moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Leasing samochodowy. Na co zwrócić uwagę?

Piątek, 23 sierpnia 2019
  • Leasing samochodowy. Na co zwrócić uwagę?

Leasing jest jedną z popularniejszych form finansowania pojazdów. Wynikające z niego korzyści doceniają szczególnie właściciele firm, którzy chętnie korzystają z tego rozwiązania przy kompletowaniu floty samochodowej. Przed dokonaniem ostatecznej decyzji warto jednak dobrze się do niej przygotować. Jak wybrać odpowiednią firmę, z kim wejść we współpracę, jaki leasing wybrać? Sprawdzamy!

Firmy cenią leasing

Leasing samochodowy to wygodny, korzystny i bezpieczny sposób na sfinansowanie firmowych pojazdów. Wskazują na to decyzje zakupowe polskich przedsiębiorców, potwierdzają badania rynku. Leasing zajmuje drugie miejsce wśród najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych przez przedsiębiorców źródeł finansowania rozwoju i inwestycji. Aż 74% średnich i 61% małych firm stawia sobie te dwa aspekty za cele na ten i przyszły rok. Nic dziwnego, że rynek leasingowy w Polsce rośnie.
 

Zaufany partner

W bogactwie firm i ofert leasingowych łatwo się pogubić. Dlatego tak istotne jest, by przed podpisaniem umowy upewnić się, że podejmujemy współpracę z zaufanym przedsiębiorstwem. Santander Consumer Multirent to odpowiedni partner z dużym doświadczeniem na rynku. Podstawowym założeniem oferowanych przez firmę produktów jest ich szeroka dostępność - zarówno dla mikroprzedsiębiorstw, jak i małych firm czy dużych klientów korporacyjnych. Santander Consumer Multirent - wraz z leasingiem samochodowym - oferuje całodobową dostępność Centrum Likwidacji Szkód, które jest sporym ułatwieniem w sytuacji awaryjnej i wyręcza nas w obsłudze związanej z ewentualnym wypadkiem czy stłuczką drogową.
Bo tutejsze produkty to nie tylko sam leasing, ale szeroka gama usług dodanych. Kluczem do sukcesu jest zapewnienie ciągłości współpracy i kompleksowej obsługi na każdym etapie użytkowania pojazdu. W pakiecie możemy więc znaleźć ubezpieczenie komunikacyjne, usługi Centrum Likwidacji Szkód, a nawet assistance.


Dobra umowa, zestaw korzyści

Wybierając idealny dla nas leasing na samochód, pamiętajmy o dokładnym, skrupulatnym zapoznaniu się ze wszystkimi zapisami umowy. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki lub niedopowiedzenia. Liczy się każdy paragraf i każde słowo. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące dokumentów, skonsultujmy się z kimś, kto będzie w stanie doradzić i naprowadzić nas na najlepsze rozwiązania. Im więcej pytań zadamy i im bardziej sumiennie podejdziemy do całego procesu zawierania umowy, tym większa szansa, że uda nam się wyjść na niej korzystnie.
Santander Consumer Multirent oferuje przejrzyste, jasne zasady finansowania pojazdu. Korzystanie z usług takich sprawdzonych firm to pewność, że nasza firma będzie sprawnie się rozwijać, a my będziemy mogli cieszyć się flotą samochodów na korzystnych warunkach. Otrzymamy elastyczne finansowanie dla biznesu, opłatę wstępną od 0% wartości pojazdu, okres leasingu do 60 miesięcy i uproszczone procedury oceny wniosków. Dla każdego przedsiębiorcy.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Auta z segmentu kombi - jak sprawdzają się w przypadku firm? Firmowe auta bardzo często spełniają kilka różnych funkcji. Są regularnie wykorzystywane w pracy oraz... Środa, 19 stycznia 2022
Motomikołaje obdarowały Dom Dziecka i Matki Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej W niedzielę Motomikołaje zorganizowały zbiórkę dla Domu Dziecka i Matki Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej.... Wtorek, 7 grudnia 2021
Motomikołaje już 5 grudnia w Gnieźnie! 5 grudnia na placu przed Teatrem w Gnieźnie pojawią się Motomikołaje! Akcja ma wymiar charytatywny -... Niedziela, 28 listopada 2021
Fani czterech kółek zakończyli sezon Ponad 2 700 złotych oraz ok 250 kilogramów nakrętek zebrano w sobotę podczas zakończenia sezonu samochodowego... Poniedziałek, 18 października 2021