moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Film pokazujący pracę gnieźnieńskich policjantów

Środa, 17 lipca 2019
 • Film pokazujący pracę gnieźnieńskich policjantów

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie opublikowała film pokazujący pracę funkcjonariuszy z Pierwszej Stolicy. Zobaczcie jak wygląda służba mundurowych z Grodu Lecha.tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(16)

 • 24.07.2019 21:04  Odpowiedz na komentarz

  żal mi was wszystkich po kolei. Piszecie komentarze jak zawiedzione cioty. zawiedzione tym że ktoś coś robi, a wy tyko siedzicie przed komputerem i komentujecie, hejtujecie wszystko i wszystkich jak zwykłe trolle. nic nie robicie, nic nie macie nawet własnego życia a jak się za coś weźmiecie to na zasadzie "znowu w życiu mi nie wyszło...!" no to co, trzeba sobie ulżyć pod głupkowatym pseudonimem ? żałosne dzieciaki!!! Pozdrawiam!

 • 19.07.2019 13:16  Odpowiedz na komentarz

  czy podczas montażu tego "filmu", który to pewnie zajął kilka godzin, nie dałoby się w tym czasie faktycznie zająć jakąś sprawą? Może zamiast nagrywania tego filmu ktoś by odzyskał swoją wartość, albo nie doszłoby do jakiegoś wypadku? po co taki film wogóle powstał? przecież policja już z nazwy powinna kojarzyć się z pomocą innym, a także sposobem na rozwiązanie konfliktów czy różnych zdarzeń na które czasem nie mamy wpływu? w naszym mieście jedynie straż pożarna jest darzona szacunkiem, zaufaniem. czy to się kiedyś zmieni i inne służby dołączą? przekonamy się sami, niepotrzebne nam filmy

 • 19.07.2019 13:08  Odpowiedz na komentarz

  Również słyszałem od kogoś o tym że pieniądze wyparowały z depozytu podczas pobytu na komendzie, a dokument że zostawia to czy tamto miał rzekomo być podpisany dopiero podczas opuszczania a nie na dzień dobry, ale czy to prawda to nie wiem, dzisiaj nikomu nie można wierzyć do końca.

  20.07.2019 00:35

  TO WSZYSTKO JEST PRAWDĄ-MAM DOWODY NA TO CO PISZĘ-ALE PISOSKA PROKURATURA NIBY DOBREJ ZMIANY WSZYSTKO UMARZA !!! są potrzebni odważni świadkowie/ofiary pobić i okradzeń,bo biednych pijaczków perfidnie zastraszają i w prokuraturze boją się powiedzieć prawdę. Wszyscy politycy i radni z Gniezna łącznie z PiS dobrze wiedzą co się dzieje w KPP nocą ale wszystko tuszują. Dlatego Gniezno jest BIAŁORUSKIM MIASTEM !!!

 • W Korei północnej takie filmy to codzienność, propaganda na pierwszym miejscu, Kim stawiany w świetle człowieka dbającego o naród jako osoba wrażliwa na krzywdę ludzką - jest zupełnie odwrotnie, tutaj mamy identyczny przykład, policja przedstawiana jako przyjaciel człowieka, ktoś godny zaufania na kim można polegać, a w rzeczywistości nawet gdy chcesz zgłosić kradzież telefonu to usłyszysz że protokół spiszą bo muszą ale szukać nie będą (jeśli trafisz na szczerego policjanta). także proponuję jeśli chodzi np o takie coś, szukać na własną rękę, np przez google. "jest super więc o co ci chodzi"

 • 19.07.2019 10:54  Odpowiedz na komentarz

  ich praca polega na lansowaniu się przed ludźmi, w rzeczywistości nie są tacy przyjaźni. Zostałem kiedyś zatrzymany jako podejrzany wraz z kolegą, bili go nawet przy mnie mimo że nie stawiał oporu tylko poprosił o minimum kultury w stosunku do niego, ich odzywki były stanowczo nie na miejscu, bili go jeszcze bardziej gdy powiedział że to zgłosi, aż inni policjanci musieli odciągać tego "policjanta". Ja również zostałem kiedyś pobity za nic na komendzie. Dlaczego nie zrobicie o tym filmu jak się traktuje faktycznie ludzi na komisariacie?

 • 18.07.2019 16:38  Odpowiedz na komentarz

  Dyżurna, ASP szt MA niezgodne z przepisami kolczyki i kolor paznokci

 • 18.07.2019 16:35  Odpowiedz na komentarz

  Upsss....pani dyżurna, ASP.szt. ma niedozwolone kolczyki i kolor paznokci. Ojjjj, jaki to przykład :)

 • 18.07.2019 14:33  Odpowiedz na komentarz

  praca gnieznienskiej policji to w wiekszosci tylko pokazówka. w tv i na jakichś festynach pokazują się jacy to są wpsaniali, a gdy ma się z z nimi kontakt w 4 oczy, to wygląda zupełnie inaczej, nie będę już tu przytaczać licznych pobić o jakich słyszałem od znajomych (owszem mogli zrobić obdukcję, lecz na pogotowiu wymagają dokumentu z policji o tym kiedy dana osoba została pobita i przez kogo - dzień dobry, zostałem przez pana pobity, poproszę to na piśmie - idiotyzm), i tak jak tutaj piszą niektórzy, osobiście również nieraz byłem świadkiem że pijanych czy bezdomnych traktują bardzo źle.

 • Chyba nie ZROZUMIELISCie PRZĘSŁANIA filmu. W stanach takie filmy są na porządku DZIENNYM i nikt tego nie hejtuje. Kto tutaj się zachowuje jak małe dziecko.

  18.07.2019 15:27

  Nie porównuj jednego kraju do drugiego bo to ci nic nie da. Tak samo jak porównać fast food do naszej rodzimej kuchni

  18.07.2019 14:38

  tylko tamta policja faktycznie robi coś, nasza jest też dobra, ale w nabijaniu statystyk, które muszą być takie jak wymaga góra, a i z tym często mają problem, a gdy już się trafi klient któremu faktycznie można wlepić mandat to od razu szum, że złapano groźnego przestępcę.

  18.07.2019 13:13

  W jakich stanach ? czy chodzi tobie o stany agonalne, lękowe lub coś podobnego ?

 • Widzę,że artykuł z przed 2-ch dni o tragicznie wysokiej przestępczości rozbójniczej w Gnieźnie trzeba szybko przykryć filmikiem z propagandą. Taki filmik to mogę sobie nakręcić jak ja powalam na ziemię i skuwam kajdankami Puciana czy Gołotę. Ale jest w tym filmiku trochę prawdy: POLICJA Z GNIEZNA FAKTYCZNIE NADAJE SIĘ TYLKO DO BAWIENIA DZIECI !!! Ponad to są dobrzy w łapaniu pijanych,poniżaniu ich i bezprawnym zamykaniu w piwnicach aresztu KPP oraz znam przypadek okradzenia z pieniędzy więc ciekawe czy nadal protokół zabranych rzeczy do depozytu TO FIKCJA ???

  18.07.2019 12:19

  Co też pan piszesz ja bym im nie oddał dziecka pod opieke ani na chwile bo potem całe noce by krzyczało i spać nie dawało. to nie rzadna policja to gorsze zakłamanie niż dawna milicja.

 • 17.07.2019 18:07  Odpowiedz na komentarz

  coz artykul ze statystykam doskonale nam przedstawil ta prace...wydaje sie roznic niz ta przedstawiona w filmie

PODOBNE TEMATY
Tysiąc złotych mandatu za wyprzedzanie na skrzyżowaniu Widzieliście kogoś kto wyprzedza na skrzyżowaniu drugie auto? Gnieźnieńscy policjanci niestety tak. Sobota, 22 stycznia 2022
Lód na drodze pokonał ciężarówkę i autolawetę W czwartek ok. godz. 19.00 służby ratunkowe otrzymały informację o samochodzie ciężarowym, który wpadł... Piątek, 21 stycznia 2022
Zezwolnie na przejazd było, ale nieważne Zezwolenie rosyjskiego przewoźnika było źle wypełnione. Zabrakło wpisanych numerów rejestracyjnych ciągnika... Piątek, 21 stycznia 2022
Przesunięte półtusze świń powodem zatrzymania do kontroli Źle zabezpieczone półtusze przesunęły się do tyłu chłodni i spowodowały przekroczenie nacisku osi na... Piątek, 21 stycznia 2022