moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nieczyste zagranie podczas telewizyjnej debaty! Kandydat na senatora miał przejechać 50 kilometrów w 10 minut

Poniedziałek, 30 września 2019
 • Nieczyste zagranie podczas telewizyjnej debaty! Kandydat na senatora miał przejechać 50 kilometrów w 10 minut

W poniedziałek, w TVP 3 miała odbyć się debata kandydatów na senatorów z okręgu nr 92. Mieli w niej uczestniczyć Robert Gaweł (PiS) oraz Paweł Arndt (KO). Niestety ten drugi dowiedział się o debacie 10 minut przed jej rozpoczęciem. Do pokonania miał 50 kilometrów. Jak można się spodziewać, nie zdążył.

Robert Gaweł skomentował debatę na swoim fanpage’u na facebook’u w następujący sposób:
„Rozpoczęła się debata kandydatów z mojego okręgu nr 92 do Senatu. Kandydat Koalicji Obywatelskiej Paweł Arndt niestety się nie pojawił a Pani Marszałek Błońska tyle mówi o debatowaniu”

Paweł Arndt odpowiedział:
„O debacie rozpoczynającej się o godz. 19.30 dowiedziałem się o 19.20. Dość trudno w takiej sytuacji pojawić się w gmachu telewizji odległym o 50 km.”

Głos zabrała również Paulina Hennig-Kloska, obecna posłanka i kandydatka w wyborach do Sejmu:
„Naprawdę tak trudno stanąć do debaty na normalnych zasadach? Naprawdę musicie uciekać się do tak skandalicznych manipulacji i uników? Gdzie Twoja godność Robercie? Wiedząc, że twojego głównego przeciwnika nie zaproszono powinieneś wyjść ze studia. Jesteśmy z jednego miasta, znamy się, naprawdę minimum przyzwoitości jest wskazane.”

Trzeba przyznać, że powiadomienie kandydata 10 minut przed rozpoczęciem debaty jest zagraniem nie fair. Jeszcze bardziej uderza to, że obaj parlamentarzyści reprezentują to samo miasto i lokalną społeczność.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Facebook Roberta Gawła

Napisz komentarz

Komentarze(9)

 • Gaweł niech się lepiej przestanie wygłupiać, ŻE NIC NIE WIEDZIAŁ. Pokazał, co potrafi już na samym początku KADENCJI opowiadając jakieś żenujące bajdy o mieszku i dąbrówce albo pokrzykując na borusewicza, któremu mógłby buty czyścić. Nie wiem, czy nadaje się na nauczyciela, a co dopiero na senatora rp. Jeżeli juz tam siedzi 4 lata i nic nie robi poza głosowaniem, jak mu Kaczyński każe, klepaniem przekazów dnia I BRANIEM KASY, to niech chociaż NIE PAJACUJE. WSTYD DLA GNIEZNA

 • 01.10.2019 14:40  Odpowiedz na komentarz

  Anka . Czyli nie zaprzeczasz, że pani Kloska swój budżet wyborczy mocno przekroczyła tak ? A, że i inni próbowali robić podobnie . może i Dolata też. Możliwe.
  ale jak widzę wszędzie tylko Kloską. Jest na swoich banerach jak upadły anioł w tej białej bluzeczce. A jak wiemy upadłe anioły zostały wypędzone do .... piekła. I tak nas teraz w tym ziemskim piekle kuszą.

 • 01.10.2019 10:21  Odpowiedz na komentarz

  @Ciekawy A może policz ile banerów i gdzie ma Poseł Dolata... Słupy energetyki, drzewa, barierki przy drogach. Czy on ma na to zgody i czy to opłacił? Czy on ma taki budżet (jako nr 3 na liście), że obwiesił się w całym okręgu? To jest ciekawe, bo w porównaniu z Kloską (też nr 3 na liście) to właśnie dobre pytanie jak dolata finansuje swoją kampanię...

 • 01.10.2019 10:16  Odpowiedz na komentarz

  @fetplus Arndt nic nie zrobił? Proszę zapoznaj się z dokonaniami kandydatów, a PÓŹNIEJ komentuj... Paweł Arndt -> inwestycje sportowe, remonty instytucji i zabytów, strefa ekonomiczna i firmy na niej itd. A Gaweł? -> hmm?

 • 01.10.2019 07:35  Odpowiedz na komentarz

  Ktoś ...w telewizji poznań dał du..... i premii w tym miesiącu na pewno nie dostanie. To nie pierwszy raz, gdy jakiś urzędnik ( sekretarka) zamiast wykonać pilny telefon zapomina o nim, nie zdając sobie sprawy ze szkód jakie czyni swoim zaniedbaniem- lekceważeniem obowiązków ! Ale tak jest jak w wielkim Poznaniu nie znają nawet nazwisk wszystkich posłów z Wielkopolski. I zupełnie ich lekceważą traktując jak szarych obywateli . Dla nich liczą się tylko posłowie poznaniacy . Gniezno to dla nich odległa prowincja. !! Makabra !!!!! Zaorać ten Poznań i tyle .

  01.10.2019 18:54

  Wręcz przeciwnie - będzie podwójna premia za wykonanie zadania

 • 01.10.2019 07:09  Odpowiedz na komentarz

  kTO ORGANIZOWAŁ TĄ DEBATĘ? cZY TO BYŁ gAWEŁ ? CHYBA NIE , BO NIE ON KIERUJE TELEWIZJĄ POZNAŃSKA PRAWDA? i DRUGIE PYTANIE. kLOSKA BYŁA TEZ TAM ZAPROSZONA? pO CO ? bY SIE ROZLICZYĆ Z PRZEKROCZONYCH OGROMNYCH KOSZTÓW NA KAMPANIE WYBORCZĄ ? pRZECIEŻ JEJ BANERY SA DOSŁOWNIE WSZĘDZIE ! cIEKAWE KTO JEJ FINANSOWĄ TA KAMPANIĘ ? sld?

 • 01.10.2019 07:00  Odpowiedz na komentarz

  Sorry ale o debacie juz w sobotę była informacja wiec niech pan arndt nie stosuje takich wybiegów. Takie zachowanie potwierdza tylko, że do tej chwili nic nie zrobił i nie ma nic do zaoferowania wyborcom.
  PS.
  O pani paulina hk szkoda wogóle się wypowiadać aczkolwiek z podziwem OBSERWUJĘ jakiego ma "gadanego ". Niestety ale od samego mieszania herbata się słodka nie zrobi. Brak programu to problem całej opozycji. Lgbt i uchodźcy to naprawdę za mało.

 • 01.10.2019 06:07  Odpowiedz na komentarz

  Cała lewica mówi o hejcie, nienawiści itp. A co oni robią? Innych potrafią o to oskarżyć ale sami mogą jak najbardziej stosować te brudne zagrania.

PODOBNE TEMATY
PKW nie widzi podstaw do ponownego liczenia głosów w wyborach do Senatu w okręgu nr 92 Jak informuje Wasze Radio FM, nie będzie ponownego liczenia głosów w wyborach do Senatu w okręgu nr... Poniedziałek, 28 października 2019
Letnie, objazdowe biuro poselskie Pauliny Hennig-Kloski już w lipcu Posłanka Paulina Hennig-Kloska zaprasza na spotkania w ramach Letniego Biura Poselskiego. Na okres wakacji... Czwartek, 27 czerwca 2019
Posłanka Paulina Hennig-Kloska walczy o gnieźnieński PKS! Domaga się reakcji rządu Posłanka Nowoczesnej, Paulina Hennig-Kloska, zapytała marszałka oraz ministra infrastruktury podczas... Wtorek, 21 maja 2019
Wpadka Ewy Kopacz w Gnieźnie! Stary Ratusz spłonął przed wybudowaniem Ewa Kopacz zasłynęła kilka miesięcy temu wpadką z dinozaurami. Teraz, podczas wizyty w Gnieźnie powiedziała,... Piątek, 10 maja 2019