moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Prezenty dobrze zaplanowane. Jak już nigdy nie przegapić ważnej daty w kalendarzu?

Czwartek, 4 kwietnia 2019
  • Prezenty dobrze zaplanowane. Jak już nigdy nie przegapić ważnej daty w kalendarzu?

Podarki dla bliskich osób nie zawsze muszą wiązać się z porywem serca i zapaleniem przysłowiowej lampki nad głową. Nie mamy też obowiązku w ostatniej chwili biegać po sklepach, szukając czegoś, co na pewno im się spodoba. Dużo łatwiej jest planować z wyprzedzeniem to, co zakupimy i spokojnie szukać konkretnych przedmiotów w internecie. W ten sposób nie tylko spełnimy najskrytsze marzenia członków rodziny i przyjaciół, ale także będziemy pamiętać o każdej ważnej dacie w naszym kalendarzu. Jak osiągnąć ten cel? Za pomocą planera.

Pomysły na prezenty można sukcesywnie zbierać cały rok
Jeśli dotąd nasze planowanie ograniczało się do wybrania dnia, w którym pojedziemy do sklepu szukać odpowiedniego prezentu, warto je rozszerzyć. Załóżmy sobie specjalny zeszyt lub kalendarz, w którym zamieścimy tabelkę z inspiracjami prezentowymi. Gdy ktoś z członków rodziny albo inna bliska osoba wspomni o przedmiocie, jaki ostatnio skradł jej serce, zapiszmy tam jego nazwę. Dzięki temu zyskamy zarówno pomysły podarków na różne okazje, jak i czas, by spokojnie zakupić je w sieci. Wystarczy kilka kliknięć, by wymarzona biżuteria dla mamy, zabawka dla dziecka lub wzruszające puzzle ze zdjęcia dla babci znalazły się w zasięgu naszych rąk.

Planowanie prezentów przynosi same korzyści

Dobrze przemyślany i ułożony plan działania pozwoli nam cieszyć się kupowaniem podarków dla bliskich osób. Jednak to nie jedyny zysk wynikający z dokładnego planowania. Na co możemy jeszcze liczyć?
 
  • Nie zapomnimy o ważnych datach. Przy pomysłach na prezenty zapisujmy sobie wszystkie urodziny, imieniny, rocznice i inne okazje, na które przygotowujemy upominki.
  • Unikniemy pośpiechu. Jeżeli dotąd nieobce nam były tłumy w galeriach handlowych i szukanie z obłędem w oczach ostatnich produktów na półkach, teraz zupełnie zapomnimy, że przedświąteczna gorączka w ogóle istnieje.
  • Zyskamy więcej czasu. Wiemy, czego szukamy i gdzie to znaleźć, a to pozwala w jednej chwili uporać się z zakupami.
  • Nasz portfel odetchnie. Gdy kupujemy prezenty w ostatnim momencie, zdarza nam się przepłacić. Przy zamawianiu przez internet uda się nam wybrać korzystną dla nas ofertę oraz opcję przesyłki.
  • Nigdy więcej nietrafionych prezentów. Posiłkując się marzeniami obdarowywanych, możemy im dać dokładnie to, czego pragnęli i zobaczyć na ich twarzach uśmiech szczęścia.
  • Zawsze zdążymy na czas. Kupowanie na szybko niesie za sobą ryzyko, że nie znajdziemy prezentu albo kurier nie zdąży dostarczyć paczki. Planowanie daje nam komfort schowania podarku w szafie nawet kilka tygodni wcześniej.

Nawet jeśli wszystko mamy dokładnie rozplanowane, znalezienie prezentu dla niektórych osób może okazać się trudnym zadaniem. Wtedy dobrym wyjściem jest postawienie na uniwersalne prezenty, takie jak albumy ze zdjęciami albo dostępne w sklepie internetowym Puzzle4u personalizowane układanki, które staną się idealnym pretekstem do wspólnego spędzania czasu, przywoływania wspomnień i budowania rodzinnych więzi.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
100 urodziny najstarszej mieszkanki gminy Kiszkowo Wyjątkowe urodziny obchodzi dziś pani Józefa Nowicka ze Skrzetuszewa. Najstarsza mieszkanka gminy Kiszkowo... Poniedziałek, 17 lutego 2020
Umowa na nową drogę podpisana Dzisiaj w Urzędzie Gminy w Kiszkowie została podpisana umowa na dofinansowanie zadania: "Przebudowa... Wtorek, 8 października 2019
50 lat razem! Piękny jubileusz Złotych Godów Konstanty Ildefons Gałczyński pisał "nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w... Czwartek, 3 października 2019
Wzruszające jubileusze Złotych Godów Pół wieku temu dwadzieścia trzy pary z Miasta Gniezna przyrzekło sobie miłość, wierność i uczciwość... Poniedziałek, 27 maja 2019