Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Konkursy

Armia gra "Legendę" - rozwiązanie konkursu

Artykul dodany: Czwartek, 12 stycznia 2012
Armia gra 13 stycznia w Klubie Muzycznym "Młyn" wystąpi zespół Armia. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla czytelników portalu Moje-Gniezno.pl. Do wygrania były 2 zaproszenia na koncert zespołu Armia.

Finał VII-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios

Artykul dodany: Środa, 7 września 2011
Finał VII-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios Do końca sierpnia można było przysyłać zdjęcia do VII-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios. Tym razem czekaliśmy na najlepsze zdjęcia z wakacji.

Finał VI-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS

Artykul dodany: Piątek, 6 maja 2011
Finał VI-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS Do końca kwietnia można było przysyłać zdjęcia do VI-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios. Tym razem czekaliśmy na fotografie ozdób wielkanocnych.

Finał V-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios

Artykul dodany: Środa, 16 lutego 2011
Finał V-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios 4 podwójne zaproszenia na seans 3D w gnieźnieńskim Kinie HELIOS były do wygrania w V-tym Konkursie Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS. Dzisiaj przyszła pora na wyłonienie zwycięzców!

Finał Konkursu Moje-Gniezno.pl i Szpadyzor Records!

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 lutego 2011
Finał Konkursu Moje-Gniezno.pl i Szpadyzor Records! Przyszedł czas na rozstrzygnięcie Konkursu Moje-Gniezno.pl i Szpadyzor Records, w którym do wygrania były 2 płyty + dwie podwójne wejściówki na koncert donGURALesko, który odbędzie się w gnieźnieńskim klubie LOKOMOTYWA już 26 lutego.

Finał IV-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios

Artykul dodany: Wtorek, 4 stycznia 2011
Finał IV-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios Do końca grudnia 2010r. można było przysyłać zdjęcia do IV-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios. Tym razem czekaliśmy na fotografie ozdób świątecznych i choinek. Ze względu na bardzo dużą ilość nadesłanych zdjęć postanowiliśmy nagrodzić dwie osoby - jedną za zdjęcie świątecznego drzewka, drugą za fotografie ozdób świątecznych.

Finał III-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios

Artykul dodany: Czwartek, 4 listopada 2010
Finał III-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios 31 października upłynął termin nadsyłania zdjęć do III-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina Helios. Tym razem temat konkursu brzmiał: grzybobranie. Spośród wszystkich e-maili wybraliśmy zdjęcia Pani Małgorzaty Pełczyńskiej, która przysłała nam fotografie swoich dzieci podczas grzybobrania. Pani Małgorzata otrzymuje od nas dwa zaproszenia do Kina Helios na dowolnie wybrany film.

Finał II-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS

Artykul dodany: Sobota, 11 września 2010
Finał II-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS Do 31 sierpnia możnabyło przysyłać zdjęcia do II-ego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS odzwierciedlające sposób, w jaki można spędzać wakacje w Gnieźnie i okolicy. Zwyciężczynią została Pani Maria Wesołowska, która nadesłała zdjęcie zatytułowane ,,Festyny w powiecie". Pani Maria nadesłała 5 zdjęć z 5 różnych imprez plenerowych. Wybraliśmy jedną z fotografii, którą publikujemy jako zwycięskie zdjęcie. Zwyciężczyni otrzymuje od redakcji Moje-Gniezno.pl dwa zaproszenia do Kina HELIOS.

Finał I-szego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS

Artykul dodany: Czwartek, 8 lipca 2010
Finał I-szego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS Do 6 lipca możnabyło przysyłać zdjęcia do I-szego Konkursu Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS zatytułowanego ,,Nieznane Gniezno w obiektywie". Zwyciężczynią została Janina Kalinowska, która nadesłała zdjęcie elewatorów zbożowych wykonane ze starej stacji kolejowej Gniezno Winiary. Pani Joanna otrzymuje od redakcji Moje-Gniezno.pl dwa zaproszenia do Kina HELIOS.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno