Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Konkursy

"Kury, kurczaki i koguty" - konkurs MOK-u

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
"Kury, kurczaki i koguty" to konkurs na najciekawsze przebranie zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. Główna nagroda to kosz wielkanocnych smakołyków oraz inne upominki.

Regulamin konkursu "Polub nas na facebook'u"

Artykul dodany: Niedziela, 24 lutego 2013
Regulamin konkursu Polub nas na facebook'u i zgarnij wejściówki do kina Helios! Przeczytaj regulamin konkursu i baw się razem z nami!

Zaproszenia na koncert zespołu "PROJEKT VOLODIA" rozdane!

Artykul dodany: Czwartek, 14 lutego 2013
Zaproszenia na koncert zespołu 15 lutego w Gnieźnie wystąpi zespół "PROJEKT VOLODIA". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 zaproszenia na koncert. Przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Zaproszenia na występ Kabaretu Hrabi trafią do ...

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 lutego 2013
Zaproszenia na występ Kabaretu Hrabi trafią do ... 20 lutego w Gnieźnie wystąpi Kabaret Hrabi. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 4 zaproszenia na spektakl. Przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj zaproszenie na koncert zespołu "PROJEKT VOLODIA"

Artykul dodany: Niedziela, 10 lutego 2013
Wygraj zaproszenie na koncert zespołu 15 lutego w Gnieźnie wystąpi zespół "PROJEKT VOLODIA". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na koncert.

Wygraj zaproszenie na występ kabaretu Hrabi

Artykul dodany: Wtorek, 5 lutego 2013
Wygraj zaproszenie na występ kabaretu Hrabi 20 lutego w Gnieźnie wystąpi kabaret Hrabi. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 4 zaproszenia na spektakl.

Torba Reebok trafi do ...

Artykul dodany: Czwartek, 24 stycznia 2013
Torba Reebok trafi do ... Kilka dni temu ogłosiliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania była torba ufundowana przez sklep MJ-Sport. Pora więc na rozstrzygnięcie konkursu.

I konkurs Moje-Gniezno.pl i Sklepu Sportowego MJ-Sport

Artykul dodany: Sobota, 19 stycznia 2013
I konkurs Moje-Gniezno.pl i Sklepu Sportowego MJ-Sport Ogłaszamy I Konkurs Moje-Gniezno.pl i Sklepu Sportowego MJ-Sport. Do wygrania jest torba firmy Reebok. Aby wziąć udział w konkursie nie musisz odpowiadać na żadne pytanie, ani rozwiązywać żadnej zagadki! Wystarczy polubić profil sklepu MJ-Sport na Facebooku.

Zaproszenie na Koncert Noworoczny trafi do ...

Artykul dodany: Czwartek, 3 stycznia 2013
Zaproszenie na Koncert Noworoczny trafi do ... 6 stycznia w auli szkoły Pomnik odbędzie się Koncert Noworoczny w wykonaniu solistów Teatru Muzycznego w Poznaniu. Z tej okazji ogłosiliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na koncert. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj zaproszenie na Koncert Noworoczny

Artykul dodany: Sobota, 29 grudnia 2012
Wygraj zaproszenie na Koncert Noworoczny 6 stycznia o godz. 17.00 w auli szkoły Pomnik odbędzie się Koncert Noworoczny w wykonaniu solistów Teatru Muzycznego w Poznaniu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia jest podwójne zaproszenie na Koncert Noworoczny.

Konkurs TAKLoopNIE rozstrzygnięty

Artykul dodany: Piątek, 28 grudnia 2012
Konkurs TAKLoopNIE rozstrzygnięty 1 grudnia w klubie muzycznym "Młyn" w Gnieźnie odbyła się premiera płyty zespołu TAKLoopNIE "Człowiek w Zielonym Korytarzu". Z tej okazji ogłosiliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania były dwa "zielone" krążki. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj najnowszą płytę TAKLoopNIE

Artykul dodany: Sobota, 22 grudnia 2012
Wygraj najnowszą płytę TAKLoopNIE 1 grudnia w klubie muzycznym "Młyn" w Gnieźnie odbyła się premiera płyty zespołu TAKLoopNIE "Człowiek w Zielonym Korytarzu". Z tej okazji ogłaszamy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa krążki grupy pod kierownictwem Aleksandra Schmidta.

Zaproszenia na Kabaret Skeczów Męczących trafią do ...

Artykul dodany: Wtorek, 11 grudnia 2012
Zaproszenia na Kabaret Skeczów Męczących trafią do ... 14 grudnia w Gnieźnie wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były dwa zaproszenia na spektakl KSM. Przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj zaproszenie na występ Kabaretu Skeczów Męczących

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Wygraj zaproszenie na występ Kabaretu Skeczów Męczących 14 grudnia w Gnieźnie wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są dwa zaproszenia na spektakl KSM.

Wygraj bilet na "Hobbita"

Artykul dodany: Środa, 28 listopada 2012
Wygraj bilet na Klub Fantastyki Fantasmagoria oraz Kino Helios zapraszają do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Trylogii "Władcy Pierścieni" J.R.R. Tolkiena. Do wygrania: bilety na najbardziej oczekiwany, fantastyczny film roku: pierwszą część ?Hobbita? oraz upominki. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Wystarczy przyjść na spotkanie Klubu Fantastyki w sobotę, 15 grudnia do MOK (sala 419), wziąć udział konkursie i popisać się swoją wiedzą. Nieważne, czy oglądałeś filmy, czy czytałeś książki. Ten konkurs z pewnością jest dla ciebie.

Płyta Łukasza Kuropaczewskiego trafi do ...

Artykul dodany: Wtorek, 27 listopada 2012
Płyta Łukasza Kuropaczewskiego trafi do ... 26 listopada odbyła się premiera najnowszej płyty Łukasza Kuropaczewskiego. Z tej okazji ogłosiliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania była płyta światowej sławy gitarzysty klasycznego.

Podwójne zaproszenie na II Galę Fryzur i Urody trafi do ...

Artykul dodany: Piątek, 23 listopada 2012
Podwójne zaproszenie na II Galę Fryzur i Urody trafi do ... Do wczoraj, do godz. 22.00 można było przysyłać odpowiedzi na pytanie w konkursie, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na II Charytatywną Galę Fryzur i Urody. Pora więc na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj najnowszą płytę Łukasza Kuropaczewskiego!

Artykul dodany: Czwartek, 22 listopada 2012
Wygraj najnowszą płytę Łukasza Kuropaczewskiego! 26 listopada odbędzie się premiera najnowszej płyty Łukasza Kuropaczewskiego. Z tej okazji ogłaszamy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest płyta światowej sławy gitarzysty klasycznego.

Wygraj podwójne zaproszenie na II Galę Fryzur i Urody!

Artykul dodany: Środa, 21 listopada 2012
Wygraj podwójne zaproszenie na II Galę Fryzur i Urody! Już w najbliższą sobotę odbędzie się II Charytatywna Gala Fryzur i Urody. W programie m.in. pokaz fryzjerstwa w wykonaniu Krystyny Piaseckiej, Marii Śliwka, Wioletty Dębickiej, Pawła Kuza, Leszka Czajki, Tomasza Migdała, występ kabaretu "Słuchajcie" oraz uczestnika programu "Got to dance Tylko Taniec" oraz pokaz dziennej, ślubnej oraz futer. Z tej okazji mamy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na Galę.

Wejściówki do Clubu Seven rozdane!

Artykul dodany: Czwartek, 1 listopada 2012
Wejściówki do Clubu Seven rozdane! Wczoraj na naszym portalu ogłosiliśmy szybki konkurs, w którym do wygrania były 4 podwójne zaproszenia do Clubu Seven w Gnieźnie. Dzisiaj ogłaszamy listę laureatów.

Konkurs: wejściówki do Clubu Seven!

Artykul dodany: Środa, 31 października 2012
Konkurs: wejściówki do Clubu Seven! 4 podwójne zaproszenia do Clubu Seven w Gnieźnie są nagrodą w naszym konkursie. Zasady są proste. 4 osoby, które pomiędzy godz. 17.00 a 23.00 przyślą na adres e-mail: seven@moje-gniezno.pl wiadomość zawierającą: imię i nazwisko, numer telefonu i wiek, otrzymają podwójne zaproszenie na sobotnią imprezę do Clubu Seven - miejsca, w którym życie budzi się nocą!

Konkurs "Darmowa czujka dla Ciebie" - rozstrzygnięcie

Artykul dodany: Wtorek, 30 października 2012
Konkurs Portal Moje-Gniezno.pl w ramach współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie ogłosił konkurs, w którym do wygrania było 5 czujek dymu. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Darmowa czujka dla Ciebie!

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Darmowa czujka dla Ciebie! Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie przyłączyła się do projektu "Rozbudowa zintegrowanego systemu bezpieczeństwa środowiskowego i ekologicznego województwa wielkopolskiego". W ramach tego projektu PSP w Gnieźnie otrzymała do rozdania 197 czujek dymu, 42 czujki tlenku węgla i 7 czujek dymu i tlenku węgla. 5 czujek jest do wygrania na naszym portalu. Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania.

Wyniki konkursu: wejściówka na koncert Macieja Maleńczuka

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 października 2012
Wyniki konkursu: wejściówka na koncert Macieja Maleńczuka 14 października w gnieźnieńskim Teatrze odbędzie się koncert "Psychodancing" Macieja Maleńczuka. Z tej okazji portal Moje-Gniezno.pl ogłosił konkurs dla czytelników, w którym do wygrania było jedno zaproszenie na koncert. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Konkurs: wejściówka na koncert Macieja Maleńczuka

Artykul dodany: Czwartek, 4 października 2012
Konkurs: wejściówka na koncert Macieja Maleńczuka 14 października w gnieźnieńskim Teatrze odbędzie się koncert "Psychodancing" Macieja Maleńczuka. Z tej okazji ogłaszamy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest jedno zaproszenie na koncert.

Rozstrzygnięcie konkursu: wejściówki do Cyrku Kaskada

Artykul dodany: Niedziela, 2 września 2012
Rozstrzygnięcie konkursu: wejściówki do Cyrku Kaskada Dzisiaj odbędą się dwa spektakle Cyrku Kaskada. Pora więc na rozstrzygnięcie konkursu, w którym do wygrania było 10 podwójnych zaproszeń na spektakl.

Konkurs: wejściówki do Cyrku Kaskada

Artykul dodany: Czwartek, 30 sierpnia 2012
Konkurs: wejściówki do Cyrku Kaskada 2 września na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskiej stacjonował będzie Cyrk Kaskada. W związku z tym ogłaszamy konkurs dla czytelników portalu Moje-Gniezno.pl, w którym do wygrania jest 10 dwuosobowych wejściówek do cyrku.

Eurokorzyści - podziel się swoją historią

Artykul dodany: Wtorek, 14 sierpnia 2012
Eurokorzyści - podziel się swoją historią Weź udział w konkursie "EUROKORZYŚCI - podziel się swoją historią" organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i stację telewizyjną TVN. Napisz, jakie zmiany zauważyłeś dzięki przedsięwzięciom finansowanym z Funduszy Europejskich i jaki mają one wpływ na Twoje codzienne życie?

Konkurs Moje-Gniezno.pl i marki Carlsberg

Artykul dodany: Środa, 6 czerwca 2012
Konkurs Moje-Gniezno.pl i marki Carlsberg 8 czerwca na Placu św. Wojciecha stanie Strefa Kibica, a w niej Fan City Tour. Jednym z partnerów strefy jest oficjalny sponsor UEFA EURO 2012, marka Carlsberg, która zorganizuje w mobilnych strefach kibica własne animacje i konkursy z nagrodami. Już teraz można wygrać zestaw szklanek marki Carlsberg.

Wyniki konkursu plastycznego

Artykul dodany: Sobota, 18 lutego 2012
Wyniki konkursu plastycznego Firma MEDIAnet, właściciel portalu Moje-Gniezno.pl i Punktu Promocji Miasta Gniezna "Moja-Galeria", w styczniu 2012 roku zorganizowała konkurs plastyczny dla uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego im. ks. Jana Twardowskiego w Szczytnikach Duchownych. Tematem brzmiał "humorystyczne Gniezno".

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno