moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Gra lepsza niż wynik

Piątek, 19 lipca 2019
  • Gra lepsza niż wynik

Piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka ulegli w środę w kolejnej letniej potyczce kontrolnej w Grodzisku Wielkopolskim pierwszoligowemu Podbeskidziu Bielsko Biała 0:3.

Podbeskidzie bez wątpienia było zdecydowanie najbardziej wymagającym rywalem spośród wszystkich z którymi zmierzyliśmy się w trakcie obecnego okresu przygotowawczego. Na tle dobrze dysponowanych podopiecznych Krzysztofa Brede trzecioligowiec z Gniezna do 60 minuty zaprezentował się bardzo przyzwoicie.

Podopieczni Mariusza Bekasa "postawili" się środowym rywalom i nie było widać wielkiej różnicy dzielącej obie drużyny. Niestety w drugiej odsłonie, podobnie jak to bywało w dotychczasowych meczach kontrolnych, z każdą zmianą siła biało-niebieskich słabła i bramka dla bielszczan wisiała w powietrzu. Efektem przewagi Podbeskidzia były aż ich trzy trafienia. Najpierw w 68 minucie Sławomira Janickiego pokonał Miłosz Kozak, a następnie dwukrotnie receptę na Jakuba Woźniaka znalazł Karol Danielak, który posłał piłkę do siatki w 75 i 84 minucie gry.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Podbeskidzia różnicą trzech bramek, ale optymizmem z pewnością może napawać postawa biało-niebieskich w pierwszej części i na początku drugiej odsłony. Niepokojem natomiast krótka ławka rezerwowych.

W sobotę naszą drużynę czeka kolejny szalenie wymagający sparingpartner. O godzinie 17.00 w Legnicy zagramy ze spadkowiczem z PKO ekstraklasy Miedzią.
 
Bramki: Miłosz Kozak (68), Karol Danielak 2x (75,84) - dla Podbeskidzia

"Mieszko":
Sławomir Janicki (69 Jakub Woźniak), Sebastian Golak, Michał Steinke (66 Adrian Kaliszan), Adrian Kaliszan (46 Hubert Kantorowski), Radosław Jasiński (46 Marcin Tomaszewski), Radosław Mikołajczak (35 Łukasz Zagdański), Filip Fiborek (46 Mateusz Roszak), Tomasz Bzdęga, Damian Sędziak (60 Łukasz Bogajewski), Krzysztof Biegański (60 Jakub Hoffmann), Krzysztof Bartoszak (66 Krzysztof Biegański)
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Niepokonany Widzew przyjeżdża do Gniezna! Już w sobotę bardzo ciekawie zapowiadający się mecz 1. Polskiej Ligi Futsalu. Do Gniezna przyjedzie... Czwartek, 20 stycznia 2022
Bartosz Jaworski z certyfikatem trenerskim UEFA C Kolejny trener w Akademii Pelikan Niechanowo zdobył uprawnienia sygnowane marką UEFA. Tym razem certyfikat... Środa, 12 stycznia 2022
KITMAN w Pelikanie Niechanowo Drużynę seniorów swoją pracą będzie wspierał nowy człowiek w klubie. Środa, 12 stycznia 2022
Pelikan Niechanowo ma nowego trenera Pelikan Niechanowo zakończył okres bezkrólewia w zespole seniorów. Zarząd Gminnego Ludowego Klubu Sportowego... Niedziela, 9 stycznia 2022