X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Na co zwrócić uwagę wybierając pożyczkę?

Czwartek, 24 maja 2018
  • Na co zwrócić uwagę wybierając pożyczkę?

Rynek usług pozabankowych jest niezwykle dynamiczny. Dotyczy to zarówno samego tempa jego rozwoju jak i następujących na nim zmian prawnych. Tym, co się nie zmienia jest natomiast fakt, że niezależnie od tego, co dzieje się w pożyczkowej rzeczywistości najważniejszy powinien być Klient i jego potrzeby! Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług firmy pożyczkowej, dowiedz się na co zwrócić uwagę nim sięgniesz po swoją pierwszą pożyczkę!

Pożyczaj mądrze z Mikrorata!
Nim zdecydujesz się na pożyczkę oferowaną przez firmę pozabankową powinieneś pamiętać o kilku istotnych kwestiach.
Tutaj ważny jest wybór sprawdzonego i rzetelnego pożyczkodawcy, na stronie którego będziesz mógł zapoznać się z całkowitym kosztem pożyczki. Posługując się zamieszczonym tam kalkulatorem od razu dowiesz się, ile przyjdzie nam zapłacić za wsparcie po które właśnie sięgamy, dzięki czemu jeszcze nim złożymy wniosek o pożyczkę, będziemy mogli obliczyć to czy nas na nią stać.
O wiarygodności i rzetelności Mikroraty świadczy fakt, że może ona pochwalić się licznymi certyfikatami m.in. "Rzetelna Firma", "Firma Przyjazna Klientowi", etc. na jej korzyść przemawia także współpraca z BIG InfoMonitor oraz z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych.
Mikrorata uzyskała również pozytywną rekomendację Rekina Finansów - jednego z najbardziej opiniotwórczych blogerów w branży finansowej.
Dodatkowo, duża rozpiętość kwot o które możemy wnioskować od 1000 do nawet 10000 złotych sprawia, że Mikrorata od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.
Kolejnym krokiem, który powinieneś wykonać wybierając pożyczkę jest zapoznanie się z warunkami jakie musisz spełnić, by ją otrzymać. Zwróć tutaj szczególną uwagę na dolną i górną granicę wieku pożyczkobiorcy oraz na wymagane przez pożyczkodawcę dokumenty.
Ostatnia kwestia to okres spłaty - ten również ma istotne znaczenie dla Twojego portfela i kondycji domowego budżetu. W serwisie Mikrorata pieniądze możesz pożyczyć na okres od 13 do 24 miesięcy.

Wskazówka!
Jeśli chcesz mieć pewność, że spłacisz swoje zobowiązanie w terminie korzystaj jedynie z usług uznanych firm pożyczkowych. Nawet jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki - zawsze dokładnie sprawdź to od kogo zamierzasz pożyczyć pieniądze. Pamiętaj, że wybór wiarygodnego pożyczkodawcy to najprostsza i najkrótsza droga do najlepszej pożyczki.

Jak odpowiedzialnie pożyczyć pieniądze, by nie wpaść w finansowe tarapaty? Podsumujmy, pamiętaj o tym, by:
  • "Mierzyć siły na zamiary" tj. nie pożyczać ani mniej, ani więcej niż potrzebujesz, kwota, którą wybierzesz powinna być podyktowana Twoimi możliwościami finansowymi oraz tym jakie czekają Cię wydatki;
  • Sprawdzić rzetelność pożyczkodawcy i warunki pożyczki - tylko korzystając z usług sprawdzonej firmy pozabankowej możesz mieć pewność, że nie zostaniesz oszukany;
  • Zapoznać się ze wszystkimi kosztami pożyczki;
  • Upewnić się, że stać Cię na spłatę zaciągniętego zobowiązania, bowiem wszelkie opóźnienia (zwłaszcza te długofalowe) mogą mieć dla Ciebie i Twojego portfela bardzo przykre konsekwencje.

Wybierając sprawdzoną firmę pozabankową mamy 100% pewność, że w trakcie spłacania pożyczki nie zaskoczą nas żadne dodatkowe koszty i że korzystamy z usług instytucji, która nawet w podbramkowej sytuacji na pewno nas nie zawiedzie. Taka jest właśnie Mikrorata, która od lat cieszy się zaufaniem swoich klientów.

Przekonaj się sam!

tekst: Artykuł sponsorowany

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Auta poleasingowe - nie trzeba się ich bać Zakup nowego auta dostawczego jest sporym wydatkiem nawet dla dobrze prosperującej firmy. Rozwiązaniem... Środa, 30 maja 2018
Zdobądź gotówkę wysyłając SMS'a Pozabankowe instytucje pożyczkowe charakteryzują się mnóstwem atrakcyjnych ofert. Co prawda nie wszyscy... Wtorek, 29 maja 2018
Masz nieruchomość? Zabezpiecz swoją przyszłość Starsze osoby często borykają się z problemami z pieniędzmi. Z reguły jednak mają własne mieszkanie,... Czwartek, 10 maja 2018
Raty równe czy malejące - na czym polega różnica? Obecnie, prawie na każdym rogu, można napotkać oferty reklamowe banków dotyczące dostępności i łatwości... Wtorek, 8 maja 2018