W podróż mam zamiar wyruszyć 12 sierpnia z Gniezna. Początkowo będę się kierować na Kostrzyn, a następnie już dalej na północ, zgodnie z założonym planem. Do pokonania mam ponad 2 500 km wzdłuż granic kraju. Nie określiłem ile dni mam zamiar spędzić w trasie, w jakich miastach będę spać, a także co chciałbym zobaczyć. Cała wyprawa to będzie jeden wielki spontan. Postaram się relacjonować ją tutaj dzień po dniu – napisał na swoim blogu Adam Suraiya z Gniezna, który dzisiaj rozpoczął niezwykłą podróż.
Relację z wyprawy można śledzić na blogu Adama. Podróżnikowi życzymy powodzenia.
(Buk)










Jeden komentarz
Cygana nikt nie zabierze.