W autobusach MPK Gniezno pojawiły się biletomaty. W chwili obecnej są one w fazie testów i konfiguracji systemu. O ich gotowości do sprzedaży biletów spółka poinformuje jak tylko zakończy się etap uruchamiania.
Poprzedni artykułSłodkości poprawiające nastrój
Następny artykuł Młodzi dziennikarze znów mieli szansę na rozwój swoich talentów!











Jeden komentarz
Fajny pomysł. Ale czy nie za drogi do utrzymania ? Ile kosztuje utrzymanie miesięczne jednego biletomatu ?