moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Volkswagen Berdychowski - serwis inny niż wszystkie

Piątek, 25 października 2019
  • Volkswagen Berdychowski - serwis inny niż wszystkie

Wielopokoleniowe firmy rodzinne zawsze zwracają uwagę, patrząc na nie widać nie tylko przedmiot działalności, ale i ślady odciśnięte przez historię, wartości oraz motywacje, które na przestrzeni lat kształtowały oraz prowadziły do miejsca, w którym znajdują się obecnie. Nasza historia zaczyna się trochę nietypowo jak na dealera Volkswagena, bo w 1946 roku, kiedy to Bronisław Berdychowski otwiera w Poznaniu swój pierwszy warsztat specjalizujący się w naprawie samochodów VW-KDF.

Firma się rozwija, rośnie specjalizacja oraz park maszynowy umożliwiające kompleksowe remonty silników. Wiele lat ciężkiej i rzetelnej pracy zostaje dostrzeżonych przez przedstawicieli koncernu VW AG  - za pośrednictwem których 1981 złożona została propozycja współpracy. W 1982 jako pierwsi w Wielkopolsce oraz jedni z pierwszych w Polsce posiadamy autoryzację dla marek Volkswagen oraz Audi. Tak więc od kilkudziesięciu lat wiemy, że marka Volkswagen wzbudza pozytywne emocje oraz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Czas biegnie szybko, rynek zmienia się jeszcze szybciej, więc chcąc dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie stawiamy na nieustanny rozwój, poszerzanie kompetencji i wdrażanie innowacji. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia Importera oraz Producenta, a także ścisłej współpracy, dzięki której wkraczamy dzisiaj w kolejny rozdział historii motoryzacji.

Kiedy kilkadziesiąt lat temu firma powstawała, znajdowała się na obrzeżach Poznania, dzisiaj po kilkudziesięciu latach dynamicznego rozwoju aglomeracji można powiedzieć, że leży praktycznie w centrum, obok Cytadeli na Winogradach. Fakt ten oraz dobre skomunikowanie transportem miejskim szczególnie cenią sobie nasi klienci, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy zatłoczonymi ulicami.

Sposób zarządzania w pewnym sensie jest również nietypowy na tle innych firm - pieczę nad wszystkim trzymają właściciele, bracia Marek i Tomasz Berdychowscy. To oni mają wgląd w każdy aspekt działalności, każdy detal, czy to w dziale serwisu, czy też dziale sprzedaży, dzięki czemu możemy obecnie poszczycić się wysoką jakością, wyrażającą się chociażby opiniami klientów, nagrodą Volkswagen Service Quality Award 2015 dla najlepszego polskiego serwisu Volkswagen oraz "Volkswagen Diploma 2017" - dla najlepszego sprzedawcy roku w kategorii nowe samochody osobowe VW zdobytego przez Rafała Zamiarę, a także "Volkswagen Diploma 2018" - dla najlepszego doradcy serwisowego zdobytego przez Sławomira Owsiannego.

Obecnie w ciągłej sprzedaży jesteśmy w stanie zaoferować klientom szeroką gamę modeli:

UP!, Polo, Golf, Golf Variant, Golf Sportsvan, T - Cross, T - Rock, Passat Lim. , Passat Var. , Touran, Sharan, Tiguan , Tiguan AllSpace, Touareg, Arteon , Tiguan, Tiguan AllSpace, Touareg, Arteon. Poza tym proponujemy Państwu usługi serwisowe na najwyższym poziomie oraz pełen asortyment oryginalnych części i akcesoriów do wszystkich samochodów marki VW i AUDI.

Nasz serwis to nie tylko tradycja i doświadczony zespół ludzi dla których praca jest zamiłowaniem, z którymi jesteśmy związani od bardzo wielu lat i z których jesteśmy dumni, ale nasz serwis to również nowoczesna aparatura diagnostyczna i doskonale wyposażony warsztat.  Wykonujemy okresowe przeglądy serwisowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy blacharsko - lakiernicze (rozliczenia bezgotówkowe PZU, Warta, Allianz, Hestia). Zapraszamy do miejsca, które wpisało się w motoryzacyjną historię Poznania, niewielkiego i zacisznego, budowanego przez nas od tylu lat z pasją, w którym dokładamy wszystkich naszych starań, aby nasi goście czuli się wyjątkowo. Będzie nam bardzo miło powitać Państwa w gronie naszych klientów - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Motomikołaje już 5 grudnia w Gnieźnie! 5 grudnia na placu przed Teatrem w Gnieźnie pojawią się Motomikołaje! Akcja ma wymiar charytatywny -... Niedziela, 28 listopada 2021
Fani czterech kółek zakończyli sezon Ponad 2 700 złotych oraz ok 250 kilogramów nakrętek zebrano w sobotę podczas zakończenia sezonu samochodowego... Poniedziałek, 18 października 2021
Samochodowe zakończenie sezonu już w sobotę! W sobotę na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się zakończenie sezonu fanów "czterech kółek" połączone z akcją... Czwartek, 14 października 2021
Karol Pawlak zalicza kolejny udany sezon! W miniony weekend odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. Zawodnicy... Czwartek, 30 września 2021