moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Opiekunka z gnieźnieńskiego MOPS-u biła 80-letnią, niewidomą podopieczną

Poniedziałek, 29 października 2018
 • Opiekunka z gnieźnieńskiego MOPS-u biła 80-letnią, niewidomą podopieczną

80-letnia pani Irena z Gniezna padła ofiarą opiekunki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnieźnie, Kariny G. Kobieta znęcała się psychicznie i fizycznie nad swoją podopieczną. Sprawą zajęła się Policja, a następnie Prokuratura. Ponieważ tempo postępowania jest niesatysfakcjonujące, sprawa trafiła do naszej redakcji, a następnie do mediów ogólnopolskich, z którymi współpracujemy.

Karina G. - opiekunka z gnieźnieńskiego MOPS-u, mieszkanka ul. Czerniejewskiej w Witkowie, od dwóch lat opiekowała się panią Ireną - 80-letnią gnieźnianką. Rodzinę starszej kobiety już jakiś czas temu zaczęły niepokoić siniaki i zachowanie staruszki. Rozważano montaż ukrytej kamery, jednak ze względów etycznych sprawę nieco odwlekano. W końcu miarka sie przebrała - podejrzenia stały się zbyt duże. Już nagranie z pierwszego dnia wystarczyło, aby Karinę G. dyscyplinarnie zwolniono z pracy, a sprawą zajęły się organy ścigania. Na ciele mojej babci od dłuższego czasu pojawiały się siniaki - bardzo duże - mówi Kinga Bednarczyk, wnuczka pani Ireny. Była ona wygaszona, smutna i popłakiwała. Zastanawialiśmy się nad przyczyną takiego zachowania i stanu fizycznego. W końcu postanowiliśmy zamontować kamery. To, co ujrzeliśmy było dla nas wielkim szokiem. Opiekunka z MOPS-u biła moją babcię, groziła jej, że ją udusi. Babcia jest ciężko chora - miała udar, nie chodzi i jest niewidoma. Jest całkowicie zależna od osób trzecich. To, co widać na materiale, to pierwsze nagranie, które odtworzyliśmy po zamontowaniu kamery. Babcia w momentach, gdy opiekunka ją biła bardzo płakała. Jestem niemalże pewna, że moja babcia nie była jedyną osobą, która była tak traktowana przez panią Karinę.

Hanna Adamczak, dyrektor gnieźnieńskiego MOPS-u niezwłocznie po otrzymaniu informacji o przemocy wobec podopiecznej zwolniła dyscyplinarnie opiekunkę. Jednocześnie podkreśliła, że MOPS posiada psychologa oraz pion zastępcy dyrektora, który w każdej chwili służy pomocą w przypadku zgłoszenia przez opiekunkę np. przemęczenia lub nadmiaru obowiązków.  Reakcja w tej sytuacji była jedyna jaka mogła być - w związku z naruszeniem dyscypliny i czynności służbowych, które zostały powierzone opiekunce rozwiązano umowę o pracę z opiekunem - mówi Hanna Adamczak, dyrektor MOPS-u. Moja reakcja była wstrząsająca po zobaczeniu tego nagrania, bo jaka inna mogła być. Jak dobrze pamiętam ta pani pracowała jako opiekunka około 10 lat. Jest to pierwszy przypadek jakiejkolwiek informacji, która by do nas dotarła w kontekście takiego zachowania. Informacja dotarła do nas ze strony członków rodziny późnym popołudniem na telefon służbowy bezpośredniego przełożonego opiekunki. Informacja dotyczyła tego, że istnieje takie nagranie dotyczące nieprawidłowego wykonywania czynności wobec osoby starszej. Rozwiązanie umowy o pracę nastąpiło niezwłocznie następnego dnia po uzyskaniu informacji. Nie tłumaczę takiego zachowania w żaden sposób. Każdy z nas ma swoje obowiązki i w związku z powyższym każdy powinien te obowiązki wykonywać należycie. Te obowiązki w tym momencie były wykonywane nienależycie, a wręcz z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa i zachowania jakiegokolwiek humanitarnego wobec osób starszych jako funkcjonariusza pracownika publicznego, któremu powierza się wykonanie tych zadań. Dla mnie taka osoba musi być wyjątkowa empatyczna i w związku z powyższym tutaj tej empatii w tym przypadku zabrakło.

Zgłoszenie o przestępstwie wpłynęło do organów ścigania w połowie września. Od tego momentu sprawa nieznacznie posunęła się naprzód, dlatego rodzina zgłosiła się do naszej redakcji. 14 września tego roku Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie wszczęła śledztwo w sprawie znęcania się fizycznego i psychicznego w okresie od co najmniej sierpnia do 12 września tego roku nad osobą pokrzywdzoną, nieporadną ze względu na jej stan zdrowia, to jest o przestępstwo z artykułu 207 paragraf 1a kodeksu karnego - mówi Małgorzata Rezulak-Kustosz, Prokurator Rejonowy gnieźnieńskiej Prokuratury. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w przedmiocie ustalenia okoliczności przede wszystkim zdarzenia, które miało miejsce w dniu 12 września, albowiem osoby zgłaszające przedstawiły nagranie z kamery zainstalowanej w miejscu pobytu pokrzywdzonej. Na tej podstawie cała sprawa została ujawniona przez osoby najbliższe do pokrzywdzonej i zgłoszona do organów ścigania, jak również do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Na tej podstawie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zadecydował o zwolnieniu dyscyplinarnym pani, która sprawowała opiekę nad naszą pokrzywdzoną i, co do której istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że dopuściła się przestępstwa w stosunku do naszej pokrzywdzonej. W śledztwie wykonano szereg czynności procesowych zmierzających do ustalenia okoliczności zdarzeń z tego dnia, jak również z okresu wcześniejszego, albowiem istnieje prawdopodobieństwo, że podobnych zachowań wobec pokrzywdzonej nasza pani podejrzewana dopuszczała się już wcześniej. W ostatnim okresie czasu przesłuchano pokrzywdzoną w obecności biegłego psychologa i biegłego psychiatry. Ta czynność była planowana już wcześniej, ale z uwagi na stan zdrowia pani pokrzywdzonej, jak również okoliczność, że biegli mieli bardzo obłożone terminarze, ta czynność została wykonana w ostatnim okresie czasu i obecnie oczekujemy na opinię biegłych co do  stanu zdrowia psychicznego pani pokrzywdzonej i jej rozwoju intelektualnego. W dalszym toku postępowania zostały zaplanowane czynności z udziałem pani podejrzewanej, więc w tym kierunku będzie toczyć się postępowanie już przeciwko. Jeżeli chodzi o panią pokrzywdzoną, to bezpośrednio po zgłoszeniu przestępstwa pani pokrzywdzona została zbadana przez biegłą z zakresu medycyny sądowej, które specjalnie na nasze zlecenie udała się do miejsca pobytu pani pokrzywdzonej i dokładnie poddana oględzinom przez biegłą i biegła wydała opinię w przedmiocie ujawnionych na jej ciele obrażeń oraz mechanizmu ich powstania. Prokurator prowadzący to postępowanie po wysłuchaniu pani podejrzanej, przyjęciu od niej wyjaśnień zadecyduje czy istnieją podstawy do badania sądowo-psychiatrycznego jeżeli powstaną wątpliwości mogące stwarzać wątpliwości odnośnie stanu jej zdrowia psychicznego to na pewno taki dowód z opinii biegłych psychiatrów zostanie powołany w sprawie. Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Sprawą zajął się również jeden z wiodących członków palestry gnieźnieńskiej, adwokat Radosław Szczepaniak, który zaoferował rodzinie poszkodowanej swoją pomoc pro publico bono. Zachowanie osoby pełniącej funkcję opiekunki z ramienia MOPS-u w Gnieźnie pociąga za sobą zarówno konsekwencje karnoprawne, jak i niezależnie cywilnoprawne - mówi adwokat Radosław Szczepaniak. Widoczne na nagraniach postępowanie pracownika MOPS-u może wypełniać znamiona kilku zbiegających się ze sobą przestępstw, jak np. naruszenie nietykalności cielesnej, groźby, uszkodzenie ciała poniżej 7 dni. Niezależnie od samej odpowiedzialność karnej poszkodowanej przysługuje roszczenie cywilne o zapłatę zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. Żądanie zapłaty kwoty zadośćuczynienia może zostać skierowane do samej opiekunki lub do MOPS-u. Z pewnością takie żądanie zapłaty zostanie zgłoszone w ramach wszczętej już sprawy karnej lub ewentualnie w odrębnym procesie cywilnym.

Sprawą zajęły się media lokalne, jak i ogólnopolskie, z którymi współpracuje nasza redakcja. Do sprawy powrócimy i będziemy ją monitorować.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(464)

 • 30.11.2019 12:01  Odpowiedz na komentarz

  Ktoś zna nazwisko i ADRES?

 • 25.10.2019 19:20  Odpowiedz na komentarz

  podajcie pelne nazwisko tej kobiety sam przeprowadze z NIA rozmowe wychowawcza

 • 13.06.2019 08:32  Odpowiedz na komentarz

  Kiedy sprawa sądowa ??

  25.10.2019 19:23

  w styczniu

 • W końcu kamery ZAMONTOWALI.Rychło w Czas. Tu rodzina jest winna widząc duże siniaki dopiero po czasie ZAREAGOWALI.Przeciez babcia nie chodziła to skąd się wzięły. Oni byli najbliżej pani Ireny i pozwolili na taka katorge .A teraz bohaterowie szok!!!!!obcy ludzie mają więcej serca!!!!!

 • Normalnie serce mi PĘKNIE.Czegos tak drastycznego NIE WIDZIAŁAM.Boze jak ta kobieta to przeżyła takie ciosy raz za razem.!!!!!!!!!!

 • 24.02.2019 14:50  Odpowiedz na komentarz

  Nie ma określenia dla tego POTWORA.Dlaczego rodzina tak późno zaregowala .Jak widzieli sińce to jak mogli spać spokojnie .Przecież mogli jakoś od babci wyciągnąć jakąś informację. Przecież ta biedna kobieta wszystko rozumiała!!!!!!!

 • 20.02.2019 20:32  Odpowiedz na komentarz

  Brak słów,DO tej pory płaczę .Boże co musiała przechodzić ta bezradna kobieta .

 • Boże...czlowiek czlowiekowi potrafi zgotowac takie piekło...wierze w to, że karma wraca...

 • Opiekunce zafundowac 3 razy dziennie sciezke zdrowia na poligonie w powidzu. przymusowa i wielokrotka. Kobieta w wojsku to nie nowosc dzisiaj, przyda jej sie na zrzucenie kilkunastu kilogramow. to na dzien dobry. znajac prawo pewnie dostanie ostrzezenie i bedzie zwolniona a za dwa tygodnie dostanie bardziej intratna posade. W koncu jest napewno wzorowa katoliczka. Suuka jjjebana.

 • 12.11.2018 12:40  Odpowiedz na komentarz

  Liczę że Karinka trafi tam gdzie jej MIEJSCE, a koleżanki będą codziennie robić jej to samo. Wstyd dla całego witkowa.

 • 09.11.2018 17:17  Odpowiedz na komentarz

  Przezbronna kobieta,starsza totalna masakra jestem zdruzgotana tym.filmikiem.ty suko tezbym chciala zobaczyc co tobie zrobia ijak traktuja

 • 07.11.2018 20:47  Odpowiedz na komentarz

  TŁUSTY babochlop!!!! FACECI TEJ MIEJSCOWOSCI POWINNI SKOPAĆ JEJ TO TLUSTE DUPSKO!!!! MOZE PRZY UCIECZCE ZGUBILA BY Z 5 KG SADŁA!!PIER....SUKA SAMA BYM JA CHYBA ZABIŁA!!!Babulinko kochana zdrówka i dużo siĺt psychicznej!!!Kochana babunia

 • 07.11.2018 20:42  Odpowiedz na komentarz

  Tłuste BABSKO!!! Jak tak można ZNęcać się nad maleńką , bezbronną babunią?!!!!Co za tłustą k......jak niżej ktoś napisaĺ też zabilabym Sucz!!! Życzę babuni zdrówka i szybkiego zapomnienia A tej..k...najgorszej z możliwych kar!!!!

 • 07.11.2018 20:28  Odpowiedz na komentarz

  Oby tą k....we los sponiewieral. Oby pod cela się nią zajęły.

 • 07.11.2018 20:25  Odpowiedz na komentarz

  Oby szmata skończyła pod mostem.

 • 05.11.2018 15:11  Odpowiedz na komentarz

  W sobote sie wybieramy do witkowa ktos chetny znajdziemy ja.

 • 05.11.2018 12:00  Odpowiedz na komentarz

  Droga redakcjo,publikujecie komentarze z adresem pani.k !!!! Tam mieszkają inni ludzie,a ta chołota może narobić zadymy przypadkowym osobom....

 • 04.11.2018 16:29  Odpowiedz na komentarz

  OPRAWCZYNI niech ma na co ZASŁUŻYŁA!...Bardziej martwi mnie ta starsza KOBIETA.Ta pani do końca życia nie zdoła tego koszmaru ZAPOMNIEĆ.Rodzina ma niesamowicie trudne zadanie przed SOBĄ-bo tylko najbliżsi swoją miłością będą może mogli choć w niewielkim stopniu przywrócić babci spokój i poczucie BEZPIECZEŃSTWA.życze starszej PANI lepszego SAMOPOCZUCIA a rodzinie SIŁY!

 • 04.11.2018 16:16  Odpowiedz na komentarz

  podziwiam i dziekuje za pomoc lkdziom starszym

 • 04.11.2018 12:05  Odpowiedz na komentarz

  ZNAM JĄ OD DZIECKA - MATKA CIĄGLE NA RAUSZU OJCIEC DŁUGO CHOROWAŁ BYĆ MOŻE TO WYKRZYWIŁO JEJ PSYCHIKĘ. PRACOWAŁA TEŻ WE WŁOSZECH JAKO OPIEKUNKA NAGLE WRÓCIŁA. ROZMAWIAJĄC O TAMTEJ PRACY MILKŁA LUB ZMIENIAŁA TEMAT. CO DALEJ???????

  05.11.2018 18:56

  Pewnie też ją wywalili na zbity ryj. I siedzi cicho żeby czasem z zakranicy żadna skarga nie przyszła

 • 04.11.2018 07:45  Odpowiedz na komentarz

  ponad 360 osob piszacy te komentazy , to odwazni tylko w internecie . ale jak by mieli cos zrobic spolnymi silami ,z ta suka z witkowa , jak i zarowno z dyrektorka gnieznienskiego mopsu. to wszyscy cicho siedza i zero reakcji w czynach . no i mamy to co jest.

  07.11.2018 19:19

  a ty jestes 361 -yyyyy

 • 03.11.2018 17:10  Odpowiedz na komentarz

  GDYBY TO BYŁA MOJA BABCIA TO ZABIŁABYM SUKE!!! NIEMOGLAM NA TO PATRZEC.

 • 03.11.2018 11:13  Odpowiedz na komentarz

  Zpraszam do witkowa na ul. czerniejewska tam mieszka to bydle. To mala miejscowosc za gnieznem. Pobawimy sie z nia.

  03.11.2018 16:15

  Podaj dokladny adres na czerniejewskiej.

 • 02.11.2018 20:34  Odpowiedz na komentarz

  Mój Boże ,tego nie idzie ogladac.Serce peka .Ja mam 92 letnia mame za którą życie bym oddała .A Tu taka szmata tak traktuje biedna schorowana babcie .Przeciez ta jedza NIe powinna do konca zycia ujrzeć światła dziennego i powinna być regularnie bita.Dla starszej pani zycze duzo zdrowia.

  04.11.2018 23:16

  rozumiem wzburzenie lecz nie powinno sie zyczyc komu innemu tego samego bo pozniej jestesmy tacy sami jak ona. Prosze wziac pod uwage to ze na pewno rodzina sie od niej odwrucila i to juz na bedzie duzy cios i sluszny pozdrawiam.

 • 02.11.2018 18:22  Odpowiedz na komentarz

  Gdzie była rodzina przez ten czas? dwa lata i dopiero wyszło że babcia jest bitą.znajdzmy w życiu więcej czasu dla starszych ludzi.interesujmy się i dbajmy o nasze babcie.dziadkow

 • 02.11.2018 13:22  Odpowiedz na komentarz

  Mam tylko nadzieję że ja spotka to na co sama zasłużyła. Bo na nic dobrego nie zapracowala. Serce mnie aż boli jak to czytam. Co trzeba mieć w głowie. Jak trzeba być bezmozgowym człowiekiem żebym podnosić rękę na drugiego człowieka w tej sytuacji na bezbronnego.

 • 02.11.2018 13:17  Odpowiedz na komentarz

  Boże ja nie rozumiem czegos takiego.mi się to po prostu w głowie nie mieści. Tego nagrania się nie da nawet oglądać. Serce pęka już na samym wstępie. Za Coś takiego co ona zrobiła z marszu Powinna dostać karę więzienia na minimum 10lat.albo poddać suk....na lincz publiczny tak żeby odczuła na sobie każde uderzenie tej starszej KOBIETY.jedna wielka patologia szmata bez sumienia. Przykre to jest.

 • 02.11.2018 11:12  Odpowiedz na komentarz

  Jak prosto można zostać opiekunem oto najlepszy przykład ! Dyrekcja z pewnością nie kontroluje opiekunek z pierwszej ręki , liczą się tanie koszta i chęć do pracy . Nigdy nie wiadomo na kogo trafi . Chciałabym wiedzieć czy przez te 10 lat ktoś z góry sprawdzał sposób wykonywania pracy tej pani . Czy były inne zażalenia! Zdrowia życzę babci .

 • 01.11.2018 23:32  Odpowiedz na komentarz

  w POLSCE NIE MA KWALIFIKACYJNYCH ROZMÓW PSYCHOLOGICZNYCH, KTÓRE BY DYSKWALIFIKOWAŁY OSOBY O OSOBOWOŚCI PSYCHOPATYCZNEJ. nIESTETY NIE KAŻDY MA RÓWNIEŻ PREDYSPOZYCJE DO OPIEKOWANIA SIĘ CHORYMI I TO SPRAWIA, ŻE CZĘSTO PRACUJĄ NIEWŁAŚCIWE OSOBY, KTÓRE ZAMIAST POMAGAĆ TO KRZYWDZĄ CHORE, BEZBRONNE, ZDAJĄCE SIĘ NA ICH ŁASKĘ OSOBY.

 • 01.11.2018 19:45  Odpowiedz na komentarz

  Takie babsko dali dla niewidomej babci bo inni podopieczni by się jej przestraszyli! Mam nadzieję, że nie ma życia tam gdzie mieszka!!!!

 • Wejdźcie do mopsu z bejsbolami i zróbcie tam porządek, może jak sami dostana wpierdol, odczują to na własnej skórze to oduczą się takich praktyk.

  02.11.2018 14:22

  o tak , jest to najlepszy sposob , bo wszyscy tylko duzo pisza , a to wrecz powinni dzialac i to wszyscy ci co pisza komentarze . to dopiero bylby duzy dym . a dyrektorke wyniesc , na poeron i wyjazd z gniezna bo tu w gnieznie nie ma dla dyrektorki mopsu miejsca . suka pierdolona

 • 01.11.2018 16:23  Odpowiedz na komentarz

  ta kobieta , to taka sama p a t o l o g i a ja na zacofanych dalkach , p a t o l o g i a tej kobiecie niczym - ss powinna umierac powoli odczowajac potworny zadawany bol przez kazdego czlowieka. ucinajac kazda czesc ciala , w drobna czesc.

 • 01.11.2018 12:06  Odpowiedz na komentarz

  DLACZEGO JEST ZAMAZANA JEJ TWARZ ? ? ? ZNAJAC PODEJSCIE PROKURATURY GNIEZNIENSKIEJ , MYSLE ZE DOSTANIE KARE 2 LATA POZBAWIENIA WOLNOSCI ZAWIESZAJAC TA KARE NA OKRES 5 lat , i taki bedzie final tej sprawy. prokuratura gnieznienska , to tez jak jedna klika , i dlatego w gnieznie chodza po ulicy zwyrodnialcy

 • 01.11.2018 12:00  Odpowiedz na komentarz

  Sadystka nigdy nie powinna wyjść z więzienie
  życzę jej żeby ją ktoś tak tłuk na starość.

 • 01.11.2018 11:57  Odpowiedz na komentarz

  Jestem w ogromnym szoku!!!!!Moja babcia ma 86lat i od okolo 6 lat jest pod opieka opiekunek.bardzo bardzo zal mi tej starszej pani:(a ten babochlop to musi psychicznie chora byc!!!!!Jak ona zostala dopuszczona do tej pracy!!!!????I jeszcze dostawala za to pieniadze!!!!o zgrozo....ta pseudo opiekunke przywiazalabym do krzesla i ciela nozem nastepnie sypiac sol na rany!!!!Obys zgnila w piekle bestio

 • 01.11.2018 11:29  Odpowiedz na komentarz

  za takie coś powinni wieszać tych ludzi. Pier***ona su*a!!!

 • 01.11.2018 11:21  Odpowiedz na komentarz

  Gdybym miał możliwość wymierzenia kary, ta kobieta cierpiała by przed swoją śmiercią niezależnie od tego czy ma dzieci czy rodzinę... Może jestem sadystą ale umierałaby powoli w ogromnym bólu. Szanuj drugiego CZŁOWIEKa, człowieku!

 • 01.11.2018 11:04  Odpowiedz na komentarz

  Powiem tak jedyne co mnie pociesza to ze ta opiekunka bedzie kiedys ROZLIczona ze swojej ZNIECZULICY.moze nie tu ale rozliczona bedzie na PEWNO ciekaw jestem jak sie bedzie TLUMACZYC.

 • 01.11.2018 09:50  Odpowiedz na komentarz

  przed POKAZANIEM tego filmu bym z tom .z tym .czymś.... inaczej POGADAL oj inaczej

 • 01.11.2018 09:20  Odpowiedz na komentarz

  Również dyrektorka powinna zostać ukarana. Jak można się tak zachowywać! Co za świnia! Chore babsko. Jestem ciekawa finału tej sprawy

 • 01.11.2018 08:11  Odpowiedz na komentarz

  Kiedykolwiek spotkam to babskie na ulicy to pójdę za głowę

 • 01.11.2018 05:48  Odpowiedz na komentarz

  zajebcie jej 3 kosy .

 • Ewidentna sadystka,ktorej bicie starego,niedoleznego i w dodatku niewidomego czlowieka.sprawia autentyczna przyjemnosc!!! ,,pan Bóg nierychliwy...!w MOPs-ie powinni wiedziec,ze takie tluste coś,bo,, to nie jest czlowiek bedzie leniwe i niecierpliwe.brak słów.oby sąd znalazl na to ,,coś,, paragraf!

 • 01.11.2018 01:21  Odpowiedz na komentarz

  TYLKO DLA TEGO GRUBEGO SZMACISKA DOBREGO LEKARZA KTORY PODTRZYMYWALBY JEJ SWIADOMOSC JAK NAJDLUZEJ A ZNALAZLBYM MILION POMYSLOW BY Z MILA CHECIA SAMA PRZYJEBALA SOBIE LEB KLAPA SMIETNIKA TAM NAWET NIE JEST MIEJSCE ODPOWIEDNIE WRZUCIC NA ESKE I NIECH TRUCHLO RUSKIE TIRY ROZJEZDZAJA

 • 01.11.2018 00:42  Odpowiedz na komentarz

  Ma ktoś jej namiary albo nazwisko?

  02.11.2018 11:07

  Ta miejscowość mała jest , nie powinno być problemu z odnalezieniem tej pani. Z resztą , internet działa cuda ! Pewnie będzie w uwadze . Nie warto być takim samym ale nagonka warto zrobić . Tej kobiecie juz nic nie pomoże , toż to sadystka i patologia. Jedynie więzienie

 • Tokazac twarz niech na ulicy wytykaja i szekaluja taka bestie

 • 31.10.2018 22:16  Odpowiedz na komentarz

  ciekawe co by bylo jakby wyszly na jaw pewne innego rodzaju nagrania ?

 • 31.10.2018 21:49  Odpowiedz na komentarz

  Preciez Normalnie bym ja wlasnymi Rekami Chyba udusila ! Jakie scierwo... mam nadzieje, ze jej ktos dolozy

 • 31.10.2018 21:46  Odpowiedz na komentarz

  Zajebalabym tą opiekunkę tym bym jej wykrecila niech się spali w piekle , nie mogłam na to patrzeć co tej biednej Pani robiła, a gdzie RODZINA ! Nic tą Pani nie mówiła nikt z rodziny z nią nie rozmawiał, tylko po siniakach poznali! Wszystkich bym skazala ! Biedna staruszka aby na starsze lata była gnebiona psychicznie i fizycznie ,:(:(

 • 31.10.2018 21:37  Odpowiedz na komentarz

  Sama opiekuje się starszymi osobami w domu starców. Nie wyobrażam sobie takiego zachowania. Przecież te Osoby trzeba traktować z szacunkiem. Jeżeli nie ma się powołania to po co wykonują taką pracę. Moje dziadki kocham jakby byli moimi dziadkami i pomagam tak JAKBYM chciała żeby mi pomagali na starość.

 • 31.10.2018 21:22  Odpowiedz na komentarz

  Dopóki osoby uzależnione, współuzależnione, zaburzone psychicznie, pełne nienawiści i braku szacunku do ludzi będą rządzić takimi instytucjami to sytuacja się nie zmieni

 • 31.10.2018 21:20  Odpowiedz na komentarz

  Dyrektorka MOPS i chwilówki - całe gniezno o tym plotkuje

  08.11.2018 09:41

  jak możesz rozwiń temat- nie znam tych plotek

 • 31.10.2018 21:19  Odpowiedz na komentarz

  Pani Dyrektor polecam chwilówkę na zakupy. To poprawi humor

 • 31.10.2018 21:18  Odpowiedz na komentarz

  Jeśli dyrekcja jest zaburzona to jak ma rozpoznań takie cechy u pracownika

 • Słyszeliśmy i widzieliśmy postawę dyrektorki MOPS, ona nie czuje się winna.... w takim razie pracodawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zatrudnianie odpowiednich pracowników. Pracownicy jak wynika z artykułu w przemianach zgłaszali, jaka jest sytuacja w MOPS-ie, że dyrekcja jest despotyczna, bez odpowiednich kompetencji i kwalifikacji, wręcz zastraszajaca swoich pracowników tak jak pup

 • 31.10.2018 21:04  Odpowiedz na komentarz

  Ta krowa powinna trafic w moje ręce. Pedofilow wieszalabym za jądra przywiązane sznurkiem do sufitu, może by im się jaja urwały. a to bydle powiesilabym za kłaki pod sufitem może by się sama w męczarniach oskalpowala. nie mam litości dla takich potworów. żeby cię tak ktoś pral po mordzie na starość ile wlezie tłusty gnoju.

  09.11.2018 00:58

  ????????????????????

 • 31.10.2018 20:53  Odpowiedz na komentarz

  Oblesnemu GRUBAsowi sama bym tak zrobiła. Mam Nadzieję że to samo spotka ją!!!!

 • 31.10.2018 20:35  Odpowiedz na komentarz

  W głowie się nie mieści to jest ss-manka w Auschwitz czy nkwd zamknąć na10 lat i dzień w dzień lanie

 • 31.10.2018 20:27  Odpowiedz na komentarz

  To nie opiekunka tylko psychicznie chora szmata
  Potwor
  Slow brak jakbym ja dorwala tobym na leb kubel ukropu wylala a potem oslepila????????

 • 31.10.2018 19:54  Odpowiedz na komentarz

  Czas aby ROZWALIĆ TĄ KLIKĘ TOWARZYSTWA WZAJEMNEGO PRZEKAZYWANIA STOŁKÓW. CZAS NA KONTROLĘ. Jakie są kwalifikacje zawodowe Pani (Z. Zawodu detektor) ABY PEŁNIĆ TĄ FUNKCJĘ? . MOŻE URZĄD PRACY PRZY OKAZJI PRZEŚWIETLIĆ CIEKAWE SPRAWY BY WYSZŁY...

 • 31.10.2018 19:44  Odpowiedz na komentarz

  Wstrętne babsko! Oby kiedyś ciebie ktoś tak potraktował.

 • 31.10.2018 19:30  Odpowiedz na komentarz

  Jak MOPS moze przyjac takie SCIERWO!!!!!!!!

 • Musowo ukarać pozbawieniem wolności, straszna baba

 • 31.10.2018 19:13  Odpowiedz na komentarz

  Nie BYŁAM W STANIE OBEJRZEĆ TEGO FILMIKU DO KOŃCA ŁZY MI CIEKŁY CIURKIEM
  jAK TAK MOŻNA ??? oBY DO TEJ "OPIEKUNKI" WRÓCIŁO TO CO SAMA DAWAŁA I TO ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ...

 • 31.10.2018 18:50  Odpowiedz na komentarz

  moim zdaniem to ta starsza pani powinna opiekować się tą nerwową "opiekunką", aby uleczyć jej choroby psychiczne. współczuję pani, która uległa tym torturom.

 • 31.10.2018 18:44  Odpowiedz na komentarz

  Pani Haniu ja bardzo chętnie będę dbać o pracę i o ludzi ...ale jak takie numery wychodzą to bardzo dziekuje! Urząd pracy i opieka spoleczna t
  o dno ! pozdr
  awiam , Stary dobry bartek z rodziny ilona pawlak :)

  04.11.2018 19:11

  Ja znam kilka osób pracujących w tym zawodzie w gnieźnieńskim MOPS-ie. Patologia i alkoholiczki. Przynajmniej do niedawna tak było, ale jak widać nic się nie zmieniło.

  31.10.2018 21:14

  Masz coś z GŁOWĄ, A dno to jesteś ty !!!! Nie znasz nikogo z opieki A bzdury piszesz że się w głowie nie mieści

 • 31.10.2018 18:26  Odpowiedz na komentarz

  wygląda jak świnia ale zachowanie o wiele gorsze

 • 31.10.2018 18:18  Odpowiedz na komentarz

  Jako pracownik pootowia ratunkowego widziałem wiele rzeczy w Gnieźnie.Ale t5o już przechodzi ludzkie pojęcie...

 • 31.10.2018 17:52  Odpowiedz na komentarz

  CZAS ABY ROZWALIĆ TĄ KLIKĘ TOWARZYSTWA WZAJEMNEGO PRZEKAZYWANIA STOŁków! A. KIM JEST? I JAKIE PODSTAWY MERYTORYCZNE PANI Dyrektor... (Z ZAWODU) MOPSU.

 • 31.10.2018 17:31  Odpowiedz na komentarz

  SPOKOJNIE, KARMA ZAWSZE WRACA !!!

 • 31.10.2018 16:29  Odpowiedz na komentarz

  Dajcie mi to tłuste ścierwo

 • 31.10.2018 15:23  Odpowiedz na komentarz

  Co za szmata

 • 31.10.2018 15:06  Odpowiedz na komentarz

  Widocznie matka stała nad nią co dnia i tak lała Ją w RYJ. Pierdolona locha z CHĘCIĄ sama bym jej jebła sztachetą przez ten pusty łeb!

 • 31.10.2018 14:55  Odpowiedz na komentarz

  nie mogę już na to patrzeć, do odpowiedzialności powinna zostać pociągnięta dyrekcja za brak nadzoru, zły system szkoleń, brak superwizji i przyjmowanie osób z brakiem kompetencji i kwalifikacji

  01.11.2018 01:33

  100% racji. Szczęśliwe kobiety na pewnych stołkach od wieków.

  31.10.2018 21:16

  Żal mi Ciebie

 • Cz w obecnej sytuacji Dyrekcja i kierownik będą przy muzyce świętować dzień pracownika socjalnego?

  04.11.2018 19:13

  Jeszcze wyciągną łapę po wysokie nagrody pienięzne a w styczniu 13- pensja !!!!!!

 • 31.10.2018 14:45  Odpowiedz na komentarz

  To okropne co człowiek może zrobić drugiemu człowiekowi. Uważam, że konsekwencje powinna ponieść dyrekcja mops, to ona przyjęła opiekunkę do pracy, nie kontrolowała jej pracy, nie szkoliła odpowiednio kadry i tym samym przyczyniła się do tragedii.

 • Tak, to fakt pani dyrektor mops była dyrektorem w urzędzie pracy, jak to w Gnieznie, przesuwają się ze stolka na stołek, co na to urząd miasta i pan prezydent??? W Gnieznie to wszędzie przydałby się kontrole!

 • 31.10.2018 14:07  Odpowiedz na komentarz

  W Y S T E R Y L I Z O W A Ć

 • 31.10.2018 13:58  Odpowiedz na komentarz

  cIEkawi mnie kto kontroluje mops czy ktoś wie? tu nie tylko ta opiekunka jest winna ale też kierowniictwo mopsu i ludzie którzy mają nadzór nad nimi. ..

 • 31.10.2018 13:27  Odpowiedz na komentarz

  a urzedem pracy w gnieznie tez w koncu powinien sie ktos zajac! ta pani byla tam kiedys dyrektorem w pup gniezno. widac ze d..a d..e lize! zwolnic ja na zbity ryj !!! skakanie po stolkach -byle kasa byla,byle zarobic a sie nie narobic!a do roboty sie kobieta nie bierze-taki z niej dyrektor! kategorycznie zwolnic ja tez dyscyplinarnie!!!

 • 31.10.2018 13:20  Odpowiedz na komentarz

  pracowaem 2 lata w P.Rat.w gnieznie ale z czyms takim to jeszcze sie nie spotkalem. Znam ta kobiete ale nie sadzilem,ze taki z niej potwor! z reszta nie mnie oceniac-bedzie osodzana po smierci... nie rozumiem jak tak mozna podchodzic do starszych ludzi-zero empatii,zero czegokolwiek... ta kobieta (opiekunka) to teraz dla mnie jedno wielkie zero ,albo mniej niz zero jak to spiewal "lady punk"...

 • 31.10.2018 13:17  Odpowiedz na komentarz

  Szok jak tak można ja chętnie zajelabym się ta wstrętna babA kiedyś ona będzie tak miała

 • 31.10.2018 13:16  Odpowiedz na komentarz

  no i co na to ludzie z gniezna ???? nie znajdzie sie BOCHATER KTORY ZLAPIE ta suke i wpierdoli tak zeby wiedziala za co i ZAPAMIETALA na CALe zycie ????????????

 • 31.10.2018 13:07  Odpowiedz na komentarz

  Życzę żeby ją tak traktowali na stare lata to szmata nie czlowiek

 • 31.10.2018 13:03  Odpowiedz na komentarz

  Wynaturzona ohydna gruba krowa!!!

 • 31.10.2018 13:00  Odpowiedz na komentarz

  Nie da się tego spokojnie oglądać.ta........... nie mogę jej nazwać kobietą bo byłaby to obraza dla kobiet,powinna zostać skazana na ciężkie roboty w kamieniołomie.

 • 31.10.2018 12:44  Odpowiedz na komentarz

  Kim trzeba być, zeby tak traktować osobę jakąkolwiek, juz nie mówię o osobie starszej, niedoleznej. Przeciez trzeba być jakims sadysta, żeby czerpać chora przyjemność z posiadania władzy nad swoimi ofiarami. Tacy ludzie powinni być kierowani do mocnej resocjalizacji. Zamkną ją w więzieniu? I co jak WYJDZIE? Znowu Znajdzie ofiarę, zwierzę czy człowieka...

 • Zamknąć k... na trzy miesiące to praca dla PROKURATORY

 • Karina. Ty naprawdę to robiłaś.Brak mi słów.

 • 31.10.2018 12:05  Odpowiedz na komentarz

  maM MADZIEJĘ , ŻE TA RURA TRAFII DO WIĘZIENIA I BĘDĄ JĄ TAM TAK SAMO TRAKTOWAĆ , DOJEŻDZAĆ CAŁY CZAS....

 • 31.10.2018 11:47  Odpowiedz na komentarz

  W gnieźnie mopsowi nie można wierzyć
  odpier.alaja tak wszystko
  wole nie isc do mopsu jak sie plaszczyc przed k.rwami niezrownowazonymi psychicznie

 • 31.10.2018 11:39  Odpowiedz na komentarz

  dla takiej suki wprowadzić kare smierci : na szubienice z szmatą

 • Wpierdolic tej szmacie !!!!

 • 31.10.2018 10:07  Odpowiedz na komentarz

  Co za Wstretne KROWsko.....

 • Kto rozliczy kierownictwo MOPS ???
  natychmiast kontrola w tej jednostce!! winni takiego braku nadzoru w publicznym miejscu powinni juz nie pelnic swoich funkcji !!!!
  i odpowiadac swoim stanowiskiem i majątkiem - takiej kobiecie nalezy sie odszkodowanie od panstwa za szkode - jak Komendzie za niesprawiedliwe skazanie !

 • Gdybym cię spotkała w ciemnym zaułku wiedzialabym co z tobą zrobić wredna babo. Oby ciebie spotkało to samo co zgotowalas tej babuni. Mam nadzieję że nie dozyjesz tylu Lat!!!

 • To ci widzę to dla mnie szok Tą kobieta poeinnaisc do więzienia. A Opieka społeczna tesz powinna za to odpowiedzieć. Powinni kontrolować swoje pracownice .Jest to niedopuszczalne .Na sam widok tej kobiety robi się GROŹN0.Bardzo żal mi tej staruszki ktora przeżywała katorge .Jak w obozie wszystko pod komendę.

 • Najbardziej przerażajace jest to że takie sytuacje maja miejsce na codzień. Jak można w ten sposób traktować starsza osobę, drugiego człowieka. Dzięki tym wszystkim ludziom mamy to co Mamy. Oglądając to nagranie nie mogę uwierzyć że osoba która zawodowo zajmuje się starszymi osobami może mieć w sobie taką nienawiść. Napewno starsza Pani z na nie jest jedyną która była traktowana w ten SPOSÓB.

 • 31.10.2018 08:25  Odpowiedz na komentarz

  mam bardzo podobna sytuację. nie mam już siły i pomysłów jak pomóc mojej dręczonej babci.
  Żadna instytucja nie chce pomóc :(

  31.10.2018 12:48

  a dlaczego po prostu nie wyeliminujesz tego procederu? jeżeli Babci dzieje się krzywda dlaczego Nie reagujesz? zmiana opiekuna? miejsca pobytu? nie wiem dokładnie na jakim polu to sie dzieje i kto w tym uczestniczy bo nie napisałaś szczegółów ...

  31.10.2018 10:14

  Może podeślij do redakcji więcej szczegółów.. Media może pomogą

 • Oby spotkało ja to samo na starość, karma wraca

 • 31.10.2018 08:15  Odpowiedz na komentarz

  co za knur okropny

 • 31.10.2018 08:06  Odpowiedz na komentarz

  Na Sybir do kamieniolomow

 • 31.10.2018 07:54  Odpowiedz na komentarz

  To WSTRĘTNA tłusta franca.

 • 31.10.2018 07:51  Odpowiedz na komentarz

  Jestem opiekunem medycznym bardzo współczuję tej pani
  Tego potwora powinni zamknąć i tak samo potraktować ja w więzieniu!!!! Aż serce boli

 • 31.10.2018 07:39  Odpowiedz na komentarz

  jest TYLKO JEDEN SKUTECZNY RATUNEK BY DALEJ TAKIE SYTUACJE NIE MIAŁY MIEJSCA. Miasto gniezno nie powinno budować mieszkań dla samotnych starszych ludzi. Starszymi ludźmi powinny się zajmować ich rodziny lub rodziny "zastępcze", które powinny być do tego przygotowywane tak, jak rodziny "zastępcze" dla małych dzieci. Te rodziny "zastępcze" powinny otrzymywać całe domy.

 • 31.10.2018 07:38  Odpowiedz na komentarz

  suka wredna poszedł bym siedzieć przez nią bo nie wstrzymał bym po czymś takim na mojej rodzinie

 • 31.10.2018 07:34  Odpowiedz na komentarz

  I milczałaś??? :o

 • 31.10.2018 06:53  Odpowiedz na komentarz

  10 lat więzienia i traktowanie jej tak jak ona traktowała ta biedna staruszkę.

 • 31.10.2018 06:18  Odpowiedz na komentarz

  CieKawe nad kim sie jeszcze tak znĘcała...??z przeszłosci????.Małpa...

 • Postępowanie Tej Opiekunki Świadczy O Niskiej Kulturze OSOBISTEJ.TO Ciekawe Że Psycholog NIE ZSUWAZYL Reakcji Babci I NIE Dopytać CO Się Z Nią Dzieje.POSTĘPOWANIE Jak W OBOZIE. Brak Życzliwości I Serca Doprowadza Do Takich Patologicznych Zachowań.

 • Straszne Jak Tak Można

 • 31.10.2018 05:48  Odpowiedz na komentarz

  Co za wstrętne babsko

 • Powinna do gazu trafić dawniej by tak było gaz tańszy niż więzienie mamy obozy trza w nie odpowiednich ludzi wysłać gdyby ktoś nad tym pomyślał przestępstwa znacznie i nie długim czasie znikły. współczuję rodzinie starszej kobiety.

 • 31.10.2018 02:52  Odpowiedz na komentarz

  Zesłać to coś do kamieniołomów,do końca swego życia

 • 31.10.2018 01:34  Odpowiedz na komentarz

  To nie człowieka to kanalia ta kobieta powinna odpowiedź za to co robiła a przede wszystkim przeprosić na forum wszystkie osoby pokrzywdzone przez tego kata.

 • 31.10.2018 01:12  Odpowiedz na komentarz

  80% poparcia w wyborach dla przełożonego przełożonych. Te przełożone do natychmiastowego zwolnienia! Jaki Pan taki kram.

 • 31.10.2018 01:09  Odpowiedz na komentarz

  Jak wy jeszcze możecie pisać "Pani" Karina? Zwykła SZM*** :)

 • 31.10.2018 01:05  Odpowiedz na komentarz

  Boże Ty to widzisz? i nie GRZMISZ ???Zamknąć Babę na co najmniej 4 lata i raz dziennie żreć a trzy razy WPIE....DOL......No i oczywiście na dwanaście godzin do ciężkiej pracy--zarobić na karę dla tej biednej staruszki......

 • 10 lat kicia dla tej lebEry

 • To nie może być prawdą, że takie coś zajmowało się ludźmi... przecież to logiczne, że każdą osobę bezradną tak traktowała. brak człowieczeństwa nie rodzi się w 1 dzień,.... jeszcze te panoszenie się jak u siebie w domu i ta faja w r*** najpierw powinna zapytac się czy może zapalić, zresztą nawet jak by dostała zgodę to brak profesjonalizmu, lata z tą fajką jak pokręcona zadymiając zdrowie i ściany

 • To jest nie do opisania!!!!potWor!!!!!pamietam moja babcia tez byla Na wrzesinskiej Mieszkanka-bylo to parenascie lat temu-i juz wowczas byly tego typu zachowania ze strony opiekunow.babcia Blagala mnie zeby nic nie Mowic nikomu,bo jak sie dowie personel to tez ja beda bili!!!!....chcialam ja z tamtad zabrac,ale nie chciala,poniewaz byla chodzaca osoba i pomagala innym paniOm

 • 30.10.2018 23:54  Odpowiedz na komentarz

  O Matko !!! Brak slow jak tak mozna sie zachowywac? Z dzieckiem tez by Tak postapila???

 • 30.10.2018 23:26  Odpowiedz na komentarz

  Zabiła bym tą pseudo opiekunkę... Co za kanalia...

 • 30.10.2018 23:24  Odpowiedz na komentarz

  ...polacka kirwen.

 • 30.10.2018 23:13  Odpowiedz na komentarz

  już nic nie zrobisz moderatorku....dane z nazwiskiem posżły w świat..... :-)

 • 30.10.2018 23:08  Odpowiedz na komentarz

  Jak tak można ZNECAC SIĘ NAD STARSZĄ CHORA OSOBĄ. TAK SAMO TRAKTOWALABYM TA OPIEKUNKĘ CO ZA FRANCA!!!!

 • 30.10.2018 23:04  Odpowiedz na komentarz

  Do więzienia z tą karykaturą. Widać po zachowaniu nie tylko agresję ale też zaburzenia psychiczne. Dyrektorka MOPS tak kontroluje pracę pseudo opiekunek, które za karę muszą pracować, też powinna ponieś konsekwencje. Pozbyła się otyłego śmiecia i sprawa zamieciona pod dywan.

  04.11.2018 19:08

  Dyrektorka do kontroli,rozliczenia i na bruk !!!!! W normalnym państwie by tak się stało ! Gniezno to pod każdym względem zagłębie przekrętów i oszustw !!!! Rączka rączke myje !!!!!

 • 30.10.2018 23:00  Odpowiedz na komentarz

  Łzy sie leją jak pomyśle ile ta pani musiala wycierpieć Przez takiego wieprza jakim jest ten margines spoLeczny ...
  Obrzydza mnie to ze mogłam mijaĆ to coś na Ulicy

 • MOJ KUMPLEL Z WITKOWA POWIEDZIAŁ ZE JAK JA ZOBACZY NA ULICY TO MA WPIERDAL . . .

  30.10.2018 23:42

  nie nawidzę agresji kumpel z tej miejscowości gdzie mieszka ta psychopatka powinien jej mordę obić za te staruszkę może by poczuła na swojej skórze jak to boli.

 • 30.10.2018 22:46  Odpowiedz na komentarz

  Mam nadzieję że Pani która tak się ZNĘCAŁa na tej biednej staruszce,zgnije w więzieniu w katorgach i ŻEby zaznała wszystkiego co najgorsze za takie zachowanie!!!

 • 30.10.2018 22:42  Odpowiedz na komentarz

  Co za suka z niej to ja Tak powinni traktować tylko ciekawe czy tak samo traktuje swoja rodzine powinna dostac wyrok i tam powinni ja dojechac wstyd dla WITKOWO

 • 30.10.2018 22:37  Odpowiedz na komentarz

  Szmatlawiec Tlustu ????????????Zeby ja Ktos tak pierdolna w ten tlusty baniak

 • 30.10.2018 22:15  Odpowiedz na komentarz

  Boże jak ta kobieta musiała cierpieć przez te dwa lata, i inni ludzie jak ta bestia 10lat pracowała jako opiekunka, masakra jakaś ???? oby dostała wysoki wyrok!!!

 • Nikomu le się nie życzy alt tobie życzę Żeby ciebie taki los spotkał za to co robiłaś tej kobietce a może i też innym... To jest niewyobrażalne co za zwierzęta chodzą w ludzkiej skórze po świecie.

 • 30.10.2018 22:07  Odpowiedz na komentarz

  Lincz!!! Boze jak ja bym chcial to suke na 10minut

 • 30.10.2018 22:07  Odpowiedz na komentarz

  Zastanawia mnie dlaczego wiekszosc z was ciagle obraza ZWIERZETA zasadniczo ludzie nie dorastaja im do piet nie spotkalam jeszcze suki ktora krzywdzi bezbronne istoty ludzie sa o wiele gorsi

 • 30.10.2018 22:06  Odpowiedz na komentarz

  To jest straszne jestem opiekunka za granica i przez mysl mi nie przechodzi takie traktowanie starszych osob bo przeciez my moze tez doczekamy starosci dla niej zycze aby kiedys zostala tak potraktowana jak to robila ciekawe czy by jej sie spodobalo ale jest ich duzo wiecej takich sadystek nie ma na TAkich okreslenia bydlo zachowuje sie lepiej niz ona

 • dobrze straszna wredoto że cię nie znam osobiście.... dobrze dla ciebie !! bo za krzywdę tej starszej pani sprawiedliwość trzeba by wymierzyć 1:1 żebyś nie dostała tylko zawiasów !!!
  zgnij w pierdlu obleśna ludzka kreaturo. !!!!! nie używam na codzień takich słów.... serio... ale aż popłakałam się jak zobaczyłam filmik. co zrobiła tobie ta starsza pani ... żle mrugnęła.... masakra...jak tak można

 • 30.10.2018 21:49  Odpowiedz na komentarz

  rób swoje moderator - mozesz kasować moje posty...ale nazwisko tej opiekunki już jest w necie....... :-)

 • 30.10.2018 21:47  Odpowiedz na komentarz

  Zaje***al bym cie ty GRUBA oblodro

 • 30.10.2018 21:44  Odpowiedz na komentarz

  O matko.jak tak można traktować starszych ludzi!przez takie pseudo opiekunki wszystkich wkłada się do jednego wora.A pani na starość życzę takiego samego opiekuna jakim pani była.mops powinien bardziej kontrolować prace swoich opiekunek!!

 • 30.10.2018 21:39  Odpowiedz na komentarz

  Gdzie dane osobowe bestialskiej knaalii oraz jej PROTEKTORÓW? PUBLIKOWAĆ NATYCHMIAST!!!

 • 30.10.2018 21:39  Odpowiedz na komentarz

  podajcie jej dane żeby ludzie wiedzieli i mogli na nią pluć!!

 • 30.10.2018 21:36  Odpowiedz na komentarz

  Nie da się tego oglądać. Życzę wysokiego wyroku sądowego dla tej pseudo opiekunki.szok

 • 30.10.2018 21:32  Odpowiedz na komentarz

  nie DOŚĆ że nie widzi, nie słyszy to jeszcze takie męki, żeby zdechła głupia szmata!!!!!!!!! opiekunka oczywiście

 • 30.10.2018 21:24  Odpowiedz na komentarz

  To jakieś zezwierzęcenie, dewiacje ze strony Kariny Ga......, bo to niegłupia i ładna kobitka,...nic z tego nie rozumiem ????.....

  07.11.2018 16:10

  Dawać jej nazwisko!!!

  30.10.2018 23:00

  Niegłupia i ładna i co z tego to jakaś psychopatka jak można tak traktowac człowieka do tego jeszcze staruszkę niewidzącą . Coś strasznego nawet do końca tego nie mogłam obejrzeć tłucze staruszkę po głowie po twarzy i te wyzwiska co jej odbiło. Nie powinna wychodzic z domu w swojej miejscowosci bo ludzie wymierza jej sami sprawiedliwosc i słusznie.Ta kobieta to czysta patologia.

  30.10.2018 22:10

  zezwierzęcenie? proszę zwierząt nie obrażać .... to że ktoś jest ładny to co ? ludzie mniej urokliwi są bardziej wredni nieczuli czy o co chodzi.... człowieku ... niegłupia? co to znaczy .... traktowanie w taki sposób osób bezradnych jest takim okrucieństwem że zwyczajnie brak mi jakichkolwiek słów by opisać moje oburzenie ... :(((((( czy ta "postać " śmie wogóle jeszcze wychodzić z domu na ulice.

 • 30.10.2018 21:18  Odpowiedz na komentarz

  Tvvvvvvvvvvvvvv

 • Mam nadzieję że ta gruba krowa na stare lata doświadczy tego samego z podwójną siła albo pod wpływem nacisków społeczeństwa się wychuśda w piwnicy. Takie scierwo powinno zgnić w rynsztoku. Zdrówka życzę dla tej babci

 • 30.10.2018 21:13  Odpowiedz na komentarz

  Skoro widzicie drodzy państwo proszę sprawdzić czy ta pani nie bila innych RÓWNIEŻ podopiecznych swoich rodzino obejrzyjcie swoich bliskich może jednak coś oni ukrywają że niby taka dobra taka pani do auschwitz

 • Do końca nie obejrzałam bo nie dałam rady zabiłabym suke. Jak tak można się znecac nad starszą schorowana babcią. Jak by to dotyczyło mojej babci suka już by była polamana i w dupie bym miała prokuraturę i policję. Nie mogę aż płaczę. Boże widzisz i nie grzmisz.

 • 30.10.2018 21:09  Odpowiedz na komentarz

  Ty zryty łbie! Gruba wredna ,oblesna baba! Serce mi pęka jak widzę taka bezduszna szmatę. Oby ciebie spotkalo cos po stokroć gorszego. Spluwam na ciebie a Gdy upadniesz ! Reki ci nie PODam.

 • 30.10.2018 20:54  Odpowiedz na komentarz

  Panie Prezydencie czy pani kierownik ops JEST jeszcze kierownikiem?
  O poziomie i jakości pracy pracowników wszyscy wiemy. Ta opiekunka była w opinii ops "najlepsza". Chyba czas na zmiany!

 • 30.10.2018 20:50  Odpowiedz na komentarz

  To nie człowiek tylko zwierze

  31.10.2018 15:12

  To właśnie człowiek,a nie zwierzę

 • 30.10.2018 20:47  Odpowiedz na komentarz

  Znam tą babe! Nie ma życia w Witkowie!!
  Prokuratura powinna zająć się też mopsem z witkowa. Mops z witkowa ma zgłaszenia o przewinieniach opiekunki nad starszym PANEm który nie widzi nie chodzi leży na łużku rechabilacyjnym. Zostawjany jest bez opieki od godziny do ponad 6 godzin bez picia jedzenia i przewijania bo jest w pampersie. Była policja jest spisany protokół że był bez opieki.

  30.10.2018 21:27

  Po zgłoszeniu do mopsu w Witkowie o popełnieniu przewinienia opiekunki mops miał SGLOsic się do policji o spisany protokół z tej interwencji. MOPS Z witkowa tego nie zrobił i stwierdził że temu Panu nic nie grozi i nic się nie stanie jak zostanie kilka godzin sam bez opieki. Tak funkcjonują nasze mops.

  30.10.2018 21:03

  Jakieś dokładniejsze informacje? Coś więcej w temacie... ? Może też jedynie media pozostały...

 • 30.10.2018 20:40  Odpowiedz na komentarz

  Ta opiekunka to kat który znalazł sobie bezbronną ofiarę,jestem wstrząśnięta,to kobieta bez żadnych ludzkich uczuć

 • 30.10.2018 20:39  Odpowiedz na komentarz

  Najbardziej Wkurza Mnie Jak TA NIE Normalna Bez Serca KOBIETA Prawie Wyrywa TEJ STARSZEJ Kobiecie Włosy! Napewno TO Bolało :(

 • Oby ta opiekunka doczekala takich samycz czasow tylko w innej roli i wtedy nie bylo mi Zal...

 • 30.10.2018 20:29  Odpowiedz na komentarz

  Prokurator-areszt-a-tam-surowa-kara niech SIe KOLEZanki z CELi zaopiekuja????

 • 30.10.2018 20:12  Odpowiedz na komentarz

  Czy nikt TEGo nie kontroluje? Gdzie przełożeni tej "opiekunki" ?? Ślepi i głusi ? Kto ją zatrudnił??

 • 30.10.2018 20:07  Odpowiedz na komentarz

  Najgorsze że nie wiadomo ile to faktycznie trwało, czy każdego tak traktowała i w ogóle...

 • 30.10.2018 20:01  Odpowiedz na komentarz

  Bełkot pani dyrektor i Pani prokurator jest nie do zniesienia. NaprawdĘ nie można było uzyskać normalnych informacji, albo podDaĆ ich przeredagOwANIU ?

 • 30.10.2018 19:57  Odpowiedz na komentarz

  Co za wstrętna TŁUSTA BABA. ONA MUSI BYĆ RÓWNO ZJEBANA, ŻEBY TAK KRZYWDZIĆ BIEDNĄ STARUSZKĘ. I ZA TAKIE TORURY DOSTAWAŁA JESZCZE PIENIĘDZE. DO WIĘZIĘNIA DAĆ JĘDZĘ I LEPIEJ ŻEBY już NIGDY Z NIEGO NIE WYSZŁA.

 • 30.10.2018 19:52  Odpowiedz na komentarz

  Jestem wstrzasnieta tym co zobaczylam nie moglam powstrzymac lez ktore same cisna sie do oczu,bardzo wspolczuje starszej Pani.Mam Nadzieje ZE ten potwor zgnije w pierdlu tam jest jej miejsce.

 • 30.10.2018 19:51  Odpowiedz na komentarz

  ............................................... na rynku do fontanny przywiązać, reszta sama się potoczy

 • 30.10.2018 19:45  Odpowiedz na komentarz

  Za znęcanie się nad zwierzętami idzie się do więzienia, więc mam nadzieję że ta su..ka pójdzie na kilka lat. Mam babcię w podobnym wieku także chorą, i gdyby to dotyczyła Jej to nie ręczę za siebie, i płacz tej babci..........dzicz.

 • 30.10.2018 19:41  Odpowiedz na komentarz

  Powinniśmy pamiętać, że każdy z nas będzie wiekowy i w pewnej części zależny od innych...

 • 30.10.2018 19:31  Odpowiedz na komentarz

  CO ZA KROWA I NIBY W MOPSIE PRACOWNIK JEST IDEALNY A CO ROIBĄ POWINNA SŁONO ZA TO BEKNĄĆ

 • 30.10.2018 19:28  Odpowiedz na komentarz

  Twarz pokazywać jak pedofili!!!!

  30.10.2018 22:11

  Tą twarz wszyscy znają mówię o mieszkańcach WITKOWA mam nadzieję że ją życie ukarze

 • 30.10.2018 19:28  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego takie sprawy wychodza po tak dlugim CZASIE, ta kobieta jest JUŻ bardzo wystarszona ITp. Niewyobrazam sobie takiej sytuacji u moich bliskich , taka osoba zastraszona nawet nie bedzie miala spokojnej smierci .

 • 30.10.2018 19:28  Odpowiedz na komentarz

  Ta pani to moja ciocia zamieszkala przez ul. Sienkiewicza Gniezno

 • 30.10.2018 19:23  Odpowiedz na komentarz

  Co za kur..a jebana !!! Nie na moje nerwy !! Weźcie coś z tym zróbcie !!! Co za podła ku..a ????????????????????????

 • 30.10.2018 19:22  Odpowiedz na komentarz

  Powinna zostać upokorzona publicznie tak by poczuła się jak szmata. Nie rozumiem dlaczego wizerunek takiej pizdy jest ukrywany. Każdy powinien widzieć jak wygląda.

 • 30.10.2018 19:20  Odpowiedz na komentarz

  Jak taka kobieta MOze sie opiekowac CHORYMI ludźmi? Co jesli ona bylaby w takiej sytuacji , nigdzy nie wiadomo jak bedzie wygladac nasza "starosc" szanujmy sie wzajemnie ,w glowie tej starszej pani pozostana te przykre wspomnienia i przeżycia czasu nie cofniemy , oby ta kobieta nie uniknela kary .

 • 30.10.2018 19:20  Odpowiedz na komentarz

  po pierwsze- w normaLnym kraju dyrektorka mopsu już by wyleciała

 • 30.10.2018 19:13  Odpowiedz na komentarz

  Trzeba ujkawnić dane tej baby, niech ja ktoś tak potraktuje z kija na ulicy, nikt nie zapłacze, nale zy się tej grubej suce, przepraszam za stwierdzenie, chciałomi się płakać z zalu nad ta biedna, bezradną, starsza kobietą

 • ???
  30.10.2018 19:08  Odpowiedz na komentarz

  Co za wstretna okropna baba ty damski BOKSERZE oby ciebie z nawiazka ktos ciebie tak potraktowal nadajesz sie do kicia DOZYWOTNIO!!!

 • 30.10.2018 19:07  Odpowiedz na komentarz

  Szok !! Biedna Starsza babciNka przechodzila pieklo. Az lzy same splynely mi po twarzy.. po co zakryliscie twarz? Co za su*a. Powinna byc tak samo potraktowana jak Ona potraktowala ta biedna panIą.

 • 30.10.2018 18:56  Odpowiedz na komentarz

  Karma Powraca KArinko mam nadziejĘ , Że Dostaniesz gdzieś pracę W najgorszym pierdlu przy kamieniołomAch osiągnęłaś dno ?maleńkA?

 • 30.10.2018 18:47  Odpowiedz na komentarz

  Przecież ja bym tej grubej kurwie łeb urwał!!!!

 • 30.10.2018 18:45  Odpowiedz na komentarz

  Nie wierzę Jak tak można traktować starszych chorych ludzi.

 • 30.10.2018 18:41  Odpowiedz na komentarz

  O KOgo chodzi?

 • 30.10.2018 18:37  Odpowiedz na komentarz

  Całe Witkowo i okolice JUŻ znaja cíebie wszyscy o tobie MÓWÍa wieśníaro.
  Obyś sie w liekle spaliła.

 • 30.10.2018 18:13  Odpowiedz na komentarz

  Nie potrzeba pokazywać tego wstrętnego ryja. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

  30.10.2018 19:13

  jak odszukać to babko na fk ?

 • 30.10.2018 18:11  Odpowiedz na komentarz

  Poprosimy dane tej "Opiekunki" i A dresy ADIDASA pozna.

 • 30.10.2018 18:08  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego twarz tego babona, nie została opublikowana? To jest opiekunka? Nadawałaby się na Kapo w KL .

 • 30.10.2018 18:04  Odpowiedz na komentarz

  Krzesło IMADŁOI jazda na maxa z tą babą
  Znecalabym się nad nią tak długo aż by nie je...bla na ten chamski pysk wyrwalabym jej wszystkie klak I z palcami jezykiem i wyciagnelabym oczy!życzę Ci tego babsztylu w pudle!

 • 30.10.2018 18:03  Odpowiedz na komentarz

  Szok !!! BIEDNA starsza pani . Tez kobieto bedziesz , kiedys starsza i nie znasz swojego losu... nikt nie CHcialby w taki sposob potraltowany , traktowany . Ta pani nie powinna z ludzmi pracowac .

 • 30.10.2018 17:57  Odpowiedz na komentarz

  gdyby to spotkało MOja BABCIE , to te kobiete potraktowalbym tak samo. Zadnych sądów czy policji. To nie człowiek ani zwierze, wiecej warte jest gowno ktore mijamy czasami na ulicach. Z calego serca zycze jej bolesnej smierci w tragicznym wypadku.

  30.10.2018 19:57

  Zrobił bym tak samo grzecznie wpuścił do domu jak gdyby nic i taki wpoerdol że są by już nie wyszła

 • 30.10.2018 17:53  Odpowiedz na komentarz

  Jakbym ta babe dorwala to bym robiła jej dokładnie to samo co ona tej starszej osobie. Tacy ludzie nie powinni wogole opiekować się starszymi osobami!!!

 • 30.10.2018 17:45  Odpowiedz na komentarz

  tRZEBA POKAZAĆ JEJ R Y J NIECH LUDZIE WIDZĄ NA MIEŚCIE CO TO ZA JEDNA

 • 30.10.2018 17:42  Odpowiedz na komentarz

  jak będzie szła chodnikiem w Witkowie to tak samo ją, przecież to nie jest kobieta, facet nie powinien mieć skrupułów żeby tak samo z nią robić!

 • 30.10.2018 17:39  Odpowiedz na komentarz

  Tak to jest gdy nie ma kto z rodziny zająć się starszym schorowanym człowiekiem.

  30.10.2018 18:28

  ludzie pracuja i korzystaja z pomocy opiekunek srodowiskowych, jest to calkiem normalne, i wcale nie oznacza ze nie opiekuja sie starsza osoba, opiekunka cala dobe z taka osoba nie przebywa!!!

 • 30.10.2018 17:38  Odpowiedz na komentarz

  Nikt nic nie zauwazyl przez 2lata takiego traktowania?!?!?! Patrzac na ta mops-iare mam ochote ja SKRZYWDZIC. Swoja droga opieka spoleczna powinna przyjzec SIe jej rodzinie, bo ZNECANie sie na slabszych najczesciem stanowi odreagowanie na przemoc...

 • Ciekawe jak ona bysie czuła jakby ja tak ktoś bił wredny babsztyl nic uczuć niema dla starszej pani

 • 30.10.2018 17:33  Odpowiedz na komentarz

  Panie prezydencie,ludzie ponownie panu zaufali a to pan jest organem kontrolnym dla mopsu w którym patologia jest od lat.co pan na to powie??żeby nie portal kolejna sprawa znalazła by się pod dywanem-tak działają ludzie za których prezydent odpowiada.proszę przejść się na kontrolę jak są wykorzystywane pieniądze z programu 500+ i inne świadczenie.ciekawe ile jeszcze jest ofiar??

 • 30.10.2018 17:29  Odpowiedz na komentarz

  Powinni jeszcze zdjęcie udostępniać bez cenzury a nie dno. Dno to ta kobieta i każden powinien widzieć jej twarz jak znać dane!!

  30.10.2018 17:53

  Coś strasznego . Nie można na to patrzeć co za prostaczka tak się znecać nad starym chorym człowiekiem . Ponoć 10 lat pracowała nie wierze że to pierwszy raz się zdarzyło na pewno robiła to częściej tylko teraz ją nagrano i się wydało . Zwykła menda oby ona doczekała takiej starości. Powinna ją spotkać najbardziej surowa kara wali tę staruszkę po głowie po twarzy wyzywa co za plebs. Szok.

 • 30.10.2018 17:27  Odpowiedz na komentarz

  Po co tą dzi..kę TLUMACZYsz....jak sobie ktoś w pracy i ze sobą nie radzi to rowy KOPAć!!!... może się tam spełni ZAWODowo

 • 30.10.2018 17:27  Odpowiedz na komentarz

  I tak to jest panie z mopsu za BIURKAMI a jak trzeba pomóc podopiecznej to niema ja cierpliwosci a ta ku......E to bym .........!

 • 30.10.2018 17:25  Odpowiedz na komentarz

  I tak jej pewnie nic nie zrobią!!! Powinna zdychać w najgorszych mĘczarniach

 • 30.10.2018 17:24  Odpowiedz na komentarz

  gnieźnieński mops jest jakich "trefny". starsi z nas na pewno pamiętają jak Kilkanaście lat temu media rozpisywały się o nadużyciach finansowych pracowników na czele z gł. księgową, o fałszowaniu list wypłat. teraz ta, nie mniej haniebna historia. przy naborze pracowników do opieki nad osobami starszymi powinni korzystać z pomocy specjalistów, a nie zatrudniać byle kogo tak wprost z ulicy.

  30.10.2018 20:47

  W pobliskim ops jest to samo. Mam tam rodzinę. Kierowniczki ops nikt w terenie nie widział. Tyłka za biurka nie rusza bierna MIERNOTA. Wszystko wie z .....plotek. czego można oczekiwać od pracowników w takich sytuacjach. Brak kontroli, motywacji, wolna amerykanka. Dorabianie w godzinach pracy. Wszyscy udają, że nikt nic nie wie. Sprawy zamiatane pod dywan. Tak długo aż trafi kosa na kamień.

  30.10.2018 19:03

  ... więc pracuj za grosze i się zatrudnij sama, jak jesteś nie byle kto ;) fakt, zdarzaja sie takie sytuacje i jak jakaś wyjdzie to całe środowisko jest zmieszane z błotem. Ale gdy wiele rzeczy udaje się zrobić i jest megazaangazowanie i profesjonalizm- to się o tym nie mówi i wyśmiewa tych, co niejednokrotnie ratują ludzkie ŻYCIe- w tym- dziecięce. Ale lepiej, nie mając POJECIa- wyklinać.

 • 30.10.2018 17:22  Odpowiedz na komentarz

  Tacy ludzie nie maja danych osobowych

 • 30.10.2018 17:21  Odpowiedz na komentarz

  Powinna sie toba opiekowac na starosc baranie!!!

 • 30.10.2018 17:17  Odpowiedz na komentarz

  I bardzo Dobrze, że podają, za takie zachowanie powinni jeszcze zdjecie pokazać

 • 30.10.2018 17:10  Odpowiedz na komentarz

  Francy bym nie wiem co jej zrobiła mam mamę w tym wieku jak ona może może w końcu policja zrobi z tym porządek

 • 30.10.2018 17:07  Odpowiedz na komentarz

  Newest zwierzeta Tak nie postepują,JA BYM DOKLADNIE ZROBILA,WYPALIC OCZY UCIAC JEZYK RECE I NOGI.TA OSOBA DO KONCA SWOICH DNI NIE ZMIENI SIE,TACY NIE POWINNI CHODzIC PO ZIEMI.TAKIE CHORE POSTĘPOWANIE WYRODNE NIC DOBREGO NIE WRÓŻY

 • Oby wyrok nie był w zawieszeniu a za kratkami mam nadzieję że potraktują suke jeszcze gorzej

 • 30.10.2018 16:55  Odpowiedz na komentarz

  Jestem CIEKAWA.Czy matkę swoją tak traktuje bestia nie człowiek

  30.10.2018 17:41

  Matka nie żyje

 • dO PUDŁA Z TĄ WSTRĘTNĄ kanalią !!!!!!!!!!! W Witkowie jest skończona !!!!!!!

 • 30.10.2018 16:41  Odpowiedz na komentarz

  " Karina G. - opiekunka z gnieźnieńskiego MOPS-u, mieszkanka ul. Czerniejewskiej w WITKOWIE ''
  Gdzie ochrona danych osobowych?
  Poziom dziennikarstwa -dno

  30.10.2018 21:46

  nazwisko juz znamy - całe witkowo wie gdzie mieszka ta xdzira

  30.10.2018 17:42

  Dno to jestes ty WSTAWIAJĄC SIĘ ZA TAKĄ OPIEKUNKĄ

 • 30.10.2018 16:40  Odpowiedz na komentarz

  Mam nadzieję że pujdzie siedzieć i do takiego widziana że na niej będą się znęcać

 • 30.10.2018 16:38  Odpowiedz na komentarz

  To k....rwa...

 • Mimo, że morda tego babska niewidoczna to jednak jej ruchy, głos i sposób poruszania się po pokoju zdradzają co to za kurwiszcze.I jeszcze jak przypał peta. Jak dla mnie ta gnida do ostrzału!!!

 • #tematdlauwagi !!!

 • 30.10.2018 16:26  Odpowiedz na komentarz

  Niech ludzie wyznacza kare TAKIEMu ZWYRODNIALCOWI

 • 30.10.2018 16:26  Odpowiedz na komentarz

  Co posiejesz to zbierzesz

 • 30.10.2018 16:25  Odpowiedz na komentarz

  Nie twierdzę, że Wszyscy pracownicy Socjalni tacy są. jednakże praca taka może odbierać tym ludziom empatię, obcowanie codzienne z ludźmi niepełnosprawnymi, potrzebującymi lub próbującymi wyłudzić pomoc. Czy to nie zostawia śladów na psychice? Nie wszyscy sobie z tym radzą. a jeszcze jeżeli ktoś ma własne problemy, Jest np DDA. To tym WIĘKSZY ma problem i WIĘKSZĄ krzywdę wyrządza bliskim

  30.10.2018 23:34

  "Normalny"kierownik wie, że jest coś takiego jak superwizja dla pracowników. Ale komu chciałoby się pomyśleć? Kierownikowi? wystarczy spojrzeć do gminy obok. tam bez kierownika ops lepiej funkcjonuje niż z kierownikiem, a pracownicy tracą na wizerunku. A Burmistrz nic!

  30.10.2018 17:41

  zawsze (!) można podjąć inną pracę.

 • 30.10.2018 16:23  Odpowiedz na komentarz

  Mopsy pozamykac bo tylko siedza i nic nie robia tylko kawki pija niczym sie nie interesuja a kasa na kata wplywaja

  30.10.2018 19:06

  Oj, CHYBA za mała okresóweczka przyszła ;) kup sobie słownik, zanim napiszesz znów coś na forum:)

 • Boże kochany jak na to patrzę to brzuch mnie boli
  No jak można być takim zwyrodnialcem
  Babunia biedna przez co musi przechodzic????ta pseudo opiekunkę bym udusila w huj

 • 30.10.2018 16:12  Odpowiedz na komentarz

  Zamknac ja na bialorusi i codziennie wjeb by miala przez reszte zycia. przydalo by sie ciezkie wiezienie dla niektorych

 • 30.10.2018 16:04  Odpowiedz na komentarz

  Brak słów...
  Co przeżywała ta starsza pani.
  Ehhhh...

 • 30.10.2018 16:04  Odpowiedz na komentarz

  8 lat niech zapierdala w kamieniołomach. Tam niech się znęca nad gazami. To zwierzę nie człowiek. A urząd nie powinien udzielać takim wydrom pomocy

 • Szok ta kobieta powinna siedziec i byc odizolowana od spokeczenstwa jak mozna bic chora bezbronna osobe

 • Czekamy za tobą babsztylu

 • 30.10.2018 16:01  Odpowiedz na komentarz

  na litość Boską to potwór powinni ją na krześle elektrycznym za po posadzić ...jak tak moŻNA WSTYD MI ZA NIĄ TEŻ JESTEM OPIEKUNKĄ W NIEMCZECH I NIE WYOBRAŻAM SOBIE TAKIEJ SYTUACJI

  30.10.2018 18:19

  a ja bym nie na krzesło tylko siedzieć w najgorszym więzieniu i codziennie łomot

 • 30.10.2018 16:00  Odpowiedz na komentarz

  Jakim trzeba być potworem żeby tak krzywdzić chorą starszą kobietę normalnie bym tą opiekunkę udusiła ????

 • 30.10.2018 16:00  Odpowiedz na komentarz

  za kudly i podloge takom opiekunkom powycierac ina kopach pogonic do lasu zeby nie przebywala z ludzmi

 • 30.10.2018 16:00  Odpowiedz na komentarz

  I MOPS zatrudnia TAKa patologie. TO WIDAC Z PYSKA, ZE TO PATOLSTWO NA PIERWSZY RZUT OKA. W ZYCIU NIE POZWOLILABYM ZEBY MOJA BABCIA ZAJELA SIE OPIEKUNKA Z MOPSU ZWŁASZCZA TAKA!!! CIEKAWE CZY MOPS WYCIAGNIE Z TEGO JAKIES WNIOSKI I CO DO OPIEKUNEK ZACZNIE STARANNIEJ PRZYGLADAC SIE ZATRUDNIAJAC OPIEKUNKI.

 • 30.10.2018 15:57  Odpowiedz na komentarz

  Oby ja w pierdlu kobiety ostro Doceniły i do ostatniego dnia odsiadki się nad dnia znęcały.. Jeśli nie ma cierpliwości i powołania do opieki nad starszymi ludźmi to niech się weźmie za wybieranie kamieni na polu.. Nigdy nie uderzyłem kobiety i nie mam zamiaru ale w tej sytuacji nie wiem co bym zrobił

 • 30.10.2018 15:41  Odpowiedz na komentarz

  Za parę dni usłyszy zarzuty słyszę w tv, farsa czy co? Już dawno powinna być zamknięta na 48 h! Co to za prawo!? Ktoś czasami z głodu kradnie żywność i kajdanki, areszt itd a tu mamy czarno na białym Oświęcim.... :((

 • 30.10.2018 15:41  Odpowiedz na komentarz

  Musi być kara za takie postępowanie

 • 30.10.2018 15:36  Odpowiedz na komentarz

  Co za szmata znamy ciebie wredna małpo
  Witkowo czeka

 • 30.10.2018 15:35  Odpowiedz na komentarz

  Obić świński ryj i do Pierdla.

 • Koniecznie, wszyscy skupiają się pracownicy mops a gdzie nadzór, gdzie przełożeni, gdzie kontrole!???

 • 30.10.2018 15:22  Odpowiedz na komentarz

  mam nadzieje ze Pan Bog da jej to samo lepiej nie mam slow

 • 30.10.2018 15:21  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego milczy prezydent Gniezna i radni . Im podlega mops

 • 30.10.2018 15:18  Odpowiedz na komentarz

  Takie osoby niepowinny pracowac z ludzmi ani nawet ze zwierzetami a kara powinna byc surowa i bezwzgledna ja bym ta panią dała do ZBierania śmieci i zanieczyszczeń po psach zeby wszyscy ja widzieli a miasto było czysciejsze można tez rowy kopać

 • 30.10.2018 15:16  Odpowiedz na komentarz

  Co za wredna s..a.

 • 30.10.2018 15:06  Odpowiedz na komentarz

  Tu powinna być kontrol Z ministerstwa, nik, wojewody. Pilnie.

 • IMIę i nazwizko powinno być opublikowane żeby nikomu nic złego ta upasiona krowa nie zrobiła

  30.10.2018 17:19

  I jeszcze zdjęcie ????

 • 30.10.2018 15:01  Odpowiedz na komentarz

  Nie wierzę jak tak można traktować drugiego człowieka, wstrząsające

 • 30.10.2018 14:51  Odpowiedz na komentarz

  to jest KAT jak można tak traktować ludzi w tym przypadku bezsilna starsza kobietę która nie obroni się sama!! Mam dziadka po udarze wiem że jest ciężko ale takie traktowie to hańba. Oglądając to nagranie łzy w oczach dosłownie, gdyby to moich dziadków spotkało serce by mi pękło.. Widząc ta kobiecinke biedna przyszła mi na myśl moja babcia coś strasznego. A Ty babo ZDECHNIJ za to co zrobiłaś

 • 30.10.2018 14:47  Odpowiedz na komentarz

  Co za SUka ......... biedna babcia łzy same się leją jak na to nagranie się patrzy

 • 30.10.2018 14:37  Odpowiedz na komentarz

  To nie jest człowiek tylko ścierwo

 • 30.10.2018 14:35  Odpowiedz na komentarz

  tak wygląda mops gniezno-patologia,zero kontroli nad pracownikami. szkoda że nie poznaliście dyrektorki jakie to wredne babsko kiedyś byłam w sprawie jednej z opiekunek że nie wykonuje swoich czynności.pani dyrektor robi się czerwona i nie przyjemna-nie nadaje się do tej funkcj,JAK WIDAĆ PO WIEKU ZASIEDZIAŁA SIĘ

 • 30.10.2018 14:27  Odpowiedz na komentarz

  MOPS Gniezno POWINIEN PRZEJŚĆ POWAŻNĄ KONTROLĘ.MYŚLICIE ŻE TA WREDNA DYREKTORKA NIE WIE CO ROBIĄ OPIEKUNOWI-GDZIE NIE TRZEBA LEJĄ A GDZIE NAPRAWDĘ POTRZEBA INTERWENCJI UNIKAJĄ JAK SIĘ TYLKO DA.CHODZĄ GŁOSY ŻE DOSKONALE(DOGADUJĄ) SIĘ Z PODOPIECZNYMI KTÓRZY SPORO OD PAŃSTWA WYCIĄGAJĄ A ŻYJĄ W PATOLOGII.taki opiekun nic nie widzi siedzi cicho a dojenie kasy trwa mimo że powinna taka pomoc być zabrana

 • 30.10.2018 14:24  Odpowiedz na komentarz

  Więzienie to za mało dla tej psychopatki, matka twoja jakby wiedziała co Ty będziesz robić to łeb by tobie urwała zaraz po porodzie !!!?

 • Jestem z Witkowa - wstyd mi za to że ją znam. masakra

 • 30.10.2018 14:21  Odpowiedz na komentarz

  Bardzo mi zależy babci tamta panią spotka surowa kara P.S Gdzie była rodzina przez te dwa lata

 • 30.10.2018 14:16  Odpowiedz na komentarz

  Poprosimy JESZcze o nazwisko tej Pani

  30.10.2018 16:48

  Google ci wyłączyli?

 • 30.10.2018 14:16  Odpowiedz na komentarz

  Tak napraWDĘ W GNIEZNIEŃSKIM MOPSIE SĄ INNE PATOLOGIE, CI NIBY OPIEKUNOWIE NIE ODWIEDZAJĄ PATOLOGICZNYCH RODZIN I NIKT Z TEGO SOBIE NIC NIE ROBI.nAJGORSZA JEST DYREKTORKA KTÓRA WIE O SKARGACH I WSZYSTKO LEKCEWAŻY.PREZYDENT POWINIEN TAM ZROBIĆ KONTROLE

  30.10.2018 19:29

  Pytanie, czy i kiedy będzie zwolniona za niedopełnienie obowiązków ??? Czy znowu wszystko rozejdzie się po kościach ?

 • 30.10.2018 14:13  Odpowiedz na komentarz

  Dosłownie komory gazowe z takimi zwyrodnielcami A nie za nasze podatki utrzymywać w więzieniu

 • 30.10.2018 14:12  Odpowiedz na komentarz

  Rodzina oddaje pod opiekę straszą, schorowaną osobę, która sama sobie nie radzi w codziennych czynnościach nawet, a trafia się na takiego babsztyla. Jak tutaj ufać komukolwiek, co za ludzie! A MOPS wcześniej o niczym nie wiedział, całe 10 lat? Oby kara była adekwatna do krzywdy jaką wyrządziła swoim podopiecznym. Przełożeni "opiekunki" również powinni ponieść konsekwencje.

 • 30.10.2018 14:11  Odpowiedz na komentarz

  Boże widzisz i nie GRZMISz biedna babcia życzę tej Pani z opieki żeby ja na stare lata pokreciło za krzywdę tej Pani starszej jak potwór się zachowała

 • 30.10.2018 14:03  Odpowiedz na komentarz

  Na krzesło elektryczne z tym BABskiem !!!

 • 30.10.2018 14:03  Odpowiedz na komentarz

  I placone miala za ,,opieke" nad starszymi ludzmi, jak tak mozna, az lzy w oczach staja, zamkanac w pizdu scierwo, bardzo dobrze ze zdecydowano zamontowac kamere

 • tAKICH OPIEKUNÓW TRZEBA PALIĆ NA STOSIE.

 • 30.10.2018 14:01  Odpowiedz na komentarz

  Brak słów!!!!!!Jak mogłaś Ty....człowieka bezbronnego!!!!!

 • 30.10.2018 13:56  Odpowiedz na komentarz

  Co za szmata

 • 30.10.2018 13:54  Odpowiedz na komentarz

  Jakim ścierwem trzeba być żeby w ten sposób traktować starszych Ludzi. Tu nie ma się nad czym zastanawiać. Powinna do końca życia pracować ciężko przy lopacie a kasę oddawać na rzecz fundacji dla seniorów.

 • 30.10.2018 13:53  Odpowiedz na komentarz

  Więzienie to za mało dla tej psychopatki, matka twoja jakby wiedziała co Ty będziesz robić to łeb by tobie urwała zaraz po porodzie !!!?

 • 30.10.2018 13:49  Odpowiedz na komentarz

  Dajcie mi adres tej opiekunki to jej wjadę z buta w mordę i zobaczymy

 • 30.10.2018 13:49  Odpowiedz na komentarz

  Do ciężkiej ROBOTY za darmo France dać bo szkoda naszej kasy Na jej SIEDzenie w kiciu A mops to wymienić cały i skontrolować urzedasów dokładnie

 • Na szafot z taką Q rwą

 • 30.10.2018 13:36  Odpowiedz na komentarz

  Wiezienie to za malo! torturowac ja, rozbic Pysk o asfalt, nie dac nic do zarcia ani pIcia niech zdechnie z glodu, z tym zapasem bedzie miala duzo czasu. Karma do ciebie WRoci s***!SzkoDa starszej pani, musiala tyle wycierpiec...

 • 30.10.2018 13:35  Odpowiedz na komentarz

  Ta sadystyczna ...ma..ciora..szok

 • 30.10.2018 13:30  Odpowiedz na komentarz

  Ubil bym tą k*rwe grubom wlasnymu rekami

 • 30.10.2018 13:24  Odpowiedz na komentarz

  Do pierdla z tą opiekunką !!!

 • 30.10.2018 13:23  Odpowiedz na komentarz

  Szkoda ze nie mieszkam w Witkowo. Chętnie spotkał bym ta Panią karne na ulicy..

 • 30.10.2018 13:18  Odpowiedz na komentarz

  Ty bezduszna kobieto abyś sama kiedyś tego doznała życzę ci tego z całego serca jak można się ta zachować wobec starszej schorowanej kobiety serce PĘKA

 • WSPOLCZUJE tej starszej pani.ze trafiła na taką France powinna kare ponieść

 • Powinni natychmiast zamknąć tę opiekunkę na długie LATA.Wspolczuje starszej pani oby się nie zamknęla w SOBIE.Zyczę dużo miłości i wsparcia że strony rodziny szczególnie teraz.

 • Sama jestem opiekunką. Zachowanie tej pani podlega wysokiej karze i odebranie pełnienia funkcji opiekunki. Jak można tak potraktować podopiecznego...... Karygodne

 • 30.10.2018 13:09  Odpowiedz na komentarz

  Masakra jakas!!! biedna starsza pani az mi łzy polecialy????jak tak mozna ..brak słów

 • 30.10.2018 13:02  Odpowiedz na komentarz

  Co za szmata! Grube, oblesne babsko! Oby mieszkańcy WITkowa ją zlinczowali! A potem niech zgnije w pierdlu!

 • 30.10.2018 13:02  Odpowiedz na komentarz

  zamknąć i bić taką zaplate powinna dostać

 • 30.10.2018 13:00  Odpowiedz na komentarz

  Nie chodzi o to aby kierownik chodził i patrzył na ręce opiekunce. wystarczy wejść do podopiecznej i spytać o poziom świadczonych usług/poziom zadowolenia. rodzinę również! Okazało się, że nikt na to nie wpadł w ops. a szkoda!

 • 30.10.2018 12:52  Odpowiedz na komentarz

  ta okiekunka powinna natychmiast trafić do aresztu i w trybie pilnym powinien sąd wymierzyć jej karę minimum 10 lat. obrzydliwe babsko

 • 30.10.2018 12:49  Odpowiedz na komentarz

  Kara jest jedna .... ściąc kur...łeb !!! ????????????

 • 30.10.2018 12:48  Odpowiedz na komentarz

  "Karina G. - opiekunka z gnieźnieńskiego MOPS-u, mieszkanka ul. Czerniejewskiej w Witkowie"....namierzyć tą przestepczyni i podać numer domu !!! resztą zajmie się sprawiedliwość społeczna/......

 • 30.10.2018 12:47  Odpowiedz na komentarz

  Straszne jak mozna tak traktowac choro osobe co za wstretna baba ta opiekunka karma wraca

 • 30.10.2018 12:47  Odpowiedz na komentarz

  Sent to gulag

 • 30.10.2018 12:46  Odpowiedz na komentarz

  Opiekuje się seniorami od 12lat i jeszcze takich rzeczy nie widzialam komentarze dla tej osoby są bardzo delikatne aż mi przez gardło nie chce przejść Szmatę trzeba publicznie sądzić na rynku żeby ludzie widzieli i zeby każdy mógł wyrazić Swoją opinię A wyrok 10lat to za malo

 • 30.10.2018 12:45  Odpowiedz na komentarz

  Gdzie BYLY dzieci ja się pytam. Jak można pozbyć się własnej matki - zapomniało się jak tylek PODCierala jak się bylo malym. Serce peka. A ta tłusta florde mam nadzieję, że spotka adekwatną karą. Grube k........

 • tego nawet nie można oglądać serce pęka ta małpa powinna z więzienia nie wyjść

 • 30.10.2018 12:40  Odpowiedz na komentarz

  To jej ktoś powinien w ten spasły beret porządnie przyłożyć. Nie pozdrawiam

 • 30.10.2018 12:38  Odpowiedz na komentarz

  Straszna kto ją dopuścił do pracy ja bym się bała dać jej kota w opiekę a co dopiero człowieka być może w pierdlu też będą się tak znecac nad nią żadnych odruchów człowieczeństwa

 • 30.10.2018 12:36  Odpowiedz na komentarz

  PAMIĘTACie jej matke z miesnego w Witkowie? Strach BYLO na babsko spojrzec.

 • 30.10.2018 12:35  Odpowiedz na komentarz

  Totalny szok ,,dlaczego ta opiekunka jest jeszcze na wolność??????

 • 30.10.2018 12:34  Odpowiedz na komentarz

  A co robi prokurator ???? Przecież ta gruba ga ....anicha powinna juz SIEDZiec.

 • 30.10.2018 12:30  Odpowiedz na komentarz

  Zajebac babe i ten caly ich osierodek pomocy

 • 30.10.2018 12:28  Odpowiedz na komentarz

  STraszne być MOŻe i ta opiekunka będzie POTRZEBOWała kiedyś pomocy życzę jej TEGO SAMego bo zło powraca tak jak i dobro

 • Szok!!!!!!!!!!!

 • 30.10.2018 12:18  Odpowiedz na komentarz

  Mam nadzieje ze bedzie tak samo franca traktowana w pierdlu!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 30.10.2018 12:14  Odpowiedz na komentarz

  Ale babsko! Jak można tak znęcać się nad starszymi ludźmi
  Oby łapy ci uschły

 • 30.10.2018 12:13  Odpowiedz na komentarz

  Bezczelne Basko jak ona zdobyła kwalifikacje do opieki .ŻAL KOBIETKI .wSPÓLCZUJĘ.... JEJU JAK TERAZ UFAĆ OPIEKUNOM

 • 30.10.2018 12:09  Odpowiedz na komentarz

  Prawdziwe Scierwo
  Prawo niech sie bieze za taki bubel genetyczny a nie sPeawa w miejscu
  Lufzie ten swiat jest popiersolony

 • 30.10.2018 12:06  Odpowiedz na komentarz

  Co się dzieje z tymi ludźmi??! Czy nikt dzisiaj już nie posiada szacunku czy sumienia? Jak można być tak ZWYRODNIAŁYM kurwiszonem?? Nóż się w kieszeni otwiera jak widzę tak WSTRĘTNYCH ludzi. Jak tu komuś dziś zaufać?! BOBSZTYLA do kopalni ciężkich robót przy węglu to się ODECHCE SIŁOWAĆ nad słabszymi! Bosz! I jeszcze pewnie dostanie karę w zawieszeniu albo 200h do odrobienia i tyle pff polsko!!!

 • 30.10.2018 12:06  Odpowiedz na komentarz

  Masakra. Biedna staruszka

 • 30.10.2018 12:05  Odpowiedz na komentarz

  mieszkaniec witowa - jaj ja spotkasz na ulicy do zgneb , poniz ja do samego blota , lub smieci jej ryjem niech lize te opadajace liscie z gnojem. bo ja sam bym tak postapil

 • 30.10.2018 12:02  Odpowiedz na komentarz

  JASIO , brakuje jeszcze numer jej domu ..... bo niepodales , ja sam do niej pojade i wymierze jej sprawiedliwosc.

  30.10.2018 15:40

  szkoda brudzic rak na takie scierwa, w pierdlu niech sie nia odpowiednio zajma

 • 30.10.2018 12:02  Odpowiedz na komentarz

  Co za szmula

 • 30.10.2018 11:55  Odpowiedz na komentarz

  witkowo czeka za Tobą godnie cię przywitamy

  30.10.2018 15:41

  gniezno rowniez czeka

  30.10.2018 12:45

  PODAJCIE TYLKO ADRES TEJ OPIEKUNKI......

 • 30.10.2018 11:52  Odpowiedz na komentarz

  Trzeba mieć tylko NADZIEJĘ, ze trafi do więzienia i współlokatorzy dadzą je poznać, co to jest znęcanie się nad innymi, w dodatku STARSZYMI i niepełnosprawnymi.Takie ZEZWIERZĘCENIE musi być ukarane.

  30.10.2018 14:27

  jaka dyrektorka tacy opiekunowie

 • 30.10.2018 11:47  Odpowiedz na komentarz

  Konsekwencje i kara dla opiekunki! nie mniejsza dla kierowniczki ops! odwołanie ze stanowiska za brak nadzoru! zapewne nie chciało się ruszyć dupska w teren!

  30.10.2018 17:25

  dyrektorka ma przylepiony tyłek do stanowiska i chyba sami wiecie że wydało się coś przez przypadek

  30.10.2018 13:51

  PROSZĘ NIE ZWALAC WINY NA PRACODAWCE CZY KIEROWNICTWO, TO LEZY W CHARAKTERZE CZŁOWIEKA A KIEROWNICZKA ZATRUDNIA OSOBY KOMPETENTNE I NIE JEST W STANIE CHODZIC ZA KAZDYM PRZEZ 8 GODZIN I KONTROLOWAC. PO ZA TYM PRZEZ 8 LAT NIE BYLO ZASTRZEŻEŃ

  30.10.2018 12:11

  przy przełożonej by raczej nikogo nie biła...

 • 30.10.2018 11:43  Odpowiedz na komentarz

  to c o ta startsza pani musiala przechodzić co jej przyjscie to jest nie wyobrazalne ,jakim czeba b yc potworem .starsi ludzie zazwyczaja poczeb uja wiele cierpliwości ale to jest znęcanie się bo ona ewidentnie sama ją zaczepiała jak jej przeszkadzał płacz który ona wywoływała u niej to tampon w uszy to typowa psychopatka ktora sie znęca nad słabszymi.dla takich ludzi nie ma litości patologia.

 • niekompetencja opieki nad starszą, chorą osobą powinna budzić zastrzeżenia do dyrekcji mops-u, która rekrutuje niewłaściwych opiekunów !!!

 • 30.10.2018 11:38  Odpowiedz na komentarz

  proszę bardzo:
  Cytat - "Karina G. - opiekunka z gnieźnieńskiego MOPS-u, mieszkanka ul. Czerniejewskiej w Witkowie"

  30.10.2018 13:54

  Tak. Na marginesie OBowiazuje Rodo czyli nie mozna podawac do publicznej wiadomosci adresow bo to sa dane osobowe

 • 30.10.2018 11:36  Odpowiedz na komentarz

  Tej kobiecie naLezy sie kara ! Gdybym ja zobaczyła Na swojej drodze to bym nie reczyła za siebie, ale pytanie brzmi ; rodzina zauwazyla zmiany dopiero po 2 latach ?!!! Ten tyran opiekowal sie babcia 2 lata !!! A wy dopiero teraz zauwazyliscie zmiaNy ?!! To co ile odwiedzali panstwo babcie ?!! Niech kazdy zapyta siebie czy byliscie fair tak jak ten Tyran ktory bil znecal sie nad wasza babcia,mama !

  30.10.2018 15:45

  tutaj ciezko sie wypowieziec, starsze osoby zastraszaone nic nie powiedza, a zapewne opiekunka w towarzystwie rodziny wzbudzala ich zaufanie

 • 30.10.2018 11:31  Odpowiedz na komentarz

  Jak można oddać babcie tam?!!

 • 30.10.2018 11:29  Odpowiedz na komentarz

  Jestem wstrząśnięty
  Jak tak można????
  Co za szmata.
  Ścierwo
  Ludzki odpad nie przystosowany do życia w społeczeństwie.

 • Myślę że życie zweryfikuje jej nieludzkie zachowanie wobec starszej kobiety. Witkowo to małe miasto. ludzie odpłacą jej pięknym za nadobne. Wyprowadź się lepiej Karina bo presji społeczeństwa nie wytrzymasz. Potrafisz się tylko znęcać nad słabszymi od Ciebie. DziĘki ci że w tak negatywnym świetle rozsławiasz moje miasto. Tragedia.

 • 30.10.2018 11:24  Odpowiedz na komentarz

  Tą podłą szuję starą k.... zabiłabym własnymi rekami. Niech ją za starość walcem przejadą

 • 30.10.2018 11:24  Odpowiedz na komentarz

  Zdychaj w cierpieniach gruba kurwo!!! Odciąć łapska i nogi najlepiej przy samej dupie !!! Niech ktoś się później nią zajmuje TAK samo jak ona TA biedna, starsza kobieta!!! Serce peka ze takie rzeczy sie dzieja... podludzie oblesne!

 • 30.10.2018 11:23  Odpowiedz na komentarz

  Wredne babsko za kraty z gorszymi od niej.jak traktowała chorą staruszkę tak samo na starość też z nią będą postępować

 • Biedna starsza Pani ????a ta baba bo opiekunka to jej nazwać nie idzie powinna zgnic w więzieniu i tak samo powinni tego tucznika potraktować .

 • 30.10.2018 11:18  Odpowiedz na komentarz

  Otworzyć komory gazowe i tam umieszczać takich ZWYRodnialców jak ta OPIEKUNKA.

 • 30.10.2018 11:17  Odpowiedz na komentarz

  A żeby ci Bezdusznico na starość, nie miał kto szklanki wody podać, żeby czekała cię długa i bolesna śmierć !

 • 30.10.2018 11:15  Odpowiedz na komentarz

  Tu nie ma co komentować...szkoda że w Polsce nie ma pozwolenia na broń!!!

 • 30.10.2018 11:13  Odpowiedz na komentarz

  Spasona kurwa ty tłustą Macioro ŻEBY gorszy śmieć od cb walił się cię w ten wypasiony KAłdun końcu ale tak będziesz MIAŁA.To jest Polska wszędzie jest tak samo
  ..

 • 30.10.2018 11:11  Odpowiedz na komentarz

  To co się stało jest karygodne opiekunka powinna iść siedzieć A rodzina teraz ma żale to dlaczego sami babcia się nie mogli Zająć albo chociaż poświęcić więcej czasu gdyby tak było to już wcześniej by się zorientowali że coś nie gra A teraz BiEDNA babcia na STAROŚĆ zamiast godnie żyć przechodzi traumę

 • Zwolnić dyscyplinarne też dyrektora mops za brak nadzoru

 • Jak można traktować tak starszą osobę. Normalnie aż serce się Kraja. Powinna iść do pierdla. I tak samo ją powinni tam traktować.

 • 30.10.2018 11:00  Odpowiedz na komentarz

  Po prostu masakra..........

 • 30.10.2018 10:58  Odpowiedz na komentarz

  To małpa,ja to powinno spotkac,przyjdzie taki czs

 • 30.10.2018 10:51  Odpowiedz na komentarz

  połamać jej łapy już nikogo nie skrzywdzi

 • 30.10.2018 10:50  Odpowiedz na komentarz

  Kto poniesie konsekwencje za nadzór

  30.10.2018 23:19

  Pewnie nikt, bo gdyby rodzina nie upubliczniła nagrania to do dzisiaj nikt by o tym nie wiedział. Nawet lokalne media nic nie wiedziały. Pewnie rodzina siĘ wkurzyła że próbują tuszowac w MOPS i podali do mediów

 • 30.10.2018 10:45  Odpowiedz na komentarz

  Gruba krowa, Przeczytaj komentarze tłuściochu, może tutaj ludzie BARDZiej Cię docenią niż rodzice????

 • 30.10.2018 10:45  Odpowiedz na komentarz

  Co najmniej kilka lat w pudle z najgorszym kobietami jakie moglaby spotkać w jednej celi żeby pokazaly jej co ta starsza pani przez nią czuła. Odechciałoby się jej podnosić rękę na takie osoby. Francja nie powinna chodzić na tej ziemi wgl. Ze tacy ludzie istnieją koszmar

 • 30.10.2018 10:42  Odpowiedz na komentarz

  Tak to jest jsk biorą byle kogo z ulicy,tacy opiekunowie powinni mieć ukończone szkoły z zakresu opieki nad chorym,bo nie każdy nadaje się do tej pracy, a wiem co pisze,ponieważ sama jestem dyplomowanym Technikirm w tym zawodzie chociaż nie praktukującym zawodowo,ale PAMIĘTAm moje praktyki w Domach pomocy społecznej.

  30.10.2018 11:41

  Tu nie pomogą żadne szkoły ani praktyki, to już taki typ człowieka a właściwie to już nie jest człowiek tylko bestia.

 • 30.10.2018 10:39  Odpowiedz na komentarz

  Ta KarIn opiekowala się tagże moją ciocią ciocia już nie żyje jestem w takim szoku że aż mi się chce wymiotować jak mi to syn pokazał mAm nadzieję że surowa kara jej nie ominie życzę jej wszystkiego najgorszego ludzie obudZcie się i zacznijcie nad tym panować bo to co teraz się dzieje To woła o pomstę do nieba

 • 30.10.2018 10:38  Odpowiedz na komentarz

  Co za potwór powinno ją się tak porządnie zlać????myślę że na innych swoich podopiecznych również się wyżywała su. .????????

 • 30.10.2018 10:27  Odpowiedz na komentarz

  Osobiście spuscilabym łomot tej grubej babie. Jako wnuczka ci rodzina zrobiłbym jej piekło z życia. ! Ząb za ZĄB.

 • 30.10.2018 10:22  Odpowiedz na komentarz

  Powinna dostać taki wpierdol na czym świat stoi życzę tej pani aby spotkało ja takie coś co wyrządziła tej biednej babci

 • 30.10.2018 10:21  Odpowiedz na komentarz

  Płakałam....

 • 30.10.2018 10:19  Odpowiedz na komentarz

  To suka jebana dajcie mi ją

 • 30.10.2018 10:18  Odpowiedz na komentarz

  Ja pier****ole powinno być oko za oko mam nadzieję że w pace doświadczy tego samego franca pierdol**na

 • TY wredna KROW. Po prostu Kawal suk...i

 • 30.10.2018 10:13  Odpowiedz na komentarz

  Tyle człowiek jest wart, ile możesz zrobić dla drugiego człowieka.

 • Potworze obyś była traktowana za kratkami tak ja ta babcinka.

 • Co za baba!!
  Pewnie NAd kazdym sie zNecala!
  Jej w ten łeb przypier**

 • 30.10.2018 10:03  Odpowiedz na komentarz

  Monitoring powinien byc obowiązkowy. i to z iniciatywy mopsu.
  opublikowac mordę tej pracownicy.
  i 2 latka do pierdla

 • 30.10.2018 10:00  Odpowiedz na komentarz

  Dożywocie

 • 30.10.2018 09:59  Odpowiedz na komentarz

  Brak słów ten potwór nawet nie zasługuje na miano zwierzęcia!!!

 • 30.10.2018 09:57  Odpowiedz na komentarz

  Jestem w totalnym szoku!!!! Jak taka kobieta może być opiekunką??!!!niech trafi za to do więzienia i niech Ją też ktoś tak codziennie bije!!!ciekawe jak będzie się czuć!!!??za przeproszeniem to nie jest kobieta tylko sucz, która wyrzywa się na starszych, słabszych osobach...ciekawe ilu jeszcze osobom przez tyle lat uprzykrzala życie???

 • 30.10.2018 09:57  Odpowiedz na komentarz

  Serce mi się kraje, jak to oglądam! My, jako młodzi ludzie powinniśmy opiekować się osobami starszymi, które są schorowane, samotne, niesamodzielne...w ogóle temat ludzi starszych u nas w polsce nie istnieje, a przecież każdy z nas na starość chciałby żyć spokojnie wśród ludzi, którzy z chęcią pomogą (niekoniecznie zdrowo).

 • 30.10.2018 09:34  Odpowiedz na komentarz

  Co gruba baba niech się wyzywa tak na swojej skórze a nie na staruszcze powinna zatopić iść siedzieć

 • 30.10.2018 09:32  Odpowiedz na komentarz

  A co na to urząd miasta, prezydent inne instytucje, pani dyrektor mopsu osoba odpowiedzialna za, kto odpowiada personalnie za taką sytuację?

 • 30.10.2018 09:29  Odpowiedz na komentarz

  Serce pęka jak się to Ogląda! Osoba starsza i chora jest osobą bezradna... Więc dlaczego je Krzywdzi My!? Mnie sumienie zjada jak zabije muchę a tu świadome znęcanie nabiera rozpędu!! Surowa oj surowa kara powinna spotkać ta OPIEKINKE! Współczuję tej pani, bo zamiast uzyskać pomoc dostała Kata!! Myślę, że większość czytających artykuł tak jak ja sama chciałaby wymierzyć sprawiedliwość opiekunce

 • 30.10.2018 09:24  Odpowiedz na komentarz

  Niech ktoś ta sucz też tak potraktuje płakać cię chce patrząc na ta biedna starsza panią tacy ludzie potrzebują dobrego słowa A nie takiego traktowania. Nigdy nie wiemy ile przeszły już w życiu starsze osoby ale bez wzgledu na wszystko należy im się szacunek. A ta baba niech trafi do paki i niech z nią tam zrobią porządek

 • 30.10.2018 09:24  Odpowiedz na komentarz

  Ja nie miałam dotąd pojęcia, że MOPS zatrudnia w ogóle taką patologię... przecież po niej już widac z ryja że sama patologia!

 • Zabić to mało gad nie człowiek

 • 30.10.2018 09:15  Odpowiedz na komentarz

  Okrucieństwo jak można tak się znecac nad niewinna staruszka. Ta Pani co się opiekowała też będzie kiedyś potrzebować pomocy na starość a jak wiadomo karma wraca z podwójną siła. Przykro mi starszej Pani. Życzę powrotu do zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

 • 30.10.2018 09:13  Odpowiedz na komentarz

  Co za gruba FRANCA. Brak słów. Sama bym jej wymierzyła sprawiedliwość.

 • 30.10.2018 09:10  Odpowiedz na komentarz

  Ta kobieta powinna trafić do więzienia za szczególne okrucieństwa jakie robiła. 10 lat pozbawienia wolności w więzieniu o zaostrzonym rygorze. 500 godzin prac społecznych i odszkodowanie dla babci za urazy fizyczne oraz psychiczne. Sprawa godna potępienia

 • Czy ona serca nie ma! Trzymam kciuki mam nadzieję że ta kobieta dostanie niezły wyrok tak traktiwaĆ i znęcać się nad bezbronne starsza PANIĄ. BEZDUSność

 • 30.10.2018 08:58  Odpowiedz na komentarz

  Przeciesz ta gruba krowa na sam widok widac ze to szuszful jakis jest...teraz ona powinna tak dostac pomordzie az by spuchla 5 razy gorzej.

 • 30.10.2018 08:53  Odpowiedz na komentarz

  W Gnieźnie mieszkają sami oszuści moja sprawa także jest zgłoszona co za dramat te gniezno to samo zło i mieszkający ludzie tam !!!!!

 • 30.10.2018 08:52  Odpowiedz na komentarz

  Dramat po prostu dramat !!!????

 • 30.10.2018 08:52  Odpowiedz na komentarz

  Nie moge na to patrze.. cos okropneGo, że takie rzeczy sie dziaja. Co ta kobieta musi miec w glowie, żeby traktowac tak druga osobe. Jestes okropna!!!!!!!

 • 30.10.2018 08:46  Odpowiedz na komentarz

  Życzę jej Żeby doczekała tych samych lat i gorszej opieki niż zapewniła tej pani. No jakim trzeba BYĆ człowiekiem . Brak słów

 • 30.10.2018 08:44  Odpowiedz na komentarz

  Aby ta opiekunka kiedyś na stare lata trafiła tam i dostała dla przypomnienia łllomot... Tak łomot bo zasługuje szelma ..

 • 30.10.2018 08:44  Odpowiedz na komentarz

  Oby na starość doczekała się takiego samego traktowania!!!!!!!!!!!!!

 • 30.10.2018 08:39  Odpowiedz na komentarz

  BRAK NADZORU !!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAK KONTROLI!!!!!!!!!!!!!!! WINnYCH jest więcej osób.

 • 30.10.2018 08:37  Odpowiedz na komentarz

  Jakie konsekwencje wobec przełożonych ?!

 • 30.10.2018 08:35  Odpowiedz na komentarz

  jak się nazywa ta kobieta?

 • 30.10.2018 08:28  Odpowiedz na komentarz

  MopS ?!
  To podlega pod urZĄd Miasta.
  Zatrudnione są same watahy rodzinne wysoko postawionych dygnitarzy z ulicy Lecha.
  Stąd nie dziwota, że takie rzeczy się dzieją.Przypomina to trochę mobilizację sił przed wyborami.
  Ludzie z tego co widać słabi, ale zastraszEni poszli głosować na PO+N.
  Zaraz zacznie się lament, nie tylko w MOPSIE, NIE Tylko w mieście, ale i w całym powiecie.

 • Zawiozlbym tego tucznika jebanego do rzeźni i upierdoli łeb!!!

 • 30.10.2018 08:24  Odpowiedz na komentarz

  Jak znasz ta babe to plujnij jej w twarz. OPIEKunka zasrana, mam nadzieje ze karma do niej wroci.

 • 30.10.2018 08:22  Odpowiedz na komentarz

  To coś nie nadaje się nawet żeby bydłem się opiekowac to potwór w ludzkim ciele

 • 30.10.2018 08:20  Odpowiedz na komentarz

  Dyrektora i ją czyli esesmana na pal nabić w samo południe na placu zwycięstwa

 • 30.10.2018 08:20  Odpowiedz na komentarz

  Nie podała bym na starość w POTRZEBie takiej opiekunce szklanki wody

 • 30.10.2018 08:18  Odpowiedz na komentarz

  Ta potwór w ludzkim ciele nadaje si

 • 30.10.2018 08:13  Odpowiedz na komentarz

  Wszystkich Z tego mopsu powinni zwolnić, zwłaszcza Panie które siedzą za karę w okienku. Kiedyś przy mnie jedna skomentowała,,,ja PIER....Le ile ich tu jeszcze przyjdzie,,,,. Macie rację, znajomości, znajomosci

 • 30.10.2018 08:12  Odpowiedz na komentarz

  Co za medna. Za takie zachowanie powinna wylądować w pierdlu. Złożył bym pozew cywilny o znęcanie i udupił tę grubą!

 • 30.10.2018 08:04  Odpowiedz na komentarz

  Znam tą opiekunkę co za szmata

 • Co za prostaczka! BABSKO bez serca. Tyle słów ciśnie się przez usta. Jak tak można WSTRĘTNA zakąpleksiona babo! Mam nadzieję że dzieci nie ma.

 • 30.10.2018 07:49  Odpowiedz na komentarz

  Brak slow bez serca

 • 30.10.2018 07:49  Odpowiedz na komentarz

  ŚWięta racja ZNAJOMOSCI

 • 30.10.2018 07:47  Odpowiedz na komentarz

  Okrutne znęcanie się nad osoba starsza - 8 lat . Przecież OPIEKUNKA świadomie robi krzywdę. Oby jej w WIEZIENIU dobrze WYMIESZALI. Szkoda,że RODZINA jak już MIAŁA domysły, to powinna od zaraz założyć kamerę. I takie coś powinni robić wszyscy co mają opiekunki.

 • 30.10.2018 07:46  Odpowiedz na komentarz

  Sama zajmowalam sie osobami starszymi i wiem jak bardzo sa uzalezione od naszej pomocy ale zeby sie tak zachowywac w stosunku do drugiej osoby jeszcze starszej ktora w swoim zyciu juz przezzla wiele i dla ktorej nie raz wystarczy tylko obecnosc drugiego czlowieka a tu taka karygodna i nie dopuszczalna sytuacja co za kobieta potwor a nie kobieta ????

 • 30.10.2018 07:46  Odpowiedz na komentarz

  W MopS praca po znnajomosci i to sä efekty przecież na pierwszy rzut oka widac że to jest kawał nieempatycznej krowy.

 • 30.10.2018 07:46  Odpowiedz na komentarz

  Co za suka, życzę jej z całego serca żeby doczekała późnej starości i spotkała na swojej drodze osobę z takim samym podejściem do osób starszych co ona. Brak słów.

 • 30.10.2018 07:44  Odpowiedz na komentarz

  Biedna BABCIA.Niech teraz rodzina obdarzy babcie troska i miłością ????????A TA gruba Beata to powinna taki lompot dostać za te krzywdy!wredna...!!Nie ma litości dla takiej

  30.10.2018 08:46

  Nie beata tylko karina.

 • 30.10.2018 07:26  Odpowiedz na komentarz

  Podczas Oglądania Tego Nagrania TO CAŁY SIĘ ZAGOTOWALEM I Jeszcze TEN Płacz Tej Starszej Pani ! ZDENERWOWAŁEM SIĘ!NAJLEPIEJ Bić Słabsza BEZBRONNA Osobę Która NIE Może SIĘ Obronić OJ TY......... Itd!!!!! Na Leczenie Bo MASZ COŚ NIE Tak Psychika Kobieto Jeszcze Ta Bezczelność Twojej Strony UGRYZŁAS Kawałek Chleba I Dałaś Tej Pani!!!!! Mam Nadzieję Że Spotka CIEBIE Kara Za Takie Zachowanie!!!!!!!

 • 30.10.2018 07:25  Odpowiedz na komentarz

  Suka zasrana dać jej takie omłoty że ją własna rodzina nie pozna zachowała się gorzej jak bydlę

 • Kochani mam dwie panie opiekunki,jedną w tygodniu,drugą w weekendy. Moje Panie są sercem i duszą oddane. Codziennie dziękuję Panu Bogu za to to co robią i za TO że są!

 • 30.10.2018 07:22  Odpowiedz na komentarz

  Co za Franca jak mogła.

 • 30.10.2018 07:20  Odpowiedz na komentarz

  Co za s... A dajcie mi adres do niej

 • 30.10.2018 07:19  Odpowiedz na komentarz

  Napiszcie mi adres tego grubego gówna????????????. Pierdolona szmatką.

 • 30.10.2018 07:14  Odpowiedz na komentarz

  A jakie trzeba mieć pojęcie wystarczy być człowiekiem a jak widać tej kobiecie przydałby sie psychiatra i pomyśleć że ta kobieta może mieć rodzine.

 • 30.10.2018 07:09  Odpowiedz na komentarz

  napluje jej wryj jak ją spotkam

 • 30.10.2018 06:58  Odpowiedz na komentarz

  Niestety to tylko wierzcholek gory lodowej i najgorsze w tym wszystkim jest to, ze czesto prace w takich placowkach dostaja osoby po znajomosci i po rodzinnych ukladach czesto nie majace pojecia i pewnie wiedzy... osoby z powolania po studiach musza czesto liczyc na staz, albo szukac pracy w innej branzy!!

 • 30.10.2018 06:43  Odpowiedz na komentarz

  Ty gruba rebeko żebyś oslepla i zaniemogla chodzić!! Życzę takiego samego traktowania na stare lata jak ty traktowałas swoje podopieczne...

 • CO ZA SUKA ZEBY JA LAL KTOS PO MORDZIE .

 • 30.10.2018 06:11  Odpowiedz na komentarz

  Co za wstrętna baba ....????

 • 30.10.2018 06:03  Odpowiedz na komentarz

  Znam ta babe osobiscie co za ....jak mogla postepowac w taki sposób biedna babcinka ????

 • 30.10.2018 05:36  Odpowiedz na komentarz

  Karina to złosliwa baba ktora od lat tak sie zachowuje wspołczuc tylko jej podopiecznym

 • 30.10.2018 05:33  Odpowiedz na komentarz

  Karina od wielu lat tak sie zachowywała to zimna złosliwa baba wspołczółam jej podopiecznym

  30.10.2018 10:15

  Skoro wiedziałaś JAK SIĘ ZACHOWUJE TO CZEMU NIC Z TYM NIE ZROBIŁAŚ ? GORSZE OD ZŁA JEST PRZYZWOLENIE NA ZŁO.

 • 30.10.2018 05:16  Odpowiedz na komentarz

  Ta kobieta ta opiekunka to Potwór!!!!!! jak by chodziło o moją babcię to ja bym jej dała bicie Normalnie lać I sypać solą i polewać octem te rany

 • 30.10.2018 02:05  Odpowiedz na komentarz

  ZWykla szmaTa ale bym ja lał

 • 30.10.2018 00:45  Odpowiedz na komentarz

  Asz się popłakałam jak to zobaczyłam niech ta babe ta sama kara spotka niech ja biją asz poczuje to samo co ta biedna 80letnia kobieta

 • 30.10.2018 00:25  Odpowiedz na komentarz

  Co za suka :( i co tu wyjaśniać??? to jest dowód niezbity przecież...więcej kontroli tych opiekunek ze strony mops-u w gnieżnie należy wprowadzić-co one robią i jak się zachowują wobec podopiecznych ? nie dosyć,że wielki problem jest taką uzyskać to jeszcze takie rzeczy mają miejsce...szok.ktoś chyba za to odpowiada z przełożonych???

 • 30.10.2018 00:23  Odpowiedz na komentarz

  To nie czlowiek! Nienawidze ludzi. Mam nadzieje, ze czeka ja gorSzy los!

 • A gdzie nadzór kierownika OPS nad pracownikiem? Sposobem i jakością świadczonych usług? Należy wprowadzić kadencyjność na tych stanowiskach!!! Zgłoszę takĄ PETYCJĘ do MRPiPS

  30.10.2018 14:29

  bo dyrektorka to wredne babsko, jest taka sama-miałem przyjemność ją poznać

 • 30.10.2018 00:09  Odpowiedz na komentarz

  Jakim trzeba być człowiekiem by robić drugiej osobie takie rzeczy.To POTWÓR nie kobieta.
  Mam nadzieję,że nigdy nikt jej nie zatrudni.Nie dostanie też żadnego zasiłku dla bezrobotnych.
  Niech idzie do pracy gdzie sama będzie traktowana jak na to zasłużyła.

 • 30.10.2018 00:03  Odpowiedz na komentarz

  Do kamieniołomu z nią..

 • Masakra, bijatyka naimprezie, nie wiem cokolwiek... mozna sobie dac po pysku i w ogole.. ale jak mozna bic stara babcie, niewidoma, slaba i w ogóle.... ten "ty" nie opiwkunka zachowuje sie jak jakis p*****y pitbull ... ona odreagowuje swoje porażki życiowe

 • 29.10.2018 23:53  Odpowiedz na komentarz

  Brak słów przykro patrzeć na to jak ktoś potrafi krzywdzić tak drugiego człowieka :( co to za zły człowiek!!! Nie ma co szukać winnych najważniejsze że osoba starsza już jest w dobrych rękach i dobrze traktowana ale szkoda że rodzinie tak długo zajęło czasu na poszukanie odpowiedniej przyczyczyny co się dzieje bo biedna babcia musiała tyle czasu wytrzymać z potworem bo człowiekiem to trudno NAZWAc

  30.10.2018 13:23

  Coś strasznego.. Aż serce się kraje, jak tak można postępować... Aż się popłakałam.. Jest to osoba bez serca..

PODOBNE TEMATY
Wniosek o wydanie dziecka w trybie pilnym W praktyce niezwykle często zdarzają się sytuacje konfliktowe pomiędzy rodzicami małoletnich dzieci.... Poniedziałek, 23 maja 2022
Nierówne udziały w majątku wspólnym małżonków Z chwilą zawarcia małżeństwa pomiędzy małżonkami powstaje wspólność majątkowa małżeńska. Oznacza to,... Środa, 6 kwietnia 2022
Top 3 triki, które pozwolą Ci szybciej sprzedać dom Obecnie rynek nieruchomości ma się całkiem dobrze. Trzeba przyznać, że naprawdę odbudował się po problemach... Czwartek, 31 marca 2022
Sprzedam dom na osiedlu Dalki Na sprzedaż dom o powierzchni 89 metrów kwadratowych plus garaż 20 metrów kwadratowych, posadowiony... Środa, 16 marca 2022