Mimo wzrostu popularności cover i tribute bandów oraz ogólnego przeświadczenia, że Polacy w coraz mniejszym stopniu skłonni są słuchać nowej muzyki, zdarzają się muzyczne powiewy świeżości.
Koncert urodzinowy pozwoli świętować drugi rok istnienia zespołu wraz z gnieźnieńską grupą BAPU i innymi muzycznymi gośćmi, zaproszonymi do wspólnego wykonania wybranych utworów specjalnie z tej okazji.
Motto zespołu brzmi: Bawimy się na poważnie! Muzyka DiscoPogo to mieszanka rocka, funku, niekiedy odrobinę metalu czy nawet klimaty lat ’70. Jak widać, utwory DiscoPogo stanowią połączenie różnych stylów, co oznacza, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie!
Po gorącym lecie (koncert w Blue Note – Poznań, występ na głównej scenie Powidz Jam Festiwal, pierwsze miejsce na festiwalu Dobrze Rockująca Sobota), zespół kończy nagrywanie drugiej EPki i urodzinowym koncertem rozpoczyna trasę jesienną.
Członkowie zespołu: Vincenzo Corsini, Michał Błaszak, Łukasz Konera, Marcin Wyrwiński, Krzysztof Krzywosiński. Więcej o zespole na stronie facebook, na profilu youtube oraz na stronie wydarzenia.