Serdecznie zapraszamy na Jubileuszowy XV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych XX Memoriału im. Romana Paryska, który odbędzie się w dniach 23-25 maja 2024 roku.
Uroczyste otwarcie turnieju odbędzie się w piątek, 24 maja o godzinie 12:00 przy ul. Powstańców Wielkopolskich 16 w Gnieźnie.
Turniej piłkarski szkół specjalnych, upamiętniający Romana Paryska, to wyjątkowe wydarzenie sportowe, które co roku przyciąga młodych sportowców z całej Polski. Podczas trzech dni rozgrywek, uczestnicy będą mieli okazję wykazać się umiejętnościami, rywalizując w duchu fair play i integracji.
Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia sportowego! Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego dopingowania młodych piłkarzy i celebrowania ich osiągnięć. Do zobaczenia na boisku!