moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Tragiczny wypadek w Kruchowie

Niedziela, 23 czerwca 2019
  • Tragiczny wypadek w Kruchowie

W sobotę po godz. 20.00 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku w Kruchowie. Auto osobowe uderzyło tam w drzewo. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Trzemeszna, Kruchowa i Mogilna.

Po dotarciu na miejscu potwierdzono, że osobowy Opel na żnińskich numerach rejestracyjnych wypadł z drogi i uderzył z dużą siła w drzewo. Autem jechało dwóch mężczyzn, którzy byli uwięzieni w pojeździe. Strażacy uwolnili ich przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Niestety jeden z poszkodowanych zmarł na miejscu. Drugi w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala.

Przyczyny i okoliczności wypadku ustala Policja pod nadzorem Prokuratury.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Trzemeszno24.info

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 15.08.2019 20:39  Odpowiedz na komentarz

    Obaj nie zyja wiec po co te przepychanki kto na jakich tablicach jezdzi ludzie

  • 30.06.2019 09:22  Odpowiedz na komentarz

    Kiedyś przy 90 Km/h sam wpadłem w POŚLIZG ale na zalanej woda DRODZE, moja głupota szczeniacka, napewno biegli ustalą prędkość POJAZDU, astra lekkie auto wiadomo jak to sie zachowuje przy 90 a jak np przy 120 i WIECEJ, szkoda każdego życia i kondolencje dla RODZINY, a dla nas WSZYSTKIch wiecej ROZWAGI i szanujmy sie na DRODZE, po co wyprzedzasz jak potem jedziesz przede mna ta sama predkoscia itp.

  • 23.06.2019 22:27  Odpowiedz na komentarz

    No moze trochę zle to ujalem, przepraszam jesli kogos urazilem. Ale duzo jezdze po kujawsko pomorskim i widze jak oni jezdza, jakby prawo jazdy w chipsach wygrali. Ogolnie co do wypadku to szkoda CZLOWIEKA, oby ten drugi WYszedl z tego...

    30.06.2019 09:08

    Wąski po twoich wypowiedziach i groźbach WIDAĆ, że sam jesteś typowy WSIÓR, pewnie MACIE po 15 LAT.

    24.06.2019 21:21

    Gościu jak się dowiem maki kim jesteś inaczej pogadamy wsioru

  • 23.06.2019 20:36  Odpowiedz na komentarz

    NO TAK BO pgn-Y TO ŚWIĘTOSZKI NA DRODZE. jUŻ NIE RAZ WIDZIAŁEM JAK KOŃCZĄ W PODOBNY SPOSÓB.

  • 23.06.2019 17:26  Odpowiedz na komentarz

    CZN. Jakieś zdziwienie??

  • 23.06.2019 15:58  Odpowiedz na komentarz

    Maki Ogarnij się ...