moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kobieta trafiła na gnieźnieński SOR! Jej synowi "puściły nerwy"

Poniedziałek, 4 marca 2019
 • Kobieta trafiła na gnieźnieński SOR! Jej synowi

W nocy z niedzieli na poniedziałek mamę pana Łukasza zabrało Pogotowie Ratunkowe. Kobieta została przewieziona do gnieźnieńskiego szpitala. Zaniepokojony syn próbował uzyskać informacje dotyczące jej stanu zdrowia. Jak został potraktowany?

Dziś pogotowie zabrało moja mamę do szpitala na SOR. Zajechałem, żeby zapytać co z Mamą i jak się czuje. Usłyszałem jak zwykle stały tekst lekarzy: "proszę czekać"... Po ponad godzinie czekania byłem dość wkur… i postanowiłem wejść do środka i się zapytać. Wchodzę i widzę bandę idiotów, która siedzi w najlepsze i pije kawę i uśmiech od ucha do ucha. Zapytałem czy mogę porozmawiać z lekarzem i zapytać co z mamą, to usłyszałem, że już za późna godzina na wizyty i udzielanie informacji, po czym słyszę jak Mama mnie woła to postanowiłem do niej wejść na co do mnie ta stara ku*wa (pielęgniarka - dop. redakcji) mówi, że jestem bezczelny bo nie słucham lekarza a on powiedział, że późna godzina na wizytę i zaczęli mnie straszyć policją. Kur... czekałem ponad godzinę i nikt nic nie mówił a teraz zabraniają mi iść do mamy?! Chciała coś do picia ale pielęgniarka zignorowała to. Gnieźnieński Oddział Ratunkowy i ta dzisiejsza zmiana to zwykła banda idiotów i debili. Szkoda, że takie ścierwo zajmuje się pacjentami. Mordę obić i nic więcej! Pacjent potrzebuje pomocy a oni piją kawę i mają to w dupie! Brak słów! Jebie mnie to czy Policja wyciągnie z tego posta konsekwencje i mnie oskarżą o obrażanie lekarzy i pielęgniarek! Ale niech ktoś Ku*wa zrobi z tym porządek, a nie jeszcze chcą podwyżek! Za co ku*wa, za picie kawy?! I hejty czytelników mam w dupie! Nie podoba się to mnie wypier... ze znajomych!” - tak brzmi post pana Łukasza, który pojawił się na facebook’u. To nie pierwsza tego typu reakcja pacjenta lub członka rodziny na zachowanie lekarzy gnieźnieńskiego SOR-u.

Poprosiliśmy o komentarz dyrekcję szpitala. Czekamy na odpowiedź.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(223)

 • tym PSEUDO LEKARZOM, którzy mają gdzieś pacjenta i zawsze im mało kasy życzę, dużo chorób!

 • 25.01.2021 08:10  Odpowiedz na komentarz

  TO JEST TEN PAN LUKASZ CO ZABIL W WYPADKU TE MLODA DZIEWCZYNE I DSLEJ JEZDZI i WAEIUJE PO GNIEZNIE I OKOLOCACH SWOIM ZLOMIASTYM BMW?

 • 06.01.2020 15:24  Odpowiedz na komentarz

  Współczuję ci chłopie znam ten sor NA 3 mają tam zeczywistosci robią debile mam wrażenie będąc tam któryś raz że ludzi przyjmują pielęgniarze z karetek a nie lekarze

 • 07.11.2019 20:01  Odpowiedz na komentarz

  Co to znaczy pomoc pilnA,a natychmiastową to przecież dla mnie to to samo

 • 07.11.2019 19:58  Odpowiedz na komentarz

  Co to znaczy pomoc pilnA , czy natychmiastową to chyba to samo,wariat jakiś to chyba wymyslil

 • 01.11.2019 22:16  Odpowiedz na komentarz

  Moja babcia też trafiła na sor w niedzielę zrobiono wyniki i do domu,na drugi dzień poszła z tymi wynikami do lekarza rodzinnego ,gdy zobaczyła te wyniki z miejsca do szpitala na chirurgię oczywiście przez sor nie wiem po co ten cholerny sor a nie na oddział tak jak to było kiedyś, okazało się że był to wyrostek i zaraz była operacja,nie wiem czy na sor znają się na czym kolwiek

  13.10.2020 17:30

  Od 2017 do 2018 było kilku lekarzy co chciało pomagać innym i robili więcej niż musieli....
  Ale cóż wywalili ich bo miejscowi chcieli wejść więc weszli...
  To Wybór Dyrekcji a w latach 2017-2018 zdarzaly Pochwały na lakarzy sor. Te czasy już nie wrócą i musimy żyć z tym co pozostało...

 • 26.10.2019 21:04  Odpowiedz na komentarz

  Tam jest jedno dziadostwo,lekarze nie znają się na wynikach krwi

 • 26.10.2019 21:01  Odpowiedz na komentarz

  moja teściowa czekała na sorze 7 godzinzrobili wyniki i oczywiście do domu,nie wiem kto tam pracuje chyba nie lekarze i pielęgniarki, bo by się znali na wynikach,chociaż trochę ,na drugi dzień lekarz rodzinny gdy spojrzał na wyniki krwi natychmiast skierował do szpitala,oczywiście zaraz była operacja na wyrostek ,ale to był lekarz znający się s nie jak na sorze

 • 04.10.2019 13:59  Odpowiedz na komentarz

  Popieram Pana ŁUKASZA
  Ja po ostatniej wizycie u chirurga darłam się tak samo:)

 • 27.09.2019 11:15  Odpowiedz na komentarz

  Do trzezwomyslacego,albo nie,masz wogóle podstawówkę skończona jakiś chyba niedorozwój to pisal

 • Macie hołoto czego chcieliście. Składka zdrowotna żenująco niska, opieka więc na tym samym poziomie. A spróbuj podnieść składki, podatki,przecież ta hołota chciałaby mieć wszystko a nie zapłacić nic. Macie za swoje ci, których nie stać na prywatne leczenie. zarabiają na was bałwany. a wy gnijecie w kolejkach i umieracie w oczekiwaniu na pomoc. gratulacje i powinszowania.

 • 02.04.2019 00:51  Odpowiedz na komentarz

  Ja po dllllugim czekaniu na badanie zwymiotowalam IM na podłogę. Organizm już nie dawał rady z bólem i pach. Odnośnie GNIEZNIENSKIEGO soru? Porażka i żenada. Sąsiadowi ucielo Palec (wisiał na skórze TYLKO), pojechał na sor i czekał XX godzin...

 • 01.04.2019 23:31  Odpowiedz na komentarz

  Ja również pozdrawiam gnieznienski sor. Z okropnym bolem podbrzusza , jajnika i odbytu po nocnej zmianie pijechalam na sor , gdzie PAni 10razy powiedziala mi ze nie mam czego tu szukac tylko jechac do rodzinnego po skierowanie do poradnii "k". streszczajac dzieki prywatnej wizycie u ginekologa dostalam sie na szpital z ZAGROŻENIEM zycia , zapaleniem otrzewnej..

 • 25.03.2019 14:34  Odpowiedz na komentarz

  Miałam "przyjemność " tam być. Pogotowie PRZYWIOzło mnie z silnym bólem brzucha i podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego . Na SORze SpĘdziłam 8 godz siedząc na krześle za Szafą. Przez ten czas nie widział MNIE żaden lekarz. Kiedy o 19.00 zmieniły się pielęgniarki młoda blondynka KTÓRA zaczynała nocną zmianę bezczelnie Wyrzuciła mnie z oddziału tłumacząc że mam poczekać za zewnątrz.

 • 10.03.2019 07:36  Odpowiedz na komentarz

  kiedyś osiłek z poczekalni na sor zrobił awanturę, bo wszyscy byli zajęci przy pacjencie po cięzkim wypadku samochodowym. Miał w d....ie, że udziela mu się pomocy. No.... chyba ,że chodziłoby o niego albo kogoś z jego rodziny. Macie na tym sor to, co sami wyczyniacie - w 80 procentach.A pan łukasz za wyzwanie piel. od k....y będzie miał konsekwencje.Sor też nagrywa bo są kamery. na szczęście.

 • 10.03.2019 07:32  Odpowiedz na komentarz

  Stuknijcie się w swoje przemądrzałe roszczenowe głowy - zanim zajmiecie kolejkę na sor z pierdołą, która może poczekać do lekarza rodzinnego. to przez was ludzie z ranami , czy z zagrożeniem życia tak długo czekają.Chamskie polskie społeczeństwo takim pozostanie na zawsze.Tam jest tylko 2 lekarzy.

  14.10.2021 12:57

  a dlaczego tam jest tylko dwóch lekarzy ? a ilu tam powinno być ? Ilu jest w innych szpitalach na SOR ? Jaką specjalność powinni mieć lekarze pracujący na SOR-ach ? Czy to właśnie nie tam powinni pracować najwięksi i najbardziej wszechstronni geniusze? Czy to właśnie nie oni powinni być za swoją wszechstronność i swój "siódmy zmysł" najlepiej opłacanymi lekarzami w Gnieźnie ?

 • 10.03.2019 07:29  Odpowiedz na komentarz

  75% towarzystwa przychodzącego na sor to nieuzasadnione wizyty. I przez was takie kolejki na sor i ludzie, którzy naprawdę potrzebują, muszą długo czekać. Co rusz ktoś tu opisuje , ile czekał. I o menelach , którzy nieprzytomni bez kolejki. A jakby menel umarł, to byście pisali w obronie menela. Jak ktoś ałka w rączkę sobie zrobił w piątek po pijaku, a przychodzi w niedzielęwieczór ,żeby l4 dos

 • 09.03.2019 21:37  Odpowiedz na komentarz

  tam jest tragedia !!!!byłam z bratem i wiecej tam juz nie pojadę !!!a chirurgia w gnieznie to jeden syf umieralnia

  10.03.2019 20:04

  a kiedy pani była???

 • 09.03.2019 13:43  Odpowiedz na komentarz

  BRAWO NARODOWIEC , tu masz racje !!

  09.03.2019 16:02

  @43DTYH-dziękuję-jednak szkoda,że tylko w tym komentarzu dajesz mi rację. Myślę,że gdybyś znał fakty/dokumenty które ja znam wtedy z pewnością dawałbyś BRAWO przy wszystkich moich komentarzach.Pozdrawiam Prawdziwych Polaków czytających komentarze na tym portalu a przestępcom w mundurach mówię tak: prędzej czy później,w służbie czy na wczesnej emeryturze STANIECIE PRZED SĄDEM !!!!!

 • w OSTATNIch trzech latach MIAŁEM dwukrotnie "PRZYJEMNOŚĆ" BYĆ NA GNIEŻNIEŃSKIM sOR-ZE- I NIE MIAŁEM TAKICH, JAK OPISYWANE, PROBLEMÓW. mOŻE WARTO POCZYTAĆ O PRACY NA sor-ZE ZANIM ZACZNIECIE PLUĆ NA TYCH LUDZI. gORĄCO POLECAM: https://ksiazki.wp.pl/sortownia-drzwi-a-za-nimi-magia-6356132560865409a

  09.03.2019 01:20

  A oto mamy komentarz MAŁEGO KAZIA po dużym piwie !!! Pochodzę ze wsi więc tylko krótko ci odpowiem: RUSZYŁEŚ ROZUMEM JAK CIELE OGONEM !!! Nawet dziecko kapnie się,że należysz do sitwy ROBIĄCEJ DUŻY BIZNES NA SŁUŻBIE ZDROWIA > tylko nie rozpłacz się jak Sawicka z mafii PO przed aresztowaniem.

 • 08.03.2019 20:08  Odpowiedz na komentarz

  Cóż, GNIEŹNIEŃSKI nfz .. ja jak kiedyś trafiłam na sor , a następnie NA ginekologię to ,,szanowny" pan doktor powiedział że zawracam mu głowę w pierwsze święto i czy myślę że on nie ma co robić ..

 • 08.03.2019 18:31  Odpowiedz na komentarz

  donarodowiec mylisz sie ja wierze ze ta sprawa wyjasni sie wlasnie w telewizji bo tylko tam sie rozwiazuje broblemy

 • 08.03.2019 15:21  Odpowiedz na komentarz

  Bydlo che jeszcze podwyzki ??? !!! no niestety ale na takie cos trzeba sobie zapracowac , ZWOLNIC BYDLO I CHOLOTE !!!!!!!!!!!!!!!

  08.03.2019 20:31

  @DAREK-oni nie muszą chcieć podwyżek >ONI SAMI SOBIE WEZMĄ. A jak ich zwolnisz skoro tępe społeczeństwo w paźdz.2018 wybrało te polityczne śmieci ? Ale faktem jest,że te poprzednie szumowiny polityczne z PiS+PSL ułatwiły im wygranie wyborów !!! Dalsze losy naszego szpitala już nie są trudne do przewidzenia: BANKRUCTWO potem ROZKRADZENIE SPRZĘTU a potem PRYWATYZACJA !!!

 • 08.03.2019 14:31  Odpowiedz na komentarz

  Brawo Łukasz jestem z Tobą

 • 08.03.2019 12:33  Odpowiedz na komentarz

  agdzie komentarz szpitala ta sprawa nadaje sie do programu interwencja dziwie sie ze jeszcze sie nia nie zajeli brawo lukasz jestemza tabo

  08.03.2019 14:58

  @DOROTA-dobrze piszesz tylko naiwnie. Uwagi TVN,różne Interwencje,PaństwowPaństwie,Anita Gargas itp zawalone są podobnymi sprawami gdzie SITWY DOPROWADZAJĄ FIRMY czy SZPITALE DO UPADKU PO TO ABY PÓŹNIEJ JE ROZKRAŚĆ i SPRYWATYZOWAĆ !!!Jeśli samo społeczeństwo Gniezna nie oczyści naszego-wspólnego szamba post-sovieckiego TO KTO ZA NAS TO ZROBI-Stonoga??? Ale jak widać tępota Gnieźnian jest wielka.

 • 08.03.2019 12:23  Odpowiedz na komentarz

  Jebane nygusy i bezmuzgi mnie wywalili po wypadku po 3 godzinach z wszczasnieniem muzgu i utrata wzroku w jednym oku i kazali sobie jechać na drugi dzień do poznania do okulisty w Poznaniu byli w szoku jak mnie zobaczyli dlaczego nie jestem w szpitalu

 • 08.03.2019 08:48  Odpowiedz na komentarz

  Jest wielki syf tam no powinni się za to zabrać żeby wkoncu normalnie zaczęli podchodzić do ludzi

 • 07.03.2019 22:45  Odpowiedz na komentarz

  Pracuje i mieszkam za granicą i takie zachowanie w szpitalu by nie przeszło na pewno .Lekarze i pielęgniarki mają duży szacunek do pacjenta Wiem co się dzieje u nas w Gnieźnie powinni zamknąć cały Szpital a sor szczególnie to jest nieporozumienie pracua jak za karę czasem myślę że Ci ludzie pomylili się z powołaniem. Leżała w szpitalu w Niemczech w niedzielę lekarz zbadał przed wyjściem do domu

 • 07.03.2019 21:40  Odpowiedz na komentarz

  Zgadzam się z panem Łukaszem to co się słyszy to masakra w tym szpitalu nic nikomu jeszcze nie pomogli po co to funkcjonuje żeby kasę brali za nic,pozwalniac ich.niech ludzie nagłaśniają takie sprawy

 • 07.03.2019 16:41  Odpowiedz na komentarz

  Moze monitoring rozwiazałby choc po czesci podejscie do pacjeNtow?

  08.03.2019 22:38

  Monitoring nic nie da. W SIERPNIU zeszłego roku na moje nieszczęście Znalazłam się na sor czekałam 5 Godzin. Gdy po 2,5 godziny Jednej z PIELĘGNIAREK spytałam się dlaczego innI Pacjenci ktÓrzy przyszli pôźniej i nie potrzebowali pomocy jak ja sĄ wzywani przede mną usłyszałam że to nie Sklep. SKarga i zapis z monitoringu nic nie dało

 • 07.03.2019 14:56  Odpowiedz na komentarz

  Moj chloPak zlamal reke. PojechaliŚmy do szpitala w Gnieźnie, Po 3 godzinach oczekiwania lekarz PRZYJĄŁ go, po czym zerknĄł ułamkiem sekundy na zdjecie i mowi ?do gipsu?. Pielegniarka zaŁożyła gips. CHłopak posiada troszke wiedze na temat kończyn i stwierdził ze gips jest Źle założony. Pojechal do innej sŁóżby zdrowia i stwierDzono Że bez oPeracji i skręcania kości sie nie OBędzie...

 • 07.03.2019 13:30  Odpowiedz na komentarz

  Ja powiem tylko że w Gnieźnie na sor byłem 2 RAZY z mega bolem w klatce piersiowej. Pierwszy raz dostałem zielona kartkę i lekarz stwierdził że jak by mnie naprawdę bolało to bym leżał pod KRZESLaMI A nie dyskutowal z nimi a 2 RAZ kolejnego dnia PRZYWIÓZŁ mnie szwagier naprawdę leżącego to podali mi leki Rozkurczajace I przeciwbolowe bez jakichkolwiek BADAŃ... Dzięki Bogu to nie był zawał...

 • 07.03.2019 13:22  Odpowiedz na komentarz

  zgadzam się z panem łukaszem i nie dziwię się,że był wkurzony.nie wiem za co oni biorą pieniądze.jadąc na sor chcemy otrzymać pomocy i jakiejś informacji a my tak zwyczajnie przeszkadzamy lekarzom i pielęgniarką.mój znajomy miał atak kolki nerkowej była młoda pani doktor która podała nospe śmiechu warte przecież ten lek można kupić w aptece i wziąźć w domu.

 • 07.03.2019 12:29  Odpowiedz na komentarz

  Dyrekcja milczy ale obserwuje opinie internetowe,bo na artykuły Przemian nie można nic odpowiedzieć.Obserwują i prawdopodobnie wnioskują do milicji i prokuratury aby zbadali kto to taki mądRY w tym ich Gnieźnie? A na za mądrych to ich milicja zna sposoby na uciszenie >areszcik KPP bez nadzoru-robią co chcą a i na Dziekaneczce mądrala może zgnić bez wyroku.TAKĄ TO MAMY DEMOKRACJĘ W GNIEŹNIE !!!

 • 06.03.2019 23:20  Odpowiedz na komentarz

  Chyba sobie Pan żartuje...

 • A dyrekcja milczy ??? widać, że nie maja argumentów do obrony... Szkoda słów... nowa zmiana, stara zmian, to samo, olewanie rodzin i pacjentów. Już cała polska z Gnieźnieńskiego SOR się śmieje...

  07.03.2019 14:19

  Dyrekcja milczy, bo ta sprawą zajmuje sie juz policja i prokuratura.

 • 06.03.2019 22:32  Odpowiedz na komentarz

  GNIEZNIENSki sor
  pierwsze co przychodzi na mysl to:
  - niekompetencja
  - wieczny brak czasu
  - kawa
  - czekanie 3/4 razy czekalem 5/6 godz.
  - zero kultury i wychowania
  - praca za kare

 • 06.03.2019 21:22  Odpowiedz na komentarz

  Gnieźnieński sor to porażka i tyle

 • mój nick mówi wszystko - end

 • Dokładnie zgadzam się z tą opinią w styczniu tego ROKu spotkała mnie identyczna sytuacja .

 • 06.03.2019 14:51  Odpowiedz na komentarz

  Nowa dyrekcja, nowi lekarze na sor :-) to ci dopiero zmiana ! A dyrektor To juz chyba czwarty od 3 miesiecy ! Dzisiaj podobno zmienil sie kolejny raz zastepca ds medycznych ! Podobno znowu zostal nim hen ! To ci dopiero ?radosc? w szpitalu nastala !!!!

 • Popieram pana ŁUKASZA DOBRze Napisane mół na śniadanie mają tak pozniej sie konczy :/

 • 06.03.2019 10:44  Odpowiedz na komentarz

  do anty patologa ty sie lecz na nogi bo na mozg juz u ciebie za pozno sam jestes patolog lukasz popieram cie

 • 06.03.2019 10:07  Odpowiedz na komentarz

  Brawo p.Lukaszu jestem za panem ma pan absolutna racje

 • SZpital to jedna wielka porażka. Nie pracują tam lekarze, pielęgniarki tylko zwyczajne bydło. Zero wogóle jakiego kolwiek podejścia do pacjenta. A jak pytasz się o coś to z łaską. I jak tu potem ludzie mają iść do szpitala. Ktoś by umierał na korytarzu a oni mieli by to gdzieś. A cały zarząd szpitalu gdzie jest? Oni tak bezczynnie patrzą sobie na to co pracownicy robią?

 • 06.03.2019 09:19  Odpowiedz na komentarz

  Tak moja ciocia kiedys tez tam trafila ta sama REAKCJA.Tak to jest jak liczy sie tylko odbebnienie godzin pracy.

 • 06.03.2019 05:46  Odpowiedz na komentarz

  Proponuje im pozamiatać poprzez społeczną akcje skierowaną przeciwko tej bandzie .Skoro nasze władze nie potrafią sobie z tym poradzić należy to nagłośnić nie tylko w lokalnych mediach lecz w krajowych.Przecież tak być dalej być nie może.Ludzie zawsze ulegali wypadkom i należy im się nie tylko pomoc fachowa ale też życzliwość.Tu nie wystarczy o nich tylko pisać komentarze.

  06.03.2019 16:35

  no to tvn ,że kisiel jadła pielęgniarka o 1.30

 • 05.03.2019 22:19  Odpowiedz na komentarz

  brawo kolego

 • 05.03.2019 19:41  Odpowiedz na komentarz

  Mam nadzieje ze nfz padnie.i tak za prawidlowe ludzkie leczenie trzeba placic.polowa lekarzy skladala przysiege lucyfera a nie hipokratesa.spoleczenstwo ma dosyc takiego traktowania

 • 05.03.2019 19:15  Odpowiedz na komentarz

  Zwroccie uwage albo dajcie znac w sanepidzie ale w Poznaniu jak jest zachowana czystosc na oddziale zakaznym.dla noworodkow z matkami.tam sie nadaje telewizja .na podlodze kurz na kurzu w pokoju brudny zlew.prosze to sprawdzic.a zdsrzalo sie jak ja bylsm z dzieckiem ze glukozy zabraklo fls dziecka to jest szczyt wszystkiego.taks dsjecie opieke taka macie pensje i nie jestem za podwyzkami dla was.

  05.03.2019 19:44

  Pani spokojna, jak już ma zamiar pani coś pisać żeby "stać się sławną' to proszę posiąść choćby szczątkową wiedzę - w gnieźnie nie ma oddziału zakaźnego, ale to szczegół...

 • 05.03.2019 19:08  Odpowiedz na komentarz

  Wulgaryzm narasta w spoleczenstwie bo czujemy sie bezsilni.na takie praktyki jakie stosujecie w szpitalach.podwyzki????zatakie leczenie??????tak jak podchodzicie do czlowieka taka macie pensje.

 • 05.03.2019 19:06  Odpowiedz na komentarz

  Popieram zdanie pana lukasza.to nie jest szpital tylko wykanczalnia.lekarze ktorzy szczerze zlozyli przysiege hipokratesa dlugo tam nie siedza.polowa to..........Proszen zwrocic uwage na odzial zakakazny.gimela to malo powiedziane.uwazajcie na swoje pociechy a w szczegolnosci jakie leki maja podawane.

 • 05.03.2019 17:49  Odpowiedz na komentarz

  Faktycznie personel szpitala w Gnieźnie mógłby być lepszy, w szpitalu w Gnieźnie nigdy nie Byłem, Ale już dużo negatywnych opinii słyszałem O pracownikach tego Szpitala. Ale pan Łukasz też mógłby to delikatniej napisać, jak chce żeby to było opublikowane w internecie i ciekawe co na to jego mama jak to Przeczyta.

 • 05.03.2019 16:04  Odpowiedz na komentarz

  "w lisopadzie".. wtedy byli lekarze co ich wyrzucono chyba jeszcze

 • 05.03.2019 15:44  Odpowiedz na komentarz

  Moja mama jest po rozleglym zawale
  Trafiła na sor???????????? obok niej lezal pijany mezczyzna ktory wydzieral sie na cala sale
  Moja mama z bolu plakala na co on zamknij morde kurwo bo ci huja w pysk wcisne
  Mama sie WYSTRASZYLa oczywiscie oni MIEli to w dupie na moja interwencje odp. ON jest pijany!!
  Zadzwonilam po policje z Czego sie smiali dopiero policja zrobila porzadek zabrala mysle na izbe tak

  06.03.2019 11:56

  Miej pretensje do polskiej patoli 500 plus ze się tak zachowuje a nie do personelu

 • 05.03.2019 15:36  Odpowiedz na komentarz

  Wkoncu !! BRAWO WY...

 • 05.03.2019 15:18  Odpowiedz na komentarz

  A co na to wszystko władze szpitala i nasi dzielni włodarze

 • dOBRZE ze JESTEM PYSKATA I WIEM JAK FUNKCJONUJA SZPITALE W NIEMCZECH.to niejednokrotnie pomoglo mi ,gdy rozmawialam z personelem medycznym w polskich szpitalach.oni sa z innej planety.trzeba lazic dopytywac pysowac grozic telewizja.osoba niesmiala i spolegliwa w polskich przychodniach jest nikim.LUKASZ BRAWO TY

 • 05.03.2019 13:32  Odpowiedz na komentarz

  Pan Łukasz stanowczo przesadził. Nie rozumiem ludzi, którzy popierają jego zachowanie. Sądząc po jego artykule jest porywczy. Może gdyby zachował się kulturalnie to nie byłoby problemu z wizytą u mamy.

  07.03.2019 17:30

  A MOŻE mamusia nie życzyła sobie ŻEBY synkowi udzielać informacji zważywszy na powód znalezienia się na sorze np. Była to jakaś wstydliwa przypadlosc

  06.03.2019 09:49

  ten pan zachował się kulturalnie, czekał godzinę na wiadomości o stanie zdrowia matki. a co otrzymał, zastał po godzinie lekarzy i personel pijący kawkę . to niedopuszczalne jest takie zachowanie personelu medycznego, to tu jest brak kultury, przyzwoitości i empatii wobec drugiego człowieka

 • 05.03.2019 13:32  Odpowiedz na komentarz

  Brawo tak jak mówisz banda debili i idjotow.

 • Mam nadzieję że te wszystkie Kur...wy które trudno nazwać ludźmi spotka kiedyś taki sam los i wszyscy trafią na podobna sytuację ! Oby życie okazało się sprawiedliwym !

 • 05.03.2019 12:26  Odpowiedz na komentarz

  KLASYCZNY SUWEREN...

 • 05.03.2019 12:18  Odpowiedz na komentarz

  matka naj naj ważniejsza osoba w życiu ,,łukasz brawooo ps.ja bym nie wytrzymał i poobijał im mordy

 • 05.03.2019 12:05  Odpowiedz na komentarz

  BRAwo!!!!Tak TRZYMAĆ Panie Łukaszu!!!!

 • 05.03.2019 11:36  Odpowiedz na komentarz

  Brawo ty!!! Tam to tylko bombę zrzucić. Masakra CO SIĘ Tam dzieje. Jestem za ZMIANA całego oddziału.

 • 05.03.2019 09:31  Odpowiedz na komentarz

  W nocy z niedzieli na poniedziałek to już chyba dyżur tych starych co powrócili ???

  05.03.2019 11:59

  nie siej zametu - pielęgniarka ta sama, co za poprzedniej dyrekcji. Bo to ją chyba pan Lukasz nazwał elegancko starą ....? A padły jakies zstrzeżenia do udzielonej pomocy mamusi? Bo nie widzę, żeby o to chodziło.

 • 05.03.2019 09:27  Odpowiedz na komentarz

  łukasz brawo Ty!

 • 05.03.2019 09:25  Odpowiedz na komentarz

  Podobnych przypadków jest wiele. Sama kilka razy czekałam, aż się ktoś zainteresuje, w tym dwa razy w ciąży i raz z dzieckiem z rozciętym łukiem brwiowym. Nie słyszałam jeszcze dobrej opinii o gnieźnieńskim sor, więc zdziwiona nie jestem. Dopóki jest klika to nikt się za to nie weźmie...

 • 05.03.2019 09:21  Odpowiedz na komentarz

  zgadzam się z panem łukaszem,
  szlak człowieka trafia tam, kiedy karetka zawiozła mojego ojca na gnieźnieński sor, pan lekarz w jego obecności zapytał ratowników po co go przywieźli. widząc człowieka starego chyba uważają, że nie trzeba mu już pomagać. dodam,że po perypetiach został przyjęty na neurologię i spędził tam ponad tydzień.

 • 05.03.2019 09:04  Odpowiedz na komentarz

  To jest chore! Tych lekarzy i pielęgniarki powinno się zabić ! jestem gejem,mam partnera który choruje na raka,nie ma w gnieznie hematologa,trzeba za badania placić w poznaniu prywatnie! wizyta prawie 200 zl,badanie krwi na markery nastepne 170 zl bo nfz nie refunduje! Brak slow! Zyj i umieeraj albo plac... tragedia... :(

 • 05.03.2019 08:39  Odpowiedz na komentarz

  Wcale się nie dziwię... MÓJ chłopak z bólem klatki piersiowej dostał końską dawkę ketonalu (słowa piguły: "ojej, już dostał? No już TRUDNO, nie wiedziałam" po tym jak 3 razy zignorowała Moje pytanie co mu podaje) która swoją drogą wcale nie pomogła i po wykluczeniu zawału skończyły im się pomysły i kazali wracać do domu, z tym samym bólem. Miał TYLKO jeszcze podpisać papier że leczenie mu POMOGŁO.

 • 05.03.2019 08:32  Odpowiedz na komentarz

  Nasz sor to temat dla uwagi!

 • 05.03.2019 08:28  Odpowiedz na komentarz

  Czas to zmienic moze w grupie sila

 • Panie Redaktorze, bardzo nieelegancko. Pan powinien napisać ten artykuł po wysłuchaniu drugiej strony. Roszczeniowośc i awanturnictwo rodzin i pacjentów jest powszechne. z artykułu nie wynika,że personel zaniedbał i żle leczył pacjentkę. Wynika tylko ,że syn próbował w srodku nocy wejśc na oddział, a jak mu tego zabroniono, to zrobił awanturę. Promuje pan pieniactwo.

 • 05.03.2019 08:15  Odpowiedz na komentarz

  Korzystałam z soru gnieźnieńskiego w listopadzie ale mam zupełnie inne doświadczenie.pani doktor młoda miła kompetentna. Szybko mnie przyjęto.miałam szytą rękę.

 • 05.03.2019 07:50  Odpowiedz na komentarz

  Zgadzam sie z Łukaszem

 • 05.03.2019 07:30  Odpowiedz na komentarz

  Ja byłem kiedyś świadkiem jak pogotowie PRZYWIOZLO starsza PANIĄ nie wiem z jakiej przyczyny ale poradzili ja na wózku na poczekalni i tak długo czekała że zasnęła A pielęgniarka jak wychodziła to nawet nie zwróciła uwagi czy oddycha.

 • TO ja chyba na złotą zmianę trafiłem. Gdy raz poszedłem z córką bo Manila sobie guza to w ciągu pół godziny byliśmy obsluzeni i po RTG nie było czekania na zdjęcie gdy wróciliśmy zdjęcie już było w komputerze u Pani doktor A my bez kolejki wuchodzilismy. Ale byłem kiedyś świadkiem jak kobieta z rozbita głową czekała na poczekalni trochę czasu.

 • 05.03.2019 07:22  Odpowiedz na komentarz

  Święta prawda.Sor Gniezno to znieczulica i totalna porazka .A do tego krzyczaca pielegniarka Co byscie zrobili jakby soru nie bylo!!!!!!

 • 05.03.2019 07:20  Odpowiedz na komentarz

  Nocna OPIEKa nie lepsza, trafiłem tam z dusznościami, ciężkim oddechem i uciskiem w klatce piersiowej. Lekarz "nic nie słyszał", zapisał lek na alergię że niby reakcja alergiczna. Tak alergiczna że objawy w pełni ustąpiły po antybiotykoterapii jak rozwinęło się z tego zapalenie oskrzeli.

 • a nagrywać to cale towarzystwo telefonami i wysylac filmy do ministerstwa z prosba o kontrole jak dyrektorek szpitala nie umie sobie dac rady to go zmienią

 • 05.03.2019 06:37  Odpowiedz na komentarz

  jA MAM PODOBNE DOŚWIADCZENIE ALE NA ODDZIELE CH IRURGII WE WRZEŚNI.mÓJ MĄŻ , CIĘŻKO CHORY MIAŁ MIEĆ PILNĄ OPERACJĘ W NIEDZIELĘ.JA STARAŁAM SIĘ CZEGOKOLWIEK DOWIEDZIEĆ WIĘC POLOWAŁAM NA LEKARZA. W KOŃCUJAK SIĘ ZJAWIŁ TO USŁYSZAŁAM CZY SKORO JESTEM TAKA DOCIEKLIWA TO MOŻE BĘDĘ MU ASYSTOWAC NA OPERACYJNEJ.CHCĘ TYLKO NADMIENIĆ ŻE U NAS NA CHIRURGII PRACUJĄ TERAZ LEKARZE Z gNIEŻNIEŃSKIEGO SZPITALA-POMNIKA CHRZTU POLSKI

  05.03.2019 13:23

  Pani polowala na lekarza? To niech pani sobie wyobrazić ze on w tym czasie był na bloku operacyjnym bo operowal innego chorego. Pani myśli i inni ze doktor na dyżurze jest od tego żeby zaspokajać ciekawość rodziny i psychoterapię uprawiać? ??to dajcie więcej ze swojej kasy na służbę zdrowia a potem miejcie oczekiwania.pacjent jest przytomny to on uzyskuje informacje o swoim stanie zdrowia a nie po

 • 05.03.2019 05:52  Odpowiedz na komentarz

  BRAWO LUKASZ , za ODWAGE w napisaniu postu . tAKICH oDWARZNYCH LUDZI NA w ZACOFANYM GNIEZNIE BRAKUJE. MOge jeszcze od siebie dodac , ze w tym oto szpitalu pracuje lub pracowala pielegniarka w rentgenie. szczyt bezczelnosci , i agnorancji do pacjentow. wypierdolic ja z tej pracy , zdrowie jest wazniejsze od kawy.

 • 05.03.2019 05:11  Odpowiedz na komentarz

  na sor jak trafisz to masz juz pozamiatane banda i tyle dać im podwyżki jeszcze a co niech się nazrą Łukasz popieram cię

 • 05.03.2019 04:56  Odpowiedz na komentarz

  Ostatnio była pani z obciętym palcem u ręki czekała 1.5 godziny w końcu wychodzi lekarz i pyta a palec pani ma ?
  Wszyscy powinni lekarze być ukarani za brak pomocy a nie straszyć policja nic tam się nie zmieniło od 15 lat jak byłem pierwszy raz .

 • Ten gość to znany w środowisku krytyn który opisuje każdą możliwą sytuację jaka napotka go w życiu. Zły ksiądz, zły policjant, zły lekarz, zły pracodawca, zły sąsiad, zły sprzedawca w sklepie. . . On i kordek to MARTA linkiewicz i godlewskia w jednym. Internet dał im możliwość zwrócenia na SIEBIE uwagi bo bez niego nic nie reprezentują. Tyle w temacie.

  06.03.2019 16:30

  niech pan napisze, czy matce pomocy nie udzielili. A inaczej to pan jesteś zwykły awanturnik i cham. Mam nadzieję,że za te wyzwiska personelu dostanie pan wyrok. I czekam, aż pan redaktor to opublikuje.

  05.03.2019 14:39

  Mylisz fakty SIEROTO! Nie opisałem nikomu tylko teraz lekarzy jak traktują mama i mnie jak potraktowali! Ciekawi mnie kim jesteś jednym z tego chorego SORu?! Ratownikiem medycznym?! Czy po prostu członkiem rodziny tej całej patologii z SORu. W twojej nazwie usuń anty bo samo patologia lepiej do Ciebie pasuje

 • 05.03.2019 01:11  Odpowiedz na komentarz

  Atak paniki. Dała mi jakieś leki i wysłałam do domu radzac abym się się tak nie srreaowala

 • 05.03.2019 01:10  Odpowiedz na komentarz

  Ja oczywiście miałam drgawki i nie mogłam się obronić. Zleciał badanie krwi. Sądziłam iż jestem pijana. N coa tak jakoś dziwnie wygladalam. Buty nie zasznurowane. Kurtka krzywo zapiera. Dali mi. Zastrzyk na uspokojenie iczeka. Na wyniki badania krwr. Czekała. Z córką dwie godziny ssuwajac się z krzesła bo działały środki na sen. Przyszła w końcu lekarka i z uśmiechem oznajmiła że to nie zawał tylk

 • 05.03.2019 01:09  Odpowiedz na komentarz

  Miałem ostatnio przyjemność być z żoną na Sor Gniezno z teściową trzymaliśmy 3 godziny by uzyskać informacje o stanie zdrowia teściowej oczywiście panie były zajęte ważnymi rozmowami o życiu prywarnym swoim jak i lekarzy i ten j...Any ŚMIECH za drzwiami a ty czekaj jak ci zależy ...

 • 05.03.2019 01:06  Odpowiedz na komentarz

  Na początek pogotowie tam ponoć nie ma lekarzy więc pojecjalusmy do szpitala na? Mają tam ponoć nie kardiologow, więc w końcu wyladowalyamu na Jana. Y
  A tu już cyrk pani pielęgniarka (bardzo miła o dziwo
  ) nie wiem s
  Jak się uchwała taka zaczęła mi robić rtg po cz dostała telefon z kadiologi od lekarza iż ma przerwać na anie bo kto niby zato zapłaci. Odmówiła i dokończył zabieg. Przyszła pani dok

 • 05.03.2019 01:03  Odpowiedz na komentarz

  Święte słowa wakt nie można mierzyć wszystkich jedną miarą ,ale faktem jest że to co dzieje się na gnieźnieńskim Sor Wola o pomstę do nieba jedno wielkie chamstwo znieczulica że strony lekarzy i personelu jeszcze wymyślili sobie kolorowe krzeseleczka i tablice że są pracownikami publicznymi i nie wolno na nich krzyczeć zwracać uwagi czy wręcz podważać ich kompetencji

 • 05.03.2019 01:02  Odpowiedz na komentarz

  Popieram pana sama spędziłam 10 godz na sor! Porażka! Zdrowia dla mamy...zmiana personelu wskazana

 • 05.03.2019 01:00  Odpowiedz na komentarz

  Ja kiedyś pracowałam kilka dni prawie bez snu z dość strsujacych warunkach. Po przyjęciu do domu bulam padnięta ale o śnie nie było mowy. W pewnym momencie odcUlam ból w klatce piersiowej. Zaczęła się panika. Wkescilam sobie ze mam. Zawał. Mój tato niedawno właśnie a to zmarł więc nie mogłam przestać. Się bać. Córka zapakowana mnie do auta i zaczęła się walka z gnieznieńską służbą zdrowia. Na pocz

 • To jest jeden wielki syf!!córka trafiła tam na sor z raną cietą twarzy czas oczekiwania 3,5 h krew lała się ciurkiem Nikogo to nie obchodziło.Mało tego Gdy już weszła do środka był Tam chamski sanitariusz który rzucał obraźliwe teksty pod adresem Córki.Po tym jak się zachował nie dała mu się opatrzyc dostała w twarz było tam 6 osób w ŚRODKU(Personel) policja Wezwana nikt nic Nie Widział.

 • 05.03.2019 00:12  Odpowiedz na komentarz

  Wywalic na zbity pysk przyjac nowych co nie moga dostac pracy

 • 04.03.2019 23:35  Odpowiedz na komentarz

  I dobrze napisał. Ma rację. przyjęli mnie na oddział miałam być operowana na drugi dzień ALE czekałam 5 DNI. NIE KAZALI JEŚĆ CO DZIEŃ LEWATYWA I GADKA ŻE JUTRO OPERACJA. PRZECIAGLI MNIE 5DNI BO LEKARZ NIE MIAŁ CZASU

 • 04.03.2019 23:21  Odpowiedz na komentarz

  Myślę że Pan ŁUKASZ PRZESADZIL . ZNAJAC CHLOPAKA W TAKIM WIEKU TO SAM NAROBIŁ ZAMIESZANIA. SKORO NIE KAZALI MU ISC DO MAMY TO DLACZEGO TO ZROBIL. ? WTARHNIECIE W NOCY DO POKOJU CHORYCH GDZIE PEWNIE MAMA NIE LEZALA SAMA NIE JEST NA ODPOWOEDNIM MIEJSU. JEZELI OCZEKUJESZ SZACUNKU OD KOGOŚ SZANUJ TEZ JEGO. A WIDAC PRZEZ WULGARNE SLOWA ZE TEN PAN LUKASZ WCALE NIE TRYSKA SZACUNKIEM DO INNYCH.

  05.03.2019 18:25

  Byłem w tym samym dniu i zostałem też mówiąc brzydko olany na całej linii. Mama trafiła na SOR, po godzinie miałem przyjść do lekarza dowiedzieć się co jest. Niestety po 4 godzinach po ostrej interwencji słownej dowiedziałem się tylko, że zostaje do rana i nic więcej a lekarz nie raczył się nawet pokazać (zapewne dojadał pizzę którą przywieźli). Całkowity brak szacunku do rodzin pacjentów.

 • Troszke przesada z tymi lekarzami tam kiedys mi corke tez przyjmowali 3 godziny wiec pojechalismy prywatnie przeciez to co oni tam odpieprzaja to sie w glowie nie miesci

 • 04.03.2019 23:21  Odpowiedz na komentarz

  Tam jest jedna wielka patola stare rury siedza i pier,,la glupoty ludzi traktuja jak bydlo ciekawe czy tak samo traktuja swoje rodziny wyje..c ich w pizd..u wszystkich patusow bo ludzi wykanczaja koncert jeba.ny

 • 04.03.2019 22:55  Odpowiedz na komentarz

  Wszystko się zgadza.... Mają gdzieś ludzi którzy potrzebują pomocy tylko pieniądze potrafią brać nic więcej

 • 04.03.2019 22:20  Odpowiedz na komentarz

  Co racja to racja Gniezno to jakieś dno a się to szkoda słów mi zgubili dowód osobisty i twierdzi że go nie mieli dewile w chuuuu

 • 04.03.2019 22:19  Odpowiedz na komentarz

  To jest prawda kiedyś ponad 2 godziny czekałam z złamaną ręką i jak weszłam tam zobaczyc co oni tam robią zobaczyłam jak sobie żartują, piją kawkę i jedzą pizze no kurde ja rozumiem chwilka przerwy no ale bez przesady pełno pacjentów czeka na pomoc a oni kawkę piją i żartują trzeba cos z tym zrobić

 • 04.03.2019 21:21  Odpowiedz na komentarz

  ŁUKASZ.... Brawo ty !!????????

 • 04.03.2019 21:11  Odpowiedz na komentarz

  Zgadzam się z Panem Łukaszem moja mamę tez źle była potraktowana przez pielęgniarki i lekarza. Wielkie państwo zachowują się jak by za karę pracowali nikt im nie kazał uczyć za pielęgniarki i lekarzy ich wybór

 • No jakby wszystkim wszędzie tak puszczało.....o co poszło? Mamą się źle zajęli? ?? O tym nie pisze ani słowa. ...

 • 04.03.2019 20:26  Odpowiedz na komentarz

  nie DZIWI MNIE TO MÓJ MĄŻ DWA LATA TEMU PRZEZ NASZ PIĘKNY SZPITAL TRAFIŁ JUŻ JEDNA NOGĄ NA TAMTEN ŚWIAT GDYBYM NIE WSADZIŁA GO DO SAMOCHODU NIE ZAWIOZŁA SAMA DO pOZNANIA JUZ BY NIE ŻYŁ SZKODA SŁÓW I NERWÓW CZYLI NADAL NIC SIE NIE ZMIENIA LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY

 • 04.03.2019 20:22  Odpowiedz na komentarz

  a gdzie komentarz ze szpitala boja,sie bo prawda wyszla ,na jaw my czekamy

 • Masz rację to co się dzieje w Szpitalu to jakaś chora rzeczywistość . Cały ten Ala szpital to bym wyp........lił w powietrze
  Ja też byłem z synem na oddziale dziecięcym ,syn mój leżał tam
  Moja żona poszła do Pani pielegniarki po tabletkę na ból głowy (pani pielęgniarka zamiast dać tabletkę Mojej żonie) Naszprycowała mojego syna Paracetamolem do żylnie
  Masakra to się nadaje do TV

 • 04.03.2019 20:15  Odpowiedz na komentarz

  Będąc z 4 latnim dzieckiem z podejrzeniem złamania nogi czekaliśmy 3 h po czym wysłano nas do poznania bo nie chcieli zrobić w Gnieźnie prześwietlenia. Dziecko wystraszone bo młoda pani doktor nie pozwalała mu się bawić bransoletka na ręce . Masakra. Pani doktor nie chciała wytłumaczyć skrótu gdzie mamy się udać. Obrażona, nie miła, wredna, dziecko przestraszone a ona na niego prawie krzyczała.

 • 04.03.2019 20:09  Odpowiedz na komentarz

  lukasz jestesmy za toba ,i popieramy cie ,mniej w dupie tych ktorzy cie nie popieraja tak trzymaj,pozdrow mame

 • 04.03.2019 19:47  Odpowiedz na komentarz

  szczyt beszczelnosci a jednak to prawda co się mówi na temat gniezna że szpitale a w nim pracujący niby z przypadku lekarze i te szalone pielęgniarki to obrzydliwe gniazdo napełnione rzygowinami tam się pacjentów nie leczy tylko dobija psychicznie ...mieszkańcy gniezna powinni zrobić z tymi konowołami i śmiesznymi pielęgniareczkami porządek wywież to na taczce z gnojem

 • 04.03.2019 19:24  Odpowiedz na komentarz

  Wspolczuje...mam nie mile wspomnienia na sorze ...inne szpitale to baja w porownaniu do gniezna...

 • 04.03.2019 19:23  Odpowiedz na komentarz

  W nocy nie maja czasu przyjac rodzicow z dziecmi. Jeszcze potrafia skomentowac ze o 1ej w nocy przyjechalam z DZIECKIEM? O tej godzinie dziecko powinno spac. Albo z daleka mowi ze mu nic nie jest. Po co pracuja jak im sie nie chce. Podwyzki chca a za CO?

 • 04.03.2019 19:20  Odpowiedz na komentarz

  Zastanawiam się jak można coś takiego opublikować. Podążacie państwo za tanią sensacją. Taki bełkot. Czy pani stała się jakaś krzywda? Chyba nie. Czy popełniono błąd w sztuce lekarskiej? Chyba Nie.
  Wprowadzają państwo nowe standardy współżycia międzyludzkiego. Takie kurw..... bo starsza kobieta jest kur..... tak? No wg was tak.
  Mierna redaktorzyno bo nie panie redaktorze

 • 04.03.2019 19:18  Odpowiedz na komentarz

  Coś w tym jest ale sorki... w akcję wspolnego jedzenia pizzy i picia kawy nie uwierzę A zmiana personelu odbywa się tak że personel wchodzi na zabiegowy A stARY dyżur schodzi. Dobrze nie jest ale bzdur nie piszcie.

 • 04.03.2019 19:11  Odpowiedz na komentarz

  Syf do pot3gi tylko dwa razy tam byłem jednym słowem p Łukaszu kutasuea

 • 04.03.2019 19:01  Odpowiedz na komentarz

  Wcale się nie dziwię reakcji p. Łukasza, to już nie pierwsza taka reakcja pacjentów szpitala, na to jak są traktowani nie dość że czeka się tam po 5,6 a nawet więcej godzin to jeszcze jak człowiek chce jakiś informacji to wielki problem niestety tak jest na sorze w Gnieźnie, zamiast lepiej to gorzej. Płacimy cholerne podatki i każdemu człowiekowi należy się odpowiednia opieka i szacunek.

 • 04.03.2019 18:56  Odpowiedz na komentarz

  Kurwa rzydzYkowi dac jeszcze kilkaset milionoW!!!!!!!!!

 • Zgadzam się!
  Mój wuja PO poważnym wypadku został zabrany na SOR, jak zapytaliśmy o jego zdrowie to pielęgniarka z wielką irytacja i śmiechem odpowiedziała że logiczne że Dobrze.. No faktycznie logiczne że dobrze, bo przecież jak Może czuć się osoba która została właśnie POTRĄCONA??
  Wuja zmarł, a przecież tak świetnie się czuł.. Bagatelizowali sobie wszystko, a później w dodatku KLamali, Wstyd!!

 • 04.03.2019 18:50  Odpowiedz na komentarz

  to jest dobra zmiana. Na sor poprzednia dyrekcja dokonała rewolucji i to są skutki. Oddziałowa z klucza pis i tv pis na poczekalni.i kultura tvpis. Zepsuć i zniszczyc to potrafili przez 4 lata. A naprawić nie tak łatwo.

  04.03.2019 21:58

  Tylko że teraz RZĄDZI totalna opozycja w szpitalu????

 • 04.03.2019 18:45  Odpowiedz na komentarz

  Doskonale rozumiem tego Pana. Ja spoTkalem sie z taka znieczulica ze strony lekarzy i pielegniarzy na SOR gdy pojawilem sie w nocy z (wtedy) 1,5 miesiecznym dzieckiem. SwIete kRowy z zadartym nosem. Kpina

 • 04.03.2019 18:27  Odpowiedz na komentarz

  Coś o tym wiem moja ostatnia wizyta 9h poraszka

 • 04.03.2019 18:24  Odpowiedz na komentarz

  Brawo Panie Łukaszu. Życzę zdrowia dla mamy.

 • 04.03.2019 18:16  Odpowiedz na komentarz

  Mają pretensje że kobiety w marketach wiecej zarobia ale one zapierdalaja a nie siedza z KAWą , niech zaczna Im odciagac za wode z WYPLATY, nie bede generalizowal bo sa WYJATKI, sa dobrzy LEKARZe i pielegniarki, ale lezalem w SZPITALu w gno i sadze ze czesc personelu albo ma problemy ze soba albo pracuja za kare

 • 04.03.2019 18:10  Odpowiedz na komentarz

  DRAMAT!!!!! Najgorsze jest To,że ŚMIEJĄ się z pacjentów pijąc tą zasraną kawkę . NIE raz miałem okazje słyszeć. I taki lekarz zarabia 100zl na godzine.....

 • 04.03.2019 18:05  Odpowiedz na komentarz

  Łukasz święte słowa gówno robią i podwyżki chcą banda debili

  04.03.2019 22:16

  Może nie w tej sprawi mój wontek ale proponuje by Pani Irena stanęła w NIEDZIELE w sklepie za ladą i sprzedawała towary by nazekajacy mogli zrobić zakupy. Głupie gadanie bo 12H w końcu praca na odpowiednim stanowisku więc albo się ja kocha i szanuje albo zwolnienie i do domu. Tak wiem lekarze i pielęgniarki wolą otworzyć prywatnie coś i tam wtedy powiedzą co dolega i się porządnie ZAOPIEKUJA pacje

  04.03.2019 19:23

  Gowno to Pan ma pojęcie o pracy na SOR 12 h z chorymi i wieczne pretensje. Proponuje stanąć raz po drugiej stronie. Co by Pan nie zrobił to i tak wróg publiczny nr 1.

 • 04.03.2019 18:00  Odpowiedz na komentarz

  Znam to z autopsji. Ojciec umierał a oni mi pieprzyli że lekarz będzie w poniedziałek to się wypowie. I wszędzie karteczki że są niby fUnkcjonariuszami. Żenada. A to ich straszenie policją na każde Stanowcze stwierdzenie. Szpital pomnik- Stoi w czasie od 966...

 • 04.03.2019 17:57  Odpowiedz na komentarz

  Z moja babcia identyczne bylo identyczne traktowanie malo tego kobieta 80 lat ledwo zipiąca nie położyli jej tylko z kroplowka siedziała na wózku zero szacunku do starszych osob

 • 04.03.2019 17:56  Odpowiedz na komentarz

  Wągrowiec to samo!!!

 • niestetY gNIEŻNIEŃSKI SOR TO ŚWIĘTE KROWY...WKURZENI JAK KTOŚ POTRZEBUJE POMOCY...

 • 04.03.2019 17:52  Odpowiedz na komentarz

  Łukasz masz rację we Wrześni jest tak samo

 • Brawo gościu dla ciebie jechać z nimi. To oni mają brak kultury i do pacjenta i do członków rodziny... A tylko by chcieli więcej kasy jeszcze raz brawo ????????

 • 04.03.2019 17:31  Odpowiedz na komentarz

  nic nowego... byłem z dziewczyna na sor... brak ludzi w kolejce, brak chorych z karetek, a i tak dostała opaskę na czekanie 1,5h

 • 04.03.2019 17:21  Odpowiedz na komentarz

  Bo w Polsce mają w dupie czyjjes zycie i komuś pomoc A oni tylko kasę biorą za to że SIEDZĘA i piją kawę mnie też tak po traktowali i to nie pierwszy raz tak było czują się bez karni dac im na godzinę 10 zł to będą wiedzieli jak to jest

 • Zgadzam sie DOKLADNIE BRAK SLOW !!

 • 04.03.2019 17:16  Odpowiedz na komentarz

  04.02. Miałam podobną sytuację ŻE swoją mamą. Od godz 12.10 Do 19.30 trzymano gdzieś na sali soru bez jedzenia bez ŁYKA wody NOi ja oczywiście czekajaca w poczekalni bez słowa informacji.. .I ten wieczny remont.. SYF KURz, halas .porażka

 • 04.03.2019 17:13  Odpowiedz na komentarz

  Problem ze SOR jest w całym kraju. Ja byłem miesiąc temu i był taki nowy młody lekarz MACIEJ był pomocny miły i kompetentny. Widać było że miał dobry kontakt z pacjentami. Więc trudno wszystkich osądzać.

 • 04.03.2019 17:07  Odpowiedz na komentarz

  popieram cie lukasz,wiem ,jak tam,jest to jest rzeznia a nie szpital

 • 04.03.2019 17:06  Odpowiedz na komentarz

  Trzeba zrobic porzadek w przychodni na cymsa tam to jest dopiero syf Kiła i mogiła.

  05.03.2019 18:58

  Z Chorym DZIECKIEm podzedlem bo oczywiscie tak nikt nigdy telefonu nie odebral .numerkow brak pani mowi prosze zapytac doktora czy przyjmie a ten odmowil malemu 2latkowi w goraczcce pomocy nie przyjal.

  04.03.2019 22:42

  O przychodni na cymsa to można by esej napisać! Lekarz który mnie przyjął w ciąży na zapalenie oskrzeli przepisał mi paracetamol! Już nie wspomnę o tym żeby tam się dostać do lekarza to graniczy z cudem...od 7:30 rejestracja a i 7:35 brak miejsca do 4 lekarzy którzy przyjmują danego dnia!!!

 • 04.03.2019 17:05  Odpowiedz na komentarz

  Boję się starości Nie wiarygodne też to mamę spotkało młoda kobieta w izbie przyjęć ublizala mojej mamie szpital jana

 • 04.03.2019 17:04  Odpowiedz na komentarz

  bYlam TAM kiedyś ratownik przyprowadził starsza pania na poczekanlie widac było ze kobieta ledwo stoi na nogach i miała pełno krwi na ubraniu twarzy. mowila ze zakrecilo jej się w głowie i upadla.po jakims poł godzinnym czekaniu kiedy prawie leciała z krzesła nie wytrzymalam i pytam kiedy udziela pomocy .oczywiscie komentarz był w moja strone ale pacjentka została zabrana...

 • 04.03.2019 17:02  Odpowiedz na komentarz

  brawo lukasz zgadzam sie z toba na 100 procent

 • 04.03.2019 16:44  Odpowiedz na komentarz

  Nie dziwie się Panu Łukaszowi bo ja byłam w podobnej sytuacji z tym że byłam na skórze z córką i nie dość że siedziałam prawie 3.5 godziny z chorym dzieckiem które lało mi się na moich rękach to jeszcze Pani doktor raczył dać taki lek który raz dziennie można podać i przez tą śmieszna Panią doktor dziecko dostało zapalenie oskrzeli i na koleinej wizycie u lekarza Córka dostała leki sterydowe

 • 04.03.2019 16:42  Odpowiedz na komentarz

  Może nie święte słowa, ale ujęte trafnie w punkt

 • 04.03.2019 16:34  Odpowiedz na komentarz

  Zgadzam się z panem Łukaszem w weekend strach tam jechac traktuja ludzi z pogarda coś trzeba z tym zrobić

  04.03.2019 17:57

  Zapraszam na SOR DO OBORNIK WLKP. PEŁNA KULTURA, I 100%PERFEKCYJNE PODEJŚCIE DO PACJENTA DOROSŁEGO A TYM BARDZIEJ DO DZIECKA. LEKARZE PO ZBADANIU PACJENTA, TŁUMACZĄ WSZYSTKO RODZICĄ BĄDŹ TEŻ OPIEKUNA, LECZENIE I PODEJŚCIE DO PACJENTA. PEŁEN PROFESJONALIZM. A ODDZIAŁ DZIECIĘCY PIELĘGNIARKI LEKARZE I NOWA PANI ORDYNATOR. KOBIETA ANIOŁ. TAKIE SZPITALE TO NAPRAWDĘ COŚ PIĘKNEGO. POLECAM W 100%

 • 04.03.2019 16:16  Odpowiedz na komentarz

  DUŻO DO ŻYCZENIA MOŻE TĄ OBSŁUGĘ NALEŻAŁO BY POINFORMOWAĆ ŻE CHLANIE KAWY MA ODPOWIEDNIĄ PORĘ A NA ZAPYTANIA ODPOWIADA SIĘ KULTURALNIE I WYSTARCZAJĄCO DUŻO BY TU PISAĆ ALE TO I TAK NIC NIE DA CHAMSTWO DALEJ BĘDZIE CHAMSTWEM- BO MY SUM ELYTY

 • Dokładnie tak jest na sor!!! Wstyd!!! Może niech personel zmieni pracę bo do tej się nie nadaje!!! To jest ich praca za którą mają płacone i wymaga się od nich za tą zapłatę zaangażowania!!!

 • 04.03.2019 16:02  Odpowiedz na komentarz

  Brawo Dla Pana było trzeba wszystko Nagrać i udać się nagraniem do odpowiednich instytucji

 • Zapraszam do polubienia strony ze skargami i zażaleniami dot. sor gnieznohttps://www.facebook.com/Gnie%C5%BAnie%C5%84ski-SOR-skargi-i-za%C5%BCalenia-661845484231995/?modal=admin_todo_tour

 • 04.03.2019 15:51  Odpowiedz na komentarz

  Popieram p. ŁUKASZU. NIECH KTOŚ WRESZCIE ZROBI PORZĄDEK I NIE TYLKO NA SORZE NEUROLOGIA TEŻ NIE JEST LEPSZA WSTYD...

 • 04.03.2019 15:44  Odpowiedz na komentarz

  Moja Mama Zmarla W Sylwestra. Jej Dowód Osobisty Był W DEPOZYCUE Na Sor. Jak Chcieliśmy Go Odebrać Bo Bez Niego Nic Bym Nie Załatwiła To Powiedziano Że Dzisiaj Sylwester Jutro Nowy Rok I ODDZIALOWRJ Nie Ma To Najwcześniej 2.01 Dostaniemy Dowód. Straszył NAS Policja. Jak Zaczęliśmy Z Nimi Ostro Rozmawiać To Zaraz Wydali I ODDZIAŁOWA Nie Była Potrzebna.

 • Taka niestety jest opinia od dawna o tej placowce, panie łukaszu, nie dziwie sie panu, furii mozna dostac

 • 04.03.2019 15:36  Odpowiedz na komentarz

  Kazdego urzędnika państwowego czyli, policjanta, lekarza, pomoc społeczna, urzędnika pracy można nagrywać i Publikować jego wizerunek oraz dane. Więc nagrywany kazdego

 • 04.03.2019 15:27  Odpowiedz na komentarz

  To nie pierwsze i nie ostatnie tego typu zachowanie mój mąż czekał z rozwaloną głową uwaga 8godz po 4godz proszę czekać bo jest zmiana Personelu później lekarz jest jeden i bardzo zajęty w nocy Poczym się zdenerwował i poszedł do domu z ROWALONą głową paranoja skandal oni nie zasługują na swoje pensje a jeszcze podwyżkę żądają od rządu brak słów

 • 04.03.2019 15:20  Odpowiedz na komentarz

  Ma rację Gnieźnie Ski Sor! To pijalnia kawy A pacjent może poczekać kilka godzin kogo tam się zatrudnia i za co placi

 • 04.03.2019 15:16  Odpowiedz na komentarz

  Zgadzam się z Panem Łukaszem. Miałam podobną sytuację. Leżałem tam w środku 18 godzin w złym stanie i nikt nie podał mi szklanki wody. Przez tyle godzin zastanawiali się co że mną dalej ZROBIĆ.Maz siedział całą noc na korytarzu i nikt ne raczył Ho poinformować co się że mną dzieje.

 • 04.03.2019 15:12  Odpowiedz na komentarz

  SOR w GNIEŹNIE To jedna Wielka POMYłka
  Sama TEGO doświadczyłam....

 • 04.03.2019 15:02  Odpowiedz na komentarz

  ŁUKASZ DOBRZE CIĘ ROZUMIEM MIAŁEM TO SAMO JAK BYŁEM TAM Z OJCEM, STRASZYLI ŻE POLICJĘ WEZWĄ. POWIEDZIAŁEM NIECH WZYWAJĄ ALE POPROSZĘ O KOPIE PROTOKOŁU Z INTERWENCJI, BYLIŚMY TAM JESZCZE PRAWIE GODZINĘ I NIC . BAJKARZ PO JAKIEJ ZMIANIE ? JAK UKRAIŃCÓW ŚCIĄGNĘLI NIE UBLIŻAJĄC NIKOMU BO ZNAM PRACOWITYCH.

 • 04.03.2019 14:53  Odpowiedz na komentarz

  Doskonale rozumie reakcje Łukasza... Sam byłem jeszcze gorzej potraktowany a już nie mówię jak trzeba się umówić na kasę NFZ do specjalisty jak mają w dupie pacjenta... Niby unia europejska ale poziom afrykański i to krajów najbiedniejszych... Ale nie dziwię się personelowi że za grosze zapierdala... Jaka płacą taka praca tylko szkoda że to się odbija na nas pacjentach...

 • 04.03.2019 14:52  Odpowiedz na komentarz

  No. I dobrze PAN zrobil

 • 04.03.2019 14:46  Odpowiedz na komentarz

  dobrze zrobiłeś banda i oni pomagają ludziom chyba powołanie nie te mają lepi niech prace zmienią jak nie chcą robić to on powini być dla ludzi żeby pomagać a nie straszyć

 • 04.03.2019 14:46  Odpowiedz na komentarz

  JEŻDŻĘ CZĘSTO teraz tam ze znajomym na kontrole po operacji kuxxa jak WIDZĘ te PIELĘGNIARKI... ŁAŻĄ jak za kare ryj krzywy ROBIĄ na CZŁOWIEKA jakby pół rodziny im wybił odzywki takie byle SIĘ ODPIERxxLIĆ jestem jednego pewny gdybym był w CIĘŻKIM stanie i TRAFIŁ do gniezna to JUŻ po mnie

 • 04.03.2019 14:46  Odpowiedz na komentarz

  Jechac z nimi krotko bo naprawde olewaja ludzi na tym SOR ja spedzilem tam 12,5godz a lekarze to magicy tam nie przebadal a juz diagnoze postawil

 • 04.03.2019 14:38  Odpowiedz na komentarz

  Ma Pan rację tylko dobrze OBSMARowac lekarzy pielęgniarki do gazet i nie tylko do TELEWIZJI niech nagłośnić ta sprawę bardzo głośno na cały świat i jeszcze podać ich nazwiska i ordynatora ŻE nic z tym nie robi tylko zguby na to PAtrzy i LEKCewarzy to co PRAcownicy i LEKARZE leKCEWARZA CHorych pacjentów niech wiedzą co się dzieje w gniezniskim szitalu popieram Pana SŁOWa Sam TRZEKALEm 4 godz

 • Komentarz to co się tam dzieje to SKANDAL.MOJĄ babcię z domu zabrało pogotowie źle się CZUŁA.Po czterech godzinach przywiźli ją z powrotem do DOMU.W dokumentach wpisano rak żołądka owszem babcie miała raka 17 lat TEMU.Podejrzewamy że lekarz sugerował sie starymi BADANIAMI.Na drugi dzień babcia trafiła na dziekankę z lewostronnym UDAREM.poinformowano nas że na sorze nie zrobiono jej żadnych BADAŃ.

 • 04.03.2019 14:33  Odpowiedz na komentarz

  Niestety SOR w Gnieźnie to najgorsze co może człowieka spotkać... Miałam tą nieprzyjemnosc spędzić tam 7 godzin z moim mężem poczym okazało się że ma ciężkie obustronne zapalenie płuc i groziła mu sepsa... Następne 2 godziny czekałam za jakąkolwiek informacją o stanie zdrowia męża aż w końcu lekarz pofatygowal się do mnie....

 • 04.03.2019 14:31  Odpowiedz na komentarz

  brawo lukasz popieram cie

 • Ja na SOR Gniezno także narzekam ! Jak byłam tam z 5 razy za każdym razem mnie bagatelizowali.. A gdy mój tata trafił tam z silnymi bólami brzucha leżał na Sorze przez 12 godzin gdzie oni twierdzili że nic mu nie jest i udaje potem nagle operacja i zmarł.... bo za pozno ..

 • 04.03.2019 14:27  Odpowiedz na komentarz

  brawo lukasz popieram cie w 100procent

 • 04.03.2019 14:23  Odpowiedz na komentarz

  brawo lukasz niech sie wezna za nich dosyc ludziom krzywd wyrzadzili to konowaly a nie lekarze

 • 04.03.2019 14:18  Odpowiedz na komentarz

  Dokladnie tak jak pisze kazdY. Jeden wielki syf na sorze w gnieznIe .
  Kiedy pojechalam ze siostra i ostrym bolem Brzucha , pani powiedziala ze siostra nie wyglada na umierajaca i nie ma oderwanej nogi i mamy wrocic do domu dac jej tabletke przeciwbólowaZaL.PL

 • 04.03.2019 14:08  Odpowiedz na komentarz

  Niby MIAŁO SIĘ POLEPSZYĆ PO ZMIANIE LEKARZY KTÓRZY MIELI PRZYJŚĆ Z POZNANANIA, A TU WIDOSZCZNIE JESZCZE GORZEJ JEST. JA CZEKAŁAM 4GODZINY na gniezniskim sprzedaż jak miałam kamienie na woreczku ż?łciowym to było 4lata temu ale wszystko pamiętam jak lekarz powiedział że nie ma udawać bo nic nie widzi w USG. Normalnie baranoja ????????????

 • 04.03.2019 13:59  Odpowiedz na komentarz

  Miałam kiedyś taką sytuację na sor czekałam za moją ciocią bo złamała biodro od razu ją przyjęli bo karetka przyjechała. Było bardzo mało osób az dziwne moze 5, 6 a kolo mnie siedziała starsza pani (była tak blada ze myślałam ze zaraz ODJEDZIE z BóLAMi w klatce piersiowej ) i mówiła ze czeka 6 GODZIN... No to jest tragedia co sie tam dzieje. Oni mają nas wszystkich w dupie.

 • 04.03.2019 13:58  Odpowiedz na komentarz

  Tam jest parodia nic sobie z ludzi nie robią wszyscy się zachowują jak by za karę tam pracowli gdzie jest nadzór dyrekcji

 • 04.03.2019 13:52  Odpowiedz na komentarz

  Oni są tam "PRZYJEBANI"

 • Za co pan Łukasz wyzywać? Ze mu nie udzielili informacji czy za to ze mamą się nie zajęli? ? Bo to dwie różne sprawy.rozumiem wzburznie gdyby mama nie dostała pomocy.... ale reszta
  ??? Może Pan Łukasz jednak trochę przesadził? Mam nadzieję że są nagrania z monitoringu.

 • 04.03.2019 13:38  Odpowiedz na komentarz

  Swięte słowa panie lukaszu,,taka prawda,,a jak ktoś pisze inaczej tzn ze nigdy nie był tam na sorze...masakra jakas,,,i nikt sie tym nie zajmie..ręce opadają...

 • 04.03.2019 13:37  Odpowiedz na komentarz

  czy ta akcja to już jest po zmianie jak przyszło to nowe ?

  04.03.2019 15:14

  Personel jeszcze stary. ... ale już niedługo. ...

 • 04.03.2019 13:28  Odpowiedz na komentarz

  Nie jest to pierwsza sytuacje gdzie personel tak sie ZACHOWUje . Zamiast zająć sie pacjentem to same ŚMIECHy chichy przy kawce . Rozumiem ze moze praca na sorze nie nalezy do najprzyjemniejszy ale do kur** nędzy taki sobie zawod wybrali sa od tego zeby nieść pomoc a żebyśmy my sie jeszcze o nia prosili .

 • Tak niestety spotkała mnie podobna sytuacja mama 70 letnia się już dusila a oni nic nie robili dopiero jak nagrałam ich i postraszylam Bruksela i skarga przyjęli matkę na laryngologie. To masakra co w Gnieźnie lekarze robią. Powinni ludzie oddawać ich do sądu i koniec. To poprostu chamstwo

 • 04.03.2019 13:24  Odpowiedz na komentarz

  Kazdy by tak zareagowal,lekarz czy PIelegniarka jesli sa z powolania to niewazne jaka pora dnia czy nocy powinni zajac sie pacjentem a

 • 04.03.2019 13:21  Odpowiedz na komentarz

  Bardzo dobrze powiedziane panie Łukaszu. Oni zawsze mają czas na wszystko. A co do ich odżywek do pacjentów to się w głowie nie mieści

 • 04.03.2019 13:20  Odpowiedz na komentarz

  Hej. Wcale się tobie nie dziwię ile można być zbywanym przez pracowników szpitala. Nic sobie z pacjentów nie robią to nie jest pierwszy taki przypadek.

 • 04.03.2019 13:20  Odpowiedz na komentarz

  A Ja zgadzam się z Panem w 100%. Sama kiedyś trafiłam na Sor i niestety równie po chamsku zostałam potraktowana. Najgorsze są pielęgniarki które śmieją się wprost z pacjenta. Komentują wszystko. I myślę że znajdzie się wiele osób które mają podobne zdanie.

 • 04.03.2019 13:20  Odpowiedz na komentarz

  Żadna nowość tak się dzieje w gnieżnieńskim sorze i dyrekcja nic z tym nie robi.wstyd,żenada.

 • Swego czasu też byłam na SOrze gnieźnieńskim z mężem i musieliśmy dość długo czekać bo akurat im pizze przywieźli więc czekaliśmy aż się wszyscy rodzinnie najedza

 • A mnie interesuje na co była chora mama i czy jej udzielono pomocy.jeśli tak i leżała normalnie na łóżku i nie była ubezwlasnowolniona , to środek nocy nie jest na odwiedziny na żadnym oddziale. I nigdzie nie jest zabronione żeby personel usiadł i wypił herbatę. A godziny udzielania informacji o stanie zdrowia tez są określone. Ten pan Robert powinien za to co napisał i wygadywal , ...

  04.03.2019 16:15

  Zgadzam się z opinią. Każda taka opinia powinna być przede wszystkim sprawdzona z jednej i drugiej strony zanim zostanie opublikowana. To już nie pierwszy raz kiedy komentuje się pracę tego sor'u. Może zamiast wylewać kolejną falę hejtu, powinniśmy zastanowić się nad samymi pacjentami, którzy często trafiają w to miejsce w zasadzie bezzasadnie wydłużając kolejkę tym którzy tęgo NAPRAWDĘ potrzebują

  04.03.2019 15:40

  Jeśli jest ktoś przyjmowany w nocy i zrobi się już wszystkie badania to lekarz musi też poinformować o stanie pacjenta. Widzę, że ta osoba, która pisała tego koma to musi pracować tam i broni tego co się tam wyrabia

  04.03.2019 15:31

  Nie Robert a Łukasz czytać ze zrozumieniem

  04.03.2019 15:01

  tak , powinien czekać do rana a rano wręczyli by mu akt zgonu, banda z piekła rodem!!!

  04.03.2019 15:00

  Czyżby pani była pracownikiem sor-u ? Bo to co się tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Tacy ludzie powinni mieć zakaz wykonywania zawodu z KONTAKTEM z ludźmi . niestety nie raz i nie dwa byłam pacjentem sor- u w Gnieźnie lub ktoś z moich bliskich i ani raz nie byliśmy normalnie POTRAKTOWANI. Temat dla uwagi jak nic .

  04.03.2019 13:56

  pewnie pani ma nerwicę i serduszko zakuło, no ale przy tak nerwowym synu łatwo się zestresować. nie wiem dlaczego ludziom czasem trudno zrozumieć, że za wynikami badań trzeba poczekać, a lekarz diagnozy z kapelusza nie postawi. życzę panu łukaszowi więcej empatii i zrozumienia. pielęgniarka czy lekarz też człowiek i mają prawo się napić herbaty czy kawy.

 • 04.03.2019 13:12  Odpowiedz na komentarz

  I bardzo dobrze powiedziane POpieram cię ŁUKASZ:)

PODOBNE TEMATY
Wypadek w Darmoszewie W sobotę o godz. 12.30 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku w Darmoszewie (między Kiszkowem... Niedziela, 17 października 2021
Chłopiec z raną kłutą zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Poznaniu Dzisiaj ok. godz. 12.45 służby ratunkowe zostały zadysponowane na ul. Wrzesińską w Gnieźnie. Ze zgłoszenia... Piątek, 15 października 2021
Seria włamań do domów i mieszkań w Gnieźnie W związku z występującymi przypadkami włamań do domów jednorodzinnych i mieszkań na terenie Gniezna,... Czwartek, 14 października 2021
Pierwsze zabiegi ablacji w Szpitalu Zgodnie z obietnicami składanymi w dniu otwarcia nowego budynku, gnieźnieński szpital rozszerza działalność... Środa, 13 października 2021