moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Figurki królików z Traktu Królewskiego już do kupienia w Gnieźnie

Środa, 3 lipca 2019
  • Figurki królików z Traktu Królewskiego już do kupienia w Gnieźnie

Długo oczekiwane, ale w końcu są! Pierwsze figurki królików z oficjalnej kolekcji Traktu Królewskiego można już nabyć w MOK!

Warto było czekać tym bardziej, że nie jest to masowa produkcja z Chin - projekty miniatur stworzył sam autor oryginałów, a produkcji ręcznie malowanych kopii podjął się wykonawca z Gniezna.

W tej chwili dostępnych jest pięć królików: kolejarz, Napoleon, skryba, szofer i woj piastowski. Jeśli zainteresowanie będzie duże, na przyszły rok planowane jest wykonanie kolejnych modeli.

Figurki z traktowej kolekcji będą do nabycia wyłącznie w dwóch punktach sprzedaży oficjalnych gadżetów Miasta Gniezna: w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Łubieńskiego 11) oraz w Informacji Turystycznej (Stary Ratusz, wejście od ul. Rzeźnickiej) w cenie 17 zł.
 

Napisz komentarz

Komentarze(2)

  • 21.07.2019 11:44  Odpowiedz na komentarz

    Wspaniała zabawa dla Dzieci i dorosłych. Dzieci pOprzez zabawę poznają historiĘ. GRATULUJMY pomysŁu. Czekamy na NASTĘPNE króliki. PozDrawiamy oczarowani turyŚci.

  • 04.07.2019 03:00  Odpowiedz na komentarz

    Tyle potrzeb w mieście a ta hołota wydała znaczne pieniądze na jakieś króliki wręcz niebezpieczne na chodnikach miasta. Jednego wsadziłbym "budzikowi" w samą kiszkę stolcową to może byłby lepszy efekt niż kontrola NIK,bo to mają głębiej. To PAŃSTWO-te nasze rodzinne MIASTa są nadal w rękach ZŁODZIEJSKICH/przestępczych SITW!!! Ludzie-OBUDŹMY SIĘ NA JESIEŃ BO ZGNOJĄ TO MIASTO RAZEM Z NAMI !!!

PODOBNE TEMATY
Co warto zobaczyć w Monachium? Monachium to jedno z największych miast w Niemczech, które oferuje turystom liczne atrakcje. To świetne... Piątek, 29 listopada 2019
IV Weekend na Szlaku Piastowskim - gry i zabawy małych Słowian W dniach 21-23 czerwca 2019 roku w Wielkopolsce oraz na Kujawach odbędzie się czwarta edycja święta... Wtorek, 18 czerwca 2019
Informacja Turystyczna w nowej siedzibie Od 1 czerwca gnieźnieńska informacja turystyczna ma nową lokalizację: znajduje się w pięknym, kompleksowo... Piątek, 31 maja 2019
"Skuteczny marketing turystyczny. Jak promować atrakcje ze szlaków tematycznych?" 21 maja br. w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się szkolenie "Skuteczny marketing turystyczny.... Poniedziałek, 27 maja 2019