moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

FUN BAZA zaprasza na laserowy paintball i wiele innych atrakcji!

Czwartek, 3 października 2019
  • FUN BAZA zaprasza na laserowy paintball i wiele innych atrakcji!

FUN BAZA LASER WARR to idealne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinnym lub paczką znajomych bez względu na wiek. Do dyspozycji klientów: bilard, cymbergaje, dart, piłkarzyki, ping-pong, konsola + kinect (ekran 120 cali).

Najnowszą atrakcją FUN BAZY jest dostępny od kilku miesięcy pierwszy i jedyny w Gnieźnie laserowy paintball, zwany także laser tag lub laser warr. Jest to połączenie tradycyjnego paintballa i strzelanki komputerowej, którą można przeżyć realnie, a po zakończonej grze otrzymuje się wyniki z których wiadomo kto z graczy był np. najlepszym snajperem, niszczycielem czy też otrzymał miano kamikaze.

FUN BAZA to popularne miejsce do zorganizowania urodzin, w którym na Jubilata/tkę i ich gości czeka specjalnie do tego przygotowana salka urodzinowa zapewniająca komfort spożycia przekąsek, napoi, tortu czy też pizzy.

Z atrakcji FUN BAZY skorzystać mogą również szkoły, kluby sportowe, świetlice czy ośrodki i jeśli szukacie miejsca np. na dzień chłopca, andrzejki, mikołajki, dzień kobiet, półkolonie czy spotkania integracyjne dla pracowników to FUN BAZA jest idealnym rozwiązaniem.

FUN BAZA LASER WARR oferuje również wynajęcie laserowego paintballa na różnego rodzaju imprezy na hali lub w plenerze.

Dotychczas FUN BAZA LASER WARR uczestniczyła w SOURCE4GAMERS na hali widowiskowo sportowej oraz na II Biegu Królika, który odbywał się na kampusie PWSZ, a w okresie letnim podczas wakacji była atrakcją na jednym z pól campingowych nad jeziorem powidzkim.

Gdzie nas znajdziecie?
ul. Gdańska 72 (wjazd od osiedla Orła Białego, budynek dawnej Panoramy)
Tel. 570 560 505
Fb: https://www.facebook.com/funbaza.gniezno/

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
VII otwarte zawody z karabinka pneumatycznego "O Puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie" W sobotę już po raz siódmy w miłej i przyjemnej atmosferze na Sportowej Strzelnicy Pneumatycznej w Hali... Niedziela, 16 lutego 2020