moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Co z gnieźnieńskim Finałem WOŚP?

Sobota, 14 listopada 2015
  • Co z gnieźnieńskim Finałem WOŚP?

Rafał P. - były szef gnieźnieńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebywa aktualnie w areszcie śledczym. Przypomnijmy, że postawiono mu zarzuty odbycia stosunku seksualnego z nieletnim chłopcem. Te wydarzenia postawiły gnieźnieński Finał WOŚP pod dużym znakiem zapytania. Sytuacja powoli się jednak stabilizuje.

Kazimierz "Tinkers" Kubów "wraca na pokład" - tak w skrócie można podsumować decyzję najbardziej rozpoznawalnego gnieźnianina w kapeluszu. "Tinkers" ponownie zostanie szefem gnieźnieńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście wszystko będzie się odbywać we współpracy z Centrum Kultury "Scena To Dziwna".

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że decyzja o objęciu kierownictwa w 2016 roku zapadła bez ustaleń z osobami organizującymi gnieźnieński Finał WOŚP w bieżącym roku, dlatego też nie doszło do porozumienia między stronami i większość osób tworzących sztab w minionych latach zostało niejako odsuniętych od nowego sztabu. najważniejsze jednak, że Orkiestra zagra w Pierwszej Stolicy.

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 28.11.2015 00:25  Odpowiedz na komentarz

    Ruszył proces Rafała P. a w mediach cisza !!!!!!!!!!!

  • 27.11.2015 18:42  Odpowiedz na komentarz

    To wiemy..a Ty jesteś blisko związany z jednym z ośrodków kultury....

  • 27.11.2015 16:07  Odpowiedz na komentarz

    Pan Kubów,to człowiek pełen wdzięku i kultury osobistej.Bardzo zdolny pod każdym względem Kompetentny do swojej funkcji w Centrum Kultury Scena to Dziwna.

    28.11.2015 00:36

    to już wiemy...a Ty pracujesz zapewne w jednym z ośrodków kultury...

    27.11.2015 21:49

    Pan Kubów i kultura osobista? Szczególnie objawia się u niego w braku szacunku w stosunku do kobiet, siedząc z kapeluszem na głowie, przy wspólnym stole (np.konferencji prasowej).

  • 27.11.2015 12:16  Odpowiedz na komentarz

    Tymczasem młodzi założyli własny Sztab - BRAWO!!

  • Kolejny dziwak... Łazi non stop w tym kapeluszu i śmiga samochodzikiem z plecaczkiem... Dajcie spokój...

  • 14.11.2015 18:06  Odpowiedz na komentarz

    ASDFGTH rozumiem, że jesteś pracownikiem eSTeDe albo przyjacielem Tinkersa?? Stąd mało obiektywny komentarz...

  • 14.11.2015 14:35  Odpowiedz na komentarz

    I bardzo dobrze. Kiedy p. Tinkers się tym zajmował był porządek i widać było zaangażowanie ludzi. A grupa pod dowództwem Rafała P. - śmiech na sali. Dwa dni przed finałem nikt z organizatorów nie był osiągalny dla ludzi, którzy już wtedy włączali się w akcję. Kultura osobista członków sztabu również pozostawiała wiele do życzenia (zwłaszcza pana A.J, nie pozdrawiam!). Nic dziwnego, że p. Tinkers nie chce współpracować z tymi ludźmi.

    14.11.2015 17:45

    Widzę wszyscy są przez Ciebie wrzucani do jednego worka. Co do kultury członków sztabu - wszyscy byli kulturalni, a i wszyscy wkładali w to całe swoje serducho, swój czas, niekiedy pieniądze żeby cokolwiek było zorganizowane. Może wypadało by ruszyć się i samemu coś zrobić w tym kierunku. Łatwo krytykować niż dać coś siebie.

  • 14.11.2015 13:47  Odpowiedz na komentarz

    nominacja samemu cóż za władza taka

PODOBNE TEMATY