moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wypożyczalnia samochodów i wynajem busów

Piątek, 26 kwietnia 2019
  • Wypożyczalnia samochodów i wynajem busów

Wypożyczalnia samochodów najczęściej kojarzona jest z wynajmem samochodów osobowych. I jest to prawda. Blisko 3/4 wszystkich istniejących w Polsce wypożyczalni aut, oferują krótkoterminowy wynajem samochodów osobowych. Dobrze jednak wiedzieć że istnieje pewna grupa wypożyczalni, których oferta jest znacznie bogatsza. To właśnie w nim możemy wypożyczyć samochody dostawcze, czyli popularne busy.

Wynajem busów - czym grozi brak samochodu
Czy zapotrzebowanie na samochody dostawcze jest duże? Z pewnością nie aż tak jak na auta osobowe, które dominują na drogach. Trzeba jednak mieć świadomość, że samochody dostawcze są ważnym elementem ruchu drogowego, odpowiadającym m.in. za przewóz towarów i transport ludzi. Unieruchomienie busa spowodowane udziałem w kolizji drogowej lub wizytą w warsztacie, w naturalny sposób powoduje straty dla firmy. Jej funkcjonowanie zostaje wówczas mocno ograniczone, co przekłada się na mniejsze obroty i zyski. Jest to tylko jeden z efektów braku samochodu. Niemożliwość aktywnego realizowania zleceń lub opóźnione dostawy do klientów, mogą wpływać na pogorszenie relacji handlowych, a w efekcie odejście klienta do konkurencji. Jak tego uniknąć?

Wypożyczalnia samochodów dostawczych
Wynajem samochodów typu bus, możliwy jest w wybranych wypożyczalniach samochodowych na terenie całego kraju. Wypożyczalnia https://www.ckcorp.pl należy do tego elitarnego grona wypożyczalni, mających w ofercie samochody dostawcze w nadwoziu bus. Jakie dokładnie modele pojazdów można w tej firmie wypożyczyć?
  • Samochód dostawczy 3,5 tony - pojazd 3 osobowy, przeznaczony do przewozu towarów w przestrzeni ładunkowej. Wyposażony w otwierane podwójne drzwi tylne i przesuwne drzwi boczne, ułatwiające załadunek.
  • Samochód 9 osobowy standard i long - pojazd typu bus przystosowany do przewozu 9 osób. Wyposażony w wygodne fotele z regulacją oraz pasami bezpieczeństwo. Wersja long posiada wydłużone nadwozie obejmujące przestrzeń na bagaże w tylnej części pojazdu. Samochody tego typu również wyposażone w drzwi tylne oraz boczne, a także przeszklenia w ścianach i klimatyzację całej przestrzeni pasażerskiej.

Dla kogo wynajem aut użytkowych?
Wypożyczalnia busów dedykuje swoje usługi przede wszystkim firmom, które na co dzień wykorzystują takie pojazdy w swojej działalności. Jeżeli z wyżej wymienionych powodów Państwa samochód został unieruchomiony i nie może dla Was zarabiać, nie pozostaje nic innego, jak zarezerwować i wynająć busa w naszej wypożyczalni. Z naszych pojazdów do tej pory korzystali:
  • kurierzy - samochody dostawcze do 3,5 tony idealnie nadają się do przewozu i dostarczania przesyłek kurierskich na terenach miast i poza nimi. Nowoczesne i niezawodne pojazdy o dużej przestrzeni ładunkowej, zapewniają wygodne i bezpieczne użytkowanie w najtrudniejszych warunkach i pod presją czasu.
  • firmy komunikacyjne - realizują Państwo transport ludzi na zamówienie lub wybranych liniach komunikacyjnych? Potrzebny jest wygodny i bezpieczny samochód 9 osobowy do przewozu pracowników, dowożenia dzieci do szkoły lub jako pojemna taksówka na lotnisko? Nasze pojazdy idealnie się do tego nadają. Zapewniają pasażerom wygodną przestrzeń do podróżowania i niezbędne udogodnienia: klimatyzacja, nagłośnienie, rozkładane fotele, pasy bezpieczeństwa, a także przestrzeń na bagaż.
  • osoby indywidualne - okazjonalnie jest Państwu potrzebny samochód dostawczy do przeprowadzki lub wakacyjnego wyjazdu? Posiadamy busy, spełniające Wasze oczekiwania. Zarówno te przystosowane do przewozu towarów, wyposażone w niezbędne mocowania, jak również busy osobowe, którymi komfortowo można wyjechać z całą rodziną na urlop.

Co zrobić, jeśli chcesz wynająć busa?

Najważniejsze to zarezerwować wybrany przez siebie samochód. W tym celu najlepiej skontaktować się telefonicznie z wypożyczalnią i potwierdzić dostępność samochodu w wybranej dacie. W przypadku niektórych wypożyczalni, dostępne są również rezerwacje online z możliwością natychmiastowego potwierdzenia dostępności pojazdów i opłacenia wynajmu z góry, co pozwalać na uzyskanie dodatkowej bonifikaty.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zastaw rejestrowy na samochodzie - jak go ustanowić? Zastaw rejestrowy na samochodzie może dotyczyć pożyczki pozabankowej. Stanowi on zabezpieczenie transakcji... Piątek, 26 lipca 2019
Nie tylko cena - Mubi podpowiada, na co zwrócić uwagę, kupując polisę AC Na dobrowolne ubezpieczenie AC decyduje się wciąż średnio jedynie co czwarty właściciel auta w Polsce.... Czwartek, 20 czerwca 2019
Jak zorganizować transport samochodu z Niemiec? Planujesz kupić samochód w Niemczech, ale nie wiesz, jak go sprowadzić do Polski? Nie możesz po niego... Niedziela, 26 maja 2019
Wypożyczalnia samochodów co trzeba wiedzieć wynajmując auto w Poznaniu? Wypożyczalnie samochodów są obecne szczególnie w krajobrazie dużych miast. Każde z nich oferuje możliwość... Środa, 23 stycznia 2019