Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Konkursy

Zaproszenia na spektakl "Dzikie Łabędzie" rozdane

Artykul dodany: Czwartek, 2 stycznia 2014
Zaproszenia na spektakl 4 stycznia o godz. 11.00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się spektakl "Dzikie łabędzie" w reżyserii Krystyny Jakóbczyk, na motywach baśni H. C. Andersena. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs. Pora na jego rozstrzygnięcie.

Książka "Karty krajopisarskie Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej" trafi do...

Artykul dodany: Niedziela, 29 grudnia 2013
Książka W Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna miała miejsce promocja książki Ferdynanda Wolińskiego pt. "Karty krajopisarskie Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs. Pora na jego rozstrzygnięcie.

Wygraj zaproszenia na spektakl "Dzikie łabędzie"

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 grudnia 2013
Wygraj zaproszenia na spektakl 4 stycznia o godz. 11.00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się spektakl "Dzikie łabędzie" w reżyserii Krystyny Jakóbczyk, na motywach baśni H. C. Andersena. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl.

Wygraj wejściówkę na koncert zespołu Perfect!

Artykul dodany: Czwartek, 19 grudnia 2013
Wygraj wejściówkę na koncert zespołu Perfect! 25 stycznia o godz. 19.00 w auli szkoły Pomnik odbędzie się koncert zespołu Perfect. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są 2 bilety na ten niezwykły koncert.

Zaproszenia na spektakl "Tango" rozdane

Artykul dodany: Środa, 18 grudnia 2013
Zaproszenia na spektakl 19 grudnia o godz. 19.00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się spektakl "Tango" w reżyserii Józefa Jasielskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj bilety na drugą część "Hobbita"!

Artykul dodany: Sobota, 14 grudnia 2013
Wygraj bilety na drugą część Klub Fantastyki Fantasmagoria, tak jak i w ubiegłym roku organizuje specjalny konkurs filmowy, w którym wygrać można będzie bilety do Kina Helios na drugą część ekranizacji jednej z najbardziej znanych książek fantasy, czyli "Hobbita" Johna Ronalda Reuela Tolkiena.

Wygraj zaproszenia na spektakl "Tango"

Artykul dodany: Piątek, 13 grudnia 2013
Wygraj zaproszenia na spektakl 19 grudnia o godz. 19.00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się spektakl "Tango" w reżyserii Józefa Jasielskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl.

Wygraj książkę "Karty krajopisarskie Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej"

Artykul dodany: Czwartek, 12 grudnia 2013
Wygraj książkę Niedawno w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna miała miejsce promocja książki Ferdynanda Wolińskiego pt. "Karty krajopisarskie Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest jeden z egzemplarzy tej książki.

"Moj list do Gwiazdora", czyli poselski konkurs dla dzieci

Artykul dodany: Środa, 27 listopada 2013
"Mój list do Gwiazdora" to tytuł konkursu zorganizowanego przez posła Pawła Arndta dla dzieci szkół podstawowych. Dlaczego do Gwiazdora a nie do Mikołaja? Bo Gwiazdor rozdaje w Wielkopolsce ...

Wejściówki na koncert zespołu The Ploy rozdane!

Artykul dodany: Środa, 20 listopada 2013
Wejściówki na koncert zespołu The Ploy rozdane! 23 listopada o godz. 20.00 w Restauracji UKF wystąpi zespół The Ploy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 zaproszenia na koncert. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Konkurs: wygraj wejściówki na koncert The Ploy!

Artykul dodany: Środa, 13 listopada 2013
Konkurs: wygraj wejściówki na koncert The Ploy! 23 listopada o godz. 20.00 w Restauracji UKF wystąpi zespół The Ploy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na koncert.

Wejściówki na koncert zespołu Dżem rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 8 listopada 2013
Wejściówki na koncert zespołu Dżem rozdane! 14 listopada w auli szkoły Pomnik w Gnieźnie wystąpi legendarna grupa DŻEM! Wydarzenie to już zostało okrzyknięte przez mieszkańców Pierwszej Stolicy koncertem roku 2013! Nie może Was zabraknąć! Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 zaproszenia na koncert.

Wejściówki na koncert Marcina Spennera i BIBy rozdane!

Artykul dodany: Wtorek, 5 listopada 2013
Wejściówki na koncert Marcina Spennera i BIBy rozdane! 8 listopada o godz. 21.30 w eSKa Klubie wystąpi duet finalistów II edycji X Factor - Marcin Spenner i BIBa. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 zaproszenia na koncert.

Wygraj wejściówkę na koncert zespołu DŻEM w Gnieźnie!

Artykul dodany: Wtorek, 29 października 2013
Wygraj wejściówkę na koncert zespołu DŻEM w Gnieźnie! 14 listopada w auli szkoły Pomnik w Gnieźnie wystąpi legendarna grupa DŻEM! Wydarzenie to już zostało okrzyknięte przez mieszkańców Pierwszej Stolicy koncertem roku 2013! Nie może Was zabraknąć! Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na koncert.

Wygraj wejściówkę na koncert Marcina Spennera i BIBy!

Artykul dodany: Czwartek, 17 października 2013
Wygraj wejściówkę na koncert Marcina Spennera i BIBy! 8 listopada o godz. 21.30 w eSKa Klubie wystąpi duet finalistów II edycji X Factor - Marcin Spenner i BIBa. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na koncert.

Wejściówki na koncert w Restauracji UKF rozdane!

Artykul dodany: Czwartek, 3 października 2013
Wejściówki na koncert w Restauracji UKF rozdane! 5 października o godz. 20.00 w Restauracji UKF wystąpi Sean Webster & the Band. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 zaproszenia na ten niezwykły koncert. Pora na wyłonienie laureatów.

Zaproszenia na "Kabaret Moralnego Niepokoju" rozdane!

Artykul dodany: Wtorek, 1 października 2013
Zaproszenia na 3 października o godz. 20.30 w Auli szkoły Pomnik wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 zaproszenia na spektakl. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Konkurs: wejściówki na koncert w Restauracji UKF!

Artykul dodany: Wtorek, 1 października 2013
Konkurs: wejściówki na koncert w Restauracji UKF! 5 października o godz. 20.00 w Restauracji UKF wystąpi Sean Webster & the Band. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na ten niezwykły koncert.

Bilety na VI Turniej "O Koronę Bolesława Chrobrego" rozdane!

Artykul dodany: Czwartek, 26 września 2013
Bilety na VI Turniej Do środy, do godz. 21.00 można było przysyłać odpowiedzi na pytanie w konkursie, w którym do wygrania było 10 biletów dziecięcych (uczniowie szkół podstawowych i młodsze dzieci) oraz 2 bilety normalne na VI Turniej "O Koronę Bolesława Chrobrego", który odbędzie się 28 sierpnia. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Bilety na koncert Grzegorza Hyży rozdane!

Artykul dodany: Wtorek, 24 września 2013
Bilety na koncert Grzegorza Hyży rozdane! Do niedzieli, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na piątkowy koncert Grzegorza Hyży w Klubie eSKa. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj wejściówkę na koncert Grzegorza Hyży!

Artykul dodany: Sobota, 21 września 2013
Wygraj wejściówkę na koncert Grzegorza Hyży! 27 września o godz. 21.00 w eSKa Klubie wystąpi ulubieniec gnieźnieńskiej publiczności - Grzegorz Hyży. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na koncert.

Konkurs: wejściówki na VI Turniej "O Koronę Bolesława Chrobrego"!

Artykul dodany: Piątek, 20 września 2013
Konkurs: wejściówki na VI Turniej W naszym konkursie do wygrania jest 10 biletów dziecięcych (uczniowie szkół podstawowych i młodsze dzieci) oraz 2 bilety normalne na VI Turniej "O Koronę Bolesława Chrobrego", który odbędzie się 28 września.

Wygraj zaproszenie na wsytęp "Kabaretu Moralnego Niepokoju"

Artykul dodany: Środa, 18 września 2013
Wygraj zaproszenie na wsytęp 3 października o godz. 20.30 w Auli Pomnik wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 zaproszenia na spektakl.

Bilety na Street Owners rozdane!

Artykul dodany: Sobota, 14 września 2013
Bilety na Street Owners rozdane! Do dzisiaj, do godz. 21.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na pokaz grupy kaskaderów Street Owners w mrożącym krew w żyłach programie. Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie... samochody, motocykle, quady - akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika. Pora na ogłoszenie wyników.

Konkurs: Bilety na Street Owners!

Artykul dodany: Czwartek, 12 września 2013
Konkurs: Bilety na Street Owners! 15 września o godz. 17.00 na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie wystąpi grupa kaskaderów Street Owners w mrożącym krew w żyłach programie. Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie... samochody, motocykle, quady - akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika. Z tej okazji mamy dla Was do wygrania aż 10 wejściówek na pokaz kaskaderski!

Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane!

Artykul dodany: Sobota, 7 września 2013
Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane! Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na piątkową Gorączkę Licealnej Nocy w Clubie Seven. Pora na ogłoszenie wyników.

Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy

Artykul dodany: Środa, 4 września 2013
Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy W naszym konkursie do wygrania jest 5 biletów na Gorączkę Licealnej Nocy - Bubble Party w Clubie Seven.

Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane!

Artykul dodany: Środa, 7 sierpnia 2013
Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane! Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na piątkową Gorączkę Licealnej Nocy w Clubie Seven. Pora na ogłoszenie wyników.

Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy

Artykul dodany: Środa, 7 sierpnia 2013
Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy W naszym konkursie do wygrania jest 5 biletów na Gorączkę Licealnej Nocy - Snow Party w Clubie Seven.

"Impresje o Koronacji Królewskiej 2013"

Artykul dodany: Piątek, 19 lipca 2013
"Impresje o Koronacji Królewskiej 2013" to temat konkursów plastycznego i fotograficznego organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Szczegóły w załącznikach.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno