moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Podobno prezent idealny nie istnieje... A jednak!

Środa, 29 marca 2017
  • Podobno prezent idealny nie istnieje... A jednak!

Prezent doskonale sprawdzający się zwłaszcza w wyjątkowych, ważnych, zarówno zawodowych, jak i osobistych sytuacjach? Większość z nas szybko przyzna, że szczególnie trudno o właśnie taki. A jednak jest coś, co warto rozważyć decydując się na upominek z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, awansu, czy po prostu kolejnych urodzin. Zegarek. Osobisty gadżet, doskonale podkreślający naszą osobowość. Rodzaj biżuterii, czasem wyrażający więcej niż nasz cały strój. Do tego towarzyszący nam na co dzień. Czym kierować się, wybierając zwłaszcza męski zegarek?

Czym dla mężczyzny jest zegarek?
Dzisiaj zegarek to raczej gadżet. W dobie wszechobecnej i powszechnie towarzyszącej nam elektroniki, przedmiot ten stracił nieco na znaczeniu praktycznym, jednak zyskał w wymiarze pewnego symbolu. Otóż, jak się okazuje, mężczyźni bardzo często traktują zegarek  jako synonim prestiżu, uzewnętrznienie statusu społecznego, czy majątkowego, a wręcz element wpływający na poczucie własnej wartości. To rodzaj biżuterii, dodatek do codziennego stroju, a jednocześnie ważny element mówiący o tym, kim jestem, co robię, jakie miejsce w hierarchii społecznej zajmuję.

Nawet jeśli luksusowy zegarek wysokiej, światowej klasy jest zupełnie poza naszym zasięgiem, zawsze staramy się wybrać taki, który w najbardziej precyzyjny sposób uzewnętrzni nasz styl, naszą życiową filozofię, charakter i pozycję.

Jak wybrać zegarek dla mężczyzny?

Podobno zegarek to odbicie naszej osobowości. Jeśli rzeczywiście tak jest, warto poświęcić nieco czasu i energii na odnalezienie modelu, który najlepiej odda to, jacy jesteśmy. Co do ogólnej zasady, zegarek zawsze powinien dobrze komponować się z naszym stylem i strojem, jaki w danej chwili mamy na sobie. Dobrze, jeśli możemy pozwolić sobie na kilka modeli. W innym przypadku warto postawić na rozwiązanie jak najbardziej uniwersalne i pasujące do naszej codzienności.

Osoby aktywne wybiorą zatem raczej zegarek sportowy. Natomiast osoby przez cały dzień funkcjonujące w garniturze i białej koszuli - już niekoniecznie.

Spośród czego możesz wybrać?

Wybierając zegarek dla mężczyzny, przede wszystkim warto skupić się na jego osobistym stylu i okazji, na jakie zegarek będzie przeznaczony. I tak:
  • Jeśli jego codzienność to biznesowe spotkania, postaw na zegarki wizytowe, eleganckie, lecz pozbawione przepychu i luksusu.
  • Jeśli poszukujesz czegoś jedynie na wyjątkowe okazje, wybierz zegarek wieczorowy, wyjątkowo elegancki, zdobiony szlachetnymi kamieniami i posiadający większą kopertę.
  • Jeśli życie obdarowywanego to nieustanny ruch, na pewno doceni on wielofunkcyjne, wytrzymałe i odporne na wstrząsy zegarki sportowe.
  • Natomiast jeśli zależy ci na rozwiązaniu przede wszystkim praktycznym i uniwersalnym, postaw na zegarek, który sprawdzi się w najczęstszych codziennych stylizacjach, np. połączeniu jeansów i koszuli.

Poszukując prezentu idealnego, warto wiedzieć, gdzie szukać. Najlepiej wejdź na http://www.czaszegarkow.pl/ i skorzystaj z naprawdę imponujących możliwości.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Jak dobrać złote kolczyki do fryzury? Inspiracje i garść porad dla kobiet Włosy są atrybutem kobiecości. To one nadają twarzy wyrazu, okalając ją w określony sposób. Ich kolor,... Sobota, 11 stycznia 2020
Spraw sobie zegarek, który przetrwa kilka dekad. Zobacz, jak prawidłowo dbać o czasomierze Naręczne czasomierze wytrzymują próbę czasu i wciąż są jednym z najpopularniejszych dodatków stylizacyjnych... Piątek, 11 października 2019