moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Posłanka Paulina Hennig-Kloska spotyka się z mieszkańcami

Wtorek, 9 lipca 2019
 • Posłanka Paulina Hennig-Kloska spotyka się z mieszkańcami

Posłanka Paulina Hennig-Kloska ruszyła w trasę po okręgu. W sobotę wystartowało zapowiadane wcześniej Letnie Biuro Poselskie. Parlamentarzystkę wraz z zespołem można było spotkać na gnieźnieńskim Rynku. Dziś Letnie Biuro przeniosło się na skwer u zbiegu ulic Chrobrego i Łubieńskiego.

Mimo jesiennej pogody nastroje są gorące i zagrzewające do jesiennej walki. Wielu mieszkańców naszego miasta pyta o ostateczny kształt koalicji opozycji licząc na szerokie porozumienie. Wiele rozmów dotyczy sfer zaniedbanych przez obecny rząd. Głównie służby zdrowia, edukacji, ochrony środowiska oraz praw osób z niepełnosprawnością. Te ostatnie czują się oszukane przez premiera Morawieckiego, który w trakcie kampanii obiecywał im nowe dodatki, o których dziś już nikt w PiS nie pamięta - powiedziała po dwóch dniach akcji Paulina Hennig-Kloska. Mieszkańcy bardzo chętnie wymieniają się swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Często mówią o swoich osobistych sprawach, więc w efekcie tych rozmów podejmę zapewne szereg nowych interwencji poselskich. Dziękuję za wszystkie ciekawe rozmowy, słowa wsparcia i pomysły, za troskę o koalicję opozycji. Dla takich chwil warto pracować od rana do wieczora.
 
Parlamentarzystka przygotowała dla mieszkańców miasta podsumowanie swojej pierwszej kadencji. W broszurze, którą otrzymaliśmy można przeczytać o jej aktywności w Sejmie i obszarach, którymi przez ostatnie 4 lata się zajmowała: finansach, służbie zdrowia, edukacji. Chętni mogą też wypełnić ankietę z pytaniami o potrzebne zmiany w mieście, regionie i Polsce.

We wtorek Letnie Biuro Poselskie Hennig-Kloski zawitało do Wrześni. W kolejne dni Posłankę będzie można spotkać na ulicach Środy Wielkopolskiej i Śremu. Do Gniezna wróci w następny poniedziałek, ale tym razem na parking przy pasażu na Os. Jagiellońskim.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • z mieszkańcami ??????????? to czemu fotki z emerytowanymi policjantami kolegami emerytowanego policjanta z biura posłanki i do tego gruziński policjant co jego ci emeryci oprowadzali po Gnieźnie ??????????

 • A kto to jest narodowiec ????? Co to za grupa społeczna ????

  15.07.2019 13:49

  Pisałem już O ok.27% ANALFABETYZMU WTÓRNEGO W POLSCE po których głosy sięgnęły partie PO i PiS aby dojść do władzy !!!Teraz PiS przez ok 5 lat robi to samo > tylko dokarmia TE 27% ORAZ BIEDNYCH I LENIWYCH a inne warstwy społeczne i Polskę mają głęboko w 4-literach. Natomiast w Gnieźnie mamy bardzo wysoki poziom tych z analfabetyzmem wtórnym,bo powyższa Gnieznianka umie czytać ale nic nie rozumie,pusta jak bęben ale jednak POTRAFI PISAĆ NA KOMPUTERZE i zna dobra płynące z już zimnej .Nowoczesnej. To jednak lewactwo w Gnz jest lepsze od PZPR a mówią,że przez 30-lat zatrzymali Gniezno w rozwoju.

 • 10.07.2019 00:00  Odpowiedz na komentarz

  Ja pierwsze złapałbym plastusia za nos a pseudo-posłance zadał pytania: 1)w jaki sposób jej Nowoczesna Sitwa roztrwoniła 2 mln zł pożyczone z PKO-BP oraz 700 tys zł na reklamy wyborcze? 2)jak może pani patrzeć w oczy społeczeństwu,które ma spłacać te wasze długi? 3)czy od N.Roku chce pani pracować w Urzędzie Miasta lub Starostwie w Gnieźnie?TACY SAMI LUDZIE JAK ONA RZĄDZĄ TYM MIASTEM OD 30 LAT!

 • 09.07.2019 23:28  Odpowiedz na komentarz

  W poniedziałek o której godzinie ?

PODOBNE TEMATY
Radny Artur Kuczma przechodzi do partii Szymona Hołowni Artur Kuczma, radny Rady Miasta Gniezna, poinformowało dzisiaj na swoim fanpage'u, że opuszcza szeregi... Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
PiS nie zgadza się ze słowami starosty. Jak zdaniem radnych opozycji wygląda budżet powiatu? Marcin Makohoński wypowiedział się na temat stanu finansów powiatu gnieźnieńskiego. Zdaniem radnego... Czwartek, 8 kwietnia 2021
4 mln zł dla SP nr 3! Niezrozumiała "miłość" prezydenta Budasza i posła Dolaty? Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie otrzymała 4 mln zł na budowę hali sportowej. Środki pochodzą z budżetu... Niedziela, 4 kwietnia 2021
List Zbigniewa Dolaty do Redakcji portalu moje-gniezno.pl W piątek 12 marca 2021 r. ukazał się artykuł pt. "Irracjonalne zachowanie posła Dolaty! Nagrywał spotkanie... Środa, 17 marca 2021