O 22 poszłam spać - godzina 23 obudził mnie okropny ból - nie mogłam już dojść do dyzurki.
  Koleżanki ze sali biegiem zawolaly dr ersta - badanie - okazuje się że mam 9 cm.
  Biegiem na stół operacyjny bo dziecko rodzi się nogami!! Uratował nas:) a pań Nowak by nas zameczyl.

 • 05.11.2019 10:38  Odpowiedz na komentarz

  Chcieliście PiS i ministra PiS , to macie ! Im się wszystko należy, to lekarze też chcą ! NIE marudzicie . To jest na życzenie wyborców PiS.

  05.11.2019 23:25

  A co ma PIS do wiatraka?
  Towarzystwo w szpitalu pierze sie publicznie po pyskach w dośc żenujący sposób i na własny rachunek. Zdaje sie , ze pis nie rządzi ani w szpitalu ani na ginekologii. a w gnieźnie pis przegrał wybory samorzadowe. Chyba sie cos onej POkręciło.

 • A swoja droga ofiCer , podobno szef służby zdrowia Marynarki Wojennej,poNizAny iNiewpuszczany do ,dyzurki - zespôł pSychoorganiczny hena sięgnAl dna . To człowiek ,który totalnie,nie,komtroluje tego co mówi i robi .

 • Wstyd prosze panstwa wstyd

 • To jest gabinet prywatny , ze tutaj się pŁaci pani stwierdziła , ze nikt tu nigdy nie wołał pieniędzy , że nie zwróciła uwagi ,źe nie ma tu symboli nfz , nie zdziwiło jej, że placi za badania Laboratoryjne . ChciałBym wiedzieć , które i którzy z hejtujących ginekologów pozwoliloby sobie na świadczenie usług - absolutnie nie ratuJących w danej chwili życie - nie ścigając jak drobny sklepikarz drobnego złodzieja . Widaç Ci chciwi giNekolodzy którzy tak łaszczą się na kasę mają czas i zdrowie , żeby przyjmowac cwane idiotki społecznie . Może tomte cwane pomalowanE pazurki Ochoczo Piszą

 • Ciekawe czy im nie wstyd ?!!!

 • Panie obserwator
  Klamstwa w pana wydaniu nie zsłUgują na komentarz .
  Do dankak
  Prosz? sObie wyobrazić , ze Znajomy ginekolog opowiadał , ze dość często pacjentki nie płacą za wizytę z powodu stresu . Nikt za nimi nie biega , nie łapie za RękĘ , nie ma ochroniarza ,który łapie niepłacące osoby . Ogromna większość pa? reflektuje się i zawstydzOna biegiem wraca ,zeby uregulować. Natomiast są osoby , które potrafią chodzić całą ciążę bez pŁacenia i w momeNcie ,kiedy znajomy stracił,cierpliwość i kiedy pani na wizyciE kontrolnej po ciąży Zabierała się do wyjścia bez płacenia zwrôcił uwagę ,

 • 04.11.2019 20:25  Odpowiedz na komentarz

  prostactwo się chwali na miescie tym że poszło prywatnie do ginekologa i ... udało sie nie zaplacic ..i to pare razy.. to dziwne że lekarze sie odnosza jak do prostactwa? mam syna lekarza (pracuje w anglii ) i wiem ile pracy to kosztuje-ODNOSZE SIE DO LEKARZY KULTURALNIE I Z SZACUNKIEM i bardzo rzadko spotykam się ze wspomnianymi nieprzyjemnymi zachowaniami .w zasadzie to tylko w poznaniu mi się zdarzyło . nie dziwię się ze traktują ludzi niedomytych chamskich zyczeniowych jak na to zasłuzyli...

 • 04.11.2019 19:38  Odpowiedz na komentarz

  panie obserwator - SKĄD te kłamstwa ? znam położna pracującą na oddziale i wiem że ciągle jacyś młodzi się przewijają starsi ich namawiają zeby zostali - ale nikt nie chce za te pieniądze !!!wolą isc dorabiac po pogotowiach i sorach bo tam wiecej placa !! to dyrekcja zniechęca chetnych a nie personel oddziału ginekologii !!

 • Niestety Państwo lekarze a w szczególności Pan Ordynator popełnili szereg błędów . Pierwszy i zasadniczy To dbając tylko o swój interes stworzyli bardzo hermetyczny zespół zamknięty na młodych nowych lekarzy . Bardzo im odpowiadał taki układ . Próba naruszenia tego układu spowodowała histeryczną reakcję w obronie własnych interesów . Zamiast rozpocząć rozmowy z Dyrekcją pobiegli do mediów oraz do polityków ze skargą Jak to im w szpitalu się źle dzieje i jak się ich nie szanuje . Omijając Dyrekcję okazali jej szczególny brak lojalności licząc na załatwienie swoich interesów poza szpitalem .

 • 04.11.2019 18:30  Odpowiedz na komentarz

  Nie każdy ma czas żeby na NFZ się dostac na wizytę, lub potrzebuje pilnie iść na wizytę i co wtedy??? Popieram wizyty prywatne u lekarzy bo niekiedy szybciej jest się dostac.

 • 04.11.2019 18:26  Odpowiedz na komentarz

  Wszyscy tylko potrafia komentowac, pewnie to tylko te osoby co by siedziały w kącie i ładnie PACHNIAŁY tzw święte krowy. Weźcie pod uwagę to że ci ludzie musieli stracić czas wysilek i pieniadze na to aby na tym stanowisku teraz pracowac. Praca lekarzy jest ciężka, odpowiedzialna, pracują ponad NORMy. A to że każdy z nich ma prywatny gabinet to co nam ludzi do tego?? Niech sobie Mają, czyżby to zazdrość ZŻERAla innych??? Nie rozumiem trochę toku myślenia ludzi... kazdy radzi sobie na swój sposob. Jak można zarobić dodatkowo to dlaczego by nie????

 • 04.11.2019 18:06  Odpowiedz na komentarz

  W komentarzach dwie opcje. Jedna lekarze źli tyle kasują. Druga dobrzy. Tak naprawdę każda z osób mogła wybrać zawód lekarza i bic kokosy jak jedni piszą lub być sci..... No chyba te osoby które płacą prywatnie 300-400 nie robią to pod przymusem. Mogą wybrać kogoś innego lub wykupić ubezpieczenie medyczne. Zazdrościć kasy lekarza łatwo a w każdym wieku można zdać maturę zrobić studia specjalizacje i leczyć za grubą kasę a nie płakać jak to zle

 • 04.11.2019 11:24  Odpowiedz na komentarz

  buchachacha jedzcie do wrzesni rodzić swoje 500plus-y ...tylko , jak wam to powiedziec, ...we wrzesni tez juz nie chcą za półdarmo pracować...chyba zostaną wam poznańskie molochy ... gdzie będą was przyjmowac ja? nie przymierzając ...książęta gnieźnieńskie.. jesteście żałośni. leniwi i tępi. macie lekarza w rodzinie? wiecie ile wysiłku kosztują takie studia, specjalizacja, tysiące nieprzespanych nocy? Chcesz kogos oceniac to wejdz w jego buty...
  a swoją drogą mechanik, elektryk, hydraulik za 100-120zł za godzinę to zawsze jest dla was milusi a jeszcze przy okazji nie probuje was troche skroic?

 • Drodzy heJterzy ,a kto wam bronil skonczyc ciezkie studia ,zrobic specjalizacje ,pRacowac dniami i nocami ? Chyba nikt nie stal na przeszkodzie , zeby te miody zbierac . Chyba , ze zbyt tepa glowa i umalowane paluszki ,ktore w kolejCe do kosmetyczki pisza te chamstwa . Wiele z was
  Pozniej usmiecha sie do tych opluwanych lekarzy i slini sie -? dziekuje panie doktorze ? Jaki pan cudowny ,cala rodzina hymny pochwalne pieje ?
  Do pracy I nauki nikt nikomu tego zdaje sie nie zabranial .

 • Pan Gliniewicz, Walkiewicz i Nowak najpierw niech sie kultury w stosunku do pacjentek nauczą, a dopiero łape po kasę wyciągają. Gnieznienska ginekologia to dno. Wstyd zeby gnieznianki musialy w poznaniu czy wrzesni rodzic

 • Pan Walkiewicz i Nowak ze swoja kulturą osobistą i hamskimi odzywkami do pacjentek jak do przedmiotu to już dawno powinni byc odsunięci od zawodu. A teksty o cyckach na ozdobę itp to tylko na gnieŹnieńskiej porodówce można spotkac.

 • 03.11.2019 18:46  Odpowiedz na komentarz

  Masz racje druga pensje maja z prywatnych wizyt nawet karta mazna placic koszt takiej wizyty od 200 do 400 to jak dziennie przyjdzie 13 osob to niezle sie oblawiam

 • Wreszcie ten pan arogancki i odrealniony eMERYT odpocznie Od 1 GRUDNIA W ciepłych papciach. Czas najwyższy na emeryturę.

 • Podziękujmy im że postanowili odejść z honorem a my czekamy na nowych, dobrych i empatycznych LEKARZY na naszej GINEKOLOGII !!!!!!!!!!

 • Każdy z tych lekarzy ma prywatny gabinet, i tam dopiero robią prawdziwa robote oczywiście jak ZApłacisz ze swojej kieszeni, na oddziale to oni odsypiaja przyjmowanie pacjentow do poznych godzin w swoich prywatnych gabinetach, i dostają za to 60 zł za 1h i jeszcze mało, powinni sie wstydzić

 • 03.11.2019 13:16  Odpowiedz na komentarz

  Bo brakuje na wystawne życie to my mamy rodzić na ulicy??????????????
  Jesteście gównami i pomyjami a nie lekarzami!!!!!!!!!!!!!!

 • 03.11.2019 09:38  Odpowiedz na komentarz

  Dzień dobry,lekarze powinni zarabiać godnie niech mają nawet 100 zł za godzinę ale niech podchodzą do pacjentów jak do ludzi. Każdy lekarz z większym stażem na oddziale jest jakby za karę jedna wielka znieczulica!!!!!!

 • 03.11.2019 09:32  Odpowiedz na komentarz

  Ok, niech dostaną podwyżki, ale wprowadzić zakaz praktyki prywatnej! Chcą 90 za godzinę, a zalecając pacjentką wizyty prywatne wyciągają na godzinę 300-400 zł. Lekarze to święte krowy ciągnące z nas pieniądze na wszystkie sposoby. Dyżur w szpitalu w Poznaniu to 1*24h i 1*8H. Reszta czasu to prywata+ kontrakty nfz w przychodniach! Wstyd za tych bogatych biedaków

 • 02.11.2019 23:24  Odpowiedz na komentarz

  Gnieźnieńska ginekologia jest na takim poziomie, ŻE wszystkich dawno powinni wyrzucić na zbity pysk. Psa weterynarz lepiej traktuje niż lekarze ciężarną na wspomnianym oddziale.

 • 02.11.2019 21:23  Odpowiedz na komentarz

  Czyli od 1 GRUDNIA nadzieja na nowych lekarzy ginekologów w Gnieźnie a przede wszystkim nadzieja nA nowego Kierownika Oddziału. NAPRAWDĘ CZAS NAJWYŻSzy !!!!!!!!

 • Może niech ujawnią też ile zarabiają w sumie MIESIĘCZNIE i ile mają dodatków.

 • Bye bye bye.....

 • 02.11.2019 19:06  Odpowiedz na komentarz

  Dobrze że na sorze nowi młodzi lekarze trochę poprawili atmosferę. Taki dwumetrowy dr Maciej był całkiem miły i kompetentny

 • 02.11.2019 18:50  Odpowiedz na komentarz

  No to już po gnieźnieńskim szpitalu.! Nasi gnieźnieńscy lekarze tylko wtedy dobrze pracują, jak każdego prywatnie po 150 złotych Skasują ! Przyjdzie nam jeździć do Poznania. i tyle. Albo do Wrześni. I znowu Września nad Gnieznem "górą". W uprzemysłowieniu - Września "Górą". W mieszkalnictwie - Września "górą". W ochronie zdrowia - Września "górą". W organizacji dobrych koncertów - Września "górą". W wypoczynku nad otwartymi wodam-basenami - Września "górą". Co w tym naszym Gnieźnie jest nie tak, że Września zaczyna nas we wszystkim prześcigać?

 • Czas na ZMIANY.Kto nie podnosi SWOich kwalifikacji STOI w MIEJSCU.Klania sie ANDRAGOGIKA.Zawsze specjalisci powinni byc dobrze OPLACANI.

 • 02.11.2019 18:41  Odpowiedz na komentarz

  No i co, jak dostaną więcej to zaczną lepiej pracować? Będą bardziej uprzejmi? Popełnią mniej błędów? Otóż nie, nic się nie zmieni, niektóży dalej nic siebie więcej nie dadzą ale uważam że o tych lepszych należy powalczyć,

 • 02.11.2019 16:30  Odpowiedz na komentarz

  Masakra powinni płacic jak ww Stanach za studia lub 20 lat podpisać że będzie w Polsce leczył w końcu krztalci y ich za darmo z naszych podatków, co do fachowośći to dno lekarzy z Gniezna co do kultury to rynsztok

  03.11.2019 00:11

  Ciebie to niestety nikt nie kSZtałcił...
  już idpracowali swoje 20 lat za grosze teraz powinni zacząc w końcu zarabiać jak mechanik czy elektryk - po 100 na godzinę. jak nie masz elektryka lub mechanika w rodzinie to zedrze z ciebie jak za zboże. lekarz jednak duuuużo wiecej wysiłku włożył w wykształcenie.ale 500plusom nikt nie dogodzi...

 • 02.11.2019 16:09  Odpowiedz na komentarz

  redaktorku jak jesteś tak dobrze poinformowany to napisz na ile wycenił swoją godzinę pracy na dyżurze na gnieźnieńskiej chirurgi herr dr hen-de ho.

  02.11.2019 21:32

  A ten pan pracuje na oddziale chirurgii?

 • 02.11.2019 12:36  Odpowiedz na komentarz

  POCZEKAMY DO PONIEDZIAŁKU NA REAKCJĘ PANA DYREKTORA, PO POWROCIE, ZE ZWOLNIENIA NOMEN OMEN LEKARSKIEGO.
  ZOBACZYMY CO MA COŚ DO POWIEDZENIA W TEJ SPRAWIE, CZY JEST TYLKO MARIONETKĄ W KOLESIOWSKIM WKŁADZIE WŁADZ POWIATU I SZPITALA ?

 • wywalic wszystkich na zbity pysk przyjac nowych

 • 02.11.2019 11:23  Odpowiedz na komentarz

  Miałam okazje niedawno leżeć na oddziale i szczerze powiem, że podejście niektórych lekarzy do pacjentek jest tragiczne. idzie człowiek się spyta czy to normalny objaw bo nie wie a lekarz potrafi odburknąć że czemu ja tego nie wiem to normalne lub sytuacja że dziewczyna pyta czy wyjdzie do domu bo ordynator powiedział że jak będzie dobrze to ją wypuści a lekarz cytuje "hahaha" i wychodzi z sali zero pytań zero odpowiedzi. Jeden jedyny nowy lekarz choć trochę się stara pyta o samopoczucie i odpowiada na wszystkie pytania. a podwyżki to położne powinny dostać bo są przy porodach i na oddziale.

 • Jestem ciekaw dlaczego w czasach rodo można bez żadnych konsekwencji publikować Takie dokumenty jak wypowiedzenia z pieczątkami i podpisami?

 • 02.11.2019 10:30  Odpowiedz na komentarz

  Płakać za nimi nie zamierzam. Specjaliści z PRZYMUSU a nie z powołania.

 • 02.11.2019 08:49  Odpowiedz na komentarz

  teraz będzie nagonka na lekarzy. Łatwiej szczuc jednych na drugich niż zastanowić się co się stanie Gdy zabraknie lekarzy. Mladzi wybierają pracę za granicą. Lepsze to niż warunki pracy i lepszy zarobek.

 • 02.11.2019 08:37  Odpowiedz na komentarz

  Dziękuję Panie Lewicki wspaniała postawa

 • Stawiaja pieniadze ponad dobro pacjenta? A moze walcza o swoj honor? Nowy lekarz dostaje wiecej niz ten co jest od kilkunastu lat na oddziale. Mozna bylo sie tego Sppdziewac dajac TAkie warunki nowemu. Dyrekcja sama sobie oddala strzal w kolano. NAPisali ze chca dalej pracowac na innych warunkach. Jezelo stac szpital na zaciaganie kredytow aby Ukonczyc budowe ktorej konca nie widac to POWInno byc tez stac ich na personel. Jezeli nie stac szpital na pensje to po co nowy szpital skoro nie Bedzie mial w nim kto pracowac?

 • 02.11.2019 07:51  Odpowiedz na komentarz

  Definitywnie cos nie tak jest z dyrekcja .lekarze tez chca 500+ jak wszystkim to wszystkim .rozkradnijmy ten kraj a co jarek da .

 • 02.11.2019 07:04  Odpowiedz na komentarz

  Kto ze szpitala wynosi i upublicznia oficjalne pisma , ktore wpływaja do szpitala . Czy ktos tam wie co to jest rodo i co grozi za narusZanie tej ustawy ?

  03.11.2019 22:42

  Tym jest z zajmuje się inny portal dziennikarski, prawda????????????

 • W Końcu Idealna Sytuacja Dająca Możliwość Wymiany Kadry.

 • 02.11.2019 00:49  Odpowiedz na komentarz

  mam nadzieję że dyrekcja zostanie przy swoim stanowisku!!! Ci lekarze już dawno powinni być zastąpieni młodymi ambitnymi ginekologami.po tym co widziałem gdy żona tam leżała stwierdzam że się już dawno wypalili się zawodowo.ŻONA prawie urodziła w łóżku, lekarz sugerował że udaje a pielęgniarka że wymusza na niej badania!!!!normalnie masakra

 • 02.11.2019 00:42  Odpowiedz na komentarz

  Popieram jedni dają sobie pod stolem bo im SIĘ należy to im się też należy. Tak trzymać!!!

 • oszkodar wyzywa pacjentki po jej "badaniu"TYDZIEń bolu brzucha i momentalne krwawienie. Nikt nawet nie zaproponowal podpaski i maz musial leciec do sklepu.Nie informuja o stanie zdrowia. I daja pacjentke w 4m-cu ciazy na normalny oddzial by urodzila dziecko na moich oczach a nie w sali PORODOWEj, ktore wiedzialy doskonale ze nie przezyje. Nikt nawet nie zajrzal do tej rodzacej. A jak im powiedzialam ze dziecko sie Urodzilo i jeszcze sie rusza to popatrzyly na nie jak na filmie botoks a matce daly 30sek. Na pozegnanie sie z dzieckiem i zabraly jąna lyzeczkowanie. Zero opieki nigdy Wiecej!

  02.11.2019 11:47

  redaktorze sensacja !!! leć pod szpital bo już się ustawia kolejka młodych i zdolnych ginekologów do pracy w gnieźnie. ciekawe jaką stawkę im hen zaproponuje ???

 • ciekawi mnie fakt jak prywatny portal w dniu 01.11 wszedł w posiadanie poufnych danych...

 • Dlaczego przestępca z tyloma wyrokami i winny kolejnego przestępstwa (co pokazała wczoraj telewizja) pełni obowiązki dyrektora szpitala i odpowiada za nasze zdrowie ?
  Malwersantowi daje się prawo dysponowaniem potężnym mieniem społecznym bo ma haki na władze w powiecie ?

 • Bardzo trafne spostrzezenie , ze jedynym , ktory nie złozył wypowiedzenia jest dr leWicki . Tylko dlacZego ?

 • Teraz To jeszcze dyr. Ogrodowicz jAkoś wyglada . Wybory starostwa zpoprzedniej kadencji frackowiak i hen to kurioza ,zwlaszcza totalnie niekompetentny frackowiak , ktory przyjmowŁ lekarzy w przepoconym podkoszuLku a pO oddzialach przechadzaL sie jak mafioso w ciemnych okularach uzywajac jezyka rodem z rynsztoka .
  Oj nie ma gniezno szczescia Do starostów k dyrektorów szpitala.

 • 02.11.2019 00:05  Odpowiedz na komentarz

  Tak dyr. WydZiału zdfowia starostwa , zreszta bez wyksztalcenia i doswIadczenia w tym kierunku , jest konkubina pana hena . Nepotyzm ? A co Tam , ciemny lud wsZystko kupi .

 • 01.11.2019 23:58  Odpowiedz na komentarz

  Dobro pacjenta beda musiEli zapewnic spolem dr hen i stArosta bo to najwyrazniej im Sie CoŚ pomieszało . Starosta wiedzac o wyrokach hena za przestepstwa umyślne , wiedzac o jego upadlOści konsumenckiej , wiedzac , ze do ruinY ? podobno? doprowadził swoJe finanse powierza mu finanse szpitala i jest zafascynowanY osiagnieciamI hena w negocjacjach z firmA budujaca szpital . Tresci aneksow do umowy nikt nie zna. Strach siĘ bać . A swoja droga dlaczego neGocjacje z firma prowadzi zastepcA ds. LecznictWa skoro naczelny jest ekonomista i ma zasTepce ds. EkonomicznO - ekSploatacyjnych ? ciekawe

 • 01.11.2019 23:48  Odpowiedz na komentarz

  A o przysiedze hipokratesa to nie panu mowic panie bukowski bo nie ma pan o tym pojecia . Primum non noCere - o tYm nie myslal pana kumpel hen uciekajac przed policjA i zabierajac koBiEte, ktora potracil do swojego auta .pomimo, ze jest chirurgIem nie mögł stwierdzić czy pani na przykład nie ma uszkodzonego krégosłupa i taki transport mógłby być dla niej zabójczy .
  Prosze WięC nie Wycierac sobie gęby ginekologami i nie uzywaĆ hasEł , ktorych pan nie rozumie

 • 01.11.2019 23:37  Odpowiedz na komentarz

  Miejmy nadzieje ze za ich sladem POJDzie inny personel, inni lekarze.......

 • 01.11.2019 23:35  Odpowiedz na komentarz

  Trudno sie dziwic , zE dr lewicki nie zlozyl wypowiedzenia skoro kumpel dal mu stawke o 50 zl wyzsza od pozostalYch . Skoro wtedy nie zastanawial sie skad wezmie pieniadze dla pozostaLych - bo chyba nie sadzil,ze pozostali beda uwazali siebie za gorszych specjalistow - to moze niech wroci do swoich szemranych interesow . No ale skoro sam oglosil Swoja upadlosc Konsumencka to co on robi w zarzadzanIu finansami szpitala . Moze spoleczenstwu nalezy sie wyjasninie ze strony starosty .

 • Panie bukowski proszę przestać łgać. Stwaki ginekologów wynosza obecnie 60 zŁ a nie 70 zł . Za wYjatkiem kolegi dra hena, ktory miesiac temu zaczal prace za stawke 90 zl. Nadmieniam, ze zatrudnienie dodatkowego ginekologa nie bylo zadna potrzeba oddzialu poniewaz wypowiedzenie zlozyl nie specjalista a kolega specjalizujacy sie , na ktorego miejsce od dawna czeka kolazanka , ktora chce rozpoczac specjalizacje a nie Uczynila tego dotuchczas poniewaz ordynator nie:moze doprosic sie pisma dyrekcji do specjalisty wojewodzkiego . Jesli pan nie rozumie dlaczego posypaly sie wypowiedzenia - trudno .

 • I bardzo dobrze , dyrekcja poWinna zatrudnić mŁodych lekarzy którym chce sie pracować i bedą wykonywać swoją prace należycie, nie tak jak starsze pokolenie .

 • Kłamliwy artykuł jak zwykle w tym portalu. bo stawka ginekologów to nie 70 a 60 zł. za godzinę. a nowemu dał panhen 90. jak miał dla niego to niech szuka dla reszty. a w polsce nie znajdzie nikogo za mniej niż 120 zł. powodzenia ginekolodzy. brawo za jedność!a przysięgą hipokratesa sobie gęby nie wycieraj.

 • 01.11.2019 22:16  Odpowiedz na komentarz

  co ma treść przysięgi hipokratesa do kwestii zarobkowych. pracownik, w tym Lekarz ma prawo do godziwej zapłaty za swoją pracę, a zarobki kształtuje rynek.

  02.11.2019 18:49

  To może dać im po 150 bo taka jest cena rynkowa w ich gabinetach

 • 01.11.2019 21:49  Odpowiedz na komentarz

  Banda złodziei. Nic nie robią A pacjentów mają głęboko w d... A zwłaszcza SOr. Porażka.

 • 01.11.2019 21:25  Odpowiedz na komentarz

  Po co im NFZ jak prywatnie zarabiają po stokroć więcej i jaka opieka. Bo w, szpitalu doprowadza się tylko do porodów które później niosą konsekwencje. Gdzie tu jest zdrowy rozsądek. Lepiej niech idą Bo w Gnieźnie ten oddział lepiej jakby nie istniał. Tym lepiej dla zdrowia dzieci i ich rodziców

 • Jestem bardzo ciekawy w jaki sposób poufne dane ze szpitala wypłynęły 01.11. do prywatnego portalu?

 • Czy ciężarne mają się obawiać że zostaną odwołane z kwitkiem ?????? Co teraz ????

 • 01.11.2019 20:25  Odpowiedz na komentarz

  Redaktor czepia się odmiany a kłamie w kwestii zasadniczej bo ginekolodzy na dzień dzisiejszy zarabiają 60 zł/godz.
  jest wielu bezrobotnych ginekologów chętnych do pracy za takie pieniądze więc he he he -en sobie jak ze wszystkimi swoimi problemami da radę!.

 • Miałam raz przyjemność przebywać na tym oddziale. Jeden z lekarzy bardzo nie miły, bardzo chamski do mojego męża A w czasie badanie to wręcz był to koszmar. A to tylko dlatego ŻE NIE chodziłam do żadnego lekarza z Gniezna tylko do Poznania.

 • 01.11.2019 19:54  Odpowiedz na komentarz

  JAK ZWYKLE REDAKTORZYNA KŁAMIE !!! stawka w aktualnych umowach to 60 zł. za godzinę.
  ciekawe kto udostępnił to pismo bo było adresowane do pana dyrektora który nie mógł się z nami spotkać ponieważ był chory.
  pewnie "bandyta -sygnalista" kierujący szpitalem z tylnego siedzenia bo kryminalista nie może oficjalnie być dyrektorem.
  redaktorzyna nawet nie zna treści przysięgi hipokratesa na którą się powołuje bo jego zdaniem powinniśmy pracować za darmo.
  jest tylu bezrobotnych ginekologów, że dyrekcja znajdzie szybko wielu chętnych za stawkę 60 zł za godzinę ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.

 • 01.11.2019 19:42  Odpowiedz na komentarz

  Zaden z ginekologow nie odmawia przeciez poMocy pacjentOm - chirurg hen to tak charytatywnie do bytowa jezdzil ? Tutaj nie mogL pomagac Potrzebujacym pomocy? A Lekarz lewinski to nA hel dyzurowac za darmo Jeździł? Innych probują za mordy za przeproszeniem szanownych Panstwa trzymac a sami zgodnie z ekonomiczna zasada ze czlowiek jest zawsZe bedzie dazyl do maksymalizacji Dochodu ze swojej pracy lapia robote gdzie sie da? Lekarzowi henowi czy lewickiemu wolno a inni jak pies na lancuchu jAk juz raz uwiazany to siedziec przy budziE? Obluda

 • 01.11.2019 19:21  Odpowiedz na komentarz

  ...i doborze, Panie dr Dariuszu, zbuduj Pan nową, dobrą kadrę i wprowadź wojskowy ordnung... Pozdrawiam

 • 01.11.2019 18:36  Odpowiedz na komentarz

  Kto z wydziału zdrowia nadzoruje dyrekcję Szpitala? Czy któraś z osób wydziału jest w zależności osobistej z dyrekcją szpitala?

 • 01.11.2019 18:11  Odpowiedz na komentarz

  Jak mają za mało to zapraszam do Holandii na zawijanie ogórków.

 • 01.11.2019 17:43  Odpowiedz na komentarz

  Karma wraca. Kilka lat temu przed świętami Bożego Narodzenia PISTORIUS wręczał personelowi wypowiedzenia. Teraz Pistorius otrzymał wypowiedzenia lekarzy. Brawo m HEnio i marynarz dyżury POCIAGNIE. Gratka ginekolodzy.

 • 01.11.2019 17:42  Odpowiedz na komentarz

  Dr Nowak od dawna powinien opuscic stanowisko... bardzo nieuprzejmy, opryskliwy i malo kompetentny lekarz. Pacjentow traktuje przedmiotowo

 • 01.11.2019 17:32  Odpowiedz na komentarz

  Brawo!!! Jedność godna szacunku. Czekać należy na kolejne oddziały i inny personel.

 • W przysiędze Hipokratesa nie ma mowy o PRZYWIAZANIU do jednego etatu. Brawo za jedność to należy się obecnej dyrekcji. Na inny oddziale już też głośno o powtórce. W całej Polsce tyle szpitali a "marynarz" musiał do Gniezna. Można napisać że w końcu ginekolodzy dają szansę nowemu pokoleniu.

PODOBNE TEMATY
Poradnia Kardiologiczna ponownie w budynku Poradni Specjalistycznych przy ul. Św. Jana Poradnia Kardiologiczna od 21.10.2021 r. funkcjonuje ponownie w budynku Poradni Specjalistycznych przy... Piątek, 22 października 2021
Kolejne przejścia dla pieszych zostaną doświetlone Urząd Miasta Gniezna podpisał umowę z Rządowym Funduszem Rozwoju Dróg, dzięki której w mieście doświetlimy... Piątek, 22 października 2021
Strażacy usuwali skutki silnego wiatru W czwartek strażacy mieli pełne ręce roboty. Wszystko przez silny wiatr. Piątek, 22 października 2021
Wypadek między Witkowem a Trzemesznem! Jedna osoba w szpitalu! W czwartek ok. godz. 14.00 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku drogowym w Piaskach (droga... Piątek, 22 października 2021