moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poseł Dolata skomentował zatrzymanie prawa jazdy

Poniedziałek, 29 lipca 2019
  • Poseł Dolata skomentował zatrzymanie prawa jazdy

Poseł Zbigniew Dolata odniósł się do utraty prawa jazdy. O sprawie informowaliśmy kilka godzin temu.

Jak poinformował nas parlamentarzysta, prawo jazdy zostało mu zatrzymane w sobotę. Spieszyłem się do na posiedzenie Zarządu Okręgowego do Konina - mówi poseł. Przyznaję, że przekroczyłem dozwoloną prędkość o tyle, że policjanci zatrzymali mi prawo jazdy na 3 miesiące i nałożyli mandat. Za wykroczenie poniosłem surowe konsekwencje przewidziane prawem.
 
Parlamentarzysta jechał 129 km/h. Zależało mu, żeby nie spóźnić się na spotkanie. Poseł Witold Czarnecki prosił Zbigniewa Dolatę o punktualne przybycie. Do zatrzymania przez gnieźnieński patrol drogówki doszło na drodze wojewódzkiej nr 260 w Mąkonicy. W tym miejscu czesto kierowcy tracą prawo jazdy za nadmierną prędkość.

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(32)

  • Brawa dla policjantów i jako nie liczni nie bali się uspokoić parlamentarzystę.Jak się ma coś do załatwienia to się jedzie wcześniej a nie wyszukuje się różnych wykrętów.Politycy nają to do siebie,że myślą jakoś to będzie.

  • 01.08.2019 00:52  Odpowiedz na komentarz

    Ty Narodowiec ponizej nie PODSZYWAj sie pod kovos kim nie jestes

    01.08.2019 09:39

    Leon-napisz pod kogo podszywam się > pod kogoś mądrego czy pod kogoś głupiego ??? Jak napiszesz chociaż kilka linijek,to już będzie wiadomo pod kogo ty się podszywasz. A na razie po twoich kilku słowach nie mam wątpliwości,że wspierasz sitwy rządzące Gnieznem,które przez 30 lat doprowadziły nasze piękne miasto,idealnie położone w sercu Wielkopolski, do rangi MIASTA BIAŁORUSKIEGO w którym strach żyć,strach mieć dzieci,strach zachorować i strach umierać !!!

  • 31.07.2019 08:08  Odpowiedz na komentarz

    Narodowiec Jesteś sfrustrowany, takimi wpisami niczego tu nie zmienisz. Sitwa była, jest i będzie. Z tą SITWA miałam do czynienia. Problem tkwi w wyborcach, nie wiedzą na kogo GŁOSUJĄ. GNIEZNO to miasto starych KOMUCH....

  • 31.07.2019 02:15  Odpowiedz na komentarz

    GRATULACJE dla Pana Redaktora za tak prawdziwe foto twarzy tego PiS-oskiego judasza i zdrajcy społeczeństwa Gniezna. Dopiero teraz widzę,że jarmułka i pejsy dałyby mu prawdziwy jego obraz.
    Tak bardzo cieszyłem się gdy pod koniec 2015r odsunęli od władzy mafię polityczną PO/PSL a potem już po 3-latach zrozumiałem,ze to następna anty-polska mafia tylko poro-koszerna. NIE CZUJĘ SIĘ BEZPIECZNIE W GNIEŹNIE dlatego takie są moje komentarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 30.07.2019 23:19  Odpowiedz na komentarz

    Szacunek dla Pana, że przyznał się Pan i przeprosił za Swoje zachowanie. Mało który z polityków a tym bardziej radnych z Gniezna PRZYZNAJE się do niegodnego zachowania.Jeden z polityków to nawet twierdził, że zachorował na GRYPĘ filipińską,innemu zaś wyrok sądu zaginął na terenie gniezna.

    31.07.2019 01:53

    @BEAT > to jest właśnie ideologia skorumpowanego post-sovieckiego systemu rządzącego Gnieznem od 30-lat i POLSKĄ A TERAZ ciąg dalszy PRZEZ koszerną partię PiS !!! Powiedział prawdę,ze przekroczył prędkość ale tępa BEAT nie ma pojęcia,że to chwyt polityczny i ten cwaniaczek nigdy nie powie prawdy GDY wspierał i GŁOSOWAŁ ZA MILIONAMI DEFRAUDACJI PUBLICZNYCH PIENIĘDZY i kto mu dał prezenty ??? Ta Beat nie ma pojęcia co oznacza zaufanie !!! To prawdopodobnie darmowa-tępa gnieźnieńska trollka i dzięki takiemu badziewu Gniezno zatrzymało się w rozwoju pomimo,że ma wspaniałą lokalizację przy S5 .

  • 30.07.2019 19:49  Odpowiedz na komentarz

    Skąd w nim tyle jadu i nienawiści do Pana starosty i innych LUDZI. Mam nadzieję, że to ostatnie 3 miesiące w SEJMIE.

    30.07.2019 23:11

    @DOBRAWA > nie kituj nam tutaj z tą waszą lewacką "mową i jadu nienawiści". Głosicie swoje nie trzymające się logiki hasła,BO NIE ROBICIE TEGO ZA DARMO-perfidni zdrajcy Polski i nieudacznicy życiowi,bo jesteście nierobami i tylko w taki sposób możecie dorobić sobie na fajki czy alkohol.
    Nawet nie rozumiecie,że działacie wbrew interesom NASZEJ OJCZYZNY POLSKI,która zbliża się do następnego rozbioru pod rządami ZDRAJCÓW PISOWSKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 30.07.2019 08:47  Odpowiedz na komentarz

    szczerze mówiąc nie znam żadnych innych dokonań posła Dolaty z okresu ostatnich 14 lat bycia posłem ( nie licząc paliwo + ), może Pan poseł dałby sobie już spokój i wrócił do wykonywania powszechnie szanowanego zawodu nauczyciela historii oczywiście nie w gnieźnie ?

    30.07.2019 15:33

    @JAGNA:tak zdeprawowany człowiek,bez etyki,bez honoru gdyby wrócił do szkoły,to przywlekłby tam wszystkie PATOLOGIE Z POLITYKI.Zniszczył demokrację w Gnieźnie udając prawicową opozycję,perfidnie zwalczał i zwalcza ludzi prawych i patriotów aby nie zagrozili mu przy korycie-a apetyt do żarcia ma duży! Czuje się nietykalny,bo ma silną pozycję w W-wie i Koninie=WYJĄTKOWO PRZEBIEGŁY PISOSKI KACYK! Nasze miasto stało się areną walk różnej maści KACYKÓW,dlatego jesienią trzeba rozgonić kacyków i wybrać ludzi nowych oraz z KONFEDERACJI-TAK ABYŚMY MIELI W GNIEŹNIE CHOCIAŻ MAŁĄ ALE PRAWDZIWĄ OPOZYCJĘ!!

    30.07.2019 12:57

    Ulubionym i jedynym zajęciem posła Dolaty jest walka z piotrem gruszczyńskim.

  • 30.07.2019 03:31  Odpowiedz na komentarz

    No to Dolaty nie będzie przyjmowała koleżanka dyrektorka z list PIS w gabinecie starostwa bo chyba do Krawczyka nie pójdzie

  • 29.07.2019 23:25  Odpowiedz na komentarz

    A no karma wraca facet chciał wdrożyc podatek od paliwa na drogi lokalne obciążając zwykłaych ludzi to teraz go kara spotkała .

  • 29.07.2019 23:05  Odpowiedz na komentarz

    Panie dolata ! Pan piSowiec katolik W terenie zAbudowanym 129 km/h !!!

    04.08.2019 22:03

    @HUBERT-jeśli pijany to głupi ale jeśli trzeźwy TO ZWYRODNIALEC UMYSŁOWY MAJĄCY ŻYCIE INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DROGI ZA NIC !!! A jeśli jeszcze do tego poseł w rządzie RP to znaczy,że do tego jeszcze KACYK PISOSKI CZUJĄCY SIĘ PONAD PRAWEM !!! KACYKÓW PARTYJNYCH mamy w Gnieźnie komplet a odważnej-prawdziwej opozycji ZERO !!! Dlatego społeczeństwo Gniezna musi zaryzykować i zagłosować na KONFEDERACJĘ oraz na osoby z DOLNYCH MIEJSC NA LISTACH WYBORCZYCH,bo na górze list to kacykowe sitwy !!!

  • 29.07.2019 22:45  Odpowiedz na komentarz

    Dajcie mu spokój, może po prostu chciał sprawdzić jak się leczy w tym nowoczesnym szpitalu w Gnieźnie który wybudował za poprzedniej kadencji

  • Kandydaci na kierowcę Dolaty
    - Marcin M.
    - oblubienica Marcina M. I familjantka radnego z Witkowa

  • 29.07.2019 21:12  Odpowiedz na komentarz

    Dolata dobrze ze tak sie skoncZylo. Do smOlEnska tez sie Spoznili i widzisz Jak sie skonczylo !!!

  • 29.07.2019 18:08  Odpowiedz na komentarz

    A czy moglby pan posel wytlumaczyc skad ma dane osobowe absolwentow szkoly w ktorej uczyl ? przed wczesniejszymi wyborami dostawalem imienny list od niego, choc moich danych nigdzie nie udostepnialem.

  • 29.07.2019 16:23  Odpowiedz na komentarz

    TRzy miesiące akurat przed samą kampanią wyborczą. kTOŚ, KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW PRAWA NIE POWINIEN STARTOWAĆ DO SEJMU, BY TO PRAWO USTANAWIAĆ. i TYLE W TEMACIE.

  • 29.07.2019 15:49  Odpowiedz na komentarz

    Przekroczył prędkość.. to fakt, przyjął mandat.. to fakt, nie zasłaniał się immunitetem...Także fakt. Popełnił błąd, ale zachował się jak przyzwoity , normalny człowiek, bo on taki właśnie jest. Brawo!

    29.07.2019 21:05

    Nie zaslanial się IMMUNITETEM bo w tym wypadku nie mógł.poselek

  • 29.07.2019 15:09  Odpowiedz na komentarz

    Super odpowiedz ! Tego sie spodziewalem po panu posle ! Ci ktorzy go znaja tylko z przekazów medialnych nie mają pojęcia że to w porzadku czlowiek ! Szkoda że go to spotkalO - kazdego jest mi tak samo zal w takich okolicznosciach ! A pani krysi zycze mniej gnieźnienskiej złośliwości I Negatywnej zawZiętości !!!

    29.07.2019 17:01

    A nie żal ci poszkodowanych w wypadkach samochodowych spowodowanych przez debili piratów drogowych???

  • SUROWE KONSEKWENCJE? Xd 3MIESIACE? Xd rok! bezwzględnie!

  • 29.07.2019 15:05  Odpowiedz na komentarz

    czy do końca było tak uczciwie to można mieć wątpliwości ? policja nie udzielała wyjaśnień a koledzy z pis prawdopodobnie próbowali pomóc, ale nie dali rady. ot i cała prawda.

  • dobrze, ze nie trafił z procentami na policyjny radiowóz jak niegdyś jeden Pan Przewodniczacy a obecny Prezes i Pan na Winiarach

  • 29.07.2019 14:26  Odpowiedz na komentarz

    Pośle Dolata, proszę uważać w kampanii, nasze oczy będą Pana obserwować, jazda w kampanii potrzebna jak nigdy. Ponowne zatrzymanie grozi przedłużeniem kary do sześciu miesięcy a potem egzamin.

  • Oni wszyscy z pis się śpieszą żeby zgnoić nasz kraj !!!

    29.07.2019 16:24

    mNIEJ AGRESJI I TROCHĘ KULTURY PANIE JANCIOVODNIK.

  • 29.07.2019 13:52  Odpowiedz na komentarz

    NO TO WRESZCIE JAK NIE DOTARŁ NA ZARZĄD DOLATA, TO POZOSTALI CZŁONKOWIE ZARZĄDU MOGLI WRESZCIE NORMALNIE PODYSKUTOWAĆ A NIE TRACIĆ CZASU NA WOJENKI !!!!!!

PODOBNE TEMATY
Zgubiono portfel 26 października zgubiono różowy portfel, prawdopodobnie koło marketu Biedronka na ul. Witkowskiej w... Czwartek, 28 października 2021
Internetowy oszust usłyszał 23 zarzuty Policjanci z gnieźnieńskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zakończyli... Czwartek, 28 października 2021
Wypadek między Mielżynem a Brudzewem We wtorek ok. godz. 11.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej... Środa, 27 października 2021
Znak STOP przy SP nr 8 zniknął na stałe Znak STOP przy przejeździe kolejowym znajdującym się na ul. 17 Dywizji Piechoty w Gnieźnie został usunięty... Środa, 27 października 2021