Zgodnie z zapowiedziami, w dniu 9 listopada o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące turnieju Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/2011.
W imieniu organizatorów spotkanie poprowadził Mariusz Kowalczyk – dyrektor OSiR w Trzemesznie, który przedstawił zgromadzonym założenia turnieju oraz wprowadzone w tym roku zmiany w rozgrywkach. Najistotniejsze z nich dotyczą przede wszystkim ograniczenia ilości zawodników zrzeszonych w OZPN – max. 3 osoby w drużynie (nie dotyczy zawodników urodzonych w 1989 r. i młodszych) oraz zatrudnieniu do sędziowania spotkań arbitrów z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Podkreślił on również, że wysoki poziom rozgrywek w stosunku do niskiego wpisowego jest możliwy dzięki zaangażowaniu sponsora głównego – firmy CEMBRIT S.A., którą na spotkaniu reprezentował szef marketingu Maciej Duszczak.
Do tej pory, udział w turnieju zgłosiło 11 drużyn: Cembrit, Plantrem Zieleń, PPZ Trzemeszno, BiW Ubezpieczenia Witkowo, AA Kruchowo, Majster Orchowo, Carsekt, Witex, Orzeł Gniezno oraz 2 drużyny, które aktualnie są w trakcie pertraktacji ze sponsorami.
Przypominamy, że akces uczestnictwa drużyn w turnieju wraz z potwierdzoną wpłatą wpisowego należy składać do 17 listopada 2010 r. w hali OSiR, a turniej ruszy już 27 listopada.
Do tej pory, udział w turnieju zgłosiło 11 drużyn: Cembrit, Plantrem Zieleń, PPZ Trzemeszno, BiW Ubezpieczenia Witkowo, AA Kruchowo, Majster Orchowo, Carsekt, Witex, Orzeł Gniezno oraz 2 drużyny, które aktualnie są w trakcie pertraktacji ze sponsorami.
Przypominamy, że akces uczestnictwa drużyn w turnieju wraz z potwierdzoną wpłatą wpisowego należy składać do 17 listopada 2010 r. w hali OSiR, a turniej ruszy już 27 listopada.
Marta Pronobis









