101 przejazdów – tyle widnieje obecnie na listach startowych III etapu Jeździeckiego Pucharu Gniezna 2015, który odbędzie się już jutro o godz. 10.00 na terenie gnieźnieńskiego Stada Ogierów. Tym razem nowością będzie konkurs o nagrodę i Puchar Hyundai Karlik. Patronat nad imprezą, poza portalem Moje-Gniezno.pl, objęło Radio Plus.









