moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poseł Dolata "w rowie"! Mocny koniec kampanii wyborczej

Piątek, 11 października 2019
  • Poseł Dolata

Dzisiaj samochód ciągnący mobilny baner posła Zbigniewa Dolaty zakończył jazdę w rowie. Do kolizji doszło w Charbowie (gmina Kłecko).

Pod koniec lipca bieżącego roku poseł Zbigniew Dolata stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Dzisiaj natomiast samochód ciągnący baner wyborczy parlamentarzysty zakończył jazdę w rowie. Nie wiadomo co prawda kto był kierowcą, ale nieco groteskowo można stwierdzić, że motoryzacja nie jest mocną stroną posła Dolaty.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Bartosz Wiśniewski

Napisz komentarz

Komentarze(18)

  • 15.10.2019 11:08  Odpowiedz na komentarz

    Znak od Boga? Skończy w rowie? Ma sobie dać spokój? Szkodnik? .....ciekawe pomysły ale widać ,że nie tym razem.

  • A co z cisza wyborczą?

  • 12.10.2019 22:17  Odpowiedz na komentarz

    I jutro tam bedzie w rowie w szambie

    14.10.2019 09:40

    tak trzymać! POziom tego portalu jaki jest widzi każdy! A jaki portal tacy czytelnicy i komentatorzy

  • 12.10.2019 17:39  Odpowiedz na komentarz

    Ale tendencyjny artykuł, masakra, kompromitacja sPOKO

  • 12.10.2019 14:10  Odpowiedz na komentarz

    To znak od Boga ze Dolata powinien zakończyć to polowanie .To zły omen

  • 12.10.2019 14:04  Odpowiedz na komentarz

    Żenujący tytuł, tak samo jak poziom pseudo redaktorka

  • Dolata powinien abdykowac, to zdarzenie jest wyraznym znakiem swietej przeciez opatrznosci

  • 12.10.2019 00:00  Odpowiedz na komentarz

    Ta wywrócona laweta z reklamą pseudo-posła Dolaty jest posumowaniem jego całej politycznej działalności w Gnieźnie. Ten obłudny człowiek poukładany z sitwą polityczną i prokuraturą jest głównym winnym ZATRZYMANIA GNIEZNA W ROZWOJU I BEZPRAWIA W TYM BIAŁORUSKIM MIEŚCIE !!! Kto zagłosuje na ten muł polityczny ten chyba jest na Dziekance lu przy korycie z naszymi trwonionymi publicznymi pieniędzmi.

  • 11.10.2019 23:15  Odpowiedz na komentarz

    ALE REDAKTOREK MA FRAJDĘ OJ BĘDZIE SIĘ CIESZYŁ PRZEZ MIESIĄC KAŻDEMU MOGŁO SIE TO ZDARZYĆ A TU WIELKIE HALO....

  • 11.10.2019 20:57  Odpowiedz na komentarz

    "Gratuluję" czujności autorowi zdjęcia, ormo czuwa.

  • 11.10.2019 20:09  Odpowiedz na komentarz

    .....ciężka dola posła

  • 11.10.2019 19:58  Odpowiedz na komentarz

    To znak żeby już dał sobie spokój, z bycia posłem i KAMPANIą!
    trzeba słuchać glosu z góry !

  • 11.10.2019 18:15  Odpowiedz na komentarz

    Oj Dolata Dolata

  • 11.10.2019 16:59  Odpowiedz na komentarz

    Każdemu się mogło to przydarzyć i nie wolno wszystkich jedna miara brać pamiętaj drogi redaktorze.

    12.10.2019 14:13

    To znak od Boga ze Dolata powinien zakończyć to poslowanie

    12.10.2019 09:29

    Dokladnie tak jak mowisz kazdemu sie moze zdarzyc jesli sie nie dostosuje do warunkow panujacych na DRODZE, a tymbardziej jesli w zabudowanym sie straci prawko to juz w pelni swiadomie

  • 11.10.2019 16:35  Odpowiedz na komentarz

    A Napisane jakby sam miał wypadek. Ale wow .....????

PODOBNE TEMATY
Radny Artur Kuczma przechodzi do partii Szymona Hołowni Artur Kuczma, radny Rady Miasta Gniezna, poinformowało dzisiaj na swoim fanpage'u, że opuszcza szeregi... Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
PiS nie zgadza się ze słowami starosty. Jak zdaniem radnych opozycji wygląda budżet powiatu? Marcin Makohoński wypowiedział się na temat stanu finansów powiatu gnieźnieńskiego. Zdaniem radnego... Czwartek, 8 kwietnia 2021
4 mln zł dla SP nr 3! Niezrozumiała "miłość" prezydenta Budasza i posła Dolaty? Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie otrzymała 4 mln zł na budowę hali sportowej. Środki pochodzą z budżetu... Niedziela, 4 kwietnia 2021
List Zbigniewa Dolaty do Redakcji portalu moje-gniezno.pl W piątek 12 marca 2021 r. ukazał się artykuł pt. "Irracjonalne zachowanie posła Dolaty! Nagrywał spotkanie... Środa, 17 marca 2021