moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Tu nauczycieli nie obsługujemy!". Właścicielka sklepu wyjaśnia sytuację

Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Od kilku dni wśród mieszkańców Gniezna krąży SMS o następującej treści: "Proszę o nie kupowanie w sklepie spożywczym powstałym po Kostenckiej na ul Mieszka I - nie chcieli tam sprzedać jednej nauczycielce chleba mówiąc: "Tu nauczycieli nie obsługujemy!". Proszę podać dalej...". Głos w sprawie zabrała właścicielka sklepu, która sama zwróciła się do naszej redakcji z prośbą o pomoc.

Jestem właścicielką sklepu spożywczego przy ul. Mieszka I po cukierni Kostenskich - mówi pani Honorata. Dowiedzieliśmy się od znajomych, że wśród nauczycieli krąży wiadomość SMS o tym, iż w naszym sklepie rzekomo nie obsługuje się nauczycieli. O tej sprawie nie mieliśmy pojęcia a pracownica, którą podejrzewamy o to naganne zachowanie przebywa na zwolnieniu lekarskim. Nie mamy z nią kontaktu, by żądać wyjaśnień. W naszym sklepie obowiązuje zasada traktowania wszystkich klientów z godnością. Stąd kieruję tą wiadomość do redakcji, by przeprosić wszystkich nauczycieli, a szczególnie Panią, która chciała zrobić u nas zakupy i spotkała się z taką postawą pracownika. Jednak chciałabym zwrócić uwagę na fakt, że o tej sytuacji powinni dowiedzieć się najpierw właściciele sklepu aby wyciągnąć odpowiednie konsekwencje wobec pracownika. Niestety nie mieliśmy takiej możliwości, a negatywna opinia o naszym sklepie rozeszła się błyskawicznie. Dlatego z tego miejsca przepraszamy za zaistniałą sytuację, która oczywiście nie powinna się wydarzyć. Jeśli czyta to Pani, którą spotkała ta nieprzyjemna sytuacja, bardzo proszę o kontakt – najlepiej bezpośrednio w naszym sklepie.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Mapy Google

Napisz komentarz

Komentarze(39)

  • 08.05.2019 19:46  Odpowiedz na komentarz

    Prawda jest taka że nie wiecie jak tam naprawdę było. Ale Jeśli klient jest niemiły i obraża sprzedawcę to sprzedawca ma prawo odmówić obsługi tego klienta. A jeśli Pani sprzedwaczyni wyrąbała na samo dzień dobry z takim tekstem to powinna ponieść konsekwencje.

  • 06.05.2019 00:03  Odpowiedz na komentarz

    Popieram nauczycieli, a bałagan w szkole to powstał w latach 90 - tych gdzie panowie dyrektorzy byli na rozkaz sponsorów a których dzieci nie chciały się uczyć. rodzice sponsorzy wszystko załatwili. Dzisiaj nauczyciel musi się właśnie z tamtymi pozostałościami zmierzyć. jak ktoś nie rozumie na czym polega nauczanie i mówi o zmianie zawodu to znaczy że jemu tez rodzice pomagali poprzez sponsoring

  • 05.05.2019 20:12  Odpowiedz na komentarz

    Nauczyciele zostawili swoich wychowanków w dni egzaminów, tym samym pokazali, co dla nich znaczy uczeń. W moich oczach są przegrani.

  • 03.05.2019 16:39  Odpowiedz na komentarz

    Nauczyciele stracili zaufanie i twarz tymi wygłupami strajkowym, jak komuś nie odpowiada praca można zawsze zmienić nikt na siłę nikogo nie zmusza.

  • 02.05.2019 22:29  Odpowiedz na komentarz

    Może i ich nie rozumie ale jak ma skończyć szkołę jeśli nauczyciele strajkują i niczego go nie nauczą?

  • 02.05.2019 11:15  Odpowiedz na komentarz

    Nie ma nic ważniejszego w życiu człowieka jak odpowiednia edukacja. Nauczyciele zdecydowanie powinni zarabiać więcej i odzyskać szacunek wśród uczniów i rodziców. Może faktycznie nauka nie powinna być bezpłatna wtedy Ci którzy tak jadą po nauczycielach zauważyli by jej wartość.

  • 30.04.2019 22:43  Odpowiedz na komentarz

    Mój syn stracił 18 godzin chemii i 10 godzin biologii PRZEd rozszerzoną MATURą z tych przedmiotów. Ale co tu marudzić.... Podobno ten strajk był dla dobra uczniów -; cieszę się że ktoś utarł nosa pracownikowi szkoły

    03.05.2019 09:05

    Klamiesz kobieto bo klasy maturalne nie maja juz lekcji na 4 tygodnie przed matura. Wtedy maja czas zeby wszystko powtarzac a uczyc sie trzeba przez caly rok!!!!

    03.05.2019 00:06

    Taka z Pani matka, jak z koziej du... trąba. Czego Pani nauczy te swoje dzieci, bo szacunku z pewnością nie. Czy Pani dziecko jest pępkiem świata. Mogło się uczyć całe 2,5 roku. Teraz proszę nie BIADOLIĆ, nauczyciele też mają dzieci i maturą Pani dziecka swoich nie nakarmią.

    02.05.2019 21:39

    Blisko katedry to może jakiś ksiądz pomógłby w nauce ? Chyba że boi się pani o dziecko ?

    01.05.2019 11:52

    To niech się syn uczy w domu do matury zamiast imprezować ze znajomymi. Książki ma, internet też, a więc nie widzę problemu, żeby to wykorzystał do nauki. Materiał zna, więc wie czego należy się nauczyć, godzinka, dwie dziennie i w 3 dni się nadrobi jeśli syn jest kumaty i szybko wchłania wiedzę.

  • 30.04.2019 22:27  Odpowiedz na komentarz

    co to jest! o co tu chodzi? mieszkam tu ponad 20 lat i takich incydentów tutaj nie napotkałem oprócz odmowy nieletniemu alko czy nie trzeżwemu gdziekolwiek kupywałem.

  • 30.04.2019 22:17  Odpowiedz na komentarz

    A ja nie lubię nauczy ieli. Komu Pan Bóg wrogiem tego zrobił pedagogiem. Święte słowa. Nygusy

    03.05.2019 00:09

    Beszczelny trollu, sam jesteś nygusem, zamiast robić coś pożytecznego OBRAŻASZ ludzi, którzy za Ciebie twoje dzieci wychowują.

  • 30.04.2019 19:51  Odpowiedz na komentarz

    Ja jestem ta pracownica o której tak głośno. I PRZYKRO bo od 26.03 jestem na zwolnieniu bo miałam wypadek w pracy. Więc zanim na mnie naskoczycie to pomyślcie od kiedy był strajk. Sprawa trafia do sądu.

    06.05.2019 08:02

    Droga pracownico to dlaczego właściciele Ciebie oskarżają? Sytuacja, która miała mirjsce była w momencie, gdy byłaś na l4?
    Jeśli zganiają na Ciebie winę to walcz. Ja też nie lubie tego sklepu, nie miła obsługa i nieświeże rzeczy mają.

  • 30.04.2019 13:43  Odpowiedz na komentarz

    Szczerze za bardzo to nie lubię tego sklepu właśnie za osoby sprzedające tam

  • też jestem za ukaraniem!
    Ale naUczycieli! Dzieci mają zaległości, zagrożone matury, rady pedagogiczne się nie odbyły, nadrabianie teraz czeka, a i tak nic nie wywalczyli, nie pasuje praca, to krawcowych potrzebują!
    A pracownica winna dostać nagrodę i podwyżkę za odwagę i pomysłowość...
    Jeśli to o sms'ach jest fikcją, to ukarać szefową!

  • 30.04.2019 10:49  Odpowiedz na komentarz

    I dobrze im tak niech się cieszą z tego co mają a nie ciągle więcej i Więcej. Sam jestem uczniem kalsy 8 i ciągle słyszę nauczycieli nażekających na ich życie.

    03.05.2019 16:51

    NARZEKAJĄCYCH, CHYBA NARZEKAJĄ NA CIEBIE, BO W ÓSMEJ KLASIE PISAĆ "nażekających", to gruba przesada!!!!!!!!!!!!!

    30.04.2019 12:40

    To nauki się zabierz lepiej zamiast zajmować się sprawami, których nie rozumiesz. Jesteś dzieckiem, dopiero w ósmej klasie. Wielu spraw ludzi dorosłych nie rozumiesz, musisz dojrzeć do tego, ale to nastąpi dopiero z wiekiem. Skończysz szkołę, staniesz się dorosły, pójdziesz do pracy i zobaczysz jak wygląda prawdziwe życie.

  • Serio u Ciebie w sklepie KUPUją tylko nauczyciele. Niech jeden zrobi raz w dniu zakupy a cal Y dzień babo obslugujesz. Robisz głupka z LUDZI robiąc SOBie reklamę. Podle.

  • Dyscyplinarne ? Za co nie ma żadnych dowodów tylko pomówienia. W komunę się BAWicie? Teraz za pomówienie jako mały świadek koronny można iść za darmo siedzieć do więzienia. Głowy już wam ten KOMUNIzm UE pod frazesami demokracji wyzarl.? Nasi dziadkowie i pradziadkowie WALCZYLI z takimi zachowania i. Teraz Pani w sklepie reklamę sobie robi. Żenada.

  • 30.04.2019 02:16  Odpowiedz na komentarz

    Krystiannnnnn????

  • Krystian!!!!!!!!!

  • 29.04.2019 22:49  Odpowiedz na komentarz

    TA Pani powinna dostać DYSCYPLINARNE zwolnienie za Straty jakie poniósł sklep przez jej działania.

  • 29.04.2019 21:53  Odpowiedz na komentarz

    Niby wykształceni a tacy mściwi.

  • 29.04.2019 20:37  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo dobrze, pani w sklepie "zastrajkowała" i nie obsłużyła miała do tego prawo tak samo jak nauczyciele do strajku. Za to jak potraktowali naszych dzieci powinni spotkać się z odmową w każdym sklepie, warsztacie itd. niech zobaczą jak to jest , niech radzą sobie sami

    03.05.2019 00:11

    Ty BESZCZELNY typie, ktoś zrobił krzywdę twojemu 500+ bo moje dziecko nie czuje się skrzywdzony, a chodzi do 8 klasy. Jeśli ktoś je skrzywdził to Zalewska i jej banda.

    01.05.2019 10:09

    Pani pracujaca w sklepie nie miala prawa potraktowac w ten sposob tej pani nauczyciel, tylko powinna dobrze wykonywac swoja prace i nie ma to nic zwiazanego ze strajkiem. Niby taka odwazna a uciekla na zwolnienie lekarskie.

  • 29.04.2019 20:10  Odpowiedz na komentarz

    przykre ale reklama dobra.

    30.04.2019 10:38

    Bo tylko o reklamę chodzi. Sciema na kółkach. Pazerność ludzka nie zna GRANIC.Moja mama jest nauczycielką i ona i żadne pracownice szkoły nie dostały sms;) żenada. Zamknąć sklep za manipulację i sianie propagandy.

  • 29.04.2019 19:29  Odpowiedz na komentarz

    To pracownica sama wpadła na ten idiotyczny" POMYSŁ " ?...?????
    A będzie zwolniona ...???

    30.04.2019 10:40

    Niby za co ma być zwolniona. To wymyśl właścicielki reklama przez MANIPULAcję glupiGŁUPIego społeczeństw A. Tak działa ZYDOKomuna.

  • 29.04.2019 19:12  Odpowiedz na komentarz

    Na stacjach paliw też nie obsługiwać nygusów, do Przychodni nie wpuszczać, piwo ciepłe latem sprzedawać

    03.05.2019 00:13

    Tobie tępy draniu

  • Ale ty głupi jesteś. I z Gniezna

  • Hahaha ....dobre. brawo dla tej Pani która rzuciła hasełko.

    29.04.2019 23:07

    Idiotyczne

PODOBNE TEMATY
Uczniowie ZST nagrodzeni 21 października odbyło się spotkanie uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Gnieźnie z panem Robertem... Piątek, 22 października 2021
Nabemowie.pl - wiadomości, ogłoszenia i oferty pracy z Warszawy Prawie każdy dziś korzysta z internetu - sieć dostępna jest za pośrednictwem komputerów, telefonów,... Piątek, 22 października 2021
Co dalej z sytuacją w szkole w Goślinowie? Dyrekcja nie odpowiada na pytania mimo wcześniejszych zapewnień Sprawa agresywnego ucznia szkoły w Goślinowie obiegła całą Polskę. Jak się okazuje, dyrekcja placówki... Czwartek, 21 października 2021
Egzotyczne podróże - wypoczynek czy zwiedzanie? A może jedno i drugie? Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych, również jeśli chodzi o podróżowanie, więc nic dziwnego,... Środa, 20 października 2021