Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Konkursy

Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 28 czerwca 2013
Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane! Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na dzisiejszą Gorączkę Licealnej Nocy w Clubie Seven. Pora na ogłoszenie wyników.

Zaproszenia na koncert Marcina Spennera i Pawła Biby rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 28 czerwca 2013
Zaproszenia na koncert Marcina Spennera i Pawła Biby rozdane! 28 czerwca w klubie eSKa wystąpią Marcin Spenner i Paweł Biba - uczestnicy programu X Factor. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 zaproszenia na koncert. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy

Artykul dodany: Czwartek, 27 czerwca 2013
Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy W naszym konkursie do wygrania jest 5 biletów na Gorączkę Licealnej Nocy - wybory Miss Mokrego Podkoszulka w Clubie Seven.

Koszulka i książka Piotra Reissa trafią do ...

Artykul dodany: Sobota, 22 czerwca 2013
Koszulka i książka Piotra Reissa trafią do ... 27 maja legenda Lecha Poznań - Piotr Reiss oficjalnie zakończył swoją piłkarską karierę. Z tej okazji Akademia Reissa (jedna z największych szkółek piłkarskich w Polsce, której patronem jest zawodnik Kolejorza) przygotowała dla miłośników piłki nożnej konkurs, w którym do wygrania była koszulka z podpisem Piotra Reissa oraz książka Piotra Reissa pt. "Spowiedź piłkarza cz. I". Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj zaproszenie na koncert Marcina Spennera i Pawła Biby

Artykul dodany: Sobota, 22 czerwca 2013
Wygraj zaproszenie na koncert Marcina Spennera i Pawła Biby 28 czerwca w klubie eSKa wystąpią Marcin Spenner i Paweł Biba - uczestnicy programu X Factor. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na koncert.

Bilety na "Damy i Huzary" rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 21 czerwca 2013
Bilety na Od 23 marca w gnieźnieńskim teatrze można oglądać sztukę "Damy i Huzary". Ponadto dzisiaj odbędą się obchody 220. rocznicy urodzin Aleksandra Fredry. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników szybki konkurs, w którym do zdobycia jest są aż 3 podwójne zaproszenia do teatru na sobotni spektakl (22 czerwca, godz. 18.00). Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj zaproszenie na "Damy i Huzary"

Artykul dodany: Czwartek, 20 czerwca 2013
Wygraj zaproszenie na Od 23 marca w gnieźnieńskim teatrze można oglądać sztukę "Damy i Huzary". Ponadto dzisiaj odbędą się obchody 220. rocznicy urodzin Aleksandra Fredry. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników szybki konkurs, w którym do zdobycia jest są aż 3 podwójne zaproszenia do teatru na sobotni spektakl (22 czerwca, godz. 18.00).

Wygraj koszulkę i książkę Piotra Reissa

Artykul dodany: Wtorek, 11 czerwca 2013
Wygraj koszulkę i książkę Piotra Reissa 27 maja legenda Lecha Poznań - Piotr Reiss oficjalnie zakończył swoją piłkarską karierę. Z tej okazji Akademia Reissa (jedna z największych szkółek piłkarskich w Polsce, której patronem jest zawodnik Kolejorza) przygotowała dla miłośników piłki nożnej konkurs, w którym do wygrania jest koszulka z podpisem Piotra Reissa oraz książka Piotra Reissa pt. "Spowiedź piłkarza cz. I".

Bilety na koncert Matesza Mijala rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 31 maja 2013
Bilety na koncert Matesza Mijala rozdane! 7 czerwca w Eska Klub wystąpi Mateusz Mijal. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 zaproszenia na koncert. Przyszło pora na ogłoszenie wyników.

Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 31 maja 2013
Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane! Do środy, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na dzisiejszą Gorączkę Licealnej Nocy w Clubie Seven. Pora na ogłoszenie wyników.

Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy

Artykul dodany: Sobota, 25 maja 2013
Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy W naszym konkursie do wygrania jest 5 biletów na Gorączkę Licealnej Nocy Heaven vs. Hell w Clubie Seven.

Zaproszenia na "Single i remiksy" trafią do ...

Artykul dodany: Sobota, 18 maja 2013
Zaproszenia na Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były 2 zaproszenia na komedię "Single i remiksy" (24 maja, godz. 20.30, aula szkoły Pomnik). Pora na ogłoszenie wyników.

Bilety na "Pippi Langstrump" rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 17 maja 2013
Bilety na Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były 3 podwójne zaproszenia do teatru na sobotni spektakl "Pippi Langstrump". Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj zaproszenie na "Pippi Langstrump"

Artykul dodany: Środa, 15 maja 2013
Wygraj zaproszenie na 18 maja w gnieźnieńskim teatrze na deski trafi spektakl "Pippi Langstrump". Z tej okazji mamy dla naszych czytelników aż 3 podwójne zaproszenia na przedstawienie (18 maja o godz. 11.00).

Bilety na "Per Procura" rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 10 maja 2013
Bilety na Do dzisiaj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były 2 podwójne zaproszenia do teatru na sobotni spektakl "Per Procura". Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj zaproszenie na "Single i remiksy"

Artykul dodany: Środa, 8 maja 2013
Wygraj zaproszenie na 24 maja o godz. 20.30 w auli szkoły Pomnik będzie można zobaczyć najnowszą komedię Marcina Szczygielskiego "Single i remiksy". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na spektakl.

Wygraj zaproszenie na koncert Mateusza Mijala

Artykul dodany: Środa, 8 maja 2013
Wygraj zaproszenie na koncert Mateusza Mijala 7 czerwca w Eska Klub wystąpi Mateusz Mijal. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na koncert.

Wygraj zaproszenie na "Per Procura"

Artykul dodany: Środa, 8 maja 2013
Wygraj zaproszenie na 11 maja w gnieźnieńskim teatrze będzie można obejrzeć sztukę "Per Procura". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 podwójne zaproszenia do teatru na sobotni spektakl (11 maja, godz. 18.00).

Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane

Artykul dodany: Piątek, 26 kwietnia 2013
Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na dzisiejszą Gorączkę Licealnej Nocy w Clubie Seven. Pora na ogłoszenie wyników.

Konkurs fotograficzny

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 kwietnia 2013
Konkurs fotograficzny Uczniowie II LO w ramach projektu projektu e-szkoła " Operacja Wskrzeszenie" przygotowali konkurs fotograficzny. Może wziąć w nim udział każdy, kto lubi fotografować i chce sprawdzić, czy potrafi robić zdjęcia na zadany temat.

Bilety na "Damy i Huzary" rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 5 kwietnia 2013
Bilety na Od 23 marca w gnieźnieńskim teatrze można oglądać sztukę "Damy i Huzary". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 podwójne zaproszenia do teatru na niedzielny spektakl (7 kwietnia, godz. 18.00).

Wygraj zaproszenie na "Damy i Huzary"

Artykul dodany: Środa, 3 kwietnia 2013
Wygraj zaproszenie na Od 23 marca w gnieźnieńskim teatrze można oglądać sztukę "Damy i Huzary". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia jest są 2 podwójne zaproszenia do teatru na niedzielny spektakl (7 kwietnia, godz. 18.00).

Bilety do Cyrku Zalewski rozdane!

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 marca 2013
Bilety do Cyrku Zalewski rozdane! 12 marca Gniezno odwiedzi Cyrk Zalewski. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia było aż 5 podwójnych zaproszeń do cyrku (osoba dorosła + dziecko do lat 10-ciu). Przyszła pora na wyłonienie zwycięzców.

Bilet na koncert Doroty Miśkiewicz trafi do ...

Artykul dodany: Sobota, 9 marca 2013
Bilet na koncert Doroty Miśkiewicz trafi do ... 10 marca w Gnieźnie wystąpi Dorota Miśkiewicz. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia było zaproszenie na koncert. Przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj bilet do Cyrku Zalewski

Artykul dodany: Czwartek, 7 marca 2013
Wygraj bilet do Cyrku Zalewski 12 marca Gniezno odwiedzi Cyrk Zalewski. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia jest aż 5 podwójnych zaproszeń do cyrku (osoba dorosła + dziecko do lat 10-ciu).

Bilety na koncert Czerwonych Gitar trafią do ...

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Bilety na koncert Czerwonych Gitar trafią do ... 17 marca w Gnieźnie wystąpi zespół Czerwone Gitary. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 zaproszenia na koncert. Przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj zaproszenie na koncert Doroty Miśkiewicz

Artykul dodany: Wtorek, 5 marca 2013
Wygraj zaproszenie na koncert Doroty Miśkiewicz 10 marca w Gnieźnie wystąpi Dorota Miśkiewicz. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia jest zaproszenie na koncert.

Wygraj zdjęcie Lechmy Start Gniezno z autografem!

Artykul dodany: Piątek, 1 marca 2013
Wygraj zdjęcie Lechmy Start Gniezno z autografem! Polub nas na facebook'u i zgarnij zdjęcia Lechmy Start Gniezno - składu, który wprowadził gnieźnieńskie "orły" do Ekstraligi! Przeczytaj regulamin konkursu i baw się razem z nami! Dodatkowo bierzesz udział w losowaniu wejściówki do kina Helios!

Konkurs w bibliotece

Artykul dodany: Piątek, 1 marca 2013
Konkurs w bibliotece Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna zaprasza do udziału w konkursie popularyzującym Szlak Piastowski. Konkurs jest przeznaczony dla czytelników od pierwszej klasy gimnazjum.

Wygraj zaproszenie na koncert Czerwonych Gitar

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Wygraj zaproszenie na koncert Czerwonych Gitar 17 marca w Gnieźnie wystąpi zespół Czerwone Gitary. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na koncert.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno