moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Python kurs - czego można się nauczyć?

Poniedziałek, 17 czerwca 2019
  • Python kurs - czego można się nauczyć?

Kursy Python są przeznaczone dla tych, którzy chcą się uczyć, od podstaw po możliwości zawodowe, nowoczesnego, poszukiwanego i jednocześnie bardzo zrozumiałego języka programowania. Python to język programowania, który jest używany przez miliony programistów na całym świecie.Takie popularne programy jak BitTorrent, Blender, World of Tanks i gry Battlefield zostały napisane w tym języku. Do ogromnej liczby firm, w tym Google, Facebook, Yahoo, Instagram, Dropbox, Microsoft i Apple, stale dołączają pracownicy, którzy mówią w Pythonie.

Co to jest kurs Python?
Python to prosty, elastyczny i niezwykle popularny język, który jest używany w prawie wszystkich dziedzinach nowoczesnego rozwoju. Dzięki niemu można tworzyć aplikacje internetowe, pisać gry, angażować się w analizę danych, automatyzować zadania administracyjne i wiele więcej. Kurs obejmuje wszystkie tematy niezbędne do codziennej pracy programisty, a także opowiada o wielu funkcjach języka, które często są pomijane podczas nauki.

Python kurs - czego można się nauczyć?

Kurs poświęcony jest podstawowym pojęciom i elementom języka programowania Python. Kurs jest wprowadzający i najbardziej odpowiedni dla osób, które nie mają doświadczenia w pisaniu programów. W tym kursie programowania każdy uczestnik pozna podstawowe pojęcia programowania.

Niemożliwe jest nauczenie się programowania bez praktyki, dlatego też będą zlecane zadania domowe, w których można ćwiczyć swoje umiejętności. Podczas kursu każdy uczestnik pozna konstrukcje językowe, typy danych i struktury, funkcje, nauczy się się stosować programowanie obiektowe i funkcjonalne, pozna funkcje implementacji Pythona, nauczy się pisać asynchroniczny i wielowątkowy kod.

Umiejętność programowania wykorzysta do obliczeń, usprawnienia codziennych czynności a nawet pisania gier komputerowych. Zestawienia i raporty nie będą już stanowiły problemu i zostaną wykonane w krótkim czasie. Po pomyślnym ukończeniu kursu można wykorzystać zdobyte doświadczenie do opracowania projektów o różnej złożoności.

Dla kogo przeznaczony jest Python kurs?
Kurs skierowany jest do osób, które wcześniej nie miały doświadczenia w programowaniu i nie posiadają wiedzy z zakresu informatyki, ale są zainteresowane nauką programowania. Jeśli ktoś posiada podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera i chce być uważany za jednego z najbardziej poszukiwanych programistów, ale nie ma możliwości samodzielnego nauczenia się programowania kurs Python w tym pomoże. Kurs będzie doskonałym zbiorem wiedzy dla analityków, webmasterów a także dla inżynierów i naukowców. Poznając zawód programisty Pythona od podstaw, można się, dowiedzieć jak tworzyć interaktywne usługi internetowe. A także jak stworzyć bibliotekę online, książkę kucharską, kalkulator kredytowy, serwis randkowy itp.

Python kurs do analizy danych
Nauka o danych jest obecnie jednym z najgorętszych obszarów, a Python jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do analizy danych. Podczas tego kursu uczestnik dowie się, jak wykorzystać swoje umiejętności programistyczne do tworzenia modeli prognozowania, wizualizacji danych. Kurs jest zorientowany na praktykę i pozwoli natychmiast rozpocząć pracę z danymi.

Tworzenie usług Python Web Services

Współczesne życie jest nie do pomyślenia bez usług internetowych, które codziennie wypłacają dywidendy w różnych dziedzinach ludzkiej działalności. Tak, więc zawód programisty internetowego przez długi czas pozostanie wysoko płatny i będzie cieszył się nieustającym popytem na rynku specjalistów IT. Istnieje wiele rozwiązań i narzędzi w różnych językach programowania, które upraszczają i przyspieszają tworzenie stron internetowych. Kurs obejmuje budowę aplikacji internetowych w języku Python. Kurs jest prowadzony przez programistów, którzy używają Pythona w projektach stosowanych codziennie przez miliony ludzi. W ramach tego kursu każdy będzie mógł zdobyć zarówno podstawową wiedzę na temat funkcjonowania współczesnego Internetu, jako całości, jak i praktyczne umiejętności tworzenia aplikacji internetowych w języku Python.

Dlaczego warto uczyć się Pythona?

Programista Pythona może zautomatyzować zadania tu i teraz. Znajomość Pythona pozwala tworzyć zarówno bardzo proste rzeczy, jak pisanie małych narzędzi, jak i złożone, na przykład do przeprowadzania obliczeń naukowych i pracy z dużymi danymi.
 

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 02.12.2020 19:35  Odpowiedz na komentarz

    Python to jeden z najlepszych języków na początek - ja uczyłem się języka PHP (kurs przeszedłem w itschool.pl, ale coraz częściej spoglądam w kierunku tej technologii.

PODOBNE TEMATY
Ostatni casting do konkursu Wielkopolska Miss 2020 Już w najbliższą sobotę, 14 marca, odbędzie się ostatni casting do największego, najstarszego i najbardziej... Wtorek, 10 marca 2020
Znamy Wielkopolską Miss i Wielkopolskiego Mistera 2019! Za nami Gala Finałowa konkursu Wielkopolska Miss i Mister 2019! 22 czerwca (sobota) około godz. 22.00... Czwartek, 27 czerwca 2019
Poznaliśmy finalistki konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019! W piątek 26. kwietnia w Novotel Poznań Centrum odbył się półfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska... Wtorek, 30 kwietnia 2019
Oficjalna sesja półfinalistek Wielkopolska Miss 2019 Oto oficjalna galeria półfinalistek konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019!... Wtorek, 16 kwietnia 2019