moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Gniezno

Sobota, 28 września 2019
  • Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Gniezno

Dzisiaj Gniezno odwiedził premier Mateusz Morawiecki. Polityk przyjechał, aby poprzeć lokalnych kandydatów w wyborach parlamentarnych.

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Gniezna, aby wyrazić swoje poparcie dla kandydatów na posłów i senatorów z naszego okręgu, m.in. Krzysztofa Ostrowskiego i Roberta Gawła. Spotkanie z mieszkańcami odbyło się w auli Kolegium Europejskiego. Uczestniczyło w nim kilkaset osób.

Wcześniej, trzy tygodnie przed wyborami parlamentarnymi Gniezno odwiedził marszałek Stanisław Karczewski, który przekonywał, że Robert Gaweł jest najlepszym kandydatem do Senatu RP. Wizytę w Gnieźnie rozpoczął od spaceru po parowozowni, podczas którego mógł osobiście przekonać się, że to najlepsze miejsce do utworzenia Narodowego Muzeum Kolejnictwa. Marszałek Senatu przyznał, że warto było zobaczyć na własne oczy obiekt, o którym wielokrotnie słyszał od senatora Roberta Gawła. Następnie Stanisław Karczewski złożył wspólnie z gnieźnieńskim senatorem i Joanną Śmigielską, sekretarzem miasta, wiązankę kwiatów pod Pomnikiem Powstańców Wielkopolskich na cmentarzu Św. Piotra.

Roberta Gawła poparli również kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu, uczestniczący w spotkaniu z wyborcami: wojewoda Zbigniew Hoffmann, poseł Zbigniew Dolata i poseł Krzysztof Ostrowski. Marszałem Senatu odpowiadał na pytania mieszkańców, które dotyczyły głównie poprawy jakości służby zdrowia i zwiększenia kwoty wolnej od podatku.
 

tekst: Informacja prasowa, Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(16)

  • 01.10.2019 13:22  Odpowiedz na komentarz

    Opozycja przegra i będzie płakać, rozpaczać. Platformie przegrana się należy. Za prześladowania przeciwników, bicie ludzi na komisariatach w Warszawie w 2008 roku na polecenie Schetyny, za prześladowania dziennikarzy.

  • 01.10.2019 12:08  Odpowiedz na komentarz

    PiS przegra sromotnie, bo im się po prostu to należy .

  • 30.09.2019 19:18  Odpowiedz na komentarz

    Miała być Luxtorpeda, będzie muzeum kolejnictwa, czyli przyleciał do gniezna kabarecik. BANKSTER Milioner, co to się pochyla nad biednym polskim ludem; lekarz, który pracuje dla idei za 20 tysi miesięcznie i nauczyciel (nota bene cud natury - od korwinisty do bolszewika) , który uważa, że 1900 dla nauczyciela stażysty to kupa kasy i nie dawać więcej, bo to marnowanie pieniędzy. Swoją droga w pisie są trzy kategorie polityków: kompletni cynicy bez zasad i poglądów; osobnicy z hakami w życiorysie oraz bmw - bierni, mierni ale wierni. łatwo sobie dopasować powyższych

    01.10.2019 07:15

    Cóż można powiedzieć na taki poziom frustracji ? Powrót po z przystawkami to po prostu chęć odrobienia kasy, której nie wyciągnęli z budżetu przez ostatnie cztery lata. Uchodźcy i lgbt to ściema dla naiwnych "demokratów" 250 miliardów ukradzione z budżetu państwa -nam ukradzionych i kradzież nieruchomości z wielkich miast wystarczająco mobilizują do powrotu do władzy. O walce z Kościołem nie wspomnę. No ale jak ktoś woli ryk muezzina niż dźwięk dzwonów w kościołach...

  • 30.09.2019 06:27  Odpowiedz na komentarz

    Tylko ktoś kto nie zna tej Auli , może ludziom wciskac CIEMNOTĘ, że były tam tysiące !!!! Bzdura kompletna i aż śmieszna. Po co to robicie ?

  • Gdzie był Prezydent Budasz? Czy ktoś z Urzędu Miasta pojawił się przywitać Premiera? Przecież szef rządu przyjechał, urzędnik o jednej z najwyższych rang, więc władze lokalne powinny go powitać.

  • 29.09.2019 16:52  Odpowiedz na komentarz

    Już sobie wyobrażam cyrk w przypadku zwycięstwa po nowoczesnej PSL kukis SLD i razem ! Burdel to przy tym bedzie niewinna igraszki ! Dlatego jedyna alternatywa to prawo i sprawiedliwość.

  • Narodowiec puknij się w łeb PiS ma wygrać????? Już dość pisiory Zrobiły i NAKRAdły.

    29.09.2019 22:30

    Widac po TWOim zwrocie do Narodowca ,,puknij sie w łeb,, ze kultura osobista i szacunek DLA CZŁOWIEKA, SĄ obcym Tobie POJECIEM. Pozdrawiam NARODOWCA, moim zdaniem dobrze mowi

  • 29.09.2019 13:00  Odpowiedz na komentarz

    Przyjechał do nas Premier, wcześniej Marszałek Senatu, a opozycja kogo wartościowego ściągnęła do Gniezna na spotkania? Nikogo. Taka to opozycja. Nic wartościowego nie proponują i słabe programy mają. PiS wygra i będzie mieć kolejne samodzielne rządy. Opozycja zaś niech siedzi cicho i nie przeszkadza, bo nic pożytecznego nie zrobi już.

  • 29.09.2019 12:41  Odpowiedz na komentarz

    Taki u nas problem potrafimy glosowac tylko na mniejsze ZLO, kazdy mysli ze jego glos niewiele znaczy wiec glosuje na jedna z dwoch najbardziej POPIERANych partii, z drugiej strony na LEWice nie ZAGLosuje w ZYCIU i co tu zrobic, ucinac rece za kradziez i krycie innych to moze sie polityka zmieni

  • 29.09.2019 12:38  Odpowiedz na komentarz

    po zdjęciach widać ten elektorat pisu.. mocherki i ludzie zatrzymani na średniowieczu.. wystarczy spojrzeć jacy ludzie przychodzą na spotkania chociażby KO.. młodzi dobrze ubrani nie to co Pisowcy ;)

    29.09.2019 16:02

    To ktoś przychodzi na spotkania KO? Poza tym co ma do tego ubiór? Człowiek jest lepszym człowiekiem ze względu na drogi garnitur czy ze względu na to kim jest? Jeśli Jurek głosujesz na partie polityczne kierując się argumentem ubioru to lepiej 13 października zostań w domu.

  • 29.09.2019 12:17  Odpowiedz na komentarz

    Taa wygra chyba na flecie

  • 28.09.2019 23:55  Odpowiedz na komentarz

    PiS wygra,!!!!

    29.09.2019 10:07

    Oczywiście,że PiS wygra i MA WYGRAĆ,bo przecież powrót mafii PO/PSL może chcieć ktoś tylko z Dziekanki. Natomiast zrozum Roman,że W GNIEŹNIE NIE MA ŻADNEGO PiSu !!!!!! W Gnieźnie jest Wielka Zasitwiona Koalicja: SLD,PO,PiS stwarzająca tylko pozory konkurowania ze sobą !!!!!!!! Jedyną nadzieją tak dla Polski jak i Gniezna jest totalnie blokowana przez TVP-PiS KONFEDERACJA>czego tak boją się wszyscy z PO i PiS??? Kiedyś szalałem za PiS a dziś już wiem,że: PiS i PO=PODOBNE ZŁO !!! W białoruskim Gnieźnie nie może być KONFEDERACJI więc trzeba głosować na p.Annę Bryłka z Okr. Konfederacji w Koninie!

PODOBNE TEMATY
Radny Artur Kuczma przechodzi do partii Szymona Hołowni Artur Kuczma, radny Rady Miasta Gniezna, poinformowało dzisiaj na swoim fanpage'u, że opuszcza szeregi... Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
PiS nie zgadza się ze słowami starosty. Jak zdaniem radnych opozycji wygląda budżet powiatu? Marcin Makohoński wypowiedział się na temat stanu finansów powiatu gnieźnieńskiego. Zdaniem radnego... Czwartek, 8 kwietnia 2021
4 mln zł dla SP nr 3! Niezrozumiała "miłość" prezydenta Budasza i posła Dolaty? Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie otrzymała 4 mln zł na budowę hali sportowej. Środki pochodzą z budżetu... Niedziela, 4 kwietnia 2021
List Zbigniewa Dolaty do Redakcji portalu moje-gniezno.pl W piątek 12 marca 2021 r. ukazał się artykuł pt. "Irracjonalne zachowanie posła Dolaty! Nagrywał spotkanie... Środa, 17 marca 2021