2 czerwca przed godziną 8.00 rano na przejściu dla pieszych na ulicy Wyszyńskiego – przy skrzyżowaniu z ulicą Jana Pawła II – doszło do potrącenia dziecka. W zdarzeniu uczestniczył samochód marki Hyundai. Na miejsce natychmiast przybył patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy zajęli się poszkodowanym. Chłopiec był przytomny i prawdopodobnie nie odniósł poważnych obrażeń.
Na czas prowadzonych czynności ruch na skrzyżowaniu odbywa się wahadłowo. Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia i ustala dokładne okoliczności. Na razie nie wiadomo, kto miał pierwszeństwo i dlaczego doszło do potrącenia. Nie wiadomo też, w jakim stanie chłopiec został przewieziony do szpitala. Fakt, że był przytomny i mógł samodzielnie się poruszać może sugerować, że obrażenia nie są ciężkie.










