moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Osiniec zaprasza na jazdy terenowe"

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

"Osiniec zaprasza na jazdy terenowe" - taki tytuł nadano filmowi, który pojawił się fanpage'u małej wsi pod Gnieznem. Po raz kolejny wracamy do tematu dróg w tej miejscowości.

O problemach mieszkańców Osińca pisaliśmy już w 2011 roku. O ile kwestie zalań i podtopień udało się opanować, drogi nadal pozostają w fatalnym stanie.

Poniżej linki do naszych artykułów z minionych lat:
Zalania i podtopienia zmorą mieszkańców Osińca
Drogi gminne jak w średniowieczu. Mieszkańcy uwięzieni w domach
"Lawina" skarg od mieszkańców na stan dróg gminnych
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(15)

  • 11.01.2019 17:47  Odpowiedz na komentarz

    Roszczeniowi nowobogaccy. Jak ich radna. Tylko wszystko by chcieli dla siebie. Niech sobie sami wybudują drogę. Mogli działki przy drogach kupować. Wstyd

    12.01.2019 11:57

    Ciężko pracujący,ambitni ludzie,płacący podatki od swej pracy i od swoich nieruchomości są w tym mieście nazywani NOWOBOGACKIMI. Z tego towarzysza Janusza z pewnością PZPR jeszcze nie wyszedł i jest to prawdopodobnie człowiek powiązany ze ZJEDNOCZONĄ SITWĄ GNIEŹNIEŃSKĄ z wszystkich opcji politycznych,którzy sobie asfalty poukładali a zwykłych ludzi mają w 4-literach.

    11.01.2019 19:09

    Nowobogaccy? Dlaczego?dlatego że mają dom?Bo przepraszam nie rozumiem..kiedyś wszystko było polem przypominam. A nie każdy chce mieszkać przy drodze głównej i nie dla wszystkich by takich działek starczyło. W większości tych wszystkich komentarzy tylko zazdrość niestety. My nie chcemy wszystkiego, my chcemy tylko drogi umożliwiającej dojazd do posesji. A Wstyd to takie przesiakniete jadem KOmentar

  • 11.01.2019 06:52  Odpowiedz na komentarz

    Ile w ludziach jadu i nienawiści!czyżby zazdrość o dom pod lasem? Zdecydowanie tak! P.s.droga jest gminna, a w chwili zakupu działki wyglądała zupełnie inaczej!

  • 08.01.2019 08:29  Odpowiedz na komentarz

    to nie ja chłopie

    11.01.2019 19:19

    No no, gdzie ty sie tam ladujesz?

  • A w tle widac jak kolejnI sie budują, cZyli nie Jest ta Źle.

  • 07.01.2019 23:45  Odpowiedz na komentarz

    Droga gminna czy prywatna? Bo jak gmina jej nie przejęła to problem mieszkancow tylko ;) sami musza postarac sie o droge i oswietlenie ;)

    08.01.2019 11:18

    HMMY>dobrze ruszyłeś rozumem ale szkoda,że nie do końca.Po podziale gruntów na działki bud.i wielu opłatach GMINA CZY MIASTO MAJĄ OBOWIĄZEK PRZEJĄĆ DROGI DOJAZDOWE.Ale w tym skorumpowanym dziadostwie robią z ludźmi co chcą.Niech no tylko kupi tam działkę budowlaną ktoś ze zjednoczonej sitwy (SLD,PO,PiS,prokurator,sędzia,doktor czy jakiś komendant)to nagle ZACZNĄ DROGI UTWARDZAĆ a potem asfaltować.

  • 07.01.2019 22:20  Odpowiedz na komentarz

    Na filmiku jakieś nie dokonczone budynki a o drogę płaczą, koleś w BMW też jedzie po błocie zamiast droga.... A zresztą te bmw po asfalcie ledwo jeździ

  • 07.01.2019 20:48  Odpowiedz na komentarz

    Beret ty swirze

  • 07.01.2019 19:49  Odpowiedz na komentarz

    Nie rozumiem żalu... wiedzieli gdzie się budują...

    07.01.2019 21:18

    A ty Jacku gdzie mieszkasz w kamienicy?

  • 07.01.2019 17:51  Odpowiedz na komentarz

    Na polach się pobudowali bo działki tańsze a tera zdziwieni że błoto mają.

  • 07.01.2019 17:41  Odpowiedz na komentarz

    chyba widzieli gdzie sie budowali...

PODOBNE TEMATY
Jesienne szaleństwo w Akademii Kwiatów! Duże świece zapachowe za jedyne 30 zł! Na jesienne chłodne wieczory idealnie sprawdzą się relaksujące zapachy świec, które kupicie w Akademii... Czwartek, 14 października 2021
Pod Gnieznem powstają naturalne świece. Kto je tworzy i jak zrodziła się ta pasja? W Osińcu pod Gnieznem produkowane są niezwykłe świece, które uwodzą nie tylko zapachem, ale i wyglądem.... Poniedziałek, 11 października 2021
Przedszkolaki odwiedziły najlepszą gnieźnieńską pracownię florystyczną W środę dzieci z Przedszkola nr 12 w Gnieźnie odwiedziły wiodącą gnieźnieńską pracownię florystyczną.... Środa, 29 września 2021
Jesienna kolekcja w Szafie Malucha Jesienna kolekcja jest już dostępna w Szafie Malucha! Nie pozwólcie marznąć swoim pociechom. Nowe ciuszki... Wtorek, 21 września 2021