X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

,,mojeMIAStOjestcOOL!"

Piątek, 28 maja 2010
  • ,,mojeMIAStOjestcOOL!

mojeMiAStOjestcOOL! to unikalny projekt promocyjny skierowany do młodych ludzi, w którym każdy chętny otrzymuje możliwość włączenia się w promocję lub ulepszanie swojego miasta, regionu a w konsekwencji całego kraju!

Cel jest prosty - przekonać organizatorów, że to właśnie Twoje MIASTO jest COOL! lub zaproponować pomysł, dzięki któremu Twoje MIASTO stanie się COOL! Można to robić na wiele sposobów - tworząc 30 sekundowy film, robiąc serię zdjęć, tworząc grafikę (plakat lub nawet komiks), pisząc kilka niebanalnych zdań "dlaczego?", fajną anegdotę lub nagrywając utwór muzyczny - hit o swoim mieście na temat „mojeMiAStOjestcOOL!” A jeśli ktoś nie jest przekonany, że jego miasto jest wystarczająco COOL, to może przesłać pomysł co zrobić, by tak się stało! Pomysł na miejsce, imprezę, wydarzenie lub cokolwiek innego co sprawi, że miasto stanie się bardziej COOL! Pomysły przekazane zostaną samorządom, a organizatorzy poszukają chętnych do ich realizacji. Najbardziej aktywni i kreatywni nagrodzeni zostaną wyjątkowymi nagrodami.
Uważasz, że Twoje MIASTO jest COOL i chcesz to pokazać?! Masz pomysł, by Twoje MIASTO stało się jeszcze bardziej COOL?! Włącz się! I zachęć swoich znajomych, by zrobili to samo!
Projekt jest inicjatywą obywatelską realizowaną przez osoby tworzące zespół kreacyjny DCteam. Adres projektu oraz więcej informacji: www.mojemiastojestcool.pl. Patronami Honorowymi projektu są Prezydent Miasta Gniezna oraz Prezydent Miasta Białystok

źródło www.gniezno.eu

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY