moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Gniezno rowerową stolicą Polski? Z takim myśleniem "daleko nie zajedziemy"!

Poniedziałek, 2 września 2019
 • Gniezno rowerową stolicą Polski? Z takim myśleniem

Jeden z Czytelników zgłosił nam temat dotyczący miejsc dla rowerów pod Urzędem Stanu Cywilnego w Gnieźnie. To kolejny dowód na brak logicznego myślenia i działania osób związanych z instytucjami miejskimi.

Otrzymaliśmy list od Czytelnika o następującej treści:

Gniezno aspiruje do miana rowerowej stolicy Polski. Tymczasem pod Urzędem Stanu Cywilnego ustawiono tablice informacyjne w taki sposób, że do stojaków można przypiąć maksymalnie dwa rowery. Po prostu nie idzie wprowadzić więcej jednośladów. Jestem pracownikiem Urzędu Miasta Gniezna i od dłuższego czasu wstyd mi za osoby, z którymi muszę współpracować. Tutaj jednak zdanie „jednostki” nie ma żadnego znaczenia. Tylko „obóz wodza” ma rację. Może Wam uda się coś zmienić.
Czytelnik

Sprawdziliśmy informacje przekazane przez Czytelnika. Faktycznie osoba stawiająca banery nie popisała się inteligencją.

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 07.09.2019 08:49  Odpowiedz na komentarz

  A co się stało biednemu królowi, że go nie ma ?
  Zdenerwował się, że obok niego będzie " parking" rowerowy ? Wcale się nie dziwię. Znowu jakies pomylenie z pomieszaniem ! O Panie .

 • 06.09.2019 14:56  Odpowiedz na komentarz

  Napiszcie. kiedy wróci mały pomnik chrobrego na cokół przed Ratuszem ?

  06.09.2019 23:47

  @MICHAŁ > a nie domyślasz się dlaczego zniknął wielki Chrobry po tym gdy okazało się,że króliki nie są bardzo drogimi odlewami z brązu tylko z jakiegoś zbrojonego gówna??? A przy okazji może pomyśl też DLACZEGO TAK PO TRUPACH PCHAJĄ SIĘ DO KORYTA Z NASZYMI PUBLICZNYMI-DUŻYMI PIENIĘDZMI ???A jeszcze pomyśl dlaczego głównie pchają się krętacze i nieudacznicy,którzy na wolnym rynku biznesu czy pracy nie dali by sobie rady z konkurencją a apetyty mają duże??? Jak to zrozumiesz,to dobrze postawisz krzyżyk z wyborach 13.X > bo ja NA KONFEREDRACJĘ !!!

 • 03.09.2019 22:11  Odpowiedz na komentarz

  panie bukowski czyta pan co pan pisze? "nie popisała się inteligencją?" przecież to jawne naruszenie dóbr tej osoby! niech pan się zapyta kolegi prawnika. chętnie poznam jego opinię.

 • 03.09.2019 22:09  Odpowiedz na komentarz

  UwielBiam artykułY pt. "czytelnik". pewnie niedługo zmienią się przepisy i będzie trzeba podawać dane. wtedy poznamy tych "czytelników". tutaj też mam wątpliwości czy nie doszło do naruszenia dóbr osobistych urzędników, dlatego kto wie. może dowiemy się kto stoi za "czytelnikiem".

 • 02.09.2019 08:18  Odpowiedz na komentarz

  Już od jakiegoś czasu w Gnieźnie obóz prezydenta wszystko wie NAJLEPIEJ i nawet nie próbuje wsłuchać się w głos MIESZKAŃCÓW.O zatrudnianiu ludzi/znajomych Niema co dyskutować.

 • 02.09.2019 08:13  Odpowiedz na komentarz

  Ten problem tam występuje prawie od samego początku pojawienia się tych stojaków (swoją drogą nie dało się wybrać ładniejszych - jak np te koło kościoła garnizonowego?)

PODOBNE TEMATY
Rowerem po zdrowie! W ramach projektu "Sportowe Wakacje +" w imieniu Fundacji "Zatrzymać Czas" zapraszamy na wydarzenie... Środa, 13 października 2021
Jaką deskę SUP wybrać dla początkujących? Czy marka ma znaczenie? Choć pływanie na desce SUP nie należy jeszcze u nas do najpopularniejszych wodnych aktywności, z roku... Poniedziałek, 27 września 2021
GST TriEagle Team w top 10 triathlonowego Pucharu Polski 2021 Polski Związek Triathlonu ogłosił wyniki w klubowej klasyfikacji końcowej Pucharu Polski 2021. W trwającym... Niedziela, 26 września 2021
Gnieźnianie pokochali rower miejski Ponad 24 tys. razy wypożyczono rower miejski przez pierwszy miesiąc funkcjonowania systemu w Gnieźnie.... Poniedziałek, 13 września 2021