Dzisiaj nad Polską można było obserwować zaćmienie Słońca. W Gnieźnie Księżyc zakrył ok. 70% tarczy słonecznej. Zaćmienie najlepiej było obserwować przez szybę spawalniczą, kliszę fotograficzną lub za pomocą specjalnych okularów. Zobaczcie jak wyglądało zaćmienie nad Pierwszą Stolicą.
Joanna Pomorska









