Zarząd Klubu Ruchu Palikota w powiecie gnieźnieńskim wyraża ubolewanie, iż Starosta powiatu gnieźnieńskiego odniósł się negatywnie do skierowanego apelu o wyrażenie zgody na wjazd i postój na Rynku oraz na deptaku pojazdów osób posiadających kartę parkingową osoby niepełnosprawnej, co było możliwe do 26 września 2011 roku.
W okresie od września do maja Strefa Ruchu Pieszego w Gnieźnie jest prawie wyludniona i parkowanie tam kilku samochodów osób mających kłopoty z poruszaniem nie stanowi żadnego zagrożenia bezpieczeństwa dla pieszych. Zarząd Klubu Ruchu Palikota informuje, że – skoro obecnie nie ma zrozumienia dla potrzeb zmotoryzowanych inwalidów – do poruszonego tematu powróci po następnych wyborach samorządowych.
Zarząd Klubu Ruchu Palikota w powiecie gnieźnieńskim
Zarząd Klubu Ruchu Palikota w powiecie gnieźnieńskim










Jeden komentarz
Radzę Ruchowi Palikota sprawdzić jakie osoby posiadają te karty inwalidzkie i czy naprawdę trudno im się poruszać